Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Хайде да видим как ще се получи този рестарт... Но не искам да си представям фенските истерии и сривове по света ако и този път не й се получи. :helpsmilie:

Идеята за преиздаване на ARTPOP е добра, но може би на някой по-нататъшен етап. Та тя го издаде преди 3 месеца, а след това нищо друго не сме видяли от нея освен някой и друг лайф. Преиздаване през есента би било подходящо, но дотогава- поне 2 хита.

 

Напоследък много се чудя каква ли може да е причината за този спад при Гага. И отговорът всъщност ми се върти още отпреди издаването на албума, даже още отпреди Applause. Някак си тя явно вече омръзна на хората... Имам в предвид, че тоталното издивяване през първите години явно взе да й се отразява зле през настоящите... Хората може би вече не са толкова заинтересувани от нея- знаят, че е скандална, знаят, че е шантава и откачена... и дотук. Нагледали са й се.

Решението навярно би било тя да премине към друг тип поведение и дори донякъде е започнала да върви натам. Но ако и тогава не я приемат? Тогава накъде?

За съжаление това е един минус при изпълнители с такъв отличителен БУМ в началото на кариерата. Но пък някои като Мадона са успявали да се задържат във времето- смятам, че и Гага ще успее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ARTPOP е на 230 място в US iTunes. :o А за миналата седмица не се знае дали е продал повече от 5000 в US и дали ще влезе и в ТОП 40...

Гага бързо да направи нещо! Иначе албума ще зачезне някъде между 300-500 в iTunes и наистина ще й трябва чудовищен тласък за да се върне в ТОП 10...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да видим как ще се получи този рестарт... Но не искам да си представям фенските истерии и сривове по света ако и този път не й се получи. :helpsmilie:

Идеята за преиздаване на ARTPOP е добра, но може би на някой по-нататъшен етап. Та тя го издаде преди 3 месеца, а след това нищо друго не сме видяли от нея освен някой и друг лайф. Преиздаване през есента би било подходящо, но дотогава- поне 2 хита.

 

Напоследък много се чудя каква ли може да е причината за този спад при Гага. И отговорът всъщност ми се върти още отпреди издаването на албума, даже още отпреди Applause. Някак си тя явно вече омръзна на хората... Имам в предвид, че тоталното издивяване през първите години явно взе да й се отразява зле през настоящите... Хората може би вече не са толкова заинтересувани от нея- знаят, че е скандална, знаят, че е шантава и откачена... и дотук. Нагледали са й се.

Решението навярно би било тя да премине към друг тип поведение и дори донякъде е започнала да върви натам. Но ако и тогава не я приемат? Тогава накъде?

За съжаление това е един минус при изпълнители с такъв отличителен БУМ в началото на кариерата. Но пък някои като Мадона са успявали да се задържат във времето- смятам, че и Гага ще успее.

 

Няма как с такива песни и клипове да задържи интереса на хората. В началото правеше страхотни денс парчета и беше страшна мацка. След това взе да се изчанчва, да пее сложни песни и да изглежда гнусно. Е, няма как да стане. Както и предричах, албумът е най-слабият й дотук, а DWYW си остава най-големият хит от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наострете нокти, "Отчаяни съпруги"! Lady Gaga включи актьорския състав на "Истинските отчаяни съпруги" в заснемането на новия си видеоклип, ексклузивно разкриват US Weekley. Сюжетът на клипа се върти около актьорския състав от хитовия сериал на Bravo, който включва имена като Lisa Vanderpump, Kule Richards, Kim Richards, Brandi Glanville, Yolanda Foster, Joyce Giraud de Ohoven и Carlton Gebbia. Видеото е заснето малко след специалния епизод на "Истинските отчаяни съпруги" и също така включва кратка поява на Andy Cohen.

rs_560x415-130917185439-1024.rhobh.cm.91713_copy.jpg

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наострете нокти, "Отчаяни съпруги"! Lady Gaga включи актьорския състав на "Истинските отчаяни съпруги" в заснемането на новия си видеоклип, ексклузивно разкриват US Weekley. Сюжетът на клипа се върти около актьорския състав от хитовия сериал на Bravo, който включва имена като Lisa Vanderpump, Kule Richards, Kim Richards, Brandi Glanville, Yolanda Foster, Joyce Giraud de Ohoven и Carlton Gebbia. Видеото е заснето малко след специалния епизод на "Истинските отчаяни съпруги" и също така включва кратка поява на Andy Cohen.

rs_560x415-130917185439-1024.rhobh.cm.91713_copy.jpg

Нямам търпение да видя резултата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Интернет има кадри както с ''G.U.Y.'' така и с ''Venus''.

Поради този факт още не може да се потвърди кой е следващия сингъл и клипирана песен.

+ спекулации за Аура и някаква нова песен...

