Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

5 години мразех тази песен, изведнъж нещо ми прищрака и започнах да я слушам, че и да й се кефя. @pacho

Пусни си този хит!

  • Like 1
  • Love 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Обожаваш да пишеш глупости на изуст. Глора пя "Не сме безгрешни" на турнето, а "Тежка диагноза" изобщо не е влизала в микса на Райна за 2004-та, а 2005-та тя не участваше.
И

това са две различни песни:

втората беше по-голям хит и се въртеше по Планета с бясна 15 минутна ротация.

Упс, май е така. Тежка диагноза беше доста добре също. Двамата бяха любима двойка. Те са виновни Мая и Магапаса да угаснат :D 

Не сме безгрешни нямаше клип и въобще не е била ротирана кой знае колко в годината, когато излезе. Ако не се лъжа я пяха на концерт на Нов фолк, което означава, че евентуално на следващата церемония е била стара песен. Всеизвестно е, че даваха награди на песни от есента, тук-там от лятото и рядко от пролетта.

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Май ни един участник в тоя клип не е стрейт. 🤡

Глория.

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

фактът, че плюете кралица пеевска ме кара да напуска тоя курвенски фором. ЗБОГОМ>

Преживей факта, че този път Цуци пусна флоп. Не винаги ще се получава. Вместо да напускаш и купи гледания. 😂

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

5 години мразех тази песен, изведнъж нещо ми прищрака и започнах да я слушам, че и да й се кефя. @pacho

От възрастта е.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Преживей факта, че този път Цуци пусна флоп. Не винаги ще се получава. Вместо да напускаш и купи гледания. 😂

Песента е кошмарна, но клипът си е топ. И си го гледам на мют. Трябваше да реализира този брутал още преди 10 години:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Песента е кошмарна, но клипът си е топ. И си го гледам на мют. Трябваше да реализира този брутал още преди 10 години:

 

Е тя винаги залага много на клиповете. Няма как той да не е як. Ама това не е достатъчно както се вижда. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак проверих и въпросният е само 10-15 години по-малък :D Благодаря за информацията. Поне разбрах, че Гло не е като пресвета Деса, дето не признава по-малка разлика от 20ка.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Все пак проверих и въпросният е само 10-15 години по-малък :D Благодаря за информацията. Поне разбрах, че Гло не е като пресвета Деса, дето не признава по-малка разлика от 20ка.

Е Деса си е жива педофилка. Няма друга като нея в жанра дето да мачка с толкова по-млади гаджета. Иначе за Глория ми е чудно, че се задържаха толкова, но нека. Явно се разбират и не му е намерила кусури. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Е Деса си е жива педофилка. Няма друга като нея в жанра дето да мачка с толкова по-млади гаджета. Иначе за Глория ми е чудно, че се задържаха толкова, но нека. Явно се разбират и не му е намерила кусури. 😁

Просто вече не може да си позволи да проявява претенции :D Все пак вече е на 50г. Няма какво да предложи повече от младите си колежки.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

Просто вече не може да си позволи да проявява претенции :D Все пак вече е на 50г. Няма какво да предложи повече от младите си колежки.

А може би просто е надарен като кон.

  • Haha 3
  • Casper 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, DarkChild каза:

А може би просто е надарен като кон.

Твърде елементарно. Коне много. По-скоро съм склонен да вярвам, че й е стар фен и й се мазнил няколко декади :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Jouey каза:

@-A.Коментирай поведението на Валя-Али, когато Преси се опитва да пее заедно със Стораро!

Аз лично бях напрегнат през целия клип!

VM.TIKTOK.COM

 

Ама и Павел май си мисли в коя дупка ще намерят Стораро старши. 💀

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Ама и Павел май си мисли в коя дупка ще намерят Стораро старши. 💀

Кво се мръщят за някакви ситуации, дето са се случили преди 7-8 години…? 😂

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Поне Графа има билети, Емануела е вечно на аванта.

Опасно е като си активираш въображението. :D Просто Маноля е с отвратителен имидж от Ковид насам и това се отразява на цялото й съществуване.

 

Отвратителен имидж според кого?? Това че 2-3 души тук й завиждате на двата милиона последователи в Инстаграм е отделен въпрос! Така като гледам в Тръц хората й се радват и е една от най-следваните без да прави разни сеири като Умрях и Дора,така че накратко:

625-FBB65-D8-CD-479-E-8-E5-A-A97-B478-C6

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Jouey каза:

@-A.Коментирай поведението на Валя-Али, когато Преси се опитва да пее заедно със Стораро!

Аз лично бях напрегнат през целия клип!

VM.TIKTOK.COM

 

Тая пък. Главата си не може да вдигне от рогата, които носи, а ще се прави на отворена. Да се радва, че е на заведение, а не в кухнята да готви имам баялдъ.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Отвратителен имидж според кого?? Това че 2-3 души тук й завиждате на двата милиона последователи в Инстаграм е отделен въпрос! Така като гледам в Тръц хората й се радват и е една от най-следваните без да прави разни сеири като Умрях и Дора,така че накратко:

625-FBB65-D8-CD-479-E-8-E5-A-A97-B478-C6

IMG-0761.jpg

  • Haha 3
  • Love 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...