Jump to content

Рени и Деси Слава - Утре пак ела


Препоръчани коментари

Тая снимка на Фатме е от миналата година.

Клипа е потресаващ, Рена като каза че е работила с Пижов последното което очаквах е да е сниман в някво мазе/механа.

Песента не е лоша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента и на мен ми хареса, но това е Рени Featuring Деси Слава!
Ако беше преди няколко години със сигурност щеше да е хит, но сега едва ли. И на двете последните песни като Гъзели и хиени и Дилър на любов са по-силни. Но поне става за слушане де, по-добро е от почти всички бози които се пуснаха в последно време. Само на Диона повече ми харесва!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, hohster каза:

А ето я и истината - ДесиСлава не е отишла на уговорената среща за снимане на клипа ;)

*избягала от снимачната площадка като видяла битовата механа и на Рени пелерините

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нивото е някъде 1998-2000, напомнят ми на Силвия. :D Рени толкова е разпъната отново, че не прилича на нищо. По-добре да си е в нормалните пропорции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента преспокойно можеше да си е само нейна. Не виждам логика в такъв "дует". Никаква синхроничност нямат - първо, че Деса липсва в клипа - за да не го обработват още половин година явно, НО:

- Аранжиментът е един кух, нещо и смесването не е ок.

- Има вайба за хит, основно заради повторенията, набива се, но едва ли ще гръмне.

- Клипът... Да беше поработила повече върху визиите и локациите. И не биваше да се ботоксират - и тя, и Деса. Като Медената питка, ожилена от оси, са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, песента не е лоша... за фон докато готвя и супата ми ври, същевременно си правя и  тайлолхот. 

Не става... могат повече и двете. Да си тръснат паласките и да се впрягат да снимат заедно... белким излезне до Коледа 2024г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно качество на звука - вокали и музика...

Монтажиста е забравил да сплеска картината в 2:39:1, всички в клипа изглеждат като от анинационен филм така издължени..

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , hohster каза:

Видяхте ли, че я няма Деса..

А ето я и истината - ДесиСлава не е отишла на уговорената среща за снимане на клипа ;)

Или просто толкова закъсняла, те били приключили със снимките ;) Или е надушила отдалече че кетъринг за нея не е останал, и просто е прескочила. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече е в трендинга, във фейса е със 150К преглеждания - радва се на одобрение песента, в интерес на истината. Не съм срещал лоши коментари за парчето, то няма и за какво. Свежо, мелодично, вписва се в актуалното звучене, без вечната драма. В текста също няма клетви, подтикване към агресия и насилие, нито циничен език. Отива и, и като стилистика, и на годините.
 

Доста осакатиха клипа обаче, защото отпаднаха две заснети визии, една от които е тази на обложката. А пък от тази с черната рокля са оставили буквално 10 секунди, а е най-добра. И в/с колата няма почти нищо, за сметка на скучните кадри с пелерината, които са заснети в къщата на реалитито Фермата бтв. А визията с бялата риза не е била дори предвидена, с нея си била дошла на снимки, но режисьора така казал. Не знам, ама “Губиш ти” с друг екип, и дори една визия, е доста по-изпипан. Поне е добре, че си е тя в клипа - просто дръпват картината, а не да я правят съвсем друг човек като Андреа и Деси. 

 

Но големите инвестиции в клиповете са за тези, които трябва да се доказват или се стремят към нови върхове. Рени е от певиците, които и нищо ново да не пуснат повече, народа винаги ще помни песните и концертите и. Така че се радвам, че тя и още няколко изпълнители от това време, понякога пускат по нещо приятно. Заслужили са си мястото на сцената, колкото и да са стари и дебели. Заслужили подчертавам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Runevski каза:

Вече е в трендинга, във фейса е със 150К преглеждания - радва се на одобрение песента, в интерес на истината. Не съм срещал лоши коментари за парчето, то няма и за какво. Свежо, мелодично, вписва се в актуалното звучене, без вечната драма. В текста също няма клетви, подтикване към агресия и насилие, нито циничен език. Отива и, и като стилистика, и на годините.
 

