Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Годините на тоталната доминация на Вресислава, в които по турнетата бяха 10-11 човека от народа, подгряващата я Камелия и тя ❤️ Да не забравяме, че тогава забрули над 60 000 от приятелките за година.

 

Велика песен на Преслава е "Завинаги твоя". Нали @Balkandji1 :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Сърбите обаче са първи да присвоят някоя песен, дори оригинала да не е техен.

Сигурно ако им кажеш че Luda po Tobom е взета от Гърция ще те запалят на клада.

Луда по тебе не е гръцка мелодия освен началния отсвир.

Да, такива са. Вие пък сте точно обратното.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Велика песен на Преслава е "Завинаги твоя". Нали @Balkandji1 :3fdb8960598fa63e:

Тя има колекция от Велики песни, знам, знам, че вие Галеновите сте фенове и на Вреси, ама под прикритие

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Тя има колекция от Велики песни, знам, знам, че вие Галеновите сте фенове и на Вреси, ама под прикритие

 

Ееееее защо ме издаваш така .... 😂😂😂

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Годините на тоталната доминация на Вресислава, в които по турнетата бяха 10-11 човека от народа, подгряващата я Камелия и тя ❤️ Да не забравяме, че тогава забрули над 60 000 от приятелките за година.

 

"Пази се от приятелки" е продал 60К копия ли? Това с на Булсатком промоцията ли? Кама май беше направила 30К+ с "Еротика", Фокси орева орталъка.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Доста по разнообразна аудитория при попа. 

Screenshot_20240421-235015-205.png

Screenshot_20240421-235040-982.png

Естествено.

Да добавим и че наградите на БГ РАДИО са с далеч по-голям рийч от наградите на Планета, защото на първите имаме излъчване по НОВА или БТВ. То не че има награди в чалгата, де.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ли се чувства Митко Пайнера след като и най-голямата му любов вече е самопродуцираща се?

 

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

"Пази се от приятелки" е продал 60К копия ли? Това с на Булсатком промоцията ли? Кама май беше направила 30К+ с "Еротика", Фокси орева орталъка.

И двете са над 50 К, а Проект 13 има и едни 9К на лимитираното издание с всичките дискове. Тотално мачкане на малките курви и накрая албум на годината - Андрисла 2010.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не е "Искаш ме", а 

 

Tyū u c Cover ce cgobu Hackopo.

преди 1 минута, meleto каза:

Естествено.

Да добавим и че наградите на БГ РАДИО са с далеч по-голям рийч от наградите на Планета, защото на първите имаме излъчване по НОВА или БТВ. То не че има награди в чалгата, де.

Ivy pa3gaBa B guckomeka

@RumyanaFen @DevilWish @Andrew Cunanan.

WWW.FACEBOOK.COM

🎤Песента "Чапа, Чапа" определено стана горещ хит! 🔥 Booking & PR: +359895 88 91 07 | +49 174 3561 114 📞 #Мира #ЧапаЧапа #Mira

 

  • Haha 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

ТВ Планета беше 4та по рейтинг през 2002-2003.

Ето линк от капитал, където се вижда, че не е.

 

image.png.d14c88e6980d42e9123a7be4396d29fb.png

 

WWW.CAPITAL.BG



Планета стана 4та по време на турнето

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

11.05 | Mira | Club Plazza Lohne за резервации: +49 17 84 66 85 82 #Мира #Germany #ClubPlazzaLohne. Актуалните Новини - Music & Events ·...

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, meleto каза:

 Тук се казва 230к на месец. Раздели на 30 дни, а след това имай предвид това, което написах. 

За справка 30 секунден спот в Планета Тв струва 45 лева. В БТВ цената е 4500 лева (най-ниската възможна)...

Планета през 2016

12540972_965933990167395_502087873275947

Пише 7 дни, което трябва да е седмица. И много ясно, че рекламите по БТВ, които имат рийч от над милион зрители и излъчват премиерни продукции и задържат зрителското внимание ще имат в пъти по-голяма тарифа, от колкото телевизия която върви по-скоро за фон. Дори и да имаха еднакъв рейтинг, рекламите по бтв пак щяха да имат по-голяма тарифа, защото едното го гледаш, защото дават нов епизод на Ергенът примерно и фокуса ти е насочен към екрана, а другото ти показва за 17ти път днес клип на Мария примерно.

А втората ти таблица нищо не показва, защото са изредили най-гледано предаване от всеки канал за съответната седмица. Може хората денонощно да са гледали The Voice, ама да са превключили на Папараци и btv lady да излиза по-нагоре.
 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От двете таблици, виждаме , че 2002ра БТВ е била 20 пъти по-популярна от Планета; през 2009та също;

Т.е. цялата теза, че 2002ра е била някакъв голям фактор а след 2007ма никой не я гледа е оборена. Имаше си голям възход по време на първите турнета, и после си се върна в стандарните граници. Истинския спад на Планета дойде след това, като дойдоха платформите за видеосподеляне. Ако още интернета ни беше 100 кб/с Планета щеще да си е в топ 5.

Едит: да си продължа тезата. Планета като се ориентираха към Ютуб си станаха буквално хегемон и там. Още са канала с най-много абонати в България. Сумати пари направиха от рекламите там, докато алгоритъма не ги прецака и беше по-изгодно песните да се качват в самостоятелни канали на изпълнители. Дори чак тогава и те се усетиха, че Пайнера лапа голяма сума приходи от там.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Balkandji1 каза:

Хит от 2010. Ауу, колко спомени с младо леопардче в моя живот на тази песен.

 

Може би най-любимата ми песен от албума, толкова е лека, позитивна и зареждаща ❤️

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Alexandrov каза:

През 2009 много рекламираха цигари в клиповете си. Дали е възможно това да е причината?

Не е изключено. До 2012 са имали взаимоотношения. Но съм останал с впечатлението, че подобни договорки са ставали под масата, защото по закон рекламата на цигари не е разрешена в ТВ ефир и чак ги глобяваха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Не е изключено. До 2012 са имали взаимоотношения. Но съм останал с впечатлението, че подобни договорки са ставали под масата, защото по закон рекламата на цигари не е разрешена в ТВ ефир и чак ги глобяваха.

Да, така е. Спомням си, че в началото не цензурираха кутиите, мисля че не бяха наясно точно какво е разрешено за реклама, след което почнаха да ги замазват и накрая започнаха да премахват кадри с рекламите изцяло. Мисля и че тук във форума някой беше казал, че рекламодателите с цигари са свързани с вимпром Пещера и че дуета на Преслава и Константин реално е трябвало да бъде рекламен от поредицата за мастиката, а в последствие направен за цигари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Tyū u c Cover ce cgobu Hackopo.

Ivy pa3gaBa B guckomeka

@RumyanaFen @DevilWish @Andrew Cunanan.

WWW.FACEBOOK.COM

🎤Песента "Чапа, Чапа" определено стана горещ хит! 🔥 Booking & PR: +359895 88 91 07 | +49 174 3561 114 📞 #Мира #ЧапаЧапа #Mira

 

Липсва клечката и бензина за да изпепелят тези кюмюри.

 

  • Like 1
  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...