Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

1299609[/url]']

Ок...не са слухове...ИСТИНА Е!!!! ДУет между ГАГА И КРИСТИНА!

 

В тази песен наистина гласът на Гага напомня на този на Кристина, добър избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Just in case you are wondering... I never lip-sync, I´ve never done it and I never will, because I will never make you pay for a ticket to see a bitch like me dance around and pretend to sing"

 

Из профила на Гага :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На мнение съм, че версията с Кристина трябваше да е официална! Страхотна е! А и интереса щеше да бъде по-голям :Vishenka_05:

Нямам търпение за клипа, наистина прекалява вече с това бавене...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ALELUQ

 

Lady Gaga: "Бях предадена!"

 

 

Lady Gaga се извини на многобройните си фенове за забавянето на видеото към песента "Do What U Want", пише бгнес.

 

Gaga разказа, че е станала жертва на предателство от най-близките до нея хора и че вината за забавения клип е изцяло тяхна. Певицата твърди, че не е имала достатъчно време да заснеме видео към песента, заради претоварения си график и задължението и да прави пари за други хора. "Забавих се, защото - точно както стана с клипа към предната ми песен, "Applause" - ми беше дадена само седмица да го заснема и пусна", обясни на феновете певицата на сайта си LittleMonsters.com.

 

"Малко е съсипващо за човек като мен, който отделя цялото си време да измисля фантазии за вас. Най-хубавите ми клипове са създадени в моменти, когато съм отпочинала и старанието ми винаги е било възнаградено", сподели още Gaga.

 

"Милиони долари не са достатъчни за някои хора. Те искат милиарди и затова аз не съм им достатъчна. Благодарна съм на всички фотографи и дизайнери, които винаги са зад мен и не позволяват на феновете ми да се разочароват от нещата, които се случват зад сцената. За съжаление след операцията, която претърпях бях прекалено изтощена и тъжна, за да мога да контролирам всичко сама", разказа певицата.

 

27-годишната изпълнителка настоя, че следващите три месеца ще бъдат ново начало за албума ARTPOP, защото тези, които не са се интересували от успеха му вече ги няма и тя спокойно може да осъществи всичко, за което е мечтала.

 

Певицата изпрати писмо до феновете си, в което ги помоли да бъдат търпеливи и да я подкрепят, за да могат заедно да се справят със създалата се ситуация. "Позволете ми да ви покажа идеите, които пазя в главата си в продължение на две години", написа в сайта си Gaga.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага щяла да снима ново видео. :blink: Всъщност това може би е добра стъпка- според мен вече няма голям смисъл от пускането на DWYW, интересът на хората към този проект вече не е същия след 3-месечното чакане... А и щом и дуета с Кристина не помогна...

Допада ми, че Гага започна да залага много на нормални визии. Но пък чух, че доста хора са недоволни от нея, че вече не е чак такова чудовище. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага щяла да снима ново видео. :blink: Всъщност това може би е добра стъпка- според мен вече няма голям смисъл от пускането на DWYW, интересът на хората към този проект вече не е същия след 3-месечното чакане... А и щом и дуета с Кристина не помогна...

Допада ми, че Гага започна да залага много на нормални визии. Но пък чух, че доста хора са недоволни от нея, че вече не е чак такова чудовище. :D

Откъде ти е инфото за новият клип ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде ти е инфото за новият клип ?

 

Казала го е на шоуто на Версаче- няколко източника го споменават.

”That's a bit of secret but I'll be shooting a video soon, yes. I'm always working on something.” -Lady Gaga

 

Вие на кое парче залагате за следващ сингъл? Според мен може би трябва все пак да си реализира Venus, но пък неговият клип нали уж вече бил заснет...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казала го е на шоуто на Версаче- няколко източника го споменават.

”That's a bit of secret but I'll be shooting a video soon, yes. I'm always working on something.” -Lady Gaga

 

Вие на кое парче залагате за следващ сингъл? Според мен може би трябва все пак да си реализира Venus, но пък неговият клип нали уж вече бил заснет...

MANiCURE или G.U.Y.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

MANiCURE

Това ще е хита!

 

Не мога да повярвам, че Гага не пусна и този клип ако не се лъжа това е втори клип, който записва и не вижда бял свят... Не знам каква може да е причината, но губи много от инерцията на албума като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще е хита!

 

Не мога да повярвам, че Гага не пусна и този клип ако не се лъжа това е втори клип, който записва и не вижда бял свят... Не знам каква може да е причината, но губи много от инерцията на албума като цяло.

И според мен това ще е хита.

Billboard го определят като ''Poker face 2''.

 

 

Според мен ще пусне клипа на DWUW... Но веднага след него ще пусне друг.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

MJH снима :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Страшно много закопава албума си, разочарован съм.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

MJH снима :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Страшно много закопава албума си, разочарован съм.

Тази глупост пък къде я прочете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А толкова надежди таяхме за ARTPOP... Силно съм огорчен, че не щя да работи с RedOne (изключваме Gypsy, в която има частично участие), защото всичките й хитове до един са били, когато е работила с него. Твърде рязък завой пое с всичкото това EDM звучене. Да, 1, 2, 3 песни такива са ок в албума, но всичко е електронно. С изключение на G.U.Y., Mary Jane Holland и Gypsy, друго не ме грабва. А не беше така в предишните й албуми. В TFM нямаше слабо, а и най-силната й песен беше там все пак. Дори в BTW нямаше слабо с леееки изключения. :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...