Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

http://zamunda.net/details.php?id=264844

 

The%20Men%20Who%20Stare%20At%20Goats%202009-Cover.jpg

 

Някой гледал ли е тоя филм? Гледах го снощи и определено съм озадачен,през цялото време ми изглеждаше като съвсем явна илюминатска пропаганда,но финала ме озадачи..заради него вече не мога да кажа със сигурност пропаганда ли е или точно обратното. Всичко е поднесено по един много шантав и любопитен начин,мисля че си струва гледането,който го напраив да каже после как му се е сторил.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Men who stare at goats:

261eqn9.jpg

 

Къвто и да е филма нямам намерение да го гледам. Само видях трейлъра и ми стана ясно че човешката простотия и глупост са наистина безгранични...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста интересно е това:

 

 

 

 

 

 

 

Дали е вярно не знам, но доста сходни неща има. Името, годините, цифрите, датите,...

 

Като знам кви болни мозъци са - нищо направено от тях няма да ме изненада...

 

Но и да е вярно все още не знам защо Уитни Хюстън... За нея нямам ясно разграничаване дали е била с тях или срещу тях... Не е като Майкъл Джексън да кажеш че си е 10000% убит от тях... Но има доста смущаващи сходства показани в клипчетата както показах...

 

Ето и едно стряскащо изказване и на Чака Кан за "демоничната музикална индустрия" и Уитни:

 

 

 

Между другото оня ден като гледаше майка ми Бодигард (който не съм го гледал от години), докато хвълях по едно око забелязах супер много илюминатски знаци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен няма съмнение, че Уитни е била убита. Оставям настрана масони, илюминати и т.н., просто когато една 48 годишна жена се удави ... във вана, става много съмнително. Когато тази жена е най-награждаваната певица в историята, съмненията само се потвърждават.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен няма съмнение, че Уитни е била убита. Оставям настрана масони, илюминати и т.н., просто когато една 48 годишна жена се удави ... във вана, става много съмнително. Когато тази жена е най-награждаваната певица в историята, съмненията само се потвърждават.

 

А още по-съмнителното е че дъщерята на Уитни Хюстън предния ден за малко е щяла да се удави в същата вана, била е унесена и е заспала...!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Men who stare at goats:

261eqn9.jpg

 

Къвто и да е филма нямам намерение да го гледам. Само видях трейлъра и ми стана ясно че човешката простотия и глупост са наистина безгранични...

И аз си мислех така през цялото време,до финалния епизод. Нарочно исках да видя как ще завърши,в цялата тази явна показност мисля че имаше контра смисъл,нещо като начин как да използваме техните похвати в наша полза и за нещо градивно. Поне ми се иска да е така и аз извличам такова послание за себе си.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са съвпаденията със смъртта на Уитни можете ли да кажете в резюме,нищо не разбрах от клиповете.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да твърдите,че нещо е 100% сигурно,когато нито сте присъствали,нито сте познавали човека,нито имате представа за какво става въпрос,ей това ми е доста интересно :dontgetit:

Аз лично се съмнявам някой да е посегнал на живота на Уитни,просто тя сама се е погубила.Защото това,че е е най-награждаваната и с милиони продавани аблуми и т.н. отстрани изглежда като върховен успех,но само тя си знае какво ѝ е струвало всичко това. Цялото напрежение,нерви,психози + дрога,алкохол и други фактори,трупани с години в един момент си казват думата. Не търсете под вола теле,според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да твърдите,че нещо е 100% сигурно,когато нито сте присъствали,нито сте познавали човека,нито имате представа за какво става въпрос,ей това ми е доста интересно :dontgetit:

Аз лично се съмнявам някой да е посегнал на живота на Уитни,просто тя сама се е погубила.Защото това,че е е най-награждаваната и с милиони продавани аблуми и т.н. отстрани изглежда като върховен успех,но само тя си знае какво ѝ е струвало всичко това. Цялото напрежение,нерви,психози + дрога,алкохол и други фактори,трупани с години в един момент си казват думата. Не търсете под вола теле,според мен.

