Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...
  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много ми хареса началото. Страхотно е, че Елена продължава да е част от живота на героите, а не направиха така, че все едно не я е имало в сериала.

Заинтригуван съм за развитието. Това продължава да си ми е любимия сериал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление май рейтинга е паднал и това е рефлектирало върху бюджета за епизодите, който изглежда е нищожен. Преди имаше огромен брой статисти, във всеки епизод някакви празници, партита, хора, сега дават само главните герои сред декорите без пукната душа наоколо.

Не, че не ми е интересно, напротив, но като си спомня какво беше преди... няма я вече тази жизненост в сериала. Елена определено липсва, макар че не спират да ни напомнят за нея, явно планират да я включат към края по някакъв начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Не очаквах да ми харесат излезлите епизоди, но... изненадан съм!

Дори желанието ми бе изчезнало да го започна, а за една вечер изгледах излезлите девет епизода и мога да твърдя, че развитието на персонажите е много интересно.

Нямам търпение да видя как ще продължат нещата в следващите епизоди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Един от най-добрите епизоди в сериала, просто изумително!

 

!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от най-добрите епизоди в сериала, просто изумително!

 

И как Иън си го изкара на свой гръб почти целия! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, което се случи не е възможно нали? Защото в началото на сериала дадоха 3 години напред и Деймън лежеше до ковчега на Елена и каза на Стефан "Нали ви казах да не ме безпокоите докато Елена не се събуди".

Със сигурност е някаква халюцинация изгарянето на Елена, не е възможно. А и нали Бони сложи заклинание на ковчега да не може да се отвори докато тя не се събуди..

Би било прекалено жалък начин сценаристите да я премахнат от сериала така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсва ми Нина, особено Катрин. Може би най-страхотния злодей в сериал, няма такъв образ...

Вярно, и сега има интрига и е интересно, но преди беше страшна работа сериалчето, номер 1.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Абе май останах аз единствения фен, но харесва ми наистина, страхотни бяха последните епизоди, тръпката определено си я има. Нямам търпение за 1 Април.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе май останах аз единствения фен, но харесва ми наистина, страхотни бяха последните епизоди, тръпката определено си я има. Нямам търпение за 1 Април.

 

И аз. Аз от скоро го гледам и вече започнах 4-ти сезон, назад съм, но бързо ще наваксам. Умрях от яд, че Елена стана вампир, само това не исках да се случва. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли още фенове сеириала? Преди колко хора писахме, а сега сме 2-3, много жалко... На мен лично си ми държи интереса. Любимият ми сериал си остава, няма такъв просто! Не очаквах толкова силен сезон без Елена... Макар, че във всеки епизод си я споменават, убиват, спасяват и т.н де. Не е съвсем без Елена хаха...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Официално е... Ще има 8-ми сезон. :mf_surrender: Колкото се радвам, толкова ми е и тъпо, просто не знам до къде ше стигнат така.

Да, те го обявиха от доста време.. Аз исках този да е последен, за да се върне Нина.. Има слухове, че може да я включат в каста на Древните, дано да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва. Ако се занимава с вампири, със сигурност би си се върнала в дневниците... Аз мисля, че по някакъв начин Бони ще стане безсмъртна и няма да могат да събудят Елена, освен ако не я преместят в друго тяло, например тялото на новата ловджийка, която сценаристите се опитват да ни внушат, че много прилича на Елена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва. Ако се занимава с вампири, със сигурност би си се върнала в дневниците... Аз мисля, че по някакъв начин Бони ще стане безсмъртна и няма да могат да събудят Елена, освен ако не я преместят в друго тяло, например тялото на новата ловджийка, която сценаристите се опитват да ни внушат, че много прилича на Елена.

Мен Елена ме дразнеше малко, Катрин повече ми харесва :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена беше супер дразнеща, докато Катрин мачкаше като ненормална. Когато я махнаха, сериала наполовина умря ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен новата ловджийса май ме кефи. Що се отнася до Елена, по-скоро на мен не ми липсва, цялото суетене около нея беше много досадно.

За сега сякаш Деймън изнася сезона.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, на мен за моя изненада сериала си остана супер интересен. Най-много ме радват Керълайн, Деймън и Бонбон, Стефан си е скучен.

 

Иначе няма спор, че Катрин беше кралицата на този сериал, много често си гледам клипчета с нея. Страхотница!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...