Jump to content

ПРЕСЛАВА - 20 ГОДИНИ НА СЦЕНА - АРЕНА СОФИЯ/ 16-ти ноември 2024 г.


Препоръчани коментари

преди 7 минути, DevilWish каза:

Това имам предвид, че от първия до последния албум ще избере по 2-3 песни. Което са около 21-24 песни + някои които не са в албуми като Режим неприлична, Ако утре ме губиш... а със сигурност ще има и от по-новите песни.
1. Преслава - Обичам те, Горчиви спомени, Нямаш сърце 
2.Дяволско желание - Дяволско желание, Нямам право (евентуално Финални думи и Безразлична) 
3.Интрига - Лъжа е, Нищо друго, И когато съмне  - (+ Заклевам те, Не и утре или Предай се на желанието)
4.Не съм ангел - Последен адрес, Моят нов любовник, Мъж на хоризонта, Не съм ангел, Водка с утеха - 
5.Пази се от приятелки - Новата ти -  (Феномен, Не можеш да си влюбен, От добрите момичета, Червена точка или Зле разпределени)
6.Как ти стои - Как ти стои, Като за финал, Пия за тебе -  (+ От мен питието)
7.Да гори в любов - Да гори в любов, Не се изтриваш, Пиян, Изтрезняваш ли - (+ Обратно в играта)

Това мисля, че ще са песните от албумите, като тези в Не съм ангел изглежда, че са най-много 5... Тези които са в скоби, просто ще избере някои от тях.... като според мен Финални думи, Безразлична, Заклевам те, Не можеш да си влюбен, Феномен със сигурност ще влезнат в това число, което означава 25 самостоятелни (като не броим дуета с Елена), а като се добавят дуетите с Константин (Не ми пречи и Сладкото зло, дано е единия), Софи Маринова, Джена, Галена, Елена ..... Стават 30 + от по-новите - Режим неприлична, Ако утре ме губиш, На тебе не отказвам, Беден в сърцето, Улицата и новата песен..... Докарахме 36.... Нещо такова...
 

20 песни е реалистично, няколко отгоре също. За повече, ми тя човек не е ли, ще иска да поеме въздух там. Да пееш два часа на живо (с паузи) не е лесно по принцип, а наша мома Лиса от години отбива номера и няма тренинг за такива мероприятия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Това имам предвид, че от първия до последния албум ще избере по 2-3 песни. Което са около 21-24 песни + някои които не са в албуми като Режим неприлична, Ако утре ме губиш... а със сигурност ще има и от по-новите песни.
1. Преслава - Обичам те, Горчиви спомени, Нямаш сърце 
2.Дяволско желание - Дяволско желание, Нямам право (евентуално Финални думи и Безразлична) 
3.Интрига - Лъжа е, Нищо друго, И когато съмне  - (+ Заклевам те, Не и утре или Предай се на желанието)
4.Не съм ангел - Последен адрес, Моят нов любовник, Мъж на хоризонта, Не съм ангел, Водка с утеха - 
5.Пази се от приятелки - Новата ти -  (Феномен, Не можеш да си влюбен, От добрите момичета, Червена точка или Зле разпределени)
6.Как ти стои - Как ти стои, Като за финал, Пия за тебе -  (+ Мръсно и полека, От мен питието)
7.Да гори в любов - Да гори в любов, Не се изтриваш, Пиян, Изтрезняваш ли - (+ Обратно в играта)

Това мисля, че ще са песните от албумите, като тези в Не съм ангел изглежда, че са най-много 5... Тези които са в скоби, просто ще избере някои от тях.... като според мен Финални думи, Безразлична, Заклевам те, Не можеш да си влюбен, Феномен със сигурност ще влезнат в това число, което означава 25 самостоятелни (като не броим дуета с Елена), а като се добавят дуетите с Константин (Не ми пречи и Сладкото зло, дано е единия), Софи Маринова, Джена, Галена, Елена ..... Стават 30 + от по-новите - Режим неприлична, Ако утре ме губиш, На тебе не отказвам, Беден в сърцето, Улицата и новата песен..... Докарахме 36.... Нещо такова...
 

