Jump to content



Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 16 часа , Andrew Cunanan. каза:

този "последен много голям хит от 2007-ма" днес се радва на мизерна гледаемост:

 

Capture.PNG

Удобно си скрийншотнал по-слабия

 

Screenshot_20240502_140142_YouTube.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Какво значение има селски или не? Има ли фолклорен мегахит? Има. Това дали го слушат лелките в София или лелките в Габрово няма значение.

10-20 човека не се представителна извадка от държава с 6 милиона население. Вече казах за по-възрастния таргет,отделно Въртележка също беше много вайръл заради клипа с онзи наркоман Стоян Колев. Все са я понаучили и от там хората.

Иначе да,Яница беше в топ 5 на жените в Пайнер през 2015-2016. А защо не са я канили в други предавания? Може би защото тогава имаше огромна цензура към жанра и бруталното бутане на Тита,Гери Никол и Криско.

Аз не си спомням да е имало цензура спрямо жанра тогава. Цензура имаше до 2003-2004, когато медиите най-накрая проумяха, че могат да трупат рейтинг, канейки фолк звезди в предавания и пратиха предубежденията си на втори план.

Няма как Яница да е била в топ 5 на Пайнер в 2015-2016 при наличието на Емилия, Анелия, Теди Александрова, Джена, Преслава и Галена, които бяха по-големи звезди и с по-големи хитове. Ако искаш ще им мерим хитвете от този период да видиш, че не е в топ 5.

Яница просто блесна с няколко средни хита в средата на кариерата си, които учудващо много се харесаха на потребителите на Рамания. Беше окачествявана като "лидерка". Имаше мания по нея тук. Помня го този период. Пикът му беше с "Въртележката" през 2018 и 2019.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Какво значение има селски или не? Има ли фолклорен мегахит? Има. Това дали го слушат лелките в София или лелките в Габрово няма значение.

10-20 човека не се представителна извадка от държава с 6 милиона население. Вече казах за по-възрастния таргет,отделно Въртележка също беше много вайръл заради клипа с онзи наркоман Стоян Колев. Все са я понаучили и от там хората.

Иначе да,Яница беше в топ 5 на жените в Пайнер през 2015-2016. А защо не са я канили в други предавания? Може би защото тогава имаше огромна цензура към жанра и бруталното бутане на Тита,Гери Никол и Криско.

A u HqMa Hu6mo ckaHga/\Ho oko/\o QHka, 4e ga yMupam ga q kaHqm. HeūHuqm mapGem ca 4a/\Gapume u e ycne6Ha maM. 

 

преди 1 час , DevilWish каза:

Хит на деня. Великата ЛУНА, която е само една! Звездите са й просто подметки! 
Всички на крака, мишкиииииииии!

 

OgMa

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Balkandji1 каза:

Аз не си спомням да е имало цензура спрямо жанра тогава. Цензура имаше до 2003-2004, когато медиите най-накрая проумяха, че могат да трупат рейтинг, канейки фолк звезди в предавания и пратиха предубежденията си на втори план.

Няма как Яница да е била в топ 5 на Пайнер в 2015-2016 при наличието на Емилия, Анелия, Теди Александрова, Джена, Преслава и Галена, които бяха по-големи звезди и с по-големи хитове. Ако искаш ще им мерим хитвете от този период да видиш, че не е в топ 5.

Яница просто блесна с няколко средни хита в средата на кариерата си, които учудващо много се харесаха на потребителите на Рамания. Беше окачествявана като "лидерка". Имаше мания по нея тук. Помня го този период. Пикът му беше с "Въртележката" през 2018 и 2019.

Как да е нямало? Нали тогава им бяха забранили да си проведат някакъв концерт,отделно и онзи фирмен концерт на някаква пекарна във Варна също беше провал. Доста слаби години бяха това за жанра.

