Jump to content


СИМОНА И ДЖЕНА - АЗ И ТИ


Препоръчани коментари

Тоя пак обработил гласовете им като на роботи... Бляк.. Музиката звучи отвратително смесена както винаги от Томата... Отсвира от "Гледай ме щастлива"

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас. Не-Кекса уж беше в педофилска възраст, а тука виждаме как се е амортизирала и вече е като по-голямата сестра на Джена. Още малко и ще прави компания на леля Данче ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо ми е писнало от на Джена песните тематиките им... тая всеки път иска земята да спре и да слезе и да оплаче мъката от наранилия и мъж който не става за любов, ама тя много го обича...

Не е и ли писна на нея самата...

Не на нас... на нас отдавна ни е..

И какъв е тоя звук?! Защо това звучи така? Не смятам да си пускам повторно тая глупост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звукът е толкова потресаващ, че макар и съсипал цялата песен, е омекотил всичките съскави и шушкави съгласни на Канаревица.

Симона, както обикновено, звучи като гладна котка в истерия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има някакъв заряд... колкото да запалят коледни лампички.

Гадно е мастерирането, гласовете им звучат гадно, а и са тотално различни, ако беше само на Джена, може би щеше повече да ми хареса. Просто песента не е за Симона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен ми звучи като демо, недовършена... Много е равна. Има нещо хубаво, но тази година за мен Симона си има яка самостоятелна песен "Броя до 3", на Джена пък дуета с Тита беше на много по-високо ниво.... Хит няма да бъде, а и аз от Алфа най-много харесвам Симона. Изненада ме дуета, но само с интересна колаборация не става.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...