Jump to content

ПРЕСЛАВА - 20 ГОДИНИ НА СЦЕНА - АРЕНА СОФИЯ/ 16-ти ноември 2024 г.


Препоръчани коментари

Искам да заложи на най-големите си хитове, но и на някои от по-неизвестните й за широката публика. По този начин има възможност да ги наложи:

  • Дума за вярност
  • Раздвоени
  • Безразлична
  • Обещание
  • Заклевам те
  • Не и утре
  • Уморих се
  • Откакто те познавам
  • Силните мъже
  • Пиши го неуспешно
  • Стига ти

Според мен ще е там и сестра й и ще изпеят 1-2 фолклорни песни, както и със Софка ще изпеят нещо на самата Софи. Милко Калайджиев, ако не е поканен като гост-изпълнител, със сигурност ще бъде на ВИП местата. Интересно се очертава, според мен Галена ще е поканена, за да забият "Живей", Преслава ще извлече само позитиви от това.

Пайнер са медиен партньор, вероятно ще се заснеме и за посрещането на 2025 ще я гледаме по бТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Преслава хвърли бомбастичната новина за първия свой самостоятелен концерт в най-голямата концертна зала у нас - Арена София. Датата вече е ясна - 16

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

gaHo Bu u3nee Haū-cMomaHume cu necHu, HagpycaHa u B gyem c KokauH 🤣🤣🤣🤣🤣

Реално ако ще гаднеем, дано им "изпее" най-големите и искани хитове на плейбек, те и без това така са свикнали и фенове, и певачица, даже и Дани Милев бенд мисля имат доволно опит в такова упражнение ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Реално ако ще гаднеем, дано им "изпее" най-големите и искани хитове на плейбек, те и без това така са свикнали и фенове, и певачица, даже и Дани Милев бенд мисля имат доволно опит в такова упражнение ;) 

To Bca6mHocm Bcu4kume ū necHu ca cMomaHu, ma kBomo u ga u3nee, Bce maq 🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съдейки по плейлиста This is Prelsava в Спотифай, старите песни (до 2014, айде да ги разделим първи 10 и втори 10 години), които най-много са останали във времето и трябва да чуем, са (в този ред):

1. Моето слабо място

2. Дяволско желание

3. Като за финал

4. Лудата дойде

5. Режим Неприлична

6. Пия за тебе

7. Как ти стои

8. Водка с утеха

9. Лъжа е

10. Бутилка

11. Не ми пречи

12. Ако утре ме губиш

13. По моята кожа

14. Новата ти

15. Нямаш сърце

16. Добрини

17. Нямам право

18. Мръсно и полека

19. Последен адрес

20. Хайде, откажи ме

21. Разкрий ме

 

Като цяло доста интересни песни присъстват тук за сметка на други. Например Бутилка и Хайде, откажи ме се съмнявам да ги включи, както и Добрини, Мръсно и полека, Разкрий ме, По моята кожа. За сметка на това Горчиви спомени, И когато съмне, Не съм ангел, Безразлична са задължителни. Абе като цяло ще бъде интересен подбор, има много какво да се изпее, но се надявам да не прекали с миксовете. Иска ми се повечето песни да са цели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото, което искам е, да пее изпее всичко на живо. Ще е супер да има някаква концепция, но се надявам да няма излишни неща като народни песни, ремикси или някакви криндж видеа от колеги. Иначе нямам търпение, определено това е посоката, в която певици като Преслава трябва да се движат. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 5 минути, FikLena каза:

стига с това Лъжа е и Водка с утеха. АМАН !

Ами това са й най-масовите песни. Нормално да иска да ги ползва. Все пак такъв концерт трябва да разшири публиката. Не може да разчита на чалга феновете, които в 90% от случаите не запълват залите, когато има сборни концерти. Очаквам Преса да почне турне по форматите като Капките и Денсинг старс, за да рекламира Арената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, FikLena каза:

стига с това Лъжа е и Водка с утеха. АМАН !

И на мен ми е аман от Водка с утеха, но е ясно на 10 000%, че Лъжа е, Дяволско желание, И когато съмне, Водка с утеха и Новата ти ще ги изпее на концерта.
70 песни е добра идея :D Надявам се да са повече от 30..... защото 30 за мен лично са супер малко за Преслава. Един компромис от 50 поне.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

И на мен ми е аман от Водка с утеха, но е ясно на 10 000%, че Лъжа е, Дяволско желание, И когато съмне, Водка с утеха и Новата ти ще ги изпее на концерта.
70 песни е добра идея :D Надявам се да са повече от 30..... защото 30 за мен лично са супер малко за Преслава. Един компромис от 50 поне.

Надали е капарирала залата със се Дани Милев Бенд за 3 седмици за да пее микс от 50 песни. Нито е обявила билета да включва спален чувал, кетъринг и допълнителна отпуска ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Lelqtian каза:

Надали е капарирала залата със се Дани Милев Бенд за 3 седмици за да пее микс от 50 песни. Нито е обявила билета да включва спален чувал, кетъринг и допълнителна отпуска ;) 

За 3-4 часа може да изпее много песни. До сега не се сетих, че може и да направи 2-3 микса от няколко по-известни песни. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, DevilWish каза:

За 3-4 часа може да изпее много песни. До сега не се сетих, че може и да направи 2-3 микса от няколко по-известни песни. 

