Jump to content



Коментари за албума на Lady Gaga - Born this way


Коя песен ви харесва най-много  

41 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Ок, Standart Edition-a на албума лийкна. Какво мислите. В момента го слушам и първата песен, която слушам е Government Hooker...и беше съм в тъча..Песента е...повече от брутална. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

 

Гласувайте и коя песен ви харесва най-много. Може да гласувате за всичките разбира се :1000 (29): Тъй като 3 песни от Extended Edition-a oще не са излязли, може да изчакате преди да гласувате :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как лийкна и аз не съм разбрал, дайте линк де!

В темата Marry the night има линк.

 

 

 

Албумът е брутален..Просто не знам коя песен да избера. Всички ми харесват ужасно много. Единственото нещо, обаче което ми липсва е някоя истинска балада. Освен you and I„ всички останали имат дискотечен бийт. Гага има страхотен глас точно за балади. Дано трите неизлезли до момента да са точно такива. Специално възлагам надежди на The queen, в случай, че това е Living on the radio :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, онемях. Господи песните са маниакални, аз не знам как бих избрал най-любимото си. Няма да казвам че тези които ги знаех предварително са велики.

Държавните курви е невероятно яка, просто е един път. Знаех си че Americano ше е песента най-близка до сърцето ми, има нешо много магично в тва парче, само че заради live му си мислех че ше е баладка, а то денсче :) Schibe, как да го опишеш думи. Още като я чух на ревюто на Mugler просто си знаех че тва парче ше е яко, но сега вече когато е цялото, просто думите са малко. В Bloody Mery намирам леко нотка на една позната песен, но не мога да се сетя още коя е точно, може би след няколко слушания, и ше кажа. И разбира се U and I, въпреки че не е точно балада е много добра :)

Албума като цяло е разбивач, аз не мога да определя любимата си песен. А тва ми се случва за първи път. Просто ми се иска да ги слушам всичките заедно, без да липсва някоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха и аз искам да ги слушам всичките непрекъснато и едновременно... :1000 (29): :1000 (29): Но се притеснявам, че няма да ми се получи :1000 (10): :1000 (29):

 

И все пак, имам нужда от поне 5-6 слушания на песен, за да мога всичко да го възприема!!! :1000 (30):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва са е непълният ликнал, че неколко песни не ги виждам в playlist?

Това е Standart Edition с 14 песни, a Special Edition-а с още 3 песни не е лийкнал - липсват The Queen, Black Jesus и Fashion of his love

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Marry the Night

Born This Way

Judas

Americano <3333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333

Scheiße

Bloody Mary

The Edge of Glory

 

'Americano' е уникалнаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам да чуя Bloody Mary. :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето :)

 

В този видеоклип има съдържание от UMG, който го е блокирал по силата на авторското право.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този видеоклип има съдържание от UMG, който го е блокирал по силата на авторското право.

Не знаех че е блокнат :) сега ше ти дам друг линк ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума е страшен!Песните са коя от коя по хубави :)

Тези по долу много ми харесаха,но и останалите са супер,абе убийствен албум.

Всяка една от песните си заслужава!Уникален проект!На това се казва ритъм и истинска музика.

 

Marry the Night-това парче много ме впечатли

Government Hooker-тази е ненормална просто

Bloody Mary-Страхотна е.

Highway Unicorn (Road to Love)-тази ме грабна и не ме пуска,супер готина е за мен.

The Edge of Glory тази ми е най-любимата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам,че това е истина! Това отвя всичко в последните 10 години и в следващите 10! ЕПИЧНО! Радвам се,че този този МЕГА продукт излиза в моята младост и ще стана свидетел на всичко!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм слушал всички песни, но ще дам мнение за познатите:

 

"Born this way" - в началото не ме впечатли, в момента ми е любимата песен за 2011.

"Judas" - слушам я до втръсване.

"Sheise" - определено ми допада, при все, че аз хаус не мога да дишам, а много в тая музикална линия ми се струва.

"You and I" - много добра песен, но не ми е сред най-големите фаворити.

"The edge of glory" - честно казано, това за мен е най-добрата песен до момента. Толкова е добра, че просто нямам думи, а акустичната версия трябва задължително да се издаде по някакъв начин.

"Americano" и "Hair" са песни, на които трябва да се заложи, като първата все още ми е малко странна.

 

Определено през последните 5 години не се е появявал толкова добър албум. Песните са абсолютна мешавица от поп, рок, денс, хаус, диско и синт, което за мен показва Гага като многопластов изпълнител, който си разгръща потенциала в повече от един стил. Почти нищо общо няма с "The Fame", израсла е много музикално и ми харесва и как презентира и промотира албума си. Харесва ми как вкарва пиана и китари в песните, харесва ми, че държи на инструментите. В момента Лейди Гага е без съмнение най-добрия актуален световен изпълнител, и смешки като Риана, Кеша и т.н. лигли могат само да се учат.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искаш да приемеш истината,дори написана и в статия. Божееееееееееееее,колко ти е промит мозъка от тая Гарга.

 

Първо, музиката и е достатъчно добра. Говорим за нешо ново, което никой не се сеща да направи. Тука виждам новото поколение в музиката, демек Gaga. Кощято за два албума, като се имам предвид че The Fame Monster не се счита за отделен албум в дискографията и, прави музика която за два албума погълна по-голямата част от слушателите на музика в света. Всички които малко или много разбират от музиката са на мнение че това което прави Gaga е нешо интересно и ново, което ше остане във времето. И пак ше кажа тука говоря за музика не визия. Аз не слушам музика с очите си! Така че моля те не ми говори кои е с промит мозък, а хвани се образовай, и като коментираш нешо, давай факти които да подкрепят тезата ти.

 

Докато Гаргата не прилича на нищо,Дженифър Лопез е на 41 години с 2 деца и изглежда страхотно. Гагата има да си мечтае да изглежда така. Нямате вкус за нищо тука.

 

Принципно знам че за да си музикант не ти е нужна визия, но явно за България треа си силиконова бомба с 150 пластични операции и уста като вагина за да те харесват хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, музиката и е достатъчно добра. Говорим за нешо ново, което никой не се сеща да направи.

Всъщност направено е отдавна. Албумът звучи твърде много Ace of Base на анаболи. Мадона няма какво да я коментираме и тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...