Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Снощи Гага изпълни Dope на наградите на YouTube.

 

Btw по-странен "концерт" не съм гледал в живота си. Беше режисиран по много различен начин от всички останали церемонии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше някой добри моменти, но водещите много ме дразнеха през цялото време. При цялото вдъхновение, каквото е youtube, смятам че можеха повече да се постараят.

 

Гага не ми хареса.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам, че нещата не са добре?????? Та за мен това е най-добрия й албум, откъде накъде ще мисля, че нещата не са добре. Хич не ми пука дали масовата публика ще оцени това, което тя прави. Аз харесвам музиката не защото е номер 1. Сигурно трябва да спра да харесвам и Queen, които за 20 и кусур години кариера са имали само 3 номер 1 сингъла в САЩ...Ами Тина Търнър, която няма нито един? И при нея ли нещата не са добре?

А и така или иначе, Applause стана най-успешния и радио сингъл в САЩ, а албумът й пак ще бъде най-продавания женски за годината, въпреки че няма 300 номер 1 хита като КП или не ближе чукове като МС...

 

 

ПП: А изказването за изчанченото е просто шокираща... Как въобще човек, който не се кефи на изчанченото е станал фен на Гага на първо място... :mf_surrender:

 

Сега ми е интересно как ще коментирате именно това - нападате всички изпълнители, които са конкуренция на Гага - то не беше Кейти, Майли, та дори и Бритни замесихте напоследък. Във всяка една от тях откривате нещо лошо, а при Гага всичко е перфектно, така ли?

Майли ви пречи, че била гола в клипа си и търсила внимание - Гага пък си пусна задника и циците за обложки на сингъл + събличане чисто гола в клуб, това как ще го коментираш?

Много харесвах Гага, но някак си не е това, което беше. Да, всеки трябва да претърпи промени и развитие, но нейното не е в добра посока.

В албумът има няколко добри парчета, но това е страшно мъчение, ако се опиташ да ги слушаш на Repeat, главата започва да те боли страшно много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ми е интересно как ще коментирате именно това - нападате всички изпълнители, които са конкуренция на Гага - то не беше Кейти, Майли, та дори и Бритни замесихте напоследък. Във всяка една от тях откривате нещо лошо, а при Гага всичко е перфектно, така ли?

Майли ви пречи, че била гола в клипа си и търсила внимание - Гага пък си пусна задника и циците за обложки на сингъл + събличане чисто гола в клуб, това как ще го коментираш?

Много харесвах Гага, но някак си не е това, което беше. Да, всеки трябва да претърпи промени и развитие, но нейното не е в добра посока.

В албумът има няколко добри парчета, но това е страшно мъчение, ако се опиташ да ги слушаш на Repeat, главата започва да те боли страшно много.

Къде и как точно съм обидил КП или МС?

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът е добър, може би най-доброто, излязло тази година.Не знам доколко електро-поп звученето се води арт,но определено не е нещо нечувано и феноменално .Може би трябва да следим самото представяне на "Aртпоп" пред аудиторията, за да съпоставим думичката "арт" с тези песни.Засега и се получава на Гага, особено на фона на посредствените и конкурентки.И какво толкова странно и откачено намирате в "Swine" и "Donatella" ?? На мен по-скоро ми звучат като ремикси, но определено са пауърфул и двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен live-а на "Dope" много ми хареса. Беше мнооого различно от това, което съм гледал като представяния въобще. Беше повече емоционално, отколкото арт в интерес на истината.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

AURA: Като изключим припева, песента е отвратителна.Сбъркана е като композиция.

VENUS: Твърде трудносмилаема ми идва.

G.U.Y.: Напомня на звученето от "Poker face", задължителен сингъл.

SEXXX DREAMS: Песента е интересна, но аранжимента ми е чужд.

JEWELS N DRUGS: Не мисля, че са й необходими подобни супер комерсиални шитни.

MANICURE: Не е за мен.

DO WHAT U WANT: Много ми хареса парчето, Гага пее жестоко.

ARTPOP: Някак ретро ми звучи.Не виждам съответствие между вокала и музиката.

SWINE: Вокала е убийствен!

DONATELLA, FASHION!, MARY JANE HOLLAND и DOPE ги намирам за пълнежи.