съвсем сериозно - бъде реалистичен. За 3-4 часа може да изпее бая песни, но не е компютър вкрайна сметка да ги пуска една след друго, дори да избичи плейбека от до. Дори 30 би било твърде оптимистично. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, DevilWish каза:

За 3-4 часа може да изпее много песни. До сега не се сетих, че може и да направи 2-3 микса от няколко по-известни песни. 

На самостоятелен концерт ще е нелепо да пее миксове вместо целите песни. 

Концерта трудно ще бъде повече от 2 часа от които 20-30 минути почивки на които ще пеят гост-изпълнители остават още 90-100 минути по 4 минути на песен с няколко приказки измежду тях са около 30 песни. Може да са 5 повече или по-малко в зависимост колко точно времетраене ще е концерта, но ако някой очаква 50 или 70 песни ще остане разочарован.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, fearless` каза:

На самостоятелен концерт ще е нелепо да пее миксове вместо целите песни. 

Концерта трудно ще бъде повече от 2 часа от които 20-30 минути почивки на които ще пеят гост-изпълнители остават още 90-100 минути по 4 минути на песен с няколко приказки измежду тях са около 30 песни. Може да са 5 повече или по-малко в зависимост колко точно времетраене ще е концерта, но ако някой очаква 50 или 70 песни ще остане разочарован.

Сигурно ще има и миксове, Глория го е правила това..... Поне 30 песни ще пее. Въпреки, че за мен са прекалено малко.... Вече загубих спомен, то бяха отдавна тези концерти на Планета, но те не бяха ли по 3 часа? Не ми се струва невъзможно и едва ли всяка една песен ще е на живо.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Lelqtian каза:

съвсем сериозно - бъде реалистичен. За 3-4 часа може да изпее бая песни, но не е компютър вкрайна сметка да ги пуска една след друго, дори да избичи плейбека от до. Дори 30 би било твърде оптимистично. 

Ами както казахме , една песен 4 минути, а някои и по 3.... 30 със сигурност ще ги докара.... Не знам какво да очаквам, по-скоро са ми предвидими около 20 песни които със сигурност ще изпее....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подгответе се че на концерта ще изпее най-вече големите си хитове, които по-широката публика знае. Такива по-затулени песни да включи най-много 1-2 за изненада на по-големите фенове.

Ако комбинираме хитовете от първите албуми и хитовете от “Да Гори в Любов” вече се събира цял сетлист.

Сметнете че трябва да слага и дуетите с Константин и Софка + дуетите с други гост изпълнители и почивките - избора ѝ кои песни да включи става съвсем по-тънък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Emanuela.Carey каза:

Подгответе се че на концерта ще изпее най-вече големите си хитове, които по-широката публика знае. Такива по-затулени песни да включи най-много 1-2 за изненада на по-големите фенове.

Ако комбинираме хитовете от първите албуми и хитовете от “Да Гори в Любов” вече се събира цял сетлист.

Сметнете че трябва да слага и дуетите с Константин и Софка + дуетите с други гост изпълнители и почивките - избора ѝ кои песни да включи става съвсем по-тънък.

Това имам предвид, че от първия до последния албум ще избере по 2-3 песни. Което са около 21-24 песни + някои които не са в албуми като Режим неприлична, Ако утре ме губиш... а със сигурност ще има и от по-новите песни.
1. Преслава - Обичам те, Горчиви спомени, Нямаш сърце 
2.Дяволско желание - Дяволско желание, Нямам право (евентуално Финални думи и Безразлична) 
3.Интрига - Лъжа е, Нищо друго, И когато съмне  - (+ Заклевам те, Не и утре или Предай се на желанието)
4.Не съм ангел - Последен адрес, Моят нов любовник, Мъж на хоризонта, Не съм ангел, Водка с утеха - 
5.Пази се от приятелки - Новата ти -  (Феномен, Не можеш да си влюбен, От добрите момичета, Червена точка или Зле разпределени)
6.Как ти стои - Как ти стои, Като за финал, Пия за тебе -  (+ Мръсно и полека, От мен питието)
7.Да гори в любов - Да гори в любов, Не се изтриваш, Пиян, Изтрезняваш ли - (+ Обратно в играта)

Това мисля, че ще са песните от албумите, като тези в Не съм ангел изглежда, че са най-много 5... Тези които са в скоби, просто ще избере някои от тях.... като според мен Финални думи, Безразлична, Заклевам те, Не можеш да си влюбен, Феномен със сигурност ще влезнат в това число, което означава 25 самостоятелни (като не броим дуета с Елена), а като се добавят дуетите с Константин (Не ми пречи и Сладкото зло, дано е единия), Софи Маринова, Джена, Галена, Елена ..... Стават 30 + от по-новите - Режим неприлична, Ако утре ме губиш, На тебе не отказвам, Беден в сърцето, Улицата и новата песен..... Докарахме 36.... Нещо такова...
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...