Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Драконе, след като Марая прави песен с Бийбър и се присъединява по този начин към тях, това, че Шер е записала дует с Гага преди няколко месеца прави ли я задължително илюминатка? Защото за нея не съм чувал досега да използва символи, скрити послания и т.н., а съм търсил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драконе, след като Марая прави песен с Бийбър и се присъединява по този начин към тях, това, че Шер е записала дует с Гага преди няколко месеца прави ли я задължително илюминатка? Защото за нея не съм чувал досега да използва символи, скрити послания и т.н., а съм търсил.

 

Ми не знам човек. Много е трудно да се каже той е с тях, той не е с тях освен ако самия изпълнител открито не се покаже къде точно е. Дали е илюминатска мърша като Лейди Гага и Мадона или е открито против тях, като Тупак и DMX. Повечето изпълнители са някъде по средата и ако направят някой по-набиващ се на очи проект тогава става ясно. За Шер не знам... Но ми е прекалено глупаво да вярвам че всеки талантлив човек може да успее и да стане световно известен само заради таланта си и добрите му мили продуценти... Ясно е че си дават гъза. Едни знаят всичко за това което правят, други само отчасти... Има и такива които просто имат някъв луд късмет. Пример за това ми е Шаная Туеин - обикновена кънтри певица, на която не се залага много и си прави песните, издава си албуите и изведнъж - БУМ - без никой да очаква прави огромен успех с един албум и всичките й песни стават хитове. И след това - затишие... и нещата пак си продължават по старому.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тоя Хийт Леджър бях чел в един форум, че е бил под майнд контрол и точно са го убили като за жертвопринушение. С ква цел не мога да знам.

 

Със същата сила, аз мога да напиша тук в този форум, че Мерилин Монро е жива, това прави ли го вярно?

 

 

Не мога да повярвам на никаква такава теория за Леджър, докато не ми покажете дори и косвено доказателство, че той е (анти-)илюминат.

 

Хора умират всеки ден, не всяка известна личност, открила преждевременно смъртта си, е убита от илюминатите... и ако за такива като Тупак, Кобейн, Кенеди и т.н. съм склонна да вярвам (даже си го вярвам), то за мен смъртта на Хийт Леджър си остава трагедия и толкова!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със същата сила, аз мога да напиша тук в този форум, че Мерилин Монро е жива, това прави ли го вярно?

 

 

Не мога да повярвам на никаква такава теория за Леджър, докато не ми покажете дори и косвено доказателство, че той е (анти-)илюминат.

 

Хора умират всеки ден, не всяка известна личност, открила преждевременно смъртта си, е убита от илюминатите... и ако за такива като Тупак, Кобейн, Кенеди и т.н. съм склонна да вярвам (даже си го вярвам), то за мен смъртта на Хийт Леджър си остава трагедия и толкова!

 

Да по принцип е така. Но самата му смърт и мистерията около нея говорят че има нещо скрито и нещо нередно. И след като знаем как действат те аз съм склонен да вярвам, че може и да са го убили. А защо и каква е причината - не мога да знам. Може и просто да са решили че трябва да го жертват и някой демон да му вземе силата... Знам ли и аз болните им мозъци... Все пак в Бохемската гора под огромна сова има олтар на който на клада изгарят живи хора :mf_surrender: Пак заради някви техни окултни изродщини....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да по принцип е така. Но самата му смърт и мистерията около нея говорят че има нещо скрито и нещо нередно. И след като знаем как действат те аз съм склонен да вярвам, че може и да са го убили. А защо и каква е причината - не мога да знам. Може и просто да са решили че трябва да го жертват и някой демон да му вземе силата... Знам ли и аз болните им мозъци... Все пак в Бохемската гора под огромна сова има олтар на който на клада изгарят живи хора :mf_surrender: Пак заради някви техни окултни изродщини....

 

Ами аз съм убедена, че имаше нещо много нередно в неговата смърт и отразяването и разследването й, може и да са замесени някакви такива идеи, но за самият него, че е бил илюминат или че е стоял против тях - едва ли.

 

А нали филма "V for Vendetta" e "най-искрено илюминатския в цялото кино"... защо точно тази маска използват Анонимъс?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз съм убедена, че имаше нещо много нередно в неговата смърт и отразяването и разследването й, може и да са замесени някакви такива идеи, но за самият него, че е бил илюминат или че е стоял против тях - едва ли.

 

А нали филма "V for Vendetta" e "най-искрено илюминатския в цялото кино"... защо точно тази маска използват Анонимъс?

Ако е бил под майнд контрол, не е задължително да е бил илюминат или антиилюминат, за да бъде даден в жертва.

