Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Не знам доколко е добра идея премиерата на видеото да не е във Vevo, а по ТВ. Не съм сигурен дали това не изигра лоша шега на първоначалните гледания на Unconditionally. Но пък може при Гага да е друго, най-малкото парчето й е по-комерсиално.

Поне вече със сигурност знаем- G.U.Y. е сингъл 3 и клипа излиза до дни. Хайде да видим как ще й се получи сега. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам доколко е добра идея премиерата на видеото да не е във Vevo, а по ТВ. Не съм сигурен дали това не изигра лоша шега на първоначалните гледания на Unconditionally. Но пък може при Гага да е друго, най-малкото парчето й е по-комерсиално.

Поне вече със сигурност знаем- G.U.Y. е сингъл 3 и клипа излиза до дни. Хайде да видим как ще й се получи сега. :)

И на мен не ми харесва идеята с премиера по TV, но те веднага ще го качат във Vevo, така че не мисля че ще попречи на гледанията.

 

 

пс С ''Applause'' май също беше така и все пак има много гледания. :))

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша GUY, но и с нея няма да й се получи. Dope и Gypsy са страхотни песни, можеше на тях да заложи. И все пак DWYW си остава ударът в този албум.

Това е според теб, мен определено не ми е най-любима, има поне 5 други, които за мен са в пъти по-хубави!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер. Официално G.U.Y. е сингълът, който е клипиран, както се надявах.

А и промо по телевизията няма да й навреди. Applause го излъчиха първо на Madison Square Garden, но после веднага го качиха във вево.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е според теб, мен определено не ми е най-любима, има поне 5 други, които за мен са в пъти по-хубави!

 

Не говорим кои са хубави според мен и според теб, а коя песен успя да стане хит и да се отличи. DWYW се хареса масово и от нефеновете на Гага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда многообещаващо. Изгледах и интервюто, Гага изглежда някак променента. По-сигурна и спокойна, харесва ми много. С нетърпение очаквам видеото както и всеки следващ неин проект. Една от малкото, при които чакането винаги си струва накрая. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oх, нямам търпение !!

 

Само се надявам клипа да трае колкото песента.

т.е. да не е Marry The Night 2.0? Аз се надявам на същото :1000 (29): Айде от мен да мине максимум минута повече, но до там. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да е дълго видео с много сюжет и визуални красоти :1000 (29): Не, сериозно, искам да е дълго, защото видеата на Гага винаги са били наслаждение за очите.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да е дълго видео с много сюжет и визуални красоти :1000 (29): Не, сериозно, искам да е дълго, защото видеата на Гага винаги са били наслаждение за очите.

И аз си мислех, че ще е по-интересно да има някаква кратка история преди започването на самата песен. Да видим как ще ни изненада Стефчето само след броени часове :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...