Точно пък Джена и Анелия да са над нея през 2015 абсурд. Тогава Джена тъкмо навлизаше във флоп ерата си и само “Спри да ми досаждаш” й се получи,Анелия имаше само “Генерал”  За 2016 мога да се съглася,че не е в ТОП 5,но е в ТОП 10 със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница вече я коментират сърби и корейци за интернационалния й хит, вие обсъждате дали я знаят българските бабички и дядовци. Не Лили Иванова, Яни ще е звездата, която ще ни прослави из света!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чутата от няколко коли от @DanielPiliov "Мой си мерак" на Симона и Мирела на върха в сряда

1. Симона и Мирела - Мой си мерак 222К

2. Константин и Данна - Пуши, пуши 174К

3. Тони Стораро - Топ, топ, топ 132К

4. Фики - Чипи, чипи 121К

5. Азис и Лидия - Лудница 98К

------------------------------------------

Имайки предвид елементът на "хващане" в песента на Мирела и Симона, засега не изглежда Галин да им е купувал гледания. "Мой си мерак" регистрира най-добрия резултат за един ден от дебюта на Преславовата "Да й приседне" насам с 222К.

В топ 10 традиоционно силни остават Джордан с "Къртиш" и "По, по, по" на Галена и Азис.

"Улицата" на Преслава, приближавайки уикенда отново напредва към ТОП 10 на 13-то с нови 42К. Песента има шанса да стане най-големия хит на Преслава в ерата на youtube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto когато Галена бележи началото на кариерата си от януари 2004, когато подписва договор и издава клип, а не ТРИ месеци назад от ноември 2003, когато Можеш ли е била издадена в някаква компилация и е била слушана само в на баба й двора на село!

image.png.791668d34ad1af0b8e25c728ac9b2919.png
Да не мислийдвам, това на снимката НЕ е баба й от въпросният коментар.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

@meleto когато Галена бележи началото на кариерата си от януари 2004, когато подписва договор и издава клип, а не ТРИ месеци назад от ноември 2003, когато Можеш ли е била издадена в някаква компилация и е била слушана само в на баба й двора на село!

 

Да, да, клипът излезе 2003 есента. Издадена е 2003. Номинирана за ДЕБЮТ на 2003. Дай тогава да я пишем 2006та, щото само баба й на двора на село я е слушала преди това. Жалкарска история. Не знам що се измъчваш като е ясно положението й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Да, да, клипът излезе 2003 есента. Издадена е 2003. Номинирана за ДЕБЮТ на 2003. Дай тогава да я пишем 2006та, щото само баба й на двора на село я е слушала преди това. Жалкарска история. Не знам що се измъчваш като е ясно положението й.

Мис секси, Прогрес и другите награди които натрапваш за 2003 са от периода 2006/07. За дебют къде е била номинирана за 2003?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има дали е дебютирала октомври 2003 или в началото на 2004? Важното е, че правейки 20 години на сцена най-голямата звезда в България НЯМА да го отпразнува/отбележи с концерт в най-голямата зала, в която концерти правят далеч по-малки звезди.

Срамно е. Защо така? Няма да издържи да пее на живо качествено 2 часа може би? Да си вземе почивка месец-два преди концерта, да се надруса с кокаин, да прави почивки между пеенето - все има начин, но не и за Галена, която показва себе си като страхливка и комплексарка, а е на върха от много години. Какво значи това - че е един студиен образ, създаден с много пари и ефектни клипове. Преслава и Тони Стораро й го зачукаха тая година с техните концерти. Дори Глория прави не знам кой поред концерт в зала 1, дето я имате за забравена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Willy каза:

Мис секси, Прогрес и другите награди които натрапваш за 2003 са от периода 2006/07. За дебют къде е била номинирана за 2003?

https://web.archive.org/web/20040210173556/http://www.planeta.tv/

За жалост тия галфони от ВБОКС скриха всичкото видео съдържание и не е достъпно вече. Поствали сме го тук.  Планета никога не са номинирали песни след декември. Така че Можеш ли си излезе с видео през 2003. Без значение дали на теб ти харесва или не.

Screenshot - 2024-05-02T162545.581.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Какво значение има дали е дебютирала октомври 2003 или в началото на 2004? Важното е, че правейки 20 години на сцена най-голямата звезда в България НЯМА да го отпразнува/отбележи с концерт в най-голямата зала, в която концерти правят далеч по-малки звезди.

