Jump to content



Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 1 час , Balkandji1 каза:

Прави впечатление, че дуетът на Константин и Данна в последните дни прави повече гледания от първите няколко, вие наблюдавате ли да става хит?

Тик Ток ми е пълен с частта "Ей Дане, Дане, Дане как е мъжът ти" и натам. Отделно музичките в notes в инстаграм половината са с нея. Хит е определено.

ПС: Симона и Мирела ги чух от няколко коли днес...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Andrew Cunanan. каза:

Феновете на Калория веднага ще ти опонират, че това е завършило под номер 4 в годишната класация на Планета и с него са откривали турнето през съответната година 🤡:


 

Свършила е 4та в годишната класация не заради феновете, Гюрулту такива няма. 4тото място е щото още от тогава тийзва как ще ни отърве от присъствието си, но това вече поредна петилетка не се случва, а хотели, ниви и други кърища сръбски, гръцки, турски, испански и прочее са лишени от нейните услуги. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Винаги, когато постнеш нещо очаквам маане или Екстра Нина. Хакнаха ти профила, нали? Сънчо, ти ли си?

uMa6 Bkyc, Ho HqMa6 6aHC C MeH ga ce 3aka4a6 😘

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Темата за назолабиалните бръчки на Галена беше актуална през 2009 и 2010 година. По интервюта особено се очертаваха отявлено много. Бях чел дори коментари в Сигнал и в други сайтове за това. На Галена бръчките й около устата са още от детството или тийнейджърска възраст, такава й беше структурата на лицето. Като заваляха коментарите и Галена се видя с пари, започнаха интервенциите. Много умело запълни назолабиалните бръчки. Но от тогава минаха 14 години. Представете си колко инжекции и опъване е видяло това лице за толкова време, нали старее. От прекалено много пластични намеси също има страничен ефект - бръчки и неестествена визия на лицето. Явно е дошъл момента за това при Галена. Въпреки това обаче се забелязва как са избирани стоп кадри, в които прави специфични гримаси. По принцип певицата не изглежда така.

ga, mq u Ekcmpama BuHaGu e uMa/\a mpan4uHku, a q u3kapBaxa baba Ha 30. Cq Ha 60 nak cu e maka. 4ygo Go/\eMo

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Темата за назолабиалните бръчки на Галена беше актуална през 2009 и 2010 година. По интервюта особено се очертаваха отявлено много. Бях чел дори коментари в Сигнал и в други сайтове за това. На Галена бръчките й около устата са още от детството или тийнейджърска възраст, такава й беше структурата на лицето. Като заваляха коментарите и Галена се видя с пари, започнаха интервенциите. Много умело запълни назолабиалните бръчки. Но от тогава минаха 14 години. Представете си колко инжекции и опъване е видяло това лице за толкова време, нали старее. От прекалено много пластични намеси също има страничен ефект - бръчки и неестествена визия на лицето. Явно е дошъл момента за това при Галена. Въпреки това обаче се забелязва как са избирани стоп кадри, в които прави специфични гримаси. По принцип певицата не изглежда така.

Изобщо не съм забелязвал тогава. Може би наистина я съдим твърде строго. Все пак е нормално да остарява. Просто хората й се дразнят, защото наложи отслабване с лекарство, което е животоспасяващо за определени хора, прави "разкрасителни" процедури,  а те са с обратен резултат. 

Между другото жабешката уста на Емануела също е в повече, но някак на нея й ходи. 

Преслава също се обезобрази, но при нея май само нос и фасети, и бруталното отслабване я превърнаха в грозница за повечето зрители. Преслава беше еталон за това как се превърна от продавачка в лебед и след това си отряза носа и заприлича на... Майкъл Джексън. 

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

  А също и това, че Яница и Биляниш имат малък хит, вече 11 дни е в топ 20 и прави нови 38К на 15-то място.

Милите. Уж голям фурор в Сърбия направиха, та пак увяхнаха на 30к. Ако имаше нова продукция - нямаше да видят и топ 40. Като цяло новите неща се наместват на предни позиции, но не защото са хитове, а защото са премиери. 

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Сигурно говори за толупа “Нецензурно”

Аз се сетих за Тото, не знам защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Andrew Cunanan. каза:

опишете тази поза:

440377562_122155952726060792_2290440986810560518_n.jpg

Дали да не опишем фейса на извънземно? Устните й излизат от очертанията на лицето и брадичката... 👽

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Даже на тъмбнейла се вижда бръчка, която според мен не е от възрастта. И тук не прави нищо специално и пак бръчката се вижда.  Просто нещо е правила или от слаботията. + това аз никога не съм я наричал дебела. Може би е била такава около 2008-9, около бременността. Виж Преслава си беше лелка на 20 години.  

Въпросите са 2:

1. Защо се "разкрасява" с тая жабешка уста, изпъвания, отслабвания и тн.

2. Защо празнува 20 години през 2024 година, като е с 1 година по-дърта кариерата й. Като спестява 1 година, ще стане ли по-млада? Или ще затрие наградки като Мис Секси и Песни за секс? Или че две години поред я бутаха за ДЕБЮТ и пак не спечели :D 

Не харесвам позьорщината. Преди да обяви 20 години не ми беше в полезрението. А, имам и една съществена причина. Ако ти харесваш Галена - аз трябва да съм опозиция. Ако всички харесвате Графа, аз ще го плюя. И естествено,  ще намеря аргумент. Най-лесно е да намериш слаби места, когато става дума за неестествени хора.

Аз харесвам Графа. Почвай да го плюеш. 😁 Тук може да си опозиция и на Преславови. Защо само на Галенови... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@fengergana, мами, коментирай, че заради тази песен почнах да слушам чалга и станах фен на Райна.

