Jump to content



Коментари за албума на Lady Gaga - Born this way


Коя песен ви харесва най-много  

41 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Няма база за сравнение между Дайдо и Адел. Първата имаше толкова разчупен музикален стил, толкова лек и ефирен глас, такова чувство в песните ...

 

... защо не издава вече? :1000 (10):

 

С единствената разлика, че Адел има нещо което Дайдо и Лейди Гага нямат - уникален глас. Но Борис е прав, ще й е трудно да повтори успеха си. Не виждам общото тук, но наистина Лейди Гага дава назад, но никой не е на върха завинаги. На мен песните й от Алехандро не ми харесват насам. Толкова :)

 

ПП: Само за спора Адел и Гага нямат база за срацвнение в Англия и щатите, просто тук първата е много над втората и то не като продажби. А дали е по- хитова, ами мисля, че е. Плюс това Адел е издала само един сингал от албума си:) Чакайте идва и вторият, тогава ще видим кой, какво, къде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

С единствената разлика, че Адел има нещо което Дайдо и Лейди Гага нямат - уникален глас.

 

Дайдо има такъв красив вокал, че не знам как намерили сили да напишеш нещо подобно. Гага пък прави такива жестоки лайфове ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

страшно сте некомпетентни всички, с едно изключение

Първо стилистиката на албума не е поп - денс, а е повлиян от 80 -90-кия contemporary поп! /то и визията, че дори и бууклета и промото на албума е такова, ама.../

Второ продажбите й са хипер напомпани заради двата дни, в които албума се продаваше за 0.99$ в amazon и агресивната реклама (дори влаковете в нюйоркското метро бяха облепени отвътре и отвън с бууклета на албума)

Другото - безумно е да сравняваш Lady GaGa s Adele. Първо защото Lady GaGa е т. нар. "worldwide entertainer" с един (два) суперуспешно реализиран проект в целия свят и е натрупала лаври, докато АДЕЛ до началото на тази година си беше по - скоро локален изпълнител и таргет групата й беше основно Великобритания, Ирландия и околностите, нищо, че първият й албум 19 е платинен в US тя все пак не беше толкова популярна, дори в сравнение с Гага си беше почти непознато име. И ако трябва да коментирам коя от двете е по - успешна, то това определено е Адел (няма да се аргументирам, понеже се отконявам стравно много от темата). И другото, както казах Lady GaGa е изпълнител, а Adele е певица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

^^Може би искаше да кажеш, че Гага е артист? Но нямаш право да намекваш, че не е певица.

Зайче, не разбирам защо отделяш толкова време да мразиш някого или нещо :). Както казва Лейди Гага: "It is always wrong to hate but it is never wrong to love."

 

 

 

 

"Hair" е уникална песен. Мога да я слушам непрестанно. Жалко, че няма шанс да получи клип. И впрочем само който не е видял себе си в поне една нейна песен не е разбрал албума :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

първо да се извиня за първото ми изречение в по-горния ми пост, не трябваше да прозвучи така.

не, не съм казал, че ГаГа не е певица, просто тя е пълен фрийк и никога неин лайф не преминава без да направи нещо запомнящо се, т.е тя залага 70% на шоуто и 30% на пеенето/свиренето. Докато на Адел й е достатъчен само един микрофон и една китара, това имах предвид. И двете са безумно талантливи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше и Alejandro да е в албума.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност не съм много очарована от албума има и доста добри песни, но повечето не ми допадат.Като фаворит освен "Born this way" мога да посоча "Judas".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Hair" е уникална песен. Мога да я слушам непрестанно. Жалко, че няма шанс да получи клип. И впрочем само който не е видял себе си в поне една нейна песен не е разбрал албума :)

 

100% съгласен. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага рязко спря да ме кефи по какъвто и да е начин след Alejandro. Преди правеше едни готини мелодични песни, сега всичко ми е еднакво. Промени и пеенето си някак, според мен в ужасна посока. Е, все пак успях да харесам Judas и да се отвратя от Scheisse..което значи, че ме е заинтригувала по някакъв странен начин.

А база за сравнение между Гага и Адел наистина няма.. едната е певица, другата актриса.

И изобщо не ме греят класации, рейтинги и прочие, аз слушам музика.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно се надявам да знаеш, че болестта й е наследствена :mf_surrender:

И не, не страда от вълчанка, а е на границата.

5 000 000 копия са продадени от албума, и това се знае (:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента Гага е в САЩ,където снима видео на четвърти сингъл от албума. Песента и The edge of glory вече 8 седмици е в топ 10 в класацията на Billboard,която знаете се определя по продажбите.

Песента,която ще има видео се пази в тайна,но според мен това е Marry the night или Scheise.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

"The Edge of Glory" е уникалната за мен, но ми стана любима постепенно, за да не я спирам в момента... Често се случва така с нейните песни, но това е защото крият някакъв особен смисъл, който схващаш след n-тото слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаворити ми са - Judas,Scheiße,Bloody Mary,Born This Way,The Edge of Glory и Americano. Задължително чакам клип поне на повечето. :]
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаворити ми са - Judas,Scheiße,Bloody Mary,Born This Way,The Edge of Glory и Americano. Задължително чакам клип поне на повечето. :]

 

 

Е те половината от изброените ти вече имат.. :д


Link to comment
Сподели в други сайтове

Е те половината от изброените ти вече имат.. :д

 

Само Judas и Born This Way имат .

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

след толкова слушания, единствената песен, която не може да ми хареса е 'Heavy metal lover'.. всички други са жестоки :Vishenka_05: вече нямам търпение до 15-ти :girl_witch:

 

Какво ще има на 15ти?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е те половината от изброените ти вече имат.. :д

 

Scheiße,Bloody Mary и Americano нямат.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...