 

Твърде много известни и неудобни личности се давят ... във вани. Как пък един обикновен човек не съм чувал да се удави в локва, вана, чаша вода или друг съд с течност, в което сам да се насилваш, трудно би се убил.

 

Да не говорим, че дробовете й са били пълни с вода, което значи, че е била жива при потапянето си във водата. Или се е самоубила (в което няма логика, предвид завръщането, което е правила и предстоящите Грами, на които е щяла да присъства), или е била "самоубита". Нещо, което историята познава от византийските императори та чак до днешни дни ...

 

... "в резултат от емоционалния шок звездата се е простреляла в главата ... 47 пъти". Примерно.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърде много известни и неудобни личности се давят ... във вани. Как пък един обикновен човек не съм чувал да се удави в локва, вана, чаша вода или друг съд с течност, в което сам да се насилваш, трудно би се убил.

 

Да не говорим, че дробовете й са били пълни с вода, което значи, че е била жива при потапянето си във водата. Или се е самоубила (в което няма логика, предвид завръщането, което е правила и предстоящите Грами, на които е щяла да присъства), или е била "самоубита". Нещо, което историята познава от византийските императори та чак до днешни дни ...

 

... "в резултат от емоционалния шок звездата се е простреляла в главата ... 47 пъти". Примерно.

Ти да нямаш достъп до резултатите от аутопсията, да не би да си бил сред следователите, които са правели оглед на мястото?

И какво значи неудбни - какво неудобно имаше в Уитни Хюстън, като тя последните 10 години няма песни, няма изяви, няма нищо. Само от време на време се сещаме за нея, когато я снимат излизащата мъртво пияна от поредния клуб :mf_surrender:

 

И не, инциденти в банята са сред най-честите причини за домашна смърт. Не чуваш за такива случаи, защото слава богу не се ровиш по цял ден из нета за черни новини.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да нямаш достъп до резултатите от аутопсията, да не би да си бил сред следователите, които са правели оглед на мястото?

И какво значи неудбни - какво неудобно имаше в Уитни Хюстън, като тя последните 10 години няма песни, няма изяви, няма нищо. Само от време на време се сещаме за нея, когато я снимат излизащата мъртво пияна от поредния клуб :mf_surrender:

 

И не, инциденти в банята са сред най-честите причини за домашна смърт. Не чуваш за такива случаи, защото слава богу не се ровиш по цял ден из нета за черни новини.

 

Няма да споря. Нито е първата, нито последната звезда, която се дави във ваната или смъртоносно прекалява с яденето на "Чио чипс".

 

И естествено причина за смъртта - коктейл от лекарства, алкохол, болкоуспокояващи, приспивателни, антидепресанти и люти чушки. Те дано им раздават поне по един кухненски комбайн, та да може цялото това нещо да може да се поеме.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърде много известни и неудобни личности се давят ... във вани. Как пък един обикновен човек не съм чувал да се удави в локва, вана, чаша вода или друг съд с течност, в което сам да се насилваш, трудно би се убил.

 

Да не говорим, че дробовете й са били пълни с вода, което значи, че е била жива при потапянето си във водата. Или се е самоубила (в което няма логика, предвид завръщането, което е правила и предстоящите Грами, на които е щяла да присъства), или е била "самоубита". Нещо, което историята познава от византийските императори та чак до днешни дни ...

 

... "в резултат от емоционалния шок звездата се е простреляла в главата ... 47 пъти". Примерно.

 

Трудно би се убил,ако е в съзнание и в трезво състояние. Обаче,ако си надрусан,ако си взел приспивателни преди това,ако си поел стабилно количество алкохол . . . не е толкова трудно. И все пак дано никой от нас не разбира :1000 (24):

 

Аз лично не знам кой и защо би убил Уитни. Нито има някакво несметно богатсво (даже е била пред фалит четох някъде), нито е реална конкуренция на някое от актуалните имена,нито нищо.