Иначе егати случайността да говориш в интервю, че вече си готов да умреш, публикуват ти интервюто и след точно 7 дена си умрял

 

Иначе за Анонимните ... по-съм склонен да вярвам, че са кукла на Илюминатите ... няма по-лесен начин от това да контролираш народ от това да му дадеш герой, който "ще ги спаси" ... и после този народ ще го следва и ще приема за правилно това, което героят им каже и ще прави, това което героят им каже ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А нали филма "V for Vendetta" e "най-искрено илюминатския в цялото кино"... защо точно тази маска използват Анонимъс?

 

Какво има в тоя филм. Я разкажи. Не съм го гледал.

 

Иначе и мен много ме съмняват тия Анонимъс. Нещо интуицията ми подсказва че не са добри, а тя никога не ме лъже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните два филма за Батман гледали ли сте ? Тази година излиза третият финален ....

 

В първа част Батман спасява града от хора, които са длъжни да пазят земята от разврат и т.н. и искат да разрушат града - център на света, защото е твърде късно да се поправи ... и пускат разни химии във водоснабдяващите канали , но тази отрова, не вреди, когато е в течно състояние, а когато е в газообразно, за това използват голям уред, който използва метода на микровълновата (Хаарп?) и така, когато хората вдишат изпарението на тази вода, почват да халюцинират страховете си (Майндконтрол?)

 

Във втора част идва Жокера (Хийт Леджър), който ни обяснява, че всичко е част от план. Във втора част Батман също разполага с уред, който чрез чипове в телефоните може да проследява всички разговори и да следни местоположението на всички хора в града.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да добавя и за кредитните карти, преподавателка в университета, веднъж ни обяснява за нова система, разработа миналата година и тествана и представена в мол ... В мола като се обърне определена камера към клиентите излизат профили на всички хора на базата на техните дебитни/кредитни карти. Така продавачите, които разполагат с тази система, могат да разпознават клиентите си, да знаят какви покупки са правили, с колко пари разполагат и т.н. с цел да видят дали даденият човек е потенциален клиент. Отделно можеш да си анализираш клиентите и да разбереш техните изисквания и т.н.

 

Но не ви ли се струва странно това, че дори си нямаме представа като влизаме в най-обикновен мол, че там може да ни сканират без да знаем и да разберат едва ли не всичко за нас само, чрез малкия чип в картите ни.

И щом на обикновени магазини се предлага тази техника .. илюминатите с какво разполагат

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво има в тоя филм. Я разкажи. Не съм го гледал.

 

Иначе и мен много ме съмняват тия Анонимъс. Нещо интуицията ми подсказва че не са добри, а тя никога не ме лъже.

Филмът е много добър.В началото го мислех за нещо като пресъздаване на нацизма в сегашно време/близкото бъдеще,но откакто ти следя темата изключих тази теория.

Същата работа и с Еквилибриум,в който между другото участва актьорът,който играе с Леджър в Батман.Крисчън Бейл мисля ,че се казваше.Скоро чух за него,че бил обвинен от родителите си или съпругата си (не помня точно),че ги бил малтретирал физически.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аа, и аз не съм го гледала този филм. Но съм чела за него на няколко места. Но пък преди малко мернах, че бил анти... явно всичко може да се изопачи по всякакъв начин и докато не го гледам с очите си не мога да заема позиция.

 

Но пък прочетох, че всъщност маската на V, която използват и Анонимъс, не е оригинално откритие, а е изобразявала този човек Гай Фокс.

 

Колкото до Крисчън Бейл - половината му филми са... странни.

 

MV5BMjA4NDI0MTIxNF5BMl5BanBnXkFtZTYwNTM0MzY2._V1._SY317_.jpg

 

terminator_salvation_poster7.jpg

 

14ihetj.jpg

 

thedarkknight1.jpg

 

267694_det.jpg

 

То може и на всеки човек като се разровиш да откриеш нещо подобно, ама при него е в много филми...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как всъщност човек стъпва в масонството (илюминатството)?

Според мен е наследствено ... а тези, които встъпват си мислят, че са илюминати и имат някаква власт, а реално са марионетки на истинските илюминати :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това вече е пълна глупост. Като зъболекар го твърдя. :mf_surrender:

 

А откъде знаеш, че и на теб не ти е въздействано да мислиш така? :whistling: 1000%20(29).gif

 

 

Майтапя се :) И на мен ми се вижда леко нелепо, но просто споделих това, което намерих. Гледам да публикувам и такива, по-лекички материали, за да могат да се заинтригуват и хора, които няма да тръгнат да четат дълги статии на чужд език например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тоя Хийт Леджър бях чел в един форум, че е бил под майнд контрол и точно са го убили като за жертвопринушение. С ква цел не мога да знам.

 

Кенеди го убиват защото знае много и започва да говори. След него всичките му братя и синът му са убити и мъртви.

