Jump to content

Глория feat. Устата - Скъпи, купи ми нещо


Препоръчани коментари

Много комплексарски клип, стайлинг и поведение. Първата версия на песента >>>>>>
Една от визиите е 1:1 с една от тези наа Цаца на Ушче от 2006-та.

И Сима е набутана вътре - акълолипсис отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клип на тази песен трябваше да има преди 4 години! Много бавно, много мудно.
Визиите - отново 4 различни визии за 3 минути. Ок, де. Това да не е подиум за манекенки? Никаква мисъл и идея няма вложена във видеото. И накрая Симона..... Няма лошо, само да бяха направили по-интересен клип. На времето Глория имаше много добри клипове, какво й стана не знам. Всеки случай, по-доброто решение за видео от "Най-добрите".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман, от всички възможни чалга певици и други Тройници, точно с тая Уста ли трябваше да е? По-лачените Тройници на Живия Комикс не е като да са заети? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е само една от както всички се махнаха от пайнера и станаха самостоятелни изпалнители
и пускат само еднодневки което е факт и че няма как да докарат добър звук и обработка като на времето.
Но тука в тази песен на Глория всичко си евтинко.
Не знам тези наши попфолк звезди и икони ако закрият youtube къде ще си
пускат песните с лъскави те си клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Гальо каза:

Баба ти да пее за Версаче, Картие и Живънши. Чух само припева щото ми излезе някъде, скандално зле. 

Баба ни е пяла за тях още през 1998-ма. Това с Устата е ремикс на нейна песен със Загоров от 1998:

оригиналът като песен и клип >>>>>>>>>

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Баба ни е пяла за тях още през 1998-ма. Това с Устата е ремикс на нейна песен със Загоров от 1998:

оригиналът като песен и клип >>>>>>>>>

Благодарение на този клип, може да си направи услуга и хората да си припомнят оригиналът. :D

 

“По молба на феновете направих видеоклип към тази вечна песен, която присъства на всяко мое участие и изява години наред! Благодаря на Иван Динев – Устата за закачливия пародиен текст! Трябва да имаме и чувство за хумор и ирония към себе си понякога! На целия прекрасен екип, с който имам удоволствието да работя толкова години с лекота! На моите приятели Ники, Миглена и Лъчо за съдействието при заснемането на тази песен!” – сподели певицата.

Новият вариант на “Скъпи, купи ми нещо” е по музика на Глория, която е автор и на текста заедно с Устата. Аранжиментът е дело на Калин Димитров. Режисьор на видеоклипа е Ивайло Спасов, а оператор – Радослав Георгиев.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя нов"клип" е еманация на всичко, дето я направи персона нон грата в държавата. Вижте я колко е наперена, гледа безобразно нафукано и нагло. Комплексарка. Позьорка. Като беше човечна и с народно държание цепеше с по 200-300 000 копия на албум, като се помисли за Господ - залезе. Заслужено.

Абсолютно безпредметна е тая поредна ТВ версия, която е с предназначение да си покаже само новите тоалети и бижута. Има толкова добри неклипирани песни, за кво залага за втори път на тази, и то с този грозен, безумен "клип".

Толкова е еднаква всеки път, че вече й знаем на изуст набора от жестикулации и ръкомахания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Kuce/\q4ka 😅

Киселите Краставички са просто няколко Мини Гюрулту с оцет в буркан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво очаквате като клип на такава песен по точно :D

Визиите са й убиец, похвално е че дава живот на старите си песни, макар и с посредствени клипове/тв версии. Тъпото е, че така "Вълк" ще се размие, а е наистина песен, която заслужава внимание на повече аудитория. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично очаквах да се пуснат по Съборна и да мятат дрехи и парцалки из съблекалните. Все пак пее за марки. :D Пък и в оригиналния клип са се опитали да снимат биташките бутици. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Киселите Краставички са просто няколко Мини Гюрулту с оцет в буркан.

На Гюрулту не и трябва оцет - когато затваря бурканите с краставички и туршии, е достатъчно да ги погледне и те се вкисват одма! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешен ход. Не знам дали самата го съзнава, но валидирайки този точно дует от всичките й "кубчета лед" тя един вид показва среден пръст на по-голямата част от аудиторията си, а в същото време им пее че били най-добрите. Не го разбирам това. Явно критическата си казва думата. Това е малко като Мадона или Lady Gaga да заснеме клип с Kid Rock. Няма никакъв усет. Сигурен съм че много от кралските са разочаровани, но няма да й кажат нищо, защото ще ги изрита. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DenFevgo каза:

Първият ремикс, в стил евроденс. :D :) 

Тая песен 100 ремикса ли има? Аман! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...