Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Липсва ми времето, когато в чалгата се правеха песни, които можеха да прозвучат на площад, в библиотека, дори и в парламента, и навсякъде звучаха адекватно, песни като този шедьовър:

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Липсва ми времето, когато в чалгата се правеха песни, които можеха да прозвучат на площад, в библиотека, дори и в парламента, и навсякъде звучаха адекватно, песни като този шедьовър:

 

loNSxq.gif

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, мале...

"Аз съм сигурен, че ако бях заминал в чужбина щях да направя фурор"

"Висях пред офиса на Влади Горанов да ми помогне с кредитите, накрая ме изпратиха в кредитното" - е, щото си Люси Иларионов да ти платят заемите ли? 

Стожер на "морала", а забрави, когато Ани Хоанг правеше МОРАЛНИ клипове и изказвания под негова инструкция.

Не знам - адски нередни ми се струват изказванията му. Каква беше драмата преди? Той ли не беше коректен или Андреа не му беше платила? Някакви скандали имаше.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, meleto каза:

Мале, мале...

"Аз съм сигурен, че ако бях заминал в чужбина щях да направя фурор"

"Висях пред офиса на Влади Горанов да ми помогне с кредитите, накрая ме изпратиха в кредитното" - е, щото си Люси Иларионов да ти платят заемите ли? 

Стожер на "морала", а забрави, когато Ани Хоанг правеше МОРАЛНИ клипове и изказвания под негова инструкция.

Не знам - адски нередни ми се струват изказванията му. Каква беше драмата преди? Той ли не беше коректен или Андреа не му беше платила? Някакви скандали имаше.

Той просто е твърде голяма клюкарка и хранеше таблоидите с години наред. Затова поспряха да работят с него.

Помня че като влезе в Биг Брадър още от първия ден започна да вкарва имена на изпълнители в скандали.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Emanuela.Carey каза:

Той просто е твърде голяма клюкарка и хранеше таблоидите с години наред. Затова поспряха да работят с него.

Помня че като влезе в Биг Брадър още от първия ден започна да вкарва имена на изпълнители в скандали.

/\yHa Go HanpaBu Ha 5 cmuHki

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Мале, мале...

"Аз съм сигурен, че ако бях заминал в чужбина щях да направя фурор"

"Висях пред офиса на Влади Горанов да ми помогне с кредитите, накрая ме изпратиха в кредитното" - е, щото си Люси Иларионов да ти платят заемите ли? 

Стожер на "морала", а забрави, когато Ани Хоанг правеше МОРАЛНИ клипове и изказвания под негова инструкция.

Не знам - адски нередни ми се струват изказванията му. Каква беше драмата преди? Той ли не беше коректен или Андреа не му беше платила? Някакви скандали имаше.

Не си спомням точно. Май не беше дошъл за снимки, и е трябвало да се търси друг режисьор в последната минута, или това е друг случай? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Не си спомням точно. Май не беше дошъл за снимки, и е трябвало да се търси друг режисьор в последната минута, или това е друг случай? 

DJ Ceci Ludata Glava & Angel

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , FolkEmpire каза:

Когато Биолката правеше яка музика.

 

Страхотен е! Аз обожавам "Оставяш петна" и песните на Лияна от него като Ох, ох, Изневяра, Избягай, Лошите момичета... Не знам само Като вещица негова ли беше?
Иначе едно от най-любимите ми неща в последните години:

И веднага след него:

 

  • Like 2
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Andrew Cunanan. каза:

Е какво да му пука на човека? Пък и тоя парцал не просто прилича, а е тълковния речник под "пача" и "проста селска пръчка". 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Азис пращал СМС-и за Емрах. Явно му е фетиш да го деградират и да му викат п*дал.
Тонката ще попадне без време на знойната снаха Леля Василка.

IMG-3871.jpg

Все пак говорим за човека, който изхвърли драг персона, благодарение на която държи най-гледания български клип за едни изкуствени косми, които даже не му отиват.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Азис пращал СМС-и за Емрах. Явно му е фетиш да го деградират и да му викат п*дал.
Тонката ще попадне без време на знойната снаха Леля Василка.

IMG-3871.jpg

L8qzlcw.gif

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Все пак говорим за човека, който изхвърли драг персона, благодарение на която държи най-гледания български клип за едни изкуствени косми, които даже не му отиват.

Тя тази драг персона не я беше измислил той, а Мис Бони и продуцента му в Съни. (преди да се скара с тях)
Нормално след като сам си стана креативен директор по някое време да се изчерпа и да мине към имидж, за който не се изисква никаква креативност.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия от Телеграф втори ден не спряха да пишат за ЮНОНА! Истинска Кралица на скандала! Първо кола, после брак, сега е измамена за участие и е определена като БЮСТ Номер 1 в поп-фолка! Открадна титлата на Преслава след като си намали циците!

TELEGRAPH.BG

Кръчмар от Пловдив измами бюст номер едно в попфолка. Участието на Юнона било отменено буквално в последния момент, проплака певицата в Мрежата. РЕЗЕРВИРАНО: Чалгаджийката с най-големите бо...

Изпълнителката не сдържа емоциите си, след като ресторант в Пловдив отменил участието й, а тя дори вече била на път.

„Оттук нататък всеки, който е некоректен, ще бъде докладван и разобличаван в интернет“, каза певицата пред последователите си в Тик-Ток.

Давай, Юнонче! ДОКЛАДВАЙ! Така трябва да се казва следващата ти песен!
image.png.627b264de5730331373c595ef0e5185b.png

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Лидия, след като известно време се правеше ту на Мерилин Монро, ту беше като двойничка на Оцковицата Криса, коя е следващата личност, в която искаш да се превъплатиш? Наркоманката Дилдона? Ок."

Screenshot-20240424-123846.png:crybaby:

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен противняк, момичето му е омръзнало всяка седмица от неговите лиги и дъх на свирки.

WWW.INSTAGRAM.COM

3,135 likes, 21 comments - chalgameme on April 23, 2024: "The emotions were 🙂😶😐🤭🙂😂".
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...