Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...
  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не мога хахахахжхахахжхахжахахахахахха :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

За това, че провинцията е изчезнала от менюто на чалгата си прав до голяма степен, но не напълно.

 

Примерно Gadinata вчера ми каза, че в неговото родно място - Крумовград (население по-малко от 5 000 души) в близките седмици ще гостуват Андреа, Джулия и Тереза. Наскоро пък там е била поп певицата Мария Илиева. Еми никак не е зле за население под 5 000 човека, та това е едно голямо село.

 

Колкото до това защо не нарастват хонорарите на предната сртаница посочих кои са основните причини според мен:

 

 

 

Ху дъ фак из дат?

 

 

Gadinata ли? Потребител от форума.

 

 

Тереза, ма. Сложи си очила. :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Това е степента, до която Галена е унищожила нечии психики:

 

Галена да си стои в траур още 2 месеца :gun_bandana: Предизвиква съдбата с клипове като "Една жена". :3fdb8960598fa63e:

 

По-добре ще е тя да е в ковчега :girl_cry2:

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:
Link to comment
Сподели в други сайтове

На участие на Преслава:

 

И при мен това е една от основните причини да харесвам повече Галена от Преслава- участията. Не може да излезеш и да пееш главно на плейбек, да си говориш на уше с богаташи по сцената, да ходиш в сепаретата им и междувременно плейбека да си тече докато си приказвате (всичко е видяно с очите ми). А по същото време други да се раздават и да приповдигат настроението с живо пеене, танци, лафчета, закачки и т.н.

 

Не е от смешните бисери, а факт от тъжната реалност, но исках да си го имаме този пост за спомен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

По повод на герой от предаване в ефира на национална телевизия ...

 

Защо обиди? Ти сам каза, че имаш лични проблеми и си нещастен. Значи си нещастник :)

 

Слушам-слушам, не бери грижа. ;)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От твоята уста - в Божиите уши! Сега ще запаля свещичка и ще се помоля пред Олтара. 1000%20(29).gif

 

Честно ви казвам, заради тая Джулия съм готов да почна да бутам Яница във форума. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Тепърва ще има да ги тролим нейните тук. Ама си отиват в дует Фикрет и Фатме. Той трябва да си пусне брада като муджахидин, а тя да си сложи бурка.... :phpgrin2:

 

Така и шефът на Ислямска държава ще е доволен.... :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Из темата: Кючек на десетилетието.

 

ГЕРГАНА - ЩЕ ИЗДЪРЖИШ ЛИ? :Vishenka_05:

Принцесата има песни във всички стилове и за всеки повод!

 

"Лудата дойде" - кючек?! С тия китари?

 

 

И тук ли ще набуташ баба Гергана? :roll1:

По-добре я бутни при някой пластичен хирург, че положението е зле. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава в Инстаграм лайв чат:

 

За нейно щастие нямаше отзвук, освен няколкото поста тук. В инстаграм лайф четеше въпросите и каза „Всички искат да кажа името на бебето, да си покажа корема..” и Павел каза „А х*я искате ли да си покажа?”. Опитвайки се да не избухне в смях си покри лицето с главата, но видимо настроението и се приповдигна. След няколко минути рече „Павеле, пишат ти, че си супер!” (защото пък някакви му се изкефиха и го намериха за забавен) и „Май чакат да покажеш нещо”, смеейки се. Разбира се, после лайфа беше изтрит.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бачкам като луда, и като се върна в къщи да ми се сърди детето, че цяла седмица съм снимала програми и накрая някоя, която благодарение на друг стъпи там веднъж, да ми се изплюе в лицето, като зачеркне всичко - не е познала.

 

 

Ама ти Рени ли си?

 

Дърта чанта изперкала!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

(02:49 PM) Kitty - Хей, как се прави такава рамка за инстаграм, че забравих? http://mastersmm.ru/lifehack-ava

(04:37 PM) Starboy - Е в ликна, който си дала пише. Очевидно с PicsArt

(05:10 PM) Kitty - Да, но забравих как се прави. Опитвам и не става! Помогнете ми де, съсипах си очите вече! crybaby.gif От часове се опитвам да го оправя.

(06:24 PM) Kitty - Благодаря, че ме карате да си съсипвам очите и да ослепея, само защото никой не иска да ми обясни как става това! Каква е тая злоба сред вас и това чувство на превъзходство?

Link to comment
Сподели в други сайтове

(02:49 PM) Kitty - Хей, как се прави такава рамка за инстаграм, че забравих? http://mastersmm.ru/lifehack-ava

(04:37 PM) Starboy - Е в ликна, който си дала пише. Очевидно с PicsArt

(05:10 PM) Kitty - Да, но забравих как се прави. Опитвам и не става! Помогнете ми де, съсипах си очите вече! crybaby.gif От часове се опитвам да го оправя.