А Дявол казва ми: "Лоша си!" и поздравява ангели, шепнат ми: "Не си такава!". Ако бях по-добра, да бях дошла за прошка до сега!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

 

ПС: Симона и Мирела ги чух от няколко коли днес...

Даниел, моля да спрете да си измисляте. За да се сте чул Симона и Мирела от няколко коли за един ден, трябва да сте обиколил всички пътища на България и късмета все да ви е изпречвал на пътя хора, които са я надули. Разбрахме, че песента много ви харесва, но да лъжем от колко коли сме чули песента, от която сме обсебени is so 2013.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, meleto каза:

Милите. Уж голям фурор в Сърбия направиха, та пак увяхнаха на 30к. Ако имаше нова продукция - нямаше да видят и топ 40. Като цяло новите неща се наместват на предни позиции, но не защото са хитове, а защото са премиери. 

 

Меле, аз на тая песен не бих й дал и 1000 гледания дневно, толкова е тъпа. За мен е истинска изненада, че успява да прави около 40К вече над 10 дни. Мислех Яна за отписана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Даниел, моля да спрете да си измисляте. За да се сте чул Симона и Мирела от няколко коли за един ден, трябва да сте обиколил всички пътища на България и късмета все да ви е изпречвал на пътя хора, които са я надули. Разбрахме, че песента много ви харесва, но да лъжем от колко коли сме чули песента, от която сме обсебени is so 2013.

g-p XuHoBa npegnucBa xan4ema npomuB

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Съдба, в която пишеш лъжи. Първо 1998 била слаба за Глория, сега пък нямала пукнат хит от тогава, когато истината е, че Глория през 2007 прави последния си много голям хит, а в 2025 ще има песен с 10 милиона стрийма, при все, че я погребват от 15 години.

И ще има концерт с пълна зала лятото. Освен НДК предстои и концерт в Пловдив в летния театър. Нека е забравена... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този ретро хит с новата версия има 2,5 милиона от двете клипчета.

Дуета с Тони Стораро направи почти 3 милиона. Последната песен Вълк има близо 900к. Не е зле като се има предвид, че съвременни изпълнители правят същите гледания, а даже и по-малко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Този ретро хит с новата версия има 2,5 милиона от двете клипчета.

Дуета с Тони Стораро направи почти 3 милиона. Последната песен Вълк има близо 900к. Не е зле като се има предвид, че съвременни изпълнители правят същите гледания, а даже и по-малко. 

Gürültü- neBuza Ha 3 HuBu/guBaHa/cakcuu!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Този ретро хит с новата версия има 2,5 милиона от двете клипчета.

Дуета с Тони Стораро направи почти 3 милиона. Последната песен Вълк има близо 900к. Не е зле като се има предвид, че съвременни изпълнители правят същите гледания, а даже и по-малко. 

Вълк е яка, звучи като типичен Глориев хит от например преди 10 или 15-17 години. Вълк, ако беше излезнала през 2010 или 2012 щеше да направи нещо равносилно на днешните 6-7 млн, Глория толкова е загубила от това да не е сред актуалните имена, че сега седи на няма и милион.

Помниш ли Глория през 2010-2013 все успяваше да провре някакъв сезонен хит - я "Пясъчни кули", я фийта с Илиян "Почти непознати", я "Кралица".

Тази песен също привлече интерес към себе си, даже беше хит в тукашната класация. Имаше около 1-2 млн. гледания през 2012, но изтриха клипчето. 1-2 млн в 2012 е равно на 7-8 млн. в 2024.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

Вълк е яка, звучи като типичен Глориев хит от например преди 10 или 15-17 години. Вълк, ако беше излезнала през 2010 или 2012 щеше да направи нещо равносилно на днешните 6-7 млн, Глория толкова е загубила от това да не е сред актуалните имена, че сега седи на няма и милион.

Помниш ли Глория през 2010-2013 все успяваше да провре някакъв сезонен хит - я "Пясъчни кули", я фийта с Илиян "Почти непознати", я "Кралица".

Тази песен също привлече интерес към себе си, даже беше хит в тукашната класация. Имаше около 1-2 млн. гледания през 2012, но изтриха клипчето. 1-2 млн в 2012 е равно на 7-8 млн. в 2024.

 

Пясъчни кули беше доста добре възприета тогава, даже се бореше за Баладичен хит на 2013-та на наградите на Планета. Имаха номинация с песента на Цветелина Янева "Без думи", но естествено дадоха наградата на Янева. Помня, че тогава при обявяването на номинираните публиката викаше на Глория и после Янева беше освиркана от част от публиката. И нейната песен беше топ, на Кулите се усещаше като по-голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Balkandji1 каза:

Меле, аз на тая песен не бих й дал и 1000 гледания дневно, толкова е тъпа. За мен е истинска изненада, че успява да прави около 40К вече над 10 дни. Мислех Яна за отписана.

Реално е доста малко 30-40к. За месец е милион. Което я обрича до към 2 милиона общо. Тъй че е категоричен флоп. И Яна е отписана. Дори когато беше в дъното на Ц група и пускаше песнички като Спешно беше по-добре. Реално без Оцко е тотална нула. Колко години издържа? Последен хит - с Биляниш през 2021 и затова повтарят. Преди това "ферари" или каквото беше стана хит. Май е от 2020. Вече 4 години минаха, а тя все така флоп след флоп. Пак ли ще я чакаме 10 години да просперира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

@fengergana, мами, коментирай, че заради тази песен почнах да слушам чалга и станах фен на Райна.

А Дявол казва ми: "Лоша си!" и поздравява ангели, шепнат ми: "Не си такава!". Ако бях по-добра, да бях дошла за прошка до сега!

 

ХИТ! Още когато мами правеше качествени кавъри,а не сега да купува на транСека Алексич и турски фолклор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...