Горе-долу това е, което реалистично може да очакваме. Със сигурност ще има песни, които са любими на някого но няма да бъдат изпяти. Аз например много харесвам "5 промила любов" и "Не ми говори за любов", но това не са й от най-големите хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

20 песни е реалистично, няколко отгоре също. За повече, ми тя човек не е ли, ще иска да поеме въздух там. Да пееш два часа на живо (с паузи) не е лесно по принцип, а наша мома Лиса от години отбива номера и няма тренинг за такива мероприятия. 

Аз съм сигурен, че ще има и по няколко песни които ще са на плейбек. Няма как. Човешко е.
Обаче не мисля, че всички от тези които изброих са подходящи да бъдат с оркестър. Да, баладите например и тези като Лъжа е ще бъде интересно, но има песни които ще е хубаво да си изпее с оригиналните аранжименти.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, fearless` каза:

Горе-долу това е, което реалистично може да очакваме. Със сигурност ще има песни, които са любими на някого но няма да бъдат изпяти. Аз например много харесвам "5 промила любов" и "Не ми говори за любов", но това не са й от най-големите хитове.

Аз съм така с "Лъган си и ти" и също "Не ми говори за любов". Баладата "Умирам", "Наивница на годината".... песни които за съжаление си мисля, че ще пропусне. Съвсем забравих обаче и за дуетите с Борис Дали. Твърде вероятно и той да е един от гостите. Заслужава си "Първи в сърцето" например да я чуем на живо? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сте луди  3-4 часа. То това е нетърпимо. Освен това я знаем, че й пада гласа на петата песен. Макс 2часа. Много е лесно да направи миксове и да хване 1 куплет и припев и готово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Аз съм така с "Лъган си и ти" и също "Не ми говори за любов". Баладата "Умирам", "Наивница на годината".... песни които за съжаление си мисля, че ще пропусне. Съвсем забравих обаче и за дуетите с Борис Дали. Твърде вероятно и той да е един от гостите. Заслужава си "Първи в сърцето" например да я чуем на живо? 

Така като си почнал отиваме от 20 на 120 песни, приготви си палатка и провизии за минимум цяла седмица в залата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Lelqtian каза:

Така като си почнал отиваме от 20 на 120 песни, приготви си палатка и провизии за минимум цяла седмица в залата. 

Със сигурност ще изпее поне 30 песни..... написах какво ще избере от всеки албум в повечето случаи. Изкарах ги около 36 с дуетите..... Ако е решила и да направи 2-3 микса от няколко песни..... 2 часа ще са й достатъчни. Но мисля, че ще бъде малко над 2 часа самия концерт, със сигурност. Все пак ще има гост изпълнители, ще сменя тоалети..... за това и казах 3-4 часа. :D Айде, сложи го около 3 часа. Напълно е възможно.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Вие сте луди  3-4 часа. То това е нетърпимо. Освен това я знаем, че й пада гласа на петата песен. Макс 2часа. Много е лесно да направи миксове и да хване 1 куплет и припев и готово.

Ама ти да не очакваш всяка песен да е на живо? Аз лично - не и е напълно нормално! Само се надявам да има и някои песни с оригиналните им аранжименти, не само с оркестър... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , DevilWish каза:

Ама ти да не очакваш всяка песен да е на живо? Аз лично - не и е напълно нормално! Само се надявам да има и някои песни с оригиналните им аранжименти, не само с оркестър... 

Щом е цанила бенд, и се провежда в зала, в която не сервират алкохол и бира скара по време на изпълнението, а билетите почват от 30 кинта, съвсем нормално е очакването да пее всичките песни на живо ;) Ако тя няма такива намерения, да си каже, за да може желаещите да се насладят на творчеството и от запис да пренасочат средствата от билети към мезета и алкохол в близката кръчмотека или домашен хол. 

 

преди 18 часа , DevilWish каза:

Със сигурност ще изпее поне 30 песни..... написах какво ще избере от всеки албум в повечето случаи. Изкарах ги около 36 с дуетите..... Ако е решила и да направи 2-3 микса от няколко песни..... 2 часа ще са й достатъчни. Но мисля, че ще бъде малко над 2 часа самия концерт, със сигурност. Все пак ще има гост изпълнители, ще сменя тоалети..... за това и казах 3-4 часа. :D Айде, сложи го около 3 часа. Напълно е възможно.