Срамно е. Защо така? Няма да издържи да пее на живо качествено 2 часа може би? Да си вземе почивка месец-два преди концерта, да се надруса с кокаин, да прави почивки между пеенето - все има начин, но не и за Галена, която показва себе си кат страхливка и комплексарка, а на върха от много години. Какво значи това - че е един студиен образ, създаден с много пари и ефектни клипове. Преслава и Тони Стораро й го зачукаха тая година с техните концерти. Дори Глория прави не знам кой поред концерт зала 1, дето я имате за забравена.

Има значение, защото пренаписва историята. Погледни 99% от клиповете в нета пишат "Можеш ли 2004". Иска й се да е наборка на Преслава. Не стига, че Преса започна след нея официално, но и стана топ звезда веднага, докато Галя трябваше да мине през някои виртуозни изпълнения във ваната, за да види дори награди като Мис Кекси. 

 

преди 1 час, Willy каза:

Мис кекси, Прогрес и другите награди които натрапваш за 2003 са от периода 2006/07. За дебют къде е била номинирана за 2003?

+ това че Песен за кекс я получи 2009 :D

 

Screenshot - 2024-05-02T162912.592.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

A u HqMa Hu6mo ckaHga/\Ho oko/\o QHka, 4e ga yMupam ga q kaHqm. HeūHuqm mapGem ca 4a/\Gapume u e ycne6Ha maM. 

 

OgMa

 

Луна - Президент! 
Хит: Луна!
Поздрав с НАЙ-СЕРЯЩАТА ДАМА!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Има значение, защото пренаписва историята. Погледни 99% от клиповете в нета пишат "Можеш ли 2004". Иска й се да е наборка на Преслава. Не стига, че Преса започна след нея официално, но и стана топ звезда веднага, докато Галя трябваше да мине през някои виртуозни изпълнения във ваната, за да види дори награди като Мис Кекси. 

 

 

 

Screenshot - 2024-05-02T162912.592.png

Маловажно е за мен. Нима някой от посещаващите клубове седи и брои "едната дебютира три месеца преди другата". Пък реално няма и цяла година отстояние, а буквално 2-3 месеца, не е кой знае какво. Предполагам има някаква връзка с това да е в една година с Преслава, те двете са обсебени една от друга, нещо от сорта, дето ти казваш "Чакай да не излезна по-дърта".

Тя и да излезе няма как да скрие факта, че преди "Утешителна награда" през есента на 2007 (4 години след дебюта си) беше никоя, а Преслава вече беше номер 1 от две години.

Галена Е името, което бута най-пеещата - Преслава от върха. И това е така вече толкова години. Смешно е едната с концерт пред 15К човека, а лидерката празнува в клуб пред 100 човека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Balkandji1 каза:

 

Галена Е името, което бута най-пеещата - Преслава от върха. И това е така вече толкова години. Смешно е едната с концерт пред 15К човека, а лидерката празнува в клуб пред 100 човека.

Именно. Смешно е всичко, което правят със Сашка Ангелчето. Това е. И да се прави на 20 годишна, нищо че е по-дърта, е смехотворно. И да, за мен го прави заради Преса. Тия двете са психопатки и цял живот се надгонват.

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

От уикипедията на Галена. Не го крият:

image.png.7f82ba431d1fc6965975a4e8d147a1a7.png

По интервюта и тя като Счети има амнезия. Но я разбирам, вместо да казва - аз на 2-3 година имах Чупката, трябва да звучи на 4 година. Пък да не говорим, че тогава нивото й беше Амет и Хабиби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Balkandji1 каза:

Маловажно е за мен. Нима някой от посещаващите клубове седи и брои "едната дебютира три месеца преди другата". Пък реално няма и цяла година отстояние, а буквално 2-3 месеца, не е кой знае какво. Предполагам има някаква връзка с това да е в една година с Преслава, те двете са обсебени една от друга, нещо от сорта, дето ти казваш "Чакай да не излезна по-дърта".