GYPSY: Песента има страхотно послание.

APPLAUSE: Много силна песен, една от най-добрите.

 

Гага е може би най-интересния и извратен артист, който се е появявал в последните години.Харесвам такива изпълнители, които са пипера и солта на бранша.След BTW (който за мен беше завой в грешна посока) очаквах нещо много силно в ARTPOP.След APPLAUSE съвсем ми се наточиха въшките, че ще изкочи нещо страшно.Уви ..сега след като изслушах албума съм много разочарован.Да, албума е една идея разнообразен, може да си намериш песента.Като цяло обаче тавата ми идва много слаба.Електронното звучене ми се губи в замисъла на парчетата, аранжиментите на някой от песните направо са ги съсипали.Освен дуета с Kelly, G.U.Y., GYPSY и вече познатата APPLAUSE не виждам кое от другите парчета би имало успех на сегашния пазар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ARTPOP постави рекорд за най-бързо продаван албум, а позициите му по света са:

#1 United States

#1 United Kingdom

#1 Argentina

#1 Armenia

#1 Azerbaijan

#1 Bahrain

#1 Barbados

#1 Belarus

#1 Belgium

#1 Belize

#1 Bolivia

#1 Botswana

#1 Brazil

#1 Bulgaria

#1 Canada

#1 Chile

#1 Colombia

#1 Costa Rica

#1 Cyprus

#1 Czech Republic

#1 Dominican Republic

#1 Ecuador

#1 Egypt

#1 El Salvador

#1 Estonia

#1 Finland

#1 France

#1 Guatemala

#1 Honduras

#1 Hong Kong

#1 Hungary

#1 India

#1 Ireland

#1 Israel

#1 Italy

#1 Japan

#1 Kazakhstan

#1 Kenya

#1 Latvia

#1 Lebanon

#1 Lithuania

#1 Luxembourg

#1 Macau

#1 Malaysia

#1 Malta

#1 Mexico

#1 Mozambique

#1 Namibia

#1 Nicaragua

#1 Nigeria

#1 Norway

#1 Panama

#1 Papua New Guinea

#1 Paraguay

#1 Peru

#1 Philippines

#1 Poland

#1 Portugal

#1 Romania

#1 Russia

#1 Saint Kitts and Nevis

#1 Saudi Arabia

#1 Singapore

#1 Slovakia

#1 Slovenia

#1 South Africa

#1 Spain

#1 Sri Lanka

#1 Sweden

#1 Taiwan

#1 Thailand

#1 The Bahamas

#1 Trinidad and Tobago

#1 Turkey

#1 Uganda

#1 Ukraine

#1 United Arab Emirates

#1 Venezuela

#1 Vietnam

#1 Zimbabwe

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

700,000 копия са продадени за последните 24 часа, от които 295,000 са в САЩ :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И откъде е информацията?

 

littlemonsters.com

 

Също така много монстъри се оплакват, че има недостиг на албума. А това само трябва да ни радва, тъй като значи, че Гага се завърна с пълна сила :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

littlemonsters.com

 

Също така много монстъри се оплакват, че има недостиг на албума. А това само трябва да ни радва, тъй като значи, че Гага се завърна с пълна сила :)

Много ме съмнява тази работа. Бих се радвал, ама като гледам колко е продала на големите пазари като Япония, Великобритания и прочее, не знам. Aко стане, ще е много хубаво, ама като излезе официално инфо, ще разберем със сигурност :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и рекорда на ВЕВО беше разбила, ама... нейсе.

 

Прогнозите на Nielsen SoundScan, които на 90% са верни, са, че албумът ще продаде около 350 000 копия в първата си седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и рекорда на ВЕВО беше разбила, ама... нейсе.

 

Прогнозите на Nielsen SoundScan, които на 90% са верни, са, че албумът ще продаде около 350 000 копия в първата си седмица.

Само в САЩ ;)

 

Иначе, със сигурност тези числа не са верни.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само в САЩ ;)

 

Иначе, със сигурност тези числа не са верни.

 

Да, забравих да доуточня. Сигурно ще е около 800-900 хил. в цял свят. Ще разберем със сигурност другата събота в mediatraffic.de

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...