Доста осакатиха клипа обаче, защото отпаднаха две заснети визии, една от които е тази на обложката. А пък от тази с черната рокля са оставили буквално 10 секунди, а е най-добра. И в/с колата няма почти нищо, за сметка на скучните кадри с пелерината, които са заснети в къщата на реалитито Фермата бтв. А визията с бялата риза не е била дори предвидена, с нея си била дошла на снимки, но режисьора така казал. Не знам, ама “Губиш ти” с друг екип, и дори една визия, е доста по-изпипан. Поне е добре, че си е тя в клипа - просто дръпват картината, а не да я правят съвсем друг човек като Андреа и Деси. 

 

Но големите инвестиции в клиповете са за тези, които трябва да се доказват или се стремят към нови върхове. Рени е от певиците, които и нищо ново да не пуснат повече, народа винаги ще помни песните и концертите и. Така че се радвам, че тя и още няколко изпълнители от това време, понякога пускат по нещо приятно. Заслужили са си мястото на сцената, колкото и да са стари и дебели. Заслужили подчертавам. 

3a6mo cHuMa be3 geca 🙂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Runevski каза:

Вече е в трендинга, във фейса е със 150К преглеждания - радва се на одобрение песента, в интерес на истината. Не съм срещал лоши коментари за парчето, то няма и за какво. Свежо, мелодично, вписва се в актуалното звучене, без вечната драма. В текста също няма клетви, подтикване към агресия и насилие, нито циничен език. Отива и, и като стилистика, и на годините.
 

Доста осакатиха клипа обаче, защото отпаднаха две заснети визии, една от които е тази на обложката. А пък от тази с черната рокля са оставили буквално 10 секунди, а е най-добра. И в/с колата няма почти нищо, за сметка на скучните кадри с пелерината, които са заснети в къщата на реалитито Фермата бтв. А визията с бялата риза не е била дори предвидена, с нея си била дошла на снимки, но режисьора така казал. Не знам, ама “Губиш ти” с друг екип, и дори една визия, е доста по-изпипан. Поне е добре, че си е тя в клипа - просто дръпват картината, а не да я правят съвсем друг човек като Андреа и Деси. 

 

Но големите инвестиции в клиповете са за тези, които трябва да се доказват или се стремят към нови върхове. Рени е от певиците, които и нищо ново да не пуснат повече, народа винаги ще помни песните и концертите и. Така че се радвам, че тя и още няколко изпълнители от това време, понякога пускат по нещо приятно. Заслужили са си мястото на сцената, колкото и да са стари и дебели. Заслужили подчертавам. 

Значи мачкат с интерес във фейса - 150К за денонощие? АМА ич не е зле, дано не забие с гледанията там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Andrew Cunanan. каза:

Значи мачкат с интерес във фейса - 150К за денонощие? АМА ич не е зле. 

Колко мачкат, не знам. Но не е малко, да. Вече гледанията във фейса са 210К. В трендинга на YouTube вече е на 24то място. Втори ден клипа е в първата половина на дневния топ 100 на Popnable. И генерира повече гледания в YT за първите 24 часа от новите песни на Тита, Мария и Таня Боева. И продължава да води Тита, как тя е 10та в трендинг не знам. Все пак трябваше малко усилия да положат за промотирането - не са пуснали никаква реклама в тубата, нито интервю някъде направи, не пусна връзки за рекламиране тук-там.. Хората дори в коментарите пишат “сложете тагове, за да излиза и да се показва отстрани”. В платформите за слушане също не качват песента. Но така е като няма рамо от лейбъл, телевизия, голям канал и екип.

 

От 2.11.2023 г. от 15:10, adorable каза:

Клипът... Да беше поработила повече върху визиите.

Както казах, това дето виждаме е половината клип, че и по-малко. И явно не само аз съм изненадан от прехваления стилист Пижов. Лятото Рени засне фотосесия без стилист и е в пъти по-добра визията и, дори с прически е разнообразила там. Защо е положено повече старание за фотосесията, вместо за клипа и аз не знам, трябваше да клипира песента с визиите от снимките, а да се снима с тези от видеото. Ето я фотосесията от лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фейсбук отчита гледане след само 3 секунди от клипа. Тоест дори само да скролнеш през него вече е гледане.
Затова там всичко има много повече гледания като цифра от Ютуб където е 30 секунди.

