Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

Абсолютна топ кралица! :heart:

 

Знам английски, немски, френски, италиански, испански, руски, гръцки, хърватски, португалски. Бих искала да науча фински, шведски, холандски, японски ,корейски, китайски.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Че кво й беше на темите на Китито, бяха бая полемични и интересантни, изключая инфантилността й, но можеше да се заформя дискусия барем.

Според мен Янева удобно се изнизва по цървули под претекст че тук е негативно. Истинската причина е, че времето се затопли и вече спокойно може да подеме построяването на храм на Св. Ванча! Дебнете, може тия дни да се появи нов ник, зовещ за благотворителност и събиране на средства за построяването на храма.

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз като гледам лицето на Галена, дали я чака същата съдба като Майкъл Джексън? :1000 (29):

 

 

Джако е легенда! Нека си имаме и БГ Джако, не може само Дупнишка Мадона!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много закъсня с новината. Знам я лично от Зейн и е от няколко дена.

 

Когато не работи студена кухня, Таня се среща с британски поп-звезди. :girl_witch:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, очаквах те час по-рано, да яхнеш вълната на недоволство и омраза от Преслитата към мен...

Боже, колко добре те познавам! :Vishenka_05:

 

На мен живота ми не е тоя форум, а ти по-безразлична не си ми били никога, та да яхам каквото и да е.

 

Просто отбелязвам за явно незапознаните потребители отношението ти към собствените ти правила.

Няма кой да ти повярва. Яхай по-често други неща, за да си по-благ и мил. :Vishenka_05:

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се представи особено добре Емилия в "десетилетието". :girl_cry2:

Можеше освен една наградата (каквато между впрочем изпълнители като Анелия, Десислава, Емануела, Андреа, Константин, Цветелина Янева и т.н. нямат) да вземе още нещо...

 

 

Башур на Десетилетието?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който и модел да изплете, се надявам да избродира ГАЛЕНА със главни букви. Все пак да не забравя кой я изкара от немотията, като ѝ съживи кариерата. :Vishenka_05:

 

По темата какви терлици да оплете Деса на малкия Борис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
О, аз и на Джиги съм простила.

Даже ще го посрещна обратно във форума с:

"Добре дошъл в Рамания бе, Джиги,

аз още пазя клетвите ти живи.

Онази нощ не мога да забравя -

само ти, само ти, ми каза "Я пукни"... :1000 (29):

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма го на касета, има го само на диск.

Това е първия тираж:

9310483M.jpg

9310485K.jpg

Току що го снимах :D

Онзи ден хвърлих всички касети и дискове и оставих само тея на Камелия от сантимент, не че ги слушам. Но ако ти е важно, мога да ти го дам. Колко кинти даваш?? Лично от Камелия ми е.

 

 

Пакет ли виждам на тези снимки... :girl_cry2:

 

Какво ли не бих дала да съм диск на Кама! :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева за евентуално влизане на Ивана във "ВИП Брадър":

 

Да влезе с антуража си - Стояна да помага за сутиените и слагането им, Румен да чисти и готви, Василчо ще я задоволява сексуално в самостоятелния вип апартамент, а после ще отива да спи на двора, докато леля се шири на кръгла спалня. :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, ще взема да се подмажа на Руневски, като включа Рената в "Нереализираните"! :whistling:

 

Щом си припомняш песни като „Хей, любов ти стара” явно реда на Рени предстои и търсиш подходящата. Но все пак консултирай се с мен :1000 (29):

 

Когато видя някакъв кяр от теб, свързан с вот за Ванча, тогава ще си помисля за Руневска в темата ми! :whistling:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

(09:44 PM) zai4eto82 - biggrin.gif Не думай. Аз пък си направих зеленчуков микс на печката и останах жива.

(08:58 PM) Kitty - Не мога да готвя, защото ме хваща страх, като заври водата за варените яйца например. Просто не смея да доближа джезвето с водата и яйцата, като почне да ври и бълбука. Кухнята е цяла химическа лаборатория. Не стъпвам там. А при белене на моркови едва не останах без пръст.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я не ми развивай някакви теории на конспирацията!

Ивана още си имаше солидна фенска маса тогава, съвсем спокойно можеше да се вгорчи живота на вашата трабантка с хубави скандирания "Ивана, Ивана" и дюдюкане, докато мизерницата се качва да си вземе статуетката за певица! Сега ме е яд, че не ми беше минавало през акъла, до днешния ден.

 

После отмъстителните пицари щяха да замярат лелча с кюфтета на следващия концерт, а тя вместо да се крие, щеше да скача да ги хваща като тюлен - топка в цирка :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Да, следвам съдбата на лелята от Айтос :3fdb8960598fa63e:

 

Браво! Само така! Като си ходиш в Пазарджик и всички женени мъже да обръщат поглед след поклащащото ти се дупе. :3fdb8960598fa63e:

 

:bowdown:

Много се хиля :roll1: :roll1:

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Kitty в чата се вълнува от футбол:

 

Поне тук да си го кажа - надявам се скапаните арийци шведи да срещнат "Сборная" и унтерменшен да им разкаже играта на тия! Мразя ги! Мислят си, че като имат руси коси, сини очи и са здрави, са много повече от останалите нации! Не, в грешка са! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Не мога да понасям арийци изобщо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...