Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

Ти елементарнико анонимен няма да ми обясняваш на мен на какво съм. Аз имам жена и две деца, а едното е с 3 години по-малко от теб и с много повече акъл от теб.

 

Питам директно: - Наказан ли е наглеца, за да знам какво да правя? :feminist_en:

 

Въобще не ми пука за тая задръстена мишка. Не ми пука за вашите адвокантски опити да го спасите. Този е изгорял и ще бъде нормален потребител ако ще замята да се обърне. Къде бяхте вие бе драскачи задръстени през 2007-ма, когато за Рамания никой не знаеше? За какво мислите, че и такъв форум толкова години бре келеши недоклатени? Такъв е щото АЗ съм тук бе нещастници! Аз докарах всички чалгарки и всичката чалга седеше тук денонощно. Какво някога направихте вие бре гниди настанили се наготовото? Кои сте вие бре недоносчета пръкнали се след милениума? Кой ви е казал на вас, че нещо зависи от шибаното ви мнение? Ей, ще ви навра на кучето в гъза, щото съм го правил с една камара натегачи като вас. Все някой селяндур ми се прави на модератор. Все някой комплексар ще раздава индулгенции тук. Кой ви каза на вас, че правилата не важат щото сте гъсти с някой модератор? Кога прочетохте вие правилата бе ееееееееееееей?

 

Колко дни и от колко часа е бана на нещастното пишлеме, което си помисли, че може да си прави каквото иска тук?

 

Стеле, дай скан с бана му да видят всички....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Спокойно мога да изляза и да ви оставя да си разливате заучените изречения, имащи функцията на "затапки"...

 

Недей така, стой. Бингото в пенсионерския клуб и утре ще го има, или ви слагат да спите вече?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За новата песен на Теодора:

С един по- ударен бийт отдолу можеше да стане суперхит, но явно я е оставила бавна, понеже няма да се завръща и да не попречи на колежките си, колко е добронамерена и над нещата! :aj:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти травестит ли си? Пратиха ми твои снимки, на които си с червило и маскиран като еднорог. На една друга пък мисля, че имитираш фолк певицата Адриана - джуките са ти като нейните и е обработена със снапчат, сещаш се - там, където има някакви цветенца и очичките са ти като желаеща да бъде обладана от надарен кон нежна Лолита.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля потребителското ми име да бъде сменено на Kendall Jenner !

 

най-класната най-умната от сестрите ! искам да съм като нея. колко струва Операцията за смяна на пола ?

 

11377871b30b6eecb6dc1e1514e7cca4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От години не бях сънувал чалгарка.

Сънувах, че съм на някаква почивка в чужбина, но ми беше скучно и изведнъж се оказах в компанията на отегчената от живота Лияна, която също беое сама. Обикаляхме някакви места двамцата, докато изведнъж не влязохме в някаква стая и се оказахме свидетели на някякво престъпление. Не помня какво. Тогава престъпниците казаха, че ще убият само първия пристъпил прага. Спогледахме се, понеже не бяхме обърнал внимание кой е влязъл първи. Оказа се тя, не й пукаше и пристъпи към тях. През старовремска телефонна слушалка й напълниха ухото с отрова. След това отидохме да плуваме. По-късно я видях да тича. Чакахме да умре. Вече не бях с нея, но виждах как е на фризьор и като каза, че всеки момент ще умре, фризьорите се оказаха индийци и почнаха да правят планове колко скъпо ще й продадат косата...

 

Янева, Кондьо, Лельоан, тълкувайте!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста са:

 

Като непознат, Употребена, Мен си търсил, Не ти го казвам, Да се завърнеш, Заради теб, Лъжа го с тебе, Излъжи ме, Неблагодарен, Гвендолин от тясната кочина, Най-добрата, Секс за ден, Искам-искам, дуета с Джордан.

 

 

Коя е тази песен? :roll1:

 

 

Исках да проверя дали ще ги прочетеш до край. :gun_bandana: :1000 (29):

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена днес: 10 млн.

 

Джена: 7.5 млн.

 

Русо умно няма. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Джена излезе по-рано,а и няма фенската маса на Галя,сори. И не,не съм рус. :3fdb8960598fa63e:

 

 

:roll1:

 

Ти гледай ся изказване в защита на по-малкото гледания на Джена: "Джена излезе по-рано..."