 

Въобще не я знам какво прави, ама е сменила вече 20 визии..едва ли снима само 1 видео.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кинематограф на G.U.Y. e Thomas Kloss. Гага е работила с него за видеото на Bad Romance, което спечели награда на мтв за кинематография.

бтв има ли изобщо дума за това в българския език?! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кинематограф на G.U.Y. e Thomas Kloss. Гага е работила с него за видеото на Bad Romance, което спечели награда на мтв за кинематография.

бтв има ли изобщо дума за това в българския език?! :D

 

Режисьорско майсторство?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Страхотно...

 

Аз иначе някъде четох, че третият сингъл още не бил избран. :o Дано това да не е вярно, защото бавенето вече наистина ще надмине всякакви граници. А и нали уж е снимала G.U.Y...

 

Честно казано, не знам каква надежда има вече за ARTPOP... :unsure: За миналата седмица дори не е в ТОП 50 на САЩ, а може би не е продал и 3000 копия. :helpsmilie: В US iTunes е на 127- явно е дръпнал покрай лайфа при Jimmy Fallon, и все пак... 127. Пълен срам за Гага. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова снимка от сета на G.U.Y.

https://twitter.com/HausOfLucas/status/4371...9216128/photo/1

 

бтв обявена е дата за Израел, по дяволите, а за Източна Европа нито думичка :mf_surrender: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плъзнаха слухове, че Гага е снимала реклама за предстоящото турне, а не G.U.Y. Лошото е, че започнах да им вярвам :girl_cry2:

 

Това ако е вярно... :helpsmilie:

 

Албумът е на 213 място в US iTunes. Гага или да прави нещо по него скоро, или направо да се насочва към Act 2 с евентуалната възможност той да разбие повече. Въпреки, че би трябвало да видим поне още един сингъл от Act 1, според мен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има слухове, че Lady Gaga вече е приключила работата по новия си проект. Говори се, че певицата и нейния екип се гордеят с това, което са направили. Певицата също изразява съжаление, че #ARTPOP не е оценен достатъчно. Гага очаква, че втората част ще бъде повече популярна. По непотвърдена информация втората част ще съдържа следните песни: "Onion Girl", "Tinnitus", "In Like With You", "Temple", "Brooklyn Nights", "Freak Like Me ft. Britney Spears". Междувременно "ARTPOP" на 15-тата седмица от престоя си в класацията на "Billboard" за албуми се изкачва с 3 места (#61). В чарта "Dance/Electronic Albums" албума е на #2. Общо в САЩ са продадени 670,000 копия от албума, в Канада - почти 80 000, в Япония - 187 000. Общият брой на продадените копия е 1,615,000.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има слухове, че Lady Gaga вече е приключила работата по новия си проект. Говори се, че певицата и нейния екип се гордеят с това, което са направили. Певицата също изразява съжаление, че #ARTPOP не е оценен достатъчно. Гага очаква, че втората част ще бъде повече популярна. По непотвърдена информация втората част ще съдържа следните песни: "Onion Girl", "Tinnitus", "In Like With You", "Temple", "Brooklyn Nights", "Freak Like Me ft. Britney Spears". Междувременно "ARTPOP" на 15-тата седмица от престоя си в класацията на "Billboard" за албуми се изкачва с 3 места (#61). В чарта "Dance/Electronic Albums" албума е на #2. Общо в САЩ са продадени 670,000 копия от албума, в Канада - почти 80 000, в Япония - 187 000. Общият брой на продадените копия е 1,615,000.

Но са слухове, и най-вероятно неверни :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е грозно да стоим така без никаква официална информация. Браво, Гаго :mf_surrender:

Кейти перитата знаят вече кой ще е следващият сингъл, а тепърва излезна Dark Horse, а ние още тъпчем на DWUW без да знаем нито съдбата му, нито какво ще следва занапред. Наляво и надясно се хвали, че докато се възстановявала повече от половин година от операцията, била планирала всичко през цялото време, а сега е сякаш без план. Имам чувството, че си заслужава неуспеха на албума :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично съм на път да прекратя краткото си 'Кейти предателство', подкрепяйки и Гага. :1000 (29): То това нейното вече съвсем взе да дотяга дори и на леко харесващи я хора като мен, а какво остава за феновете й... Не знам какво толкова готви, но дано да е достатъчно силно, че да ме грабне след пропадането на албума между 200 и 300 място в iTunes и чакането за някакво действие от нея в последните... 3-4 месеца... И половингодишното чакане на нов клип. :mf_surrender:

Може пък и да успее... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз май съм горе-долу като теб, само че наобратно :D . Обожавам Гага, харесвам Кейти.

Ще се наложи да пренасоча вниманието си към Глория например, за да не стане грозно. Тя поне прави нещо :mf_surrender:

Бтв добре, че Гагата се появи на Оскарите да знаем, че е жива още. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...