Да,подготвяла се е за рецитала си на Грами,но чу ли как е "пяла" два дена преди да бъде открита мъртва? Гледахте ли клипчето? С изнемощял пресипнал глас,който не може да вземе 2 тона . . . Какво завръщане може да се направи с него,когато си е отишъл безвъзвратно знаете защо.

 

Тъжната констатация за мен е , че това,че човек има страхотен талант,че по някакъв начин е докоснат от Господ не значи, че е силна личност,която може да устои на всичко,а дори обратното. Ставало е въпрос и друг път, и в други теми,че хората на изкуството са няколко идеи по-странни от останалите. Говоря за истинските хора на изкуството,каквато за мен беше и Уитни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казаха в клипчетата които постнах - Уитни Хюстън се смята че е била принесена в жерта и убита за оная дърта kурва Елизабет 2.

 

Колко е вярно - не знам. Но няма да ме изненада. Окултистите и сатанистите стигат доста далеч в изродските си ритуали и жертвоприношения... Да ви подсещам ли за Бохемската гора?

 

За тях Уитни Хюстън не е някъв самороден талант или безценен човек. За тях е средство с което да постигнат цел. Дали ще е оръжие за пропагандата им или жертва за жертвоприношение е все тая. Да не забравяме, че те се оповават на окултични неща - кабала, нумерология, разни техни си неща... Всяко нещо има енергия, вибрация и причинно-следствената връзка е навсякъде във Вселената. Ако принесеш в жертва човек за който милиони ще страдат и тъжат е толкова голяма енергия в пространството, че... За вас това може и да са глупости и врели некипели но откакво свят-светува във всички древни племена и цивилизации са се принасяли жерви за някакво "божество"... Аз знам кое е тяхното... И винаги жертвите са били най-силните или най-красивите или най-невинните... Винаги специфични и отличаващи се от останалите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дяволът ме гони насън, шашна се Гага

 

Лейди Гага вярва, че дяволът я преследва, докато спи. Певицата е помолила за помощ бившия лекар на Майкъл Джексън - гуруто Дийпак Чопра, за да се отърве от злите духове, които са обсебили сънищата й.

 

Преди години съветите на Чопра са помогнали на вече покойния певец да има по-спокоен сън и да се чувства по-добре.

 

„Постоянно сънувам как в дома ми има фантом и той ме води в стая, където стои една блондинка, крайниците й са вързани с въжета, които я разкъсват. Казах на Дийпак, че този сън е толкова ужасяващ, че си мисля как дяволска сила се опитва да се всели в мен“, реди Лейди Гага.

 

 

 

http://www.dnes.bg/zvezdi/2012/02/20/diavo...-se-gaga.151845

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казаха в клипчетата които постнах - Уитни Хюстън се смята че е била принесена в жерта и убита за оная дърта kурва Елизабет 2.

 

Колко е вярно - не знам. Но няма да ме изненада. Окултистите и сатанистите стигат доста далеч в изродските си ритуали и жертвоприношения... Да ви подсещам ли за Бохемската гора?

 

За тях Уитни Хюстън не е някъв самороден талант или безценен човек. За тях е средство с което да постигнат цел. Дали ще е оръжие за пропагандата им или жертва за жертвоприношение е все тая. Да не забравяме, че те се оповават на окултични неща - кабала, нумерология, разни техни си неща... Всяко нещо има енергия, вибрация и причинно-следствената връзка е навсякъде във Вселената. Ако принесеш в жертва човек за който милиони ще страдат и тъжат е толкова голяма енергия в пространството, че... За вас това може и да са глупости и врели некипели но откакво свят-светува във всички древни племена и цивилизации са се принасяли жерви за някакво "божество"... Аз знам кое е тяхното... И винаги жертвите са били най-силните или най-красивите или най-невинните... Винаги специфични и отличаващи се от останалите...

http://rego.blog.bg/video/2011/11/21/chern...bohemian.854210

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не били тук а? Тва е най-илюминатския клип дето съм гледал български... Щом 100 кила са придърпали не си мислете, че Кама и Андреа и още кой ли не не са :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че са тук.

