Jump to content



Коментари за албума на Lady Gaga - Born this way


Коя песен ви харесва най-много  

41 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

аха, еми супер :girl_witch: иначе 'Telephone' ми е любимият нейн клип :girl_witch:

Факт, че е много як...Дано ако наистина снимат негово продължение под звуците на Американо да поканят Бионсе за малко речитатив, или дори да променят малко песента, за да включат и нея.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Billboard са ревизирали прогнозите си за продажбите на албума. Първоначално бяха очаквани около 800 000 продадени бройки за първата седмица...Новите прогнози са за над 1 150 000 броя :Vishenka_05:
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата клипирана ще е The edge of glory. Иначе се очаква Marry the night и Americano да са след това,като за последната дори има спекулации, че ще е продължение на Telephone :)

 

А Hair? :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
А албума й е толкова прехвален,след 2 седмици на върха и Адел се завърна на първото място,кеф. Въпреки,че не харесвам Адел,предпочитам тя да е на първото място. :yahoo1: :yahoo1: :yahoo1: :yahoo1: :g2: :g2: :g2: :g2: :g2: :g2: :happyppl:

да видим Адел след 135 седмици на кое място ще е :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност има по-добри песни от предния албум, поне според мен. Фаворит на мен ми е Bloody Mary и очаквам клип и да е нещо ГаГа стил, иначе Marry the night също е добро парче и ми харесва доста. Честно казано с другите песни все още свиквам, трудно се възприемат от първо слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо чудо, по The Voice TV в Планет Войс казаха,че албума на твойта Гага се изтърсил в Билборд изненадващо и продажбите доста са паднали и че изобщо не е толкова хитова както преди. Това си го запиши някъде.

 

Важно е, защото Адел за 5 месеца е продала 6 милиона, Гага за 1 месец ще направи същото :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, Азо взел да коментира Гага, просто го е яд, че има някой толкова талантлив, който му взе хляба. Сега той с какво ще пробие след като никой няма да се интересува от неговото шоу. Ще си кажат хората, че е копие на Гага... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ххахахха, чудесен коментар от Азис. Личи си колко познава творчеството на Мадона, личи си колко познава това на Гага..и най-важното - личи си колко е компетентен на тема глас...Точно той, царят на плейбека, пошлостта, простотията и липсата на оригиналност..Хахахха
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Mного смешен Азо :D Наскоро четох,че казал,че дрехите,които Гага носела сега той бил носил като започвал - преди 10тина години :D :D :D

Кои други са я коментирали в статищта на НФ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за падението на Гагата,което продължава? След като се изтърси албума й на номер 4 миналата седмица в Билборд 200 за албуми, сега албума й пада отново и вече е на номер 8. На първо място е някаква нова пак,а албума на Адел е номер 3,във всички класации Адел е номер едно,а Гагата пада и с новия сингъл.

след като за месец почти всеки го има и за този период има милиона продажби, хората по два пъти ли да го купуват?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти тъпа ли си Зайке или да, явно математиката ти е слабата наука. Гага вече е продала 5 милиона копия по целия свят. За 1 месец и малко. Адел е продала 6 и малко милиона от февруари, сама си прави сметката. Гага е по-хитова в момента от Адел из целия свят, в Америка не толкова, но Америка не е света... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти тъпа ли си Зайке или да, явно математиката ти е слабата наука. Гага вече е продала 5 милиона копия по целия свят. За 1 месец и малко. Адел е продала 6 и малко милиона от февруари, сама си прави сметката. Гага е по-хитова в момента от Адел из целия свят, в Америка не толкова, но Америка не е света... :D

кво искаш, тя е имала 3.00 в дипломата по математика :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпите сте вие,че не можете да го проумеете и осъзнаете,че изобщо не е толкова успешна,колкото се опитвате да я изкарате. Една непозната се качи на върха,а Гагата падаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа,даже много хора се изненадаха от падението й.

Значи на едни може албумите да са по върховете на класациите половин година,че и повече,обаче щом Гагата изведнъж пада,веднага я оправдавате. Много сте,зле-честно. Не признавате падението й.

МЛЪКНИ МААА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, нека ти го обясня като на идиот.