Ти смятай каквото си искаш за възможно, миксове не им е мястото на такава сцена на самостоятелен концерт, но да не кажеш че не сме те предупредили ноември месец когато реалността се размине с очакванията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Щом е цанила бенд, и се провежда в зала, в която не сервират алкохол и бира скара по време на изпълнението, а билетите почват от 30 кинта, съвсем нормално е очакването да пее всичките песни на живо ;) Ако тя няма такива намерения, да си каже, за да може желаещите да се насладят на творчеството и от запис да пренасочат средствата от билети към мезета и алкохол в близката кръчмотека или домашен хол. 

 

Ти смятай каквото си искаш за възможно, миксове не им е мястото на такава сцена на самостоятелен концерт, но да не кажеш че не сме те предупредили ноември месец когато реалността се размине с очакванията. 

Ще видим и ще разберем ноември месец. Ще се коментира. Глория също имаше някакви миксове на концерта си, ако не се лъжа и Анелия. Един-два микса не пречи, защото песните които може да изпее са много. Така ще побере повече песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен поне 1-2 микса не са лоша идея - така повече хора ще могат да чуят тяхната любима дейност. Аз лично когато слушам някой концерт, винаги ми е интересно кои други песни са подбрани, а с миксовете се чака по-малко за следващото парче. :D 20 песни за 20 години ми се струва твърде малко - това е по 1 песен на година, а от някои години може и да няма изобщо ако такава е бройката на изпълнения. 100% ще има и някои на плейбек, така че почивките на гласа й не ги мислете. Винаги е имало и плейбек: и при Глория, и при Анелия... По-модерните песни с ефекти обикновено не ги свири оркестъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Gerganafen каза:

И според мен поне 1-2 микса не са лоша идея - така повече хора ще могат да чуят тяхната любима дейност. Аз лично когато слушам някой концерт, винаги ми е интересно кои други песни са подбрани, а с миксовете се чака по-малко за следващото парче. :D 20 песни за 20 години ми се струва твърде малко - това е по 1 песен на година, а от някои години може и да няма изобщо ако такава е бройката на изпълнения. 100% ще има и някои на плейбек, така че почивките на гласа й не ги мислете. Винаги е имало и плейбек: и при Глория, и при Анелия... По-модерните песни с ефекти обикновено не ги свири оркестъра.

Абсолютно на същото мнение съм. И за това мисля, че ще са около 30-35 песни, освен ако не направи и 1-2 микса. 20 песни...... това да не е певица с 10 години стаж и 3-4 албума.... Говорим за изпълнител със 7 албума, тази година 8 и много хитове.... Няма как да са 20 песни при Преслава, не е 10 години на сцена. За това и съм сигурен, че минимум 30 песни и то самостоятелни ще има! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

*"...повече хора ще могат да чуят тяхната любима ПЕСЕН" -  автокоректът явно си е дописал и не съм забелязал. :D

Някаква видео реклама няма ли да пускат, щом билетите са в продажба? Там може да присъства някоя и друга песен, която ще чуем и на концерта. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Gerganafen каза:

И според мен поне 1-2 микса не са лоша идея - така повече хора ще могат да чуят тяхната любима дейност. Аз лично когато слушам някой концерт, винаги ми е интересно кои други песни са подбрани, а с миксовете се чака по-малко за следващото парче. :D 20 песни за 20 години ми се струва твърде малко - това е по 1 песен на година, а от някои години може и да няма изобщо ако такава е бройката на изпълнения. 100% ще има и някои на плейбек, така че почивките на гласа й не ги мислете. Винаги е имало и плейбек: и при Глория, и при Анелия... По-модерните песни с ефекти обикновено не ги свири оркестъра.

