Jump to content



Коментари за албума на Lady Gaga - Born this way


Коя песен ви харесва най-много  

41 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Фаворити ми са - Judas,Scheiße,Bloody Mary,Born This Way,The Edge of Glory и Americano. Задължително чакам клип поне на повечето. :]

и аз страшно много искам клипове на 'Americano', 'Bloody Mary' и 'Scheisse'.. на 'Marry the night' също искам, няма да откажа и на 'Electric chapel' ;д иначе 'You and I' ми харесва все повече и повече :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

излиза клипът на 'You and I' :)

 

Няма да е на 15-и. :gun_bandana: Interscope пуснаха информацията в tweeter и я изтриха.

 

Клипът ще бъде публикуван от Гага в 1000-я й tweet (в момента били 992 1000%20(29).gif ).

 

Четох някъде, че щял да излезне на 23-и, но не знам до колко е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи да кажем,че през първата седмица тотално са промити мозъците на населението,че като луди отиват да купуват албума й,после през следващите седмици вземат да се осъзнават и намаляват продажбите. 4 милиона души не знаят какво да слушат и тотално са промити от Гагата. 4 милиона души са се продали на Дявола,тъй да го наречем и не признават нищо друго,а само нея.

не знам какво общо имат музиката и религията :mf_surrender: проблем ли е да съм християнин, който наистина вярва в Бог, а не само се води като такъв, а да слушам Гага ? не ми пука дали се прекланя на дявола, аз харесвам музиката, която прави, както и нейният глас :) прочете 2-3 реда от илюминатските неща на дракона и веднага си правиш прибързани заключения :mf_surrender: предпочитам да слушам различната музика, която прави Гага, отколкото комерсиалните простотии на Кейти Пери, Енрике Иглесиас и тем подобни противни същества, или пък застреляната Адела :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да спра да слушам Black Jesus † Amen Fashion (H) Сериозно взе да ме кефи :P

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вечер по Мтв в 3 ч. БГ време ще има "Big announcement". Честно казано не знам какво да очаквам...може да е повече информация за дуета с Шер или за този с Тони Бенет(макар, че това ме съмнява), може да е официално обявление за новото турне, за акустичен албум...въобще...едва ли някой дори може да предположи.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...