Jump to content



Коментари за албума на Lady Gaga - Born this way


Коя песен ви харесва най-много  

41 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Колкото и да харесвам GAGA и толкова чаках този албум, ами какво да кажа нищо особено прилича ми на блудкава примес от David Getta и Benny Benassi, очаквах повече взрив повече агресия скучен ми е единствените ми фаворити са Born This Way, Goverment Hooker (и то във версията си на мъглер ремикс), Electric Chapel има много позитивно звучене все едно не слушаш Гага, а обикновенното момиче с тъмната коса.

Като заключение скучен ми е, може би защото съм слушал много комерсиална и клубна музика и това за мен не е нищо ново, но все пак успех на Гага албума ще е номер едно не се и съмнявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"The Edge of Glory" утре влиза под номер 3 в Хот 100 :happyppl: :happyppl: :happyppl: Отгоре са само английската леля със счупената посуда в клипа и Кейти Пери. :1000 (29):

 

Ако следващата й сингъл ("Hair") също достигне 10-ката, изравнява рекорда на Марая Кери за изпълнителка с най-много последователни Топ 10-хита от началото на кариерата - 11.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Marry The Night", "Judas", "SheiBe" и "The Edge of Glory". Уникални са просто, най-вече "Marry The Night". Освен тия поне още 4-5 ми харесват доста.

 

Песните са малко еднакви (ретро денс), но това е следвана линия, така че лошо не мога да кажа, напротив, Гага постави начало на ново звучене, отдавна не е имало нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"The Edge of Glory" утре влиза под номер 3 в Хот 100 :happyppl: :happyppl: :happyppl: Отгоре са само английската леля със счупената посуда в клипа и Кейти Пери. :1000 (29):

 

Ако следващата й сингъл ("Hair") също достигне 10-ката, изравнява рекорда на Марая Кери за изпълнителка с най-много последователни Топ 10-хита от началото на кариерата - 11.

 

Радвам се за 3 място песента е върха :happyppl: :happyppl: :happyppl: До момента на фаворитие са Judas и The Еdge ot Glory(моята любима) в анкетката тук :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно съм разочароман!!! Очаквах зверски много повече. Повечето песни ми звучат почти еднакво, много приличат на заглавната. Найстина очаквах да изтръпна, да се разтрепера, да се запота, но нито едно от трите.

Само Judas, Bloody Mary и The Edge of Glory ми харесват що годе, другото е пълен потрес.

В предишните и два албума имаше толкова хубави песни, толкова добри а в този няма нещо, което да ми харесва като алехандро, като покер фейс, като монстар и мн др...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Marry the night, Hair, Americano, Born this way, The edge of glory... За тези песни гласувах, просто не мога да спра да ги слушам. Останалите все още не мога да ги възприема, но и имах време да ги чуя само по веднъж, така че мнението ми със сигурност ще се променя постоянно.

 

И нека който твърди, че текстовете на Гага нямат смисъл и са тъпи да чуе този албум, ама да си пусне клип с превод - толкова вдъхновяващи песни отдавна не бях слушал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудя се дали да си го купя оттук: http://www.virginiarecords.com/site/album.php?prodID=758

Тази "Източноевропейска версия" ме смущава малко :1000 (29):

Сбъркали са датата, няма съдържание...Като нищо ще е някакъв пиратски диск. Аз ще изчакам да го пуснат официално в България и ще си го купя я от Orange„ я от някоя друга подобна верига.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сбъркали са датата, няма съдържание...Като нищо ще е някакъв пиратски диск. Аз ще изчакам да го пуснат официално в България и ще си го купя я от Orange„ я от някоя друга подобна верига.

и аз от Orange ще го взема.. иначе цените на предните страници ми се струват леко завишени.. и аз съм виждал The fame за 20 и нещо..

Link to comment
Сподели в други сайтове

и аз от Orange ще го взема.. иначе цените на предните страници ми се струват леко завишени.. и аз съм виждал The fame за 20 и нещо..

Важното е да си има всички холограмни стикери и маркери, че е оригинален албум. Че ми писна България да е във всички черни списъци, заради пиратска музика и съответно да нямаме достъп до половината музикални екстри, които иначе се предлагат в САЩ например. А и след като вече го чух, албумът на Гага си заслужава всяко левче.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаххаха, как човек да не се зарадва на класацията на iTunes

http://www.apple.com/euro/itunes/charts/top10albums.html

 

 

Само тъпите холандци прецакват нещата, ама и те ще се осъзнаят.

 

Най-якото е, че почти навсякъде и двете версии на албума са в топ 5.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според първоначалната информация само в UK за 1 ден са продадени над 100 000 копия от албума! :1000 (6): :1000 (6):

 

Златен статус за 1 ден? :blink: Ама Гаго ма ... :lol:

 

П.П. Тия холандци ... :1000 (27):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят фаворит в албума е JUDAS

Втората ми любима песен е Marry The Night

Гласувам за тях двете плюс Heavy Metal Lover - съдех по заглавието и не очаквах да ми се хареса, но точно тя беше третата песен която ме впечатли. Много приятна за слушане. Юда си е доказан, голям хит.... Следващата песен на която трябва да заложи според мен е Marry The Night!!

Hair е другата песен, която ми допадна.. от първо слушане не ми допадна, но след 3-4 слушания започва да ти допада..

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Edge Of Glory - също много ме впечатли от 3-тото слушане, другите песни са ми малко ретро, но като цяло си заслужава.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

а потвърдено ли е официално, че 'Marry the night' ще е следващата клипирана ?

Следващата клипирана ще е The edge of glory. Иначе се очаква Marry the night и Americano да са след това,като за последната дори има спекулации, че ще е продължение на Telephone :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата клипирана ще е The edge of glory. Иначе се очаква Marry the night и Americano да са след това,като за последната дори има спекулации, че ще е продължение на Telephone :)

аха, еми супер :girl_witch: иначе 'Telephone' ми е любимият нейн клип :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...