Тя и да излезе няма как да скрие факта, че преди "Утешителна награда" през есента на 2007 (4 години след дебюта си) беше никоя, а Преслава вече беше номер 1 от две години.

Галена Е името, което бута най-пеещата - Преслава от върха. И това е така вече толкова години. Смешно е едната с концерт пред 15К човека, а лидерката празнува в клуб пред 100 човека.

Тук сме на различно мнение.
От 2010 година непрекъснато се редуват, но трайно да я е бутнала.... не мисля. Жалко, че вече няма награди. Ние и сами може да си направим равносметка, все пак?
За мен 2010 беше по-успешна за Галена, защото това с дуетите...... не ми е много ок да броя, все пак една дуетна песен е на ДВАМА изпълнители.. Тогава Галена имаше Тихо ми пази. Преслава - дует - Пия за тебе, както през 2013 - Преслава имаше Режим неприлична, Галена Кой. Нещо такова се получава.
2011 беше по-успешна за Преслава, 2012 също, но имаше една година от тези в които Анелия беше взела певица. 2012 ли беше? 
2013 най-силната песен беше при Преслава , а най-силният дует при Галена, така, че и там не мога да кажа......
2014 за Галена беше по-успешна по мое мнение..... 2015 не се сещам.... после и двете имат еднакви изцепки с "Да ти омекне" и "Е*лива и загубена", която на мен ми харесва, но нищо не стана от нея.
2018 и 2019 също бяха годините на Преслава. 2020 и 2021 на Галена.... за 2022 не мога нищо да кажа, там нямам наблюдения върху никой, защото беше най-слабата година за поп-фолка. 2023 смело мога да заява, че е за Преслава, точно заради Улицата. Тази година може би очаквам същото, все пак прави концерт. Ще разберем.
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

L
2013 най-силната песен беше при Преслава , а най-силният дует при Галена, така, че и там не мога да кажа......

2018 и 2019 също бяха годините на Преслава. 

2013 Режима буквално беше едно нищо, 2014 се наложи с клипа и миналата година с тик ток.

2018 Преслава има Да гори в любов, Обратно в играта и Богови земльом ходе. Една Феноменален ги слага всичките в джоба, какво остава като добавим и Шефката, Маракеш и ДмЛ.

2019 са на кантар с еднакви гледания.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

2013 Режима буквално беше едно нищо, 2014 се наложи с клипа и миналата година с тик ток.

2018 Преслава има Да гори в любов, Обратно в играта и Богови земльом ходе. Една Феноменален ги слага всичките в джоба, какво остава като добавим и Шефката, Маракеш и ДмЛ.

2019 са на кантар с еднакви гледания.

Нищо не каза за 2003. Още ли твърдиш, че не е била номинирана за ДЕБЮТ???? Даже някой напомни, че и 2004 е била номинирана. Но тогава не знам кой е спечелил. Очевидно някой друг хаха познай кой

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Нищо не каза за 2003. Още ли твърдиш, че не е била номинирана за ДЕБЮТ???? Даже някой напомни, че и 2004 е била номинирана. Но тогава не знам кой е спечелил. Очевидно някой друг хаха

Мислех че говориш за дебют на годината като име. Не знам и как с песен която не се върти абсолютно никъде и без да е в Пайнер е била номинирана, ама айде...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Нищо не каза за 2003. Още ли твърдиш, че не е била номинирана за ДЕБЮТ???? Даже някой напомни, че и 2004 е била номинирана. Но тогава не знам кой е спечелил. Очевидно някой друг хаха

През 2003 е номинирана като "Галя", през 2004 - като Галена. Много моля!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

 

2018 Преслава има Да гори в любов, Обратно в играта и Богови земльом ходе. Една Феноменален ги слага всичките в джоба, какво остава като добавим и Шефката, Маракеш и ДмЛ.

2019 са на кантар с еднакви гледания.

Taq be6e xum, Hu6mo, 4e He c1M q c/\y6a/\. Hegeū maka

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   3 Потребители

×
×
  • Create New...