Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , DevilWish каза:

Но има много нейни песни които са хитове. Чак пък да не се получават. Да, има някои неща като Първа лига които са й много слаби песни, но това са нормални неща. Както казах няма изпълнител на който всичко да му е 100% хит от първата до последната песен. Емануела се е доказала във времето.

Аз лично харесах доста ,,Първа лига’’, понеже откъм структура на текста ми хареса, че не е обичайното. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Crimson каза:

Аз лично харесах доста ,,Първа лига’’, понеже откъм структура на текста ми хареса, че не е обичайното. 

То за всяка песен си има аудитория, дори да не е тотален хит. На мен Балканско за разкош ми хареса, но не стана хит. Броя до 3 на Симона също ми е една от любимите песни тази година, но и тя не получи това което според мен заслужаваше, да се нареди до успешните й песни.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Emanuela.Carey каза:

Близнаци of course

spacer.png

Не е много препоръчително да казваш че си тази зодия в България. Тук приемат хороскопите буквално. Говоря от личен опит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

Скумрия.

Знам, че си Риби като Деси Слава, Азия, Юнона и още някои други скумрии в поп-фолка :D 

преди 5 минути, Fast каза:

Не е много препоръчително да казваш че си тази зодия в България. Тук приемат хороскопите буквално. Говоря от личен опит.

Напротив. Зодията е прекрасна. И ми е много любима, защото майка ми и някои приятели и приятелки са тая зодия.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Знам, че си Риби като Деси Слава, Азия, Юнона и още някои други скумрии в поп-фолка :D 

Напротив. Зодията е прекрасна. И ми е много любима, защото майка ми и някои приятели и приятелки са тая зодия.

Внимавай, имам два рога над хрилете за всеки случай. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Напротив. Зодията е прекрасна. И ми е много любима, защото майка ми и някои приятели и приятелки са тая зодия.

Останал съм с впечатление че е една от зодиите с негативна конотация, за която моментално започват да лепят етикети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Не е много препоръчително да казваш че си тази зодия в България. Тук приемат хороскопите буквално. Говоря от личен опит.

Ако някой не иска да си общува с мен заради зодията ми, значи много вероятно и аз да не искам да си общувам с тях.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Колко години е разликата на Гло с настоящия й? 20-30?

ucka6 ga Go 3aMeHu6 B cna/\Hqma ú /\u?

преди 16 минути, Fast каза:

Не е много препоръчително да казваш че си тази зодия в България. Тук приемат хороскопите буквално. Говоря от личен опит.

npuMama Ha guana3oH u nep/\ama Ha gjuncu aBep ca ma3 3oguq! Pecnekm

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Останал съм с впечатление че е една от зодиите с негативна конотация, за която моментално започват да лепят етикети.

Много зависи от човека, но имам добро мнение за тях. За Скорпион са негативни повечето хора, само където моята зодия е една от малкото които се разбират с тях! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В календара на Пайнер от по-изявените липсват Диона, Ванеса, Данна, Джулия.

Дилдон сигурно ще обяви скоро че ги е напуснала, или просто по-някаква причина я виждат като по-слаб изпълнител от Ариа.

А Даймънд вероятно скоро напълно ще се отцепят от Пайнер както Алфа.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

В календара на Пайнер от по-изявените липсват Диона, Ванеса, Данна, Джулия.

Дилдон сигурно ще обяви скоро че ги е напуснала, или просто по-някаква причина я виждат като по-слаб изпълнител от Ариа.

А Даймънд вероятно скоро напълно ще се отцепят от Пайнер както Алфа.

Алфа кога се отцепиха от Пайнер? Договорът на Галин изтече към края на 2021ва, тогава той се отцепи, но за Алфа не помня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bunn каза:

Алфа кога се отцепиха от Пайнер? Договорът на Галин изтече към края на 2021ва, тогава той се отцепи, но за Алфа не помня.

2022 ги махнаха от сайта на Пайнер, като останаха с уговорката че Пайнер ще им уреждат участията.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

2022 ги махнаха от сайта на Пайнер, като останаха с уговорката че Пайнер ще им уреждат участията.

Ясно. Иначе самите им участия ги има в разделът на сайта, тези на Галин също ги качват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Емилия със скандално интервю пред Мон Дьо.

Ще говорят за наградите и как винаги тя е била на втори план. (поделени награди, ощетяване и т.н.)

 

Май само Преслава почти никога не е говорила за тия награди в нац. ефир, а тук я изкарвате обсебена с желязото. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Май само Преслава почти никога не е говорила за тия награди в нац. ефир, а тук я изкарвате обсебена с желязото. :D

E mq no/\y4aBa6e Bcu4ko🤣🤦🏻‍♂️🙈

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Колко години е разликата на Гло с настоящия й? 20-30?

Календарни? Май 15на. Еволюционни? Калкулатора се чупи докато смятам колко е разликата от шимпанзе до караща трактор скумрия. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...