Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Мисля, че ще се окаже затворена в паралелно измерение. И седми сезон ще търсят начин да я върнат. Супер оригинално! 1000%20(29).gif

Накрая ще се събере с Деймън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, съвсем възможно е сега да са снимали последния епизод на следващия сезон с участието на Елена, как се събират и т.н

Това също е вариант. Един вид, Нина я няма в сериала вече, но Елена си е там, просто е в друго измерение. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам майката на Салваторе бротхерс да убие Елена! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам майката на Салваторе бротхерс да убие Елена! :Vishenka_05:

 

Аз пък искам някой да убие нея... ужасна, гадна вещица :gun_bandana:

Кай е намерил начин да се върнат? Поне така изглежда ... Яд ме е че Елена взе лека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати драмата, егати чудото. :mf_surrender:

 

Финала ще е покъртителен, не че не съм свикнала, но си е тъжно.1000%20(29).gif Но мисля, че наистина ще си оставят вратичка за връщането на Елена и събирането й с Деймън. Просто натам върви- тя го избра като вампир и като човек, той избра да е човек. Явно в сезон 7, който съм почти сигурна, че ще е последен, ще търсят начин

да я извадят от комата- май ще е в кома или нещо такова.

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах промото за следващия епизод и ме "удари", че свършва. 6 години да следиш нещо и животът ти да минава с него... много тъжно. Вероятно Нина се е усетила, че сериалът запада и иска да си тръгне в пика му.

Мислех, че с Деймън ще се "излекуват" и забегнат и ще дадат фаст форуърд как след 5 години примерно имат 2-3 деца щъкащи около тях. Но имам чувството, че просто ще я убият преди да може той да вземе лека.

vlcsnap_00063.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много, много моля когато излезе някой да го качи в YouTube със субтитри защото тук няма нито Замунда, нито vbox7, а чакам финала с нетърпение. Моля ви! :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много, много моля когато излезе някой да го качи в YouTube със субтитри защото тук няма нито Замунда, нито vbox7, а чакам финала с нетърпение. Моля ви! :(

 

Може да опитаме да ти го изпратя по скайп, така изпращам на майка ми сериалите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току- що изгледах финала. Много красив епизод! За мен е най- добрия и тъжен до момента. Аз лично съм много доволна от начина, по който изпратиха Елена. Разбира се, няма да издавам, но само ще кажа, че надежда има.

Със сигурност много фенове няма да са доволни, дали от сценария, дали просто защото Нина ще липсва, но аз съм. Следих сериала от самото начало и ми харесва края (поне засега, защото, както казах надежда има) на историята на Елена.

Сцените с Деймън в края бяха нещо уникално! Другите ми любими моменти ще коментирам, след като повече хора са гледали епизода.

Истината е, че може и да имат хубав седми сезон, дори и да е последен, но мисля, че ще е интересен за гледане, дори и без Елена/Деймън временно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля конвертирате епизода със субтитри, не е нужно качеството да е добро, просто отнякъде да го сваля и да го гледам. Моля ви хора! Намирам се в Ада, само това ше ме измъкне за малко хах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля конвертирате епизода със субтитри, не е нужно качеството да е добро, просто отнякъде да го сваля и да го гледам. Моля ви хора! Намирам се в Ада, само това ше ме измъкне за малко хах.

 

Човече, веднага щях, стига да имах възможност. :Vishenka_05:

 

Дано скоро качат читави или пък го служат в бокса заради тези, които се нуждаят.

 

Мисля, че ще ти хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах епизода, беше страхотен! Много тъжен. Чак имах чувството, че аз се сбогувам с някой близък, хах. 6 сезона история и накрая всичко да приключи така...

Последната сцена беше обещаваща. Предполагам, че 7 сезон ще е "10 години" по-късно примерно.

Абе не знам, много тъжно... :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този финал беше един от най-интересните за сериала и го нареждам веднага след този на първи сезон. Страхотен епизод, много ми хареса абсолютно всичко. Само ме е яд, че убиха

Джо и Лив

, защото ми бяха много симпатични. А за Елена са го измислили много добре. Очаквам седми сезон да бъде или супер силен и интересен или абсолютна боза. Нещата са 50 на 50 и всичко зависи от това в каква посока ще тръгнат нещата. Ако 10 епизода дават драмите на Деймън за Елена, не мерси... Искам да наблегнат повече на Бони, да има повече екшън, нови злодеи и т.н. Ще чакам с нетърпение следващите епизоди.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъжен финал.... Особено сцените с Деймън и Елена. :Vishenka_05: Радвам се, че показват Деймън в добрата му светлина и как се жертва за да спаси Бони, уникално беше. Знам само че искам в новия сезон да върнат Елена за финала и всичко да свърши красиво :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен финалният танц между Деймън и Елена, обожавам момента в болницата, когато Стефан казва на Каралайн, че в крайна сметка се е нуждаел повече от брат си, отколкото от Елена. Сбогуването между Стефан и Елена също беше много красиво, както и другите сцени, в които се разделя с приятелите си. Много мотивиращи неща каза на Аларик, колкото и да бяха тъжни. :crybaby: И, разбира се, когато Стефан каза на Каралайн, че когато тя е готова за него и той ще е готов за нея. :Vishenka_05: А, и когато Деймън спаси Бони, разбира се!

Наистина хубав епизод!

 

А края подсказва да очакваме доста интересно развитие в седми сезон. Мистик Фолс явно най- накрая е разрушен1000%20(29).gif, най- вероятно от вамп- вещиците на Лили. Мат е шериф, а Деймън бди над града като тъмен ангел. Феновете коментират, че може би ще е нещо като super hero история, а Бони очевидно ще има доста по- значима роля от досега и ще помага на Деймън като негова дясна ръка. Много ми харесва приятелството им! Аз ще гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не се трогнах от финала? Толкова ли съм безсърдечна? :dontgetit: :dontgetit: Какво като Елчето ще стои в ковчег 50-60 години, докато Бони умре? Нали ще се запази в този си вид? Повечето й приятели са вампири и ще я дочакат. С Мат вече не е чак толкова близка, Джеръми и Бони ще ги преживее по някакъв начин, Аларик и него .. всмисъл не е умряла и не разбирам за какво е цялата тази драма, големи сбогувания, голямо нещо .. а и да беше умряла това си е един вид нейн избор, сама избра да не е вече вампир. Толкова хора умират всеки ден по света, пък за една Елена такава драма правят ........ все пак ще си изживее живота, макар и по - късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

не ми се мисли, есента в новия сезон, колко много Вампири ще търсят тялото й, за да изпият лека от нея :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: и това с "майката" и семейството й, ми е скучно...... дано измислят нещо по-интересно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Да, това с майката и тъпото й семейство е най-скучната линия, която са хващали в сериала. Самата актриса е много безлична... Все пак последния епизод свърши обещаващо, интересно е да се види защо Мистик Фолкс беше в това състояние.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...