Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тъкмо си пуснах "Приятели" сезон 8 епизод 19

И ми направи впечатление една реплика на Чандлър : "Де да имаше нещо в главите ни, което да контролира какво да казваме"

За съжаление и аз съм попадал на доста илюминатска пропаганда в Приятели... Умишлено гледах наново всичките ми любими филми и сериали като знаех вече за тях за да видя дали има нещо. От Туин Пийкс през Призън Брейк до Изкуплението Шоушенк и Приятели. В първите три няма нищо, дори напротив - отчно обратното. За Приятели обаче не е така. В една от сериите на оная дъска дето е закачена на вратата в квартирата на Джоуи и Чандлър, дето се рисува на нея в един епизод беше нарисувана точно пирамидата с окото. В други 2-3 серии на улицата има разни магазини и глупости и на една от вратите имаше пирамидата с окото, Фийби в доста серии носи "знака на мира" който всъщност е Кръста на Нерон и е антихристиянски символ, да не говорим, че и в самото кафене на Приятели имаше през всичките 10 сезона поне 3-4 илюминатски картини на заден план. И за капак в целия 9 сезон (май 9 беше ако не се лъжа) в квартирата на Джоуи и Чандлър има обърнат пентаграм и то червен на хладилника...

 

Няма да споменавам за ОГРОМНАТА еврейска пропаганда в сериала. Като се почне от гнусният им свещник, еврейската звезда и еврейската тематика в много от епизодите и се стигне до откровени нападки и подигравки с християните. Ма то все пак сценаристи и създатели на Приятели са евреи...

 

 

Как така Еминем е против илюминати, като миналата година направи дует с тяхната принцеса? :lol:

Еминем се е махнал след това. От песента I'm not afraid е срещу тях. Допреди това е бил дългогодишна илюминатска пешка стриктно изпълняваща всичко което му се каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еминем се е махнал след това. От песента I'm not afraid е срещу тях. Допреди това е бил дългогодишна илюминатска пешка стриктно изпълняваща всичко което му се каже.

Not afraid беше първият сингъл от този албум, Love the way you lie (дует с Риана) - вторият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Not afraid беше първият сингъл от този албум, Love the way you lie (дует с Риана) - вторият.

Възможно е, така ми казаха. Не следя творчеството на ЕМинем. Но наистина ще е супер тъпо ако е издал тая песен и след това е пуснал песен с Риана :wacko:

 

http://www.vbox7.com/play:dfc29bc7#commentTop

 

Песента излиза през 1995г.

 

Лелееее хахахах яко. Тва винаги е била една от най-любимите ми песни но в интерес на истината никога не съм знаел за какво се пее в текста. Сега като прочетох превода ми стана още по-любима 1000%20(33).gif1000%20(30).gif1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е, така ми казаха. Не следя творчеството на ЕМинем. Но наистина ще е супер тъпо ако е издал тая песен и след това е пуснал песен с Риана :wacko:

Лелееее хахахах яко. Тва винаги е била една от най-любимите ми песни но в интерес на истината никога не съм знаел за какво се пее в текста. Сега като прочетох превода ми стана още по-любима 1000%20(33).gif1000%20(30).gif1000%20(19).gif

Не може ли просто да е направил песен с Риана, защото е искал да стане популярна? Все пак нито в песента, нито в клипа има каквито и да е такива препратки, все пак и той трябва да яде и да получава награди. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

upsidedowncrosscolorsmall.jpg

 

В християнската есхатология антихрист означава човек, същество или образ на човек, който е въплъщение на злото и действа като противник на Иисус Христос. Думата идва от Новия Завет и означава личност, която действа вместо (Божия) помазаник (от гръцката дума αντί Χριστοὺ, ὁ Ἀντίχριστος - „анти“ означава „вместо“, а не според популярното схващане „против“: „Вместо Христос“) и разпространява фалшиви учения за Него.

 

През 1520 г. Мартин Лутер публично обявава римския понтифекс, папата, за „антихрист“ в отговор на прогласената папска була от д-р Ек във Витенберг. Някои от причините за подобни възгледи на протестантите са титли на папата като "Наместник на Божият Син на Земята", "Непогрешим" и прочее.

 

Според Библията Антихриста ще се появи преди Второто пришествие и ще измами мнозина с твърдението че е самият Христос. Мнозина вярват че това няма да е папата или друг религиозен водач, а самият Сатана в славен образ на ангел, в какъвто според Библията той може да се въплъщава.

 

 

 

п.с. Забележете обърнатият кръст върху стола на папата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ахахахаха бахти наглостта, бахти гнусните евреи мръсни.