(06:24 PM) Kitty - Благодаря, че ме карате да си съсипвам очите и да ослепея, само защото никой не иска да ми обясни как става това! Каква е тая злоба сред вас и това чувство на превъзходство?

 

 

Ревааа :roll1: :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължавамееее

 

(Dec. 25, 2018) FiGlena - 21век ти още не разбираш ли от компютър

(Dec. 25, 2018) Kitty -

Не знам бъкел английски, програмата Piksart е само на този език. Просто искам да си направя рамката в цветовете на инстаграма. Ще съм благодарна за малко помощ. notworthy.gif А не знам английски, щото не ми позволиха да го уча. Дискриминация, какво да се прави..........

(Dec. 25, 2018) FiGlena - ти шегуваш ли се ? незнаеш елементарни неща

(Dec. 25, 2018) Kitty - Не, не се шегувам, ще ми помогнете ли? Личи си, че във вашите училища учителите по английски явно не са искали при себе си само отличниците............. При нас обаче беше точно така. Само защото завърших начално образование с петица, не ми позволиха да уча английски и трябваше да избирам само между руски и немски. Целия клас мина през това унижение. Само на отличниците позволиха да учат английски.

(Dec. 25, 2018) Starboy - Ако беше отличничка сега щеше да си сложиш рамка в инстаграм, затова трябва да се учи!

(Dec. 25, 2018) Kitty - Не бях мързелива, но н всички сме родени да бъдем отличници! Ще ми обясните ли изобщо как да си направя рамката, или само ще се заяждате с мен?

(Dec. 25, 2018) zai4eto82 - Ама дразниш с това червено.

(Dec. 25, 2018) Kitty - Просто напиши какво да направя, де. Толкова ли е сложно?

(12:08 AM) rakim - Таа па, таа па само я дискриминират, ти знаеш ли аз как съм научил английски ма, простакело? Вечно извинения за вечния мързел я се ориентирай към напускане вече.

(01:15 AM) Starboy - Ползлвай гугъл преводач, за да си направиш такава рамка, трябва да имаш и смартфон, не зная дали ти имаш такъв. Програмта се тегли на него, намери видео в ютуб по въпроса и спри да досаждаш и дуднеш!

(11:10 AM) Kitty - Никъде не намерих нищо, което да ми помогне! Вие, богоизбраните, смятате ли да ми помогнете малко!

(11:11 AM) Kitty - После гейовете ревете за внимание! Надути пуяци, отказващи помощ!

(12:39 PM) Starboy - Не, не смятаме. Лек ден и ЧИБА оттук

(02:21 PM) Kondomcho - Кито, запознах се с човек от Берковица. Показах му твоя снимка, каза, че те знае и че си тотално КУКУ. smile.gif

(02:40 PM) Kitty - ЧИБА ще казваш на тъпия ти пес, ясно?

(02:41 PM) Kitty - Мислиш ли, че ме интересува какво мислят за мен простаците от града? Дето само секса и простотиите са им в главата.

(03:04 PM) Starboy - Разбира се, това е правилното нещо, което трябва да ти бъде в главата. ЧИБААААААА

(03:25 PM) Kondomcho - ЧИБА, КУКУУУ laugh.gif laugh.gif laugh.gif

(04:27 PM) zai4eto82 - Ааааа, Кити не знаеш какво удоволствие изтърваш със секса. Само да пробваш и ще искаш пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължавамееее

 

(Dec. 25, 2018) FiGlena - 21век ти още не разбираш ли от компютър

(Dec. 25, 2018) Kitty -

Не знам бъкел английски, програмата Piksart е само на този език. Просто искам да си направя рамката в цветовете на инстаграма. Ще съм благодарна за малко помощ. notworthy.gif А не знам английски, щото не ми позволиха да го уча. Дискриминация, какво да се прави..........

(Dec. 25, 2018) FiGlena - ти шегуваш ли се ? незнаеш елементарни неща

(Dec. 25, 2018) Kitty - Не, не се шегувам, ще ми помогнете ли? Личи си, че във вашите училища учителите по английски явно не са искали при себе си само отличниците............. При нас обаче беше точно така. Само защото завърших начално образование с петица, не ми позволиха да уча английски и трябваше да избирам само между руски и немски. Целия клас мина през това унижение. Само на отличниците позволиха да учат английски.

(Dec. 25, 2018) Starboy - Ако беше отличничка сега щеше да си сложиш рамка в инстаграм, затова трябва да се учи!

(Dec. 25, 2018) Kitty - Не бях мързелива, но н всички сме родени да бъдем отличници! Ще ми обясните ли изобщо как да си направя рамката, или само ще се заяждате с мен?

(Dec. 25, 2018) zai4eto82 - Ама дразниш с това червено.

(Dec. 25, 2018) Kitty - Просто напиши какво да направя, де. Толкова ли е сложно?

(12:08 AM) rakim - Таа па, таа па само я дискриминират, ти знаеш ли аз как съм научил английски ма, простакело? Вечно извинения за вечния мързел я се ориентирай към напускане вече.