1. Гага за 1 месец продаде над 5 млн. копия от албума си..Това е повече, отколкото голяма част от изпълнителите продават въобще, какво остава за 1 месец. Нормално е при тези рекордни продажби през първата седмица, после рязко да има спад, защото най-желаещите фенове вече са си купили албума. От тук насетне дали албумът ще се продава добре дълго време зависи от успехът на предстоящите сингли.

2. Класациите не са най-важното нещо на света. Това, че не си на 1-во място, не значи, че не си успешен или харесван. Спри да вменяваш на коментиралите тук думи, които не сме изричали... Всички се радваме на албума, а само ти коментираш неговите позиции в класациите.

3. Понеже много обичаш да ми даваш Adele за пример..Преди 10 години имаше една фантастична певица Dido. С 2-3 супер успешни албума, страхотни хитове..къде е Dido сега? Само за сведения, но тя беше точно като Adele в момента - различна от mainstream-a. Това, че има 1 успешен албум не значи, че ще се задържи така.

4. Не можеш да говориш, че времето на Гага изтичало и прочее, при положение, че всеки може да допусне грешки(макар, че моето мнение е далеч от това, че албумът е грешка)..Какво ти гарантира, че ако този албум е неуспешен, то следващият няма да е 5 пъти по-успешен от The Fame? Виж какво прави една Шакира, чийто първи голям хит беше преди 10 години, но успява всяка година да изкара нещо зловещо яко...ИЛи пък Дженифър Лопез, която всички бяха отписали, а направи един от най-големите хитове тази година.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

яко се филмираш обаче ;д да не би да си гадателка, че да знаеш кво ще е нейното положение след години ? толкова си противна, че не искам да те гледам просто.. не знам как може да коментираш външния вид на един музикант.. ти да не би да си по-красива от нея ? намесихте Лопез.. поне да беше нейна тая песен, която всички толкова много хвалите, ами то кавър ;д;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дженифър Лопез,ако ти си я отписал,аз не съм. Винаги съм я харесвала и слушала,имам й всичките албуми,тя е от моето детство. А пък Гагата никога няма да бъде на върха толкова време,както си мислиш,защото тя е едно копие,а копията омръзват много бързо. Тя ако беше толкова успешна като преди,щяха да й въртят клиповете,а те не й ги въртят.Единствено Сити я пуска,защото й подкрепя албума,другите ТВ-чат-пат,ама изобщо не е толкова въртяна колкото преди.

 

Ама мършо, и по трите бг музикални канали се скъсват да я въртят и да и дават клиповете!!! Откакто ГаГа се появи е нямало ден, в който да не се излъчи ПОНЕ един нейн клип. А пък твоя осран педал никъде не го пускат, шото евентуално ако един път на годината се решат да го пуснат рейтингът на дадената медия се срива за секунди !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

3. Понеже много обичаш да ми даваш Adele за пример..Преди 10 години имаше една фантастична певица Dido. С 2-3 супер успешни албума, страхотни хитове..къде е Dido сега? Само за сведения, но тя беше точно като Adele в момента - различна от mainstream-a. Това, че има 1 успешен албум не значи, че ще се задържи така.

 

Няма база за сравнение между Дайдо и Адел. Първата имаше толкова разчупен музикален стил, толкова лек и ефирен глас, такова чувство в песните ...

 

... защо не издава вече? :1000 (10):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма база за сравнение между Дайдо и Адел. Първата имаше толкова разчупен музикален стил, толкова лек и ефирен глас, такова чувство в песните ...

 

... защо не издава вече? :1000 (10):

Тя издава, просто никой не я брой за слива.. :(

 

 

И все пак, връщайки се на албума. След като за послдния месец и нещо го преслушах около 500 пъти :1000 (29): мога да си кажа мнението за любимите ми песни. Общо взето, както споменах и в началото всички песни ми харесват, но е факт, че има някои, които не ми се слушат така често, както други. Разделям нещата на 3 категории - любими, приятни за слушане и добре, но можеше да се желае повече. Или иначе казано...

 

Любими:

Americano

Born this way

Government hooker

Hair

Highway unicorn

Judas

Marry the night

Schiese

The Edge of Glory

You and I

 

Приятни за слушане

Bad kids

Bloody Mary

Electric Chapel

Heavy metal lover

The Queen

 

Добре, но можеше да се желае повече:

Black Jesus + Amen Fashion

Fashion of his love

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...