 

Забележете възмущението им кво се продава на българския книжен пазар:

 

НА БЪЛГАРСКИЯ КНИЖЕН ПАЗАР

СВОБОДНО СЕ ПРОДАВАТ СЛЕДНИТЕ ЗАГЛАВИЯ:

1. „Моята борба”, Адолф Хитлер

2. „Борбата за Нова Европа” – избрани речи и прокла-

мации, Адолф Хитлер

3. „Фашистката революция”, Бенито Мусолини

4. „Политически речи”, Гьобелс

5. „Лъжите за 6-те милиона”, Ричард Харууд

6. „Холокауст – измамата на столетието”,

Юрген Граф

7. „Основните цели на юдомасонството”, М. Есив

8. „Международният евреин”, Хенри Форд - Първи

9. „Световната конспирация І”, Никола М. Николов

10. „Световната конспирация ІІ”, Никола М. Николов

и Божидар Палюшев

11. „Тайните протоколи”, Никола М. Николов

12. „Светът под микроскоп”, Никола М. Николов

13. „Сянката на Цион”, Георги Ифандиев

14. „Джихад – Свещената война”,

Александър Агрономов

15. „Българският народ и евреите”, Ангел А. Радев

16. „Тайните протоколи на ционските мъдреци”

17. „Масони, евреи, революции”, Никола Иванов

18. „Властта на Мамона”, Волен Сидеров

19. „Бумерангът на злото”, Волен Сидеров

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1106931

 

“Не мога да търпя повече Нетаняху, той е лъжец”, казал Саркози на френски. А Обама му отговорил на английски през преводачката: “На теб може и да ти е писнал, а мен питаш ли ме, като трябва да се занимавам с него всеки ден?”

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1106931

 

“Не мога да търпя повече Нетаняху, той е лъжец”, казал Саркози на френски. А Обама му отговорил на английски през преводачката: “На теб може и да ти е писнал, а мен питаш ли ме, като трябва да се занимавам с него всеки ден?”

 

:roll1:

Тва е бахти изкуствения театър. От километри мирише на нагласация. САЩ и Израел са скачени съдове. Щом тия двамата глупаци уж "случайно" така са се изпуснали, да знаете че това не е случайно ;)

 

Някой забелязал ли е как всички клипове на Modern Talking са пълни с Илюминатски знаци...;р

Да, за съжаление. Особено в първите им клипове пирамиди бол. Та дори и на обложките на албумите им...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази карта коментирана ли е?

 

Имунитет към всички групи, освен към медиите ????

Картите бяха от 1995та нали ? Катастрофата, в която загива принцеса Даяна се случва през 1997г. след като бива преследвана от папараци.

 

48d3f6ed6782f_58244n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не бях чел темата тук щях да си кажа че това е нещо много хубаво и християнско. Не разбирам защо се получава такова разминаване,има нещо изпуснато,едва ли е само въпрос на гледна точка..

 

http://www.chudesa.net/орденът-на-тамплиер...и-избра-нов-це/

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да намеся малко исляма в тази тема

 

Ето какво е казал Мохаммед за Деджал(Антихриста): “Аз ви предупреждавам за него, и няма пророк, който да не е предупредил за него своя народ. Дори Нух(Ной) е предупредил за него своите съплеменници. Но, аз ще ви кажа за него това, което никой от пророците не е казвал на своите съплеменници. Знайте, че Деджал има само едно око, а Аллах не е едноок.”

 

Появата на Антихриста е едно от десетте 'признака' за края на света.

 

Ето друго : Появата на Махди, който щял да се появи, когато над света властвала тиранията и несправедливостта (NWO?)

Третият признак е идването на Иса (Иисус - второто пришествие) ... ето какво казва Мохаммед за това : Кълна се в Онзи, в Чиято Ръка се намира моята душа! Скоро ще се спусне при вас сина на Мериям (Дева Мария), за да управлява според справедливостта. Той ще счупи кръста, и ще убие свинята (Антихриста), ще отмени (премахне) данъка джизие, и богатствата ще бъдат толкова много, че никой няма да приема подаяние"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам въпрос. Казахте, че Еминем се е отцепил от илюминатсвото и е срещу тях след "Нот Афрейд". Как тогава вторият сингъл "Лов дъ уей ю лай" от албума му е не с кого да е, ами с вашата принцеса на илюминатите Риана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам въпрос. Казахте, че Еминем се е отцепил от илюминатсвото и е срещу тях след "Нот Афрейд". Как тогава вторият сингъл "Лов дъ уей ю лай" от албума му е не с кого да е, ами с вашата принцеса на илюминатите Риана?

 

На предната страница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Rihanna-Talk-That-Talk1.jpg

 

Гръмотевицата в R-то. :mf_surrender: И този надпис в долния ляв ъгъл не ми вдъхва доверие.

Това е татуировка, но трябва да видя какво пишеше, беше нещо тъпо :1000 (29):

EDIT: Never a failure, always a lesson - но не е завъртяно принципно, нормално се чете, явно са направили снимката огледално :1000 (29):

А това с изпускането на цигарения дим - тук не си личи много като дим и затова не може ли да се тълкува все едно душата й напуска тялото й, не в смисъл на умиране, а на обсебване от нещо... ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как го разбра това?

 

М/у другото през уикенда ще кача тук един филм, по-точно няколко филма, направени от българин по много от въпросите, които засягаме тук. Няма да го намерите другаде, няколко пъти са го сваляли от Замунда, доколкото разбрах. Ама първо и аз да ги изгледам всички и тогава. :)

 

Сега видях, че някои от тези филми са качени в Замунда - всъщност не са на този българин, неговите ще ги кача по-късно през седмицата.

Та става въпрос за серията филми Illuminati, потърсете ги в Замунда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...