 

Мерилин Монро - която е била любовница на всички братя Кенеди и е наясно с всичко е щяла да даде пресконференция и в нощта преди нея я убиват. Вече е доказано, че е убита, защото е натровена не с хапчета които е глътнала тя, а са и вкарани в ануса. Тя е страдала от запек и редовно й е правена клизма.

 

Елвис Пресли също открито застава срещу Бийтълс и тяхната пропаганда. Майкъл Джексън също. Джими Хендрикс също.

 

Четох някъде и за Кърт Кобейн. При неговата смърт също има огромна мистерия.

 

Много е лесно да се каже в медиите че еди кой си е наркоман и се е самоубил със свръхдоза...

 

Видяхте какво се случи с Бритни Спиърс когато се опита да се отскубне от тях. Видяхте с Майкъл Джексън. Видяхте с Марая Кери.

 

За Тупак съм сигурен вече че си е инсценирал смъртта, след няколко опита за убийство над него. Последният му албум се казва The Don Killuminati. Със сигурност той е жив защото си сменя псевдонима и заглавието на албума му като се разместят всички букви се получаваше че е жив. Също и в аудиозапис в негова песен казва че е жив.

 

Но просто тия изроди така действат - убиват някой който им е неудобен като го екзекутират или го "самоубиват" или се случва нещастен случай - както с Алия, която беше протеже на DMX който в момента е враг номер едно на илюминатие.

 

Имаше един български рапър, който преди няколко месеца умря на операционната маса. Момчето учеше в Америка и беше открит антиилюминат. А не беше кой знае колко известен.

Относно Кенеди , в тая връзка искам да ви препоръчам един много добър филм .. Bobby се казвам , и там има някой интересни факти .

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Тупак съм сигурен вече че си е инсценирал смъртта, след няколко опита за убийство над него. Последният му албум се казва The Don Killuminati. Със сигурност той е жив защото си сменя псевдонима и заглавието на албума му като се разместят всички букви се получаваше че е жив. Също и в аудиозапис в негова песен казва че е жив.

И аз имам съмнения,че Тупак е жив,защото някак си е нереално да продължава да издава албуми,а е мъртъв уж от 16 години...Колкото и да е бил продуктивен,едва ли е оставил чак толкова неиздадено творчество.Сега гледам в уикипедия,че посмъртно има издадени 11 албума и 22 сингъла.

Някои хора не могат да издадат и 5 албума за такъв период,въпреки,че са живи :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно наистина Новия Световен Ред ще дойде след 3 Световни Войни както навсякъде в по-старите книги пише.

 

http://www.novini.bg/news/47003-%D1%81%D0%...1%82%D0%BE.html

 

http://www.btv.bg/news/svetut/story/322920...padne_Iran.html

 

Както пее Сарафа - "Готввят нова война - 2012 след Декември..."

 

Познайте тая илюминатска :) Хилари Клинтън защо ще идва сега на 5 февруари. Мама им мръсна. Искат да ни въвлекат във войната.

 

Присъединете се тук:

http://www.facebook.com/groups/324442854267097/

 

п.с. Русия, Китай, Северна Корея и Индия са казали че ще подкрепят Иран при военен конфликт. И четирите държави разполагат не само с атомни, но и химични и биологични оръжия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Необяснимо е за мен как мизерниците от Израел смеят да заплашват с война Иран. Последните могат за отрицателно време да изравнят със земята Израел и тогава нито САЩ, нито който и да е ще може да им помогне.

А Хилъри наистина идва да ни кани лично за съюзници, то е ясно. Нашите дупедавци естествено правят, каквото нареди Белия дом.

Дано напрежението се поуталожи, но познавайки прийомите на американските евреи, ще стане точно обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато...ако се стигне до война България е най-близката държава до Иран в добри отношения с САЩ/Нато/ЕС,след като се изключи Гърция заради икономическите причини.

Dragonkiller,много си прав за Клинтън.Защо ще й е да идва тук? Толкова ли сме важни? Според мен при евентуална война с Иран тук ще са базите.

Между другото...имах честта да мина близо до американските бази в Ново село.Супер скрити са,но все пак се вижда,че мястото е огромно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да се допусне избухването на световна война, все пак живеем в цивилизовано общество. В 21-ви век сме, не сме в Средновековието... Това евентуално ако се случи би заличило човечеството и не искам да повярвам, че ще се случи. Не...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да се допусне избухването на световна война, все пак живеем в цивилизовано общество. В 21-ви век сме, не сме в Средновековието... Това евентуално ако се случи би заличило човечеството и не искам да повярвам, че ще се случи. Не...

 

Преди по-малко от век имаше ДВЕ световни войни. И тогава не сме били в средновековието...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...