Jump to content



Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Тези двете имат 250К до момента от днес, още по-силен ден. Галин наистина не купува този път обаче, гледанията и лайковете си пасват има и много коментари. @Balkandji1слушаш ли хитове?

 

Песента е добра, спор няма. Най-доброто от тази фирма от известно време насам. Има го и момента на зарибявката, готини лафове са пуснали в парчето. Хареса ми, слушах я няколко пъти, но засега не ме грабва така, че да си я пускам постоянно.

Трябва да наблюдаваме дали наистина се превръща в хит сред хората, защото Галин е пословичен с изкуственото помпане. На мен в третия ден да надхвърли 260-270К ми се вижда малко множко...

Но от друга страна, ако щеше да купува защо не го направи в първия ден, за да смаже с голям дебют...

Всъщност ти от колко до колко часа засичаш гледанията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Crimson каза:

За мен в ,,Еуфория’’ точно е близо до перфектната визия, но всичко е въпрос на вкус 🙂🙂 

Визията в Еуфория е перфектна, да, но мъжка. Галена все още презентира като жена, или да съм изтървал нещо? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Визията в Еуфория е перфектна, да, но мъжка. Галена все още презентира като жена, или изтървал нещо? 

Да, изтървал си, че от Оземпик й поникна 18 санта пенис и я е срам от мъжа й. В "Еуфория" просто вече й беше 8 санта и в процес на растеж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Визията в Еуфория е перфектна, да, но мъжка. Галена все още презентира като жена, или да съм изтървал нещо? 

Не я намирам за мъж, чиста жена, почти перфектна при това.

// Лично мое мнение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Balkandji1 каза:

@Willy

Тук твърдят, че през 2012 "Лудата дойде" беше по-голям хит от "Спри ме", докато аз ти казвам, че беше точно обратното. И това са години, в които още не бях фен на Галена. Тук във форума "Спри ме" беше фаворит пред Преславината песен (пишеха много повече хора). Като гледания "Спри ме" също имаше преднина с тогавашните клипчета. Но нещеш ли след концерта на Пайнер в София феновете на Преслава заявиха, че "Лудата дойде" била по-големия хит понеже имала добър прием. А Галена изобщо не беше концерта!!!

Аз пък бях на концерта на Планета,  на който пя Спри ме и мина супер вяло, да не говоря колко фалшива беше. На Лудата наистина беше фурор на оня концерт на площада.  Иначе Спри ме ми е една от най-любимите Галенини песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Crimson каза:

Не я намирам за мъж, чиста жена, почти перфектна при това.

// Лично мое мнение. 

Щом ти харесва, лошо няма, 2024та сме, а и залитането по разните трансове е модерно. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , ANGEL каза:

Нито единия, нито другия са се поканили на концертите си? Ризил, песента си стана доста популярна.

 

 

Глория може и да го е поканила. Тя спомена, че е поканила колеги с които има дуети. В Пловдив ще бъде с Кеба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

Песента е добра, спор няма. Най-доброто от тази фирма от известно време насам. Има го и момента на зарибявката, готини лафове са пуснали в парчето. Хареса ми, слушах я няколко пъти, но засега не ме грабва така, че да си я пускам постоянно.

Трябва да наблюдаваме дали наистина се превръща в хит сред хората, защото Галин е пословичен с изкуственото помпане. На мен в третия ден да надхвърли 260-270К ми се вижда малко множко...

Но от друга страна, ако щеше да купува защо не го направи в първия ден, за да смаже с голям дебют...

Всъщност ти от колко до колко часа засичаш гледанията?

В попнейбъл пише, че до 00:00 има 324К, а в 23:30 последно като ги видях бяха 580К. Тоест към 260К имат за деня…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, DanielPiliov каза:

В попнейбъл пише, че до 00:00 има 324К, а в 23:30 последно като ги видях бяха 580К. Тоест към 260К имат за деня…

И после не били купували гледания ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

И после не били купували гледания ... 

Ми не смятам, че са купувани. Прави абсолютно нормален трафик предвид това, че всички очакваха песента. 620К с 27К лайка е абсолютно нормално…

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не спорете! А си купете червила от Преслава! Там е истината! Ще видите като пусне лак за нокти, колко ще ви отива! Например в лилаво? А когато песента "Лак за нокти" излезе и албумът ще се казва "Лак за нокти" с подарък червило и подарък аудио касеТка!
image.png.863b3d3d6e6c6c7d1ec39ba24e4382ab.png
Лиминирано издание, Дами! Хайде, Вие сте! Бързо, слагайте червило! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Balkandji1 каза:

Песента е добра, спор няма. Най-доброто от тази фирма от известно време насам. Има го и момента на зарибявката, готини лафове са пуснали в парчето. Хареса ми, слушах я няколко пъти, но засега не ме грабва така, че да си я пускам постоянно.