 

:huh:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо бях на фризьор от 9:30 до 14:30 часа. Салонът отвори за мен рано. И сега съм с патладжанен цвят с малко лилави и розови кичури, получи се много яко и ефектно и с преса.

Оттам се прибрах в нас да хапна и в 15:00 тръгнах за работа. Като пристигнах на работа така ме гледаха и ми казваха: Ооо, колко си яка, готина, като принцеса съм била, като попфолк певиците, звезда съм била. А шефът ми и той много ме хареса и през повечето време на смяната ми казваше: Танче, малко остана, скоро ще си при Коцето. Колегите ме мислиха как ще дойда на работа след Коцето, защото бях днес първа смяна.

И не бях сама, отидох с една приятелка благодарение, на която имам телефона на Коцето. И аз й викам като стигнахме входа на Планета Пайнер сега как ще влезем толкова мъже има от охраната, ще има да ме гледат, защото нали бях гримирана, с направена коса, с пола, токчета и още като влязохме да плащаме и един кретен от охраната дето на миналото му участие от миналата година ме запомнил и ми вика; Ей, секси. После ми каза за Коцето: Той не ги помни бившите след като е правил секс с тях. Аз му казах да не ми приказва глупости, че с Коцето се знаем, пишем си и си говорим по телефона. И влизаме в дискотеката, настаниха ни този път на вътрешния бар, а насреща както си мислих си беше определена масата за Коцето като дойде.

И докато дойде Коцето, аз му пиша по вайбър, че вече сме влезли и го чакаме. А той ме питаше дали се събират хора, аз му викам, ами че как, винаги има.

Питах го какво мисли за косата ми, бях му пратила снимки и той я хареса. после да диска като му писах дали ще го разпише и ми вика мда.

И както и предполагах, той дойде в 2:00 часа и го настаниха на масата, която смятах, че ще бъде. Този път само в мъжка компания беше на масата. И разбира се имаше охрана пред масата му- единият от охраната беше кретенът дето много ме дразни. И аз се чудех как да отида при Коцето. Викам на приятелката ми каквото ще да става отивам при него. И фотографът беше наблизо и му викам на момчето да ни снима с Коцето на масата му, оня вика забранено му било да снима там. Викам си егати идиота дето е тоя фотограф. Накрая отидох при кретена от охраната и го питам дали може да отида при Коцето. Оня ми вика вече да не го занимавам, да правя каквото искам и ме пусна, явно ме помни колко много си харесвам Коцето от декември миналата година участието му.

И аз отивам до масата на Коцето да се кача при него, ама там пак имаше пречка- отново седи един кретен- охрана. Обаче аз през охраната махам на Коцето до масата му, той веднага ме позна като ме видя и махна на охраната да ме пуснат. Коце ми подаде ръка да се кача при него на неговата маса и ми каза: Здравей, хубавице. Каза ми, че после ще се снимаме, че след 2 минути трябваше да излиза да пее, започваше му участието. Той дойде в 2:00, започна в 2:30 часа да пее. Настаниха на точно тази маса,която предполагах. Още като дойде се здрависа с няколко души. Започна с "Болка в минути", после и другите си песни, някои ги повтори. Пя и руската песен, откъс от песен на Васил Найденов, БТР, Сигнал, сръбско. Все ме питаше какво да пее и който казва, че Коце не пее на живо, не е вярно пее си на жияо и то доста добре. Страхотно я изпя на Сашо Роман "Мой ангеле", пя и дуета с Алисия, малко от дуета с Преслава, с Емануела дуетите. В 3:00 имаше почивка, после в 3:30 продължи до към 4:00 часа. Странното е, че този път имаше и празни места диваните с масите до вътрешния бар, на дансинга никой не се качи този път при Коцето, само той си седеше с танцьорките и си пееше и казваше какво дупе имала ,какво хубаво момиче била, като Бритни била, ама бил женен- очи пълми, ръце празни. Дали заради охраната, не знам, но като си спомня на 21 декември как беше фул навсякъде и всичко беше на дансинга при Коцето и се снимаха, а сега повечето се снимаха така с приятели, фотографът ги снимаше, с Коцето никой не се снима тоя път да искаше фотографът да снима, някои 2-3-ма с телефоните си се снимаха с Коцето, много странно ми е все още. По едно време отидох пак при Коцето и му казах да се снимаме и той каза на момчето 2 снимки да ни направи, тоя ни снима. Сега са качили албума със снимки, по нищо не личи, че е било участие на Коце- има само снимки с хората, а нито една снимка на Коцето с хората да са се снимали и нашите снимки с Коцето не са качени, не мога да си ги видя сега, а беше ме прегърнал. После като му свърши участието, аз отидох при Коце без проблем на друга маса беше той, охраната вече да ме пуска. Ей 5 часа не можем да се разберем с него от тая музика. Нося му диска и маркер и му соча да ми ги разпише и че искам да седна при него да се снимаме. Той все ми вика после, после на другата маса като отиде. Разписа ми диска като ми написа: На Таня с обич без да ме е питал за името, помни ме. Обаче да седна при него на масата беше голям проблем. Той ми вика да седна при него, хубаво ама, за да стигна до него при него има седнали няколко мъже и ме гледат само с тази къса пола дето бях. Трябваше да прескоча 2-ма мъже, които бяха седнали до Коце, за да стигна до него да седна при него. Коце ми помогна, пак ми подаде ръка и най-накрая седнах при него, ама едва не седнах в него. И един там от компанията ни снима с телефона, ама тези снимки нищо не стана, тоя не ни снимал в цял ръст, а Коцето ме беше прегърнал ,после аз бях така си сложила главата на рамото му, след това се гледахме очи в очи, ама тоя нищо не е снимал, само глави снимал. Щяха да бъдат страшни снимки, ако беше ни снимал фотограф. 2 пъти го целунах Коце, оставих му май отпечатък.