Ето къде съм бил лично (бях 9ти клас, като бяхме на Златни пясъци с класа да празнуваме преди зимната ваканция, и ни позволиха да разгледаме тази вила)

 

villa-aqua.jpg

67190-1.jpg

 

Не можах да намеря снимки от дискотеката, която прилича на подземие на замък ... място за мъчения

Но за това ето един клип сниман там

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко вече започвате да се вманиачавате... Твърде повърхностно, дори и глупаво е, да разчитаме всеки символ, който е характерен за илюминатите, като илюминатски навсякъде около нас. Било то пирамида, око, зъб, черничко от под нокътя и прочие. Или пък дори и да е умишлено, няма гаранция, че обектът е дело на илюминатите, а не на псевдо последователите им, или пък че не се търси просто някакво внимание. Малко по-реалистично да гледаме на нещата... Не може да се цели нов световен ред, па да се строят някакви си вилички на българското черноморие или да се спонсорират световно неизвестни чалгарки и рападжии...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че са тук.

Ето къде съм бил лично (бях 9ти клас, като бяхме на Златни пясъци с класа да празнуваме преди зимната ваканция, и ни позволиха да разгледаме тази вила)

 

villa-aqua.jpg

67190-1.jpg

 

Не можах да намеря снимки от дискотеката, която прилича на подземие на замък ... място за мъчения

Но за това ето един клип сниман там

 

И аз съм бил неведнъж във вила Аква .. Не мисля ,че нещо там има общо с илюминатите .. Просто всичко е в такъв стил .. Тая Есил Дюран има клип в дискотеката .. здравей на гласовата поща , нещо такова беше .. от там леко се вижда какво представлява клуба http://www.youtube.com/watch?v=CNnsNn2T6jQ

Все пак клуба от превод на английски означава - Затвор ... как според теб да изглежда , след като се казва така . Иначе самата вила е много интересно място , много хубаво е направена и е подходяща за всякакви събития

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко вече започвате да се вманиачавате... Твърде повърхностно, дори и глупаво е, да разчитаме всеки символ, който е характерен за илюминатите, като илюминатски навсякъде около нас. Било то пирамида, око, зъб, черничко от под нокътя и прочие. Или пък дори и да е умишлено, няма гаранция, че обектът е дело на илюминатите, а не на псевдо последователите им, или пък че не се търси просто някакво внимание. Малко по-реалистично да гледаме на нещата... Не може да се цели нов световен ред, па да се строят някакви си вилички на българското черноморие или да се спонсорират световно неизвестни чалгарки и рападжии...

 

Доста повърхностно или наивно мнение... Виж ако е лого на оптика - няма да ми направи впечатление някакво око...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста повърхностно или наивно мнение... Виж ако е лого на оптика - няма да ми направи впечатление някакво око...

 

Наивен е синът на майка ти, дето търси под вола теле... Окото е интеркултурен митологичен символ, олицетворяващ куп неща... От всевиждащото око на Ра до самата Вселена в японската митология... Доказателство да имаш, че инвеститорът на обекта, строителите, наемодателите или някой замесен с дадената сграда е бил масон и цели да реализира пъкления план за настъпването на Новия Световен Ред? Едва ли...

 

Тези конспирации са чисто и просто оправдание, чрез което некадърниците да се утешават заради несгодите в живота си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Good morning VIETNAM" придружено с крещене и ехиден смях,излизащо от устата на Lucifer как ви звучи ?

Поне това се случи в последните кадри от любимия ми сериал "SUPERNATURAL" в миналия епизод..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо май не сте дишали чист въздух наскоро!? Има ли нещо покрай вас, което ви се струва нормално, естествено без да има някаква конспирация?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...