(01:15 AM) Starboy - Ползлвай гугъл преводач, за да си направиш такава рамка, трябва да имаш и смартфон, не зная дали ти имаш такъв. Програмта се тегли на него, намери видео в ютуб по въпроса и спри да досаждаш и дуднеш!

(11:10 AM) Kitty - Никъде не намерих нищо, което да ми помогне! Вие, богоизбраните, смятате ли да ми помогнете малко!

(11:11 AM) Kitty - После гейовете ревете за внимание! Надути пуяци, отказващи помощ!

(12:39 PM) Starboy - Не, не смятаме. Лек ден и ЧИБА оттук

(02:21 PM) Kondomcho - Кито, запознах се с човек от Берковица. Показах му твоя снимка, каза, че те знае и че си тотално КУКУ. smile.gif

(02:40 PM) Kitty - ЧИБА ще казваш на тъпия ти пес, ясно?

(02:41 PM) Kitty - Мислиш ли, че ме интересува какво мислят за мен простаците от града? Дето само секса и простотиите са им в главата.

(03:04 PM) Starboy - Разбира се, това е правилното нещо, което трябва да ти бъде в главата. ЧИБААААААА

(03:25 PM) Kondomcho - ЧИБА, КУКУУУ laugh.gif laugh.gif laugh.gif

(04:27 PM) zai4eto82 - Ааааа, Кити не знаеш какво удоволствие изтърваш със секса. Само да пробваш и ще искаш пак.

Зайка къpти :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

(Dec. 25, 2018) FiGlena - ти шегуваш ли се ? незнаеш елементарни неща

"Незнаеш елементарни неща" :mf_surrender:

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължавамееее

 

(Dec. 25, 2018) FiGlena - 21век ти още не разбираш ли от компютър

(Dec. 25, 2018) Kitty -

Не знам бъкел английски, програмата Piksart е само на този език. Просто искам да си направя рамката в цветовете на инстаграма. Ще съм благодарна за малко помощ. notworthy.gif А не знам английски, щото не ми позволиха да го уча. Дискриминация, какво да се прави..........

(Dec. 25, 2018) FiGlena - ти шегуваш ли се ? незнаеш елементарни неща

(Dec. 25, 2018) Kitty - Не, не се шегувам, ще ми помогнете ли? Личи си, че във вашите училища учителите по английски явно не са искали при себе си само отличниците............. При нас обаче беше точно така. Само защото завърших начално образование с петица, не ми позволиха да уча английски и трябваше да избирам само между руски и немски. Целия клас мина през това унижение. Само на отличниците позволиха да учат английски.

(Dec. 25, 2018) Starboy - Ако беше отличничка сега щеше да си сложиш рамка в инстаграм, затова трябва да се учи!

(Dec. 25, 2018) Kitty - Не бях мързелива, но н всички сме родени да бъдем отличници! Ще ми обясните ли изобщо как да си направя рамката, или само ще се заяждате с мен?

(Dec. 25, 2018) zai4eto82 - Ама дразниш с това червено.

(Dec. 25, 2018) Kitty - Просто напиши какво да направя, де. Толкова ли е сложно?

(12:08 AM) rakim - Таа па, таа па само я дискриминират, ти знаеш ли аз как съм научил английски ма, простакело? Вечно извинения за вечния мързел я се ориентирай към напускане вече.

(01:15 AM) Starboy - Ползлвай гугъл преводач, за да си направиш такава рамка, трябва да имаш и смартфон, не зная дали ти имаш такъв. Програмта се тегли на него, намери видео в ютуб по въпроса и спри да досаждаш и дуднеш!

(11:10 AM) Kitty - Никъде не намерих нищо, което да ми помогне! Вие, богоизбраните, смятате ли да ми помогнете малко!

(11:11 AM) Kitty - После гейовете ревете за внимание! Надути пуяци, отказващи помощ!

(12:39 PM) Starboy - Не, не смятаме. Лек ден и ЧИБА оттук

(02:21 PM) Kondomcho - Кито, запознах се с човек от Берковица. Показах му твоя снимка, каза, че те знае и че си тотално КУКУ. smile.gif

(02:40 PM) Kitty - ЧИБА ще казваш на тъпия ти пес, ясно?

(02:41 PM) Kitty - Мислиш ли, че ме интересува какво мислят за мен простаците от града? Дето само секса и простотиите са им в главата.

(03:04 PM) Starboy - Разбира се, това е правилното нещо, което трябва да ти бъде в главата. ЧИБААААААА

(03:25 PM) Kondomcho - ЧИБА, КУКУУУ laugh.gif laugh.gif laugh.gif

(04:27 PM) zai4eto82 - Ааааа, Кити не знаеш какво удоволствие изтърваш със секса. Само да пробваш и ще искаш пак.

 

Зайка - коментар на хилядолетието! :iluvu:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...