След като свършихме със снимането, той ми говореше нещо на ухо почти, но аз музиката много не го чувах. Първо чувах, че ми говори, че бил в хотел, а пък той май, че в понеделник снимал новия си клип. Не знам защо си помислих за хотел. Ама ме държеше за ръката и ми говореше. После ми помогна да сляза и си тръгнах.

След това моят Ники дойде да ни прибере с приятелката ми, аз звъннах на Коцето после да го питам за нов клип ми е говорил, но даваше свободно.

Почти нямах батерия на телефона. Ники много се дразнеше като само му говорех за Коцето. Прибрахме се в 5:00, в 7:00 станах за първа смяна. Добре, че пих кафе, че цяла вечер не бях яла.

Отидох днес замаяна на работа от недоспиване, емоции от Коцето. На работа ми викат, че са очаквали да съм зле, а съм изглеждала толкова свежа като за само 2 часа сън. Викат явно любовта към Коцето те държи будна.

И по едно време чак на обяд днес аз виждам по вайбър, че Коцето ми писал сутринта в 8:30 въздушна целувка, кво става, и после в 8:42 писал Къде сиии.

За какво ли ме е търсил, пък аз някъде съм чистила на работа в 8:30. Дали не е бил още в Бургас. Той хубаво искаше да остана след участието му като отиде на другата маса, ама аз му казах, че не мога да го чакам, защото след 2 часа трябваше да ходя на работа. Как ме издирва. На работа ми казват, който те види и го омайваш, какво им правиш на мъжете.

Та така приключва историята с Коцето. Спи ми се, ама за Коцето какво ли не правя. Ако някой ми беше казал, че някой ден аз ще си пиша с Коцето навсякъде и че той ще ми харесва коментари в инстаграм, фейс, в моя фейс, че ще си пишем по вайбър и ще си говорим по телефона и чак и да ме търси, нямаше да му повярвам.

Кралицата с нов хитов разказ! :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надя на Коце идва при мене да й правя муски за събиране на съпрузи. След участието му в Бургас почнал да спи в хола, бил все умислен. Купил на дъщеря си зайче да гледа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм харесвал Ванеса. Радвам се че най-после влезе в Пайнер.

 

Да-да, гледай сега да изяде хляба на Преслава и ще има "Ванесоо, майка ти шейба, пидалка долна, връщай се при Алисия, да та няма, маааа" :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това на Джулия не е грешка. В напъните си да стане лидерка, тя се е присъединила към илюминатите. Изписвайки "XI Eleven" тя всъщност напомня за събитията от 11-ти септември (9/11 изписано по американски стил) и заплашва, че това очаква Рамания, ако продължат да я наричат "Коя?".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде ги виждате тия споделяния и сторита на песента? Дайте да видим - в моя фейсбук 1 споделяне няма.

 

 

Намери си приятели и ще ги видиш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...