Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, GSA каза:

Къде съм казал, че Райна е била в топ 3? Просто беше над Анелия по популярност и хитове през 2006 година и в топ 5 през 2006,7,8, а през 2001,2,3 ,4,5 пак си беше в топа. 

Умиляваш ме :D 

 

1   Само За Миг
Lyrics By, Music By, Arranged By  Тодор Димитров
3:34
2   Само Мой
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Тодор Димитров
3:08
3   Вятър В Косите
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
3:50
4   Щом Си До Мен
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
4:39
5   Отивам Си, Защото Те Обичам
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
3:51
6   Пепел От Рози
Lyrics By  Пламен Стойчев
Music By, Arranged By  Тодор Димитров
3:12
7   Ще Те Забравя
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
3:50
8   До Зори
Lyrics By, Music By, Arranged By  Тодор Димитров
4:44
9   Прегръщай Ме
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
3:50
10   Ден Без Теб
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
3:45
 
 
Всичките пълнежи от албума на Анелия са по-силни. Да, Като летен грип беше хит, но дори в топ 5 на лятото не е бил. Впрочем не е ли от албума й от 2005? 
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, meleto каза:

Умиляваш ме :D 

 

1   Само За Миг
Lyrics By, Music By, Arranged By  Тодор Димитров
Lyrics By, Music By, Arranged By  Тодор Димитров
3:34
2   Само Мой
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Тодор Димитров
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Тодор Димитров
3:08
3   Вятър В Косите
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
3:50
4   Щом Си До Мен
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
4:39
5   Отивам Си, Защото Те Обичам
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
3:51
6   Пепел От Рози
Lyrics By  Пламен Стойчев
Music By, Arranged By  Тодор Димитров
Lyrics By  Пламен Стойчев
Music By, Arranged By  Тодор Димитров
3:12
7   Ще Те Забравя
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
3:50
8   До Зори
Lyrics By, Music By, Arranged By  Тодор Димитров
Lyrics By, Music By, Arranged By  Тодор Димитров
4:44
9   Прегръщай Ме
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
3:50
10   Ден Без Теб
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
Lyrics By  Мая Димитрова
Music By, Arranged By  Пламен Стойчев
3:45
 
 
Всичките пълнежи от албума на Анелия са по-силни. Да, Като летен грип беше хит, но дори в топ 5 на лятото не е бил. Впрочем не е ли от албума й от 2005? 

Ана имаше за лятото само някакви “Само за миг” и “До зори”, които аз харесвам, но са далече от хитовете и от предните години. За какво си ги дал тези пълнежи от албума и ? 

Точно така. “Като летен грип” беше от албума на Райна от края на 2005 и заедно с “По всяко време” покрай Вип Брадър лятото бяха големи хитове, а с “Ти си ми всичко” през август смаза още повече. На Мура Мега се вижда ясно. Не казвам, че Райна е била номер 1, но националния ефир тогава доста и помогна на песните и да премаже медийно цялата чалга.
Всъщност, Анелия беше ли номинирана за Певица на годината на Нов Фолк, защото Райна беше ?  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Bunn каза:

Че Дебора има песен в канала на Хит Микс година преди Брадъра

 

 

Чудя се как така съм я пропуснал или не си я спомням от тогава? Брутална е песента ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Ана имаше за лятото само някакви “Само за миг” и “До зори”, които аз харесвам, но са далече от хитовете и от предните години. За какво си ги дал тези пълнежи от албума и ? 

Точно така. “Като летен грип” беше от албума на Райна от края на 2005 и заедно с “По всяко време” покрай Вип Брадър лятото бяха големи хитове, а с “Ти си ми всичко” през август смаза още повече. На Мура Мега се вижда ясно. Не казвам, че Райна е била номер 1, но националния ефир тогава доста и помогна на песните и да премаже медийно цялата чалга.
Всъщност, Анелия беше ли номинирана за Певица на годината на Нов Фолк, защото Райна беше ?  

Да, но Анелия беше яхнала инерцията и винаги Анелия > Райна. Невисимо за коя година говорим.

Относно хитовете: Затова казах, че е безумно Анелия да я бутат за Певица на 2006. По-скоро беше слух, за да проверят нагласите. Но До зори си беше стабилен хит през лятото + албума, който все пак май си беше продаван доста.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен беше революционен хит

Райнуш ми беше любимата певица по онова време, преди Ара Мюзик да съберат персонала на Фантастико и да им дадат микрофони.

  • Like 3
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

#4 за цялата 2023!

В топ 10 за 2023:

- 3 кючека

- 1 нечалга песен на Торино и Пашата

1. Аерпорт

2. Не си ме давай

3. Ергенът

4. Банкомат кючек

5. Чупки в кръста

6. По, по, по

7. Еспаньоля беби

8. ГУчи Форема

9. Живей, мило мое

10. Обичам те, ти мене - не

Разликите са между позициите са огромни - между 500 хиляди и над милион. Първата песен е с 24 милиона, десетата с 14.9млн.