Трябва да наблюдаваме дали наистина се превръща в хит сред хората, защото Галин е пословичен с изкуственото помпане. На мен в третия ден да надхвърли 260-270К ми се вижда малко множко...

Но от друга страна, ако щеше да купува защо не го направи в първия ден, за да смаже с голям дебют...

Всъщност ти от колко до колко часа засичаш гледанията?

He Moe ce Mepu c

преди 9 часа , Crimson каза:

Не я намирам за мъж, чиста жена, почти перфектна при това.

// Лично мое мнение. 

To ocmaBa6e ga e He/\u4Ho MHeHue 😅

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Любим хитов хит 🥰

 

Ето тая ми беше супер любима като излезе. Мнение?

Когато излезе песента Силвия беше бясна, защото и тя имаше песен "След 12" и се наложи да си я кръсти "След полунощ". Някъде беше дала интервю за Галена, където я оплю "Всички знаем ние какво прави тя след 12" :D :D :D На Галя песента беше къде, къде по-добра..... База за сравнение няма, но все пак:

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Ми не смятам, че са купувани. Прави абсолютно нормален трафик предвид това, че всички очакваха песента. 620К с 27К лайка е абсолютно нормално…

Кои всички? При условие че на тия двете никому неизвестни двойници от народа и роднините не знаят че са певици? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, asylum каза:

He Moe ce Mepu c

 

Очаквам изпълнителката на турски фолкор Райние да се инспирира за продължение на гига хита който Адел така и не преживя ... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Слави Трифонов обяви изненадваща раздяла с две знакови имена от "Ку-Ку Бенд" - Венелин Венков и Невена Цонева", които бяха част от най-прочутия бенд у нас в

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

Ето тая ми беше супер любима като излезе. Мнение?

Когато излезе песента Силвия беше бясна, защото и тя имаше песен "След 12" и се наложи да си я кръсти "След полунощ". Някъде беше дала интервю за Галена, където я оплю "Всички знаем ние какво прави тя след 12" :D :D :D На Галя песента беше къде, къде по-добра..... База за сравнение няма, но все пак:

 

Каквото и да е правила Галена, Силвия просто завижда. Както завижда на дядо Издислав че навремето чичковците от оркестъра се интересували от съдържанието на неговите, но не и нейните гащи. Галена какво и е виновна че никой не се вълнува от дейностите на Силвия нито преди, нито след 12, още по-малко да ги снима с камера? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Каквото и да е правила Галена, Силвия просто завижда. Както завижда на дядо Издислав че навремето чичковците от оркестъра се интересували от съдържанието на неговите, но не и нейните гащи. Галена какво и е виновна че никой не се вълнува от дейностите на Силвия нито преди, нито след 12, още по-малко да ги снима с камера? 

 

Завижда и за това нагъва бясно баклава и кадаиф, като не подбира дали да хапва колбас, чипс, шницели, сирене, кашкавал, само не плодове и салата. Това не е храна за Силвето. Мощно пиене на прясно мляко и животински продукти!! Единственото постно в менюто е баклавата и кадаифа!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Завижда и за това нагъва бясно баклава и кадаиф, като не подбира дали да хапва колбас, чипс, шницели, сирене, кашкавал, само не плодове и салата. Това не е храна за Силвето. Мощно пиене на прясно мляко и животински продукти!! Единственото постно в менюто е баклавата и кадаифа!

 

Да ти изсъхне клавиатурата с тая постна баклава. Който иска постно - бърже на пазара за 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Да ти изсъхне клавиатурата с тая постна баклава. Който иска постно - бърже на пазара за 

 

Ами по принцип се прави без животински продукти. Или поне баба така я прави заради мен.
Силвето не яде домати...... само в ориза е добавила такива и е напълнила агнешкото. От сега е започнала с месцето. С добавка прясно мляко с какао и много захар. От къде мислиш, че са тия цици? А тая шия, да не е от туршия? Ъм? Няма как!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Атропо, дори пишман журналята от сигнал точка веце не ги различават Тройниците. уж за не-Кекса дращят, а слагат снимки на неЧипса ... 

SIGNAL.BG

Младата певица Симона от лейбъла на Галин е новата перла в попфолка, която заблестява все по-силно с всеки нов свой проект. Изпълнителката вече е

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   3 Потребители

×
×
  • Create New...