1. Искаш ме
2. Права е жената, знае си цената
3. Първа шпага
4. Нежен рекет
5. Драгано, драганке
6. Шушанита
7. Без теб
8. Мълчете си
9. Мили мой
10. Усещане за Мерилин
11. Дишай 
12. Скоро
13. Богови земльом ходе
14. Правено е с друг
15. Балканско за разкош
16. Горчиви истини
17. Ай кент динай
18. Ин контрол
19. Нокаут
20.Ти да видиш

ФИНАЛ - Лей, лей - Акапелно

Плейлистът от само най-добрите мегахитове е готов 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Andrew Cunanan. каза:

1. Искаш ме
2. Права е жената, знае си цената
3. Първа шпага
4. Нежен рекет
5. Драгано, драганке
6. Шушанита
7. Без теб
8. Мълчете си
9. Мили мой
10. Усещане за Мерилин
11. Дишай 
12. Скоро
13. Богови земльом ходе
14. Правено е с друг
15. Балканско за разкош
16. Горчиви истини
17. Ай кент динай
18. Ин контрол
19. Нокаут
20.Ти да видиш

ФИНАЛ - Лей, лей - Акапелно

Плейлистът от само най-добрите мегахитове е готов 😘 

Бих заменил Скоро с мега,гига, ултра хита Точно това искам и Балканско за разкош с ЕНД ДЖИДЖИ (английската версия на Лъжа е)

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
SIGNAL.BG

Преслава търси помощ от последователите с и най-верните феновете на попфолка.Певицата е в процес на избор на песни за своя юбилеен концерт “Преслава – 20

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
От 19.02.2024 г. от 23:27, Andrew Cunanan. каза:

1. Искаш ме
2. Права е жената, знае си цената
3. Първа шпага
4. Нежен рекет
5. Драгано, драганке
6. Шушанита
7. Без теб
8. Мълчете си
9. Мили мой
10. Усещане за Мерилин
11. Дишай 
12. Скоро
13. Богови земльом ходе
14. Правено е с друг
15. Балканско за разкош
16. Горчиви истини
17. Ай кент динай
18. Ин контрол
19. Нокаут
20.Ти да видиш

ФИНАЛ - Лей, лей - Акапелно

Плейлистът от само най-добрите мегахитове е готов 😘 

2 и 4 не е ли една и съща песен? Смени я с Готина и готин 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.02.2024 г. от 22:55, fearless` каза:

Боже! Не вярвам, че това се случва най-накрая, но наистина е нелепо, че досега няма нито един концерт дори в малка зала. Успех!

GOSPODARI.COM

Тежката артилерия в превода на Оскарите-Светлана Комогорова – Комата и Христо  Христов.

Ей това трябва да изпее:

И да покани Стефка да запее: "Е ееЕЕеЕЕеъъЕеЕееее..."

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали има някаква вероятност да шокира всички и да се появи с оригиналната си физиономия? Гледах я оня ден в  Капките, като ексхумитана е. Не знам какво друго е пипала, но резултата е потрес. Никой не би предположил,  че момичето от клипа на Дяволско желание и нещото в публиката са един и същ човек. Да направим подписка да си върне стария вид, ще се подпиша два пъти! (За Кама три!)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.03.2024 г. от 0:34, HIStory каза:

Дали има някаква вероятност да шокира всички и да се появи с оригиналната си физиономия? Гледах я оня ден в  Капките, като ексхумитана е. Не знам какво друго е пипала, но резултата е потрес. Никой не би предположил,  че момичето от клипа на Дяволско желание и нещото в публиката са един и същ човек. Да направим подписка да си върне стария вид, ще се подпиша два пъти! (За Кама три!)

Нищо не е пипала, освен носа. Просто е доста по-слаба. Хората преувеличават за нея, съвсем същата си е. 

 

Не харесвам Дани Милев Бенд, много големи аматьори. Единствено Куку Бенд става. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Jake каза:

Нищо не е пипала, освен носа. Просто е доста по-слаба. Хората преувеличават за нея, съвсем същата си е. 

 

Не харесвам Дани Милев Бенд, много големи аматьори. Единствено Куку Бенд става. 

Мхм, моя грешка, същата си е. 

Цялата харизма й замина в кофата

GridArt_20240403_102951344.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , HIStory каза:

Мхм, моя грешка, същата си е. 

Цялата харизма й замина в кофата

GridArt_20240403_102951344.jpg

Нормално:

Първа снимка: По-млада, свободна, единствената й грижа е статуетката за Певица на годината

Втора снимка: Мъж-простак, дете, няма вече награди, които да я радват и мотивират...:cry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...