 

3 и 4 място може да се обърнат в новогодишната нощ! Разликата е малка - под 200к. Останалите позиции ще са тези.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, meleto каза:

#4 за цялата 2023!

В топ 10 за 2023:

- 3 кючека

- 1 нечалга песен на Торино и Пашата

1. Аерпорт

2. Не си ме давай

3. Ергенът

4. Банкомат кючек

5. Чупки в кръста

6. По, по, по

7. Еспаньоля беби

8. ГУчи Форема

9. Живей, мило мое

10. Обичам те, ти мене - не

Разликите са между позициите са огромни - между 500 хиляди и над милион. Първата песен е с 24 милиона, десетата с 14.9млн.

 

3 и 4 място може да се обърнат в новогодишната нощ! Разликата е малка - под 200к. Останалите позиции ще са тези.

 

А Къв съм як на 11то ли трябва да бъде?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Bunn каза:

А Къв съм як на 11то ли трябва да бъде?

Да,

11. Къв съм як

12. Любовта е гадно нещо

13. Ела, Хабиби

14. Нямаш мене

15. Абракадабра

16. Горчиво

17. Драскай клечката

18.Малката беля

19. Трилогия

20. Вамос, вамос

20то място е с 9.6 млн. 

Като гледам и тук няма шанс да се променят. Разликите са от порядъка на половин милион. 

 

Крайните данни след 1ви януари в Popnable - BG Top 1000. Airport e била 67ма миналата година, а сега е първа.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , GSA каза:

Къде съм казал, че Райна е била в топ 3? Просто беше над Анелия по популярност и хитове през 2006 година и в топ 5 през 2006,7,8, а през 2001,2,3 ,4,5 пак си беше в топа. 

това беше ужасно голям хит,а  е отвратителна боза. Слава Богу към днешна дата изобщо не се помни!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам коя изобщо е Емилия, че да коментира Преслава, след като никога не е имала такива приеми на топ хитовете се, камоли на флоповете си, за каквито се считат тези песни за Преслава:

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникално интервю от Емилия. Личи си как наградите са смачкали психиката на толкова много певици през годините. Жалко за Пайнер и жалко за алчните пачи, които не искаха да пуснат кокала до последно и се бутаха да взимат незаслужени награди. 

Искам интервю и от Райна да ги насоли още повече. Тя да вземе да напусне тая умряла фирма веднъж за винаги. Калво стои там още не знам. 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Уникално интервю от Емилия. Личи си как наградите са смачкали психиката на толкова много певици през годините. Жалко за Пайнер и жалко за алчните пачи, които не искаха да пуснат кокала до последно и се бутаха да взимат незаслужени награди. 

Искам интервю и от Райна да ги насоли още повече. Тя да вземе да напусне тая умряла фирма веднъж за винаги. Калво стои там още не знам. 

Добре де как се очаква да получи каквато и да е награда, като никога не е била най-добрата категорично в нищо? Наистина кажи според теб къде и кога е била ощетена 🫠

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък точно тая практика да се дават награди не на най-заслъжилият категорията, а на “любимците” и “златните кокошки” е това, което е смачкало психиките на толкова много. Ако отиваха по заслуги, нямаше да има повод за сърдене. Но така разбира се, че е имало.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер интервю от Емилия.

В него тя НЕ ВИНИ фирмата а себе си, че не е отстоявала позицията си. Не е лъжа, че през годините винаги и даваха ''Артистично присъствие'' или поделяне на награда с някоя друга певица. Може да не е била най-заслужилата, но не е като ''Брой ме'' да беше топ клипа когато спечели, албума на Мара Отварачката да е бил най-добрия или най-продавания или ''Генерал'' да е топ хита на годината. Всички имат незаслужени награди!

Има вече готова самостоятелна песен и дует. Явно няма да клипира нищо от албума.

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Уникално интервю от Емилия. Личи си как наградите са смачкали психиката на толкова много певици през годините. Жалко за Пайнер и жалко за алчните пачи, които не искаха да пуснат кокала до последно и се бутаха да взимат незаслужени награди. 

Искам интервю и от Райна да ги насоли още повече. Тя да вземе да напусне тая умряла фирма веднъж за винаги. Калво стои там още не знам. 

Коя точно награда е заслужавала Емилия и не я е получила? Достатъчно бутана беше по награди и турнета,  наградата за "Ако си звезда" даже не ми се коментира.  При нея проблема (както при твоята любимка) е, че е безличница с нула харизма,  затова и винаги е била на опашката на А-група, не щото са толерирали други за нейна сметка. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...