Тоест ако го конвертираме в Ютуб гледания 210к/10 = 21к

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Runevski каза:

Колко мачкат, не знам. Но не е малко, да. Вече гледанията във фейса са 210К. В трендинга на YouTube вече е на 24то място. Втори ден клипа е в първата половина на дневния топ 100 на Popnable. И генерира повече гледания в YT за първите 24 часа от новите песни на Тита, Мария и Таня Боева. И продължава да води Тита, как тя е 10та в трендинг не знам. Все пак трябваше малко усилия да положат за промотирането - не са пуснали никаква реклама в тубата, нито интервю някъде направи, не пусна връзки за рекламиране тук-там.. Хората дори в коментарите пишат “сложете тагове, за да излиза и да се показва отстрани”. В платформите за слушане също не качват песента. Но така е като няма рамо от лейбъл, телевизия, голям канал и екип.

 

Както казах, това дето виждаме е половината клип, че и по-малко. И явно не само аз съм изненадан от прехваления стилист Пижов. Лятото Рени засне фотосесия без стилист и е в пъти по-добра визията и, дори с прически е разнообразила там. Защо е положено повече старание за фотосесията, вместо за клипа и аз не знам, трябваше да клипира песента с визиите от снимките, а да се снима с тези от видеото. Ето я фотосесията от лятото.

Да, видях ги снимките още тогава... Хубави са, но клипът е претупан - кажи ѝ го. Отделно... беше си ок за август, септември, октомври дори... а те едва сега смогнаха да го качат. Гледам, че на въпроса защо Деса не е в клипа, Рени е отговорила, че били много заети и двете. По-вероятно е Доня да се е направила на много заета - ако беше клип с Галена, веднага щеше да намери време. Като ще си на всяка манджа мерудия, ще го правиш като хората и за всеки по равно! Похабили потенциала на песента за сезонен хит отвсякъде. С Илиян е по-добре.

Иначе ако имаш и сама достатъчно акъл, не ти трябва лейбъли. Ще се промотираш адекватно, малко напън се иска, не сме 99-та. Така и така са се навъртели разни кралици и около Рени - да вземат да я вкарат в новото време, или себе си първо. Поне по отношение на снимки и корици почна да влиза в час. Може ли да си била едно време професионалист за пример, а сега така... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша и до там. Пълна глупост е да пускаш дуетна песен и да се снимаш сама в нея. Тоалетите и прозрачния и бански - без коментар! Бъчва пред спукване. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен не е дует, а featuring. Деси Слава няма своя част, а само подпомага звученето, без въжможност да си разгъргне гласа. А клипът е направо излишен - какъв дует , като я няма дуетната половинка. Едва ли е било толкова невъзможно да се стиковат за общи снимки, дори и да са имали непредвидени ситуации. Освен това и като качество не намирам силни страни във видеото. Нито като визии, нито кати сюжет. Песента не е лоша, но си е ретро аранжимента, което на мен лично не ми допада, а в текста няма нищо интересно. Жалко за изгубената възможност за нещо впечатляващо от две любими певици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.11.2023 г. от 22:09, rexregul каза:

За мен не е дует, а featuring. Деси Слава няма своя част, а само подпомага звученето, без въжможност да си разгъргне гласа. А клипът е направо излишен - какъв дует , като я няма дуетната половинка. Едва ли е било толкова невъзможно да се стиковат за общи снимки, дори и да са имали непредвидени ситуации. Освен това и като качество не намирам силни страни във видеото. Нито като визии, нито кати сюжет. Песента не е лоша, но си е ретро аранжимента, което на мен лично не ми допада, а в текста няма нищо интересно. Жалко за изгубената възможност за нещо впечатляващо от две любими певици.

На толкова се е съгласила Десислава. Тя е с голямото самочувствие, че още е от А група - пак казвам, че ако беше за Галена, например, щеше за нула време да е записала и партии, и кадри за клип, и челна стойка щеше да е направила. Почти съм сигурен, че заради нея е било това отлагане на песента във времето - за да може Фатме да си пуска останалите 120 песни тая година.

Рена би се зарадвала на истински дует. Но оправданието е, че са били много заети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , adorable каза:

На толкова се е съгласила Десислава. Тя е с голямото самочувствие, че още е от А група - пак казвам, че ако беше за Галена, например, щеше за нула време да е записала и партии, и кадри за клип, и челна стойка щеше да е направила. Почти съм сигурен, че заради нея е било това отлагане на песента във времето - за да може Фатме да си пуска останалите 120 песни тая година.

Рена би се зарадвала на истински дует. Но оправданието е, че са били много заети.

Деси Слава е подарила песента на Рени и после Рени е поискала да е дует и стиковането не е станало. Явно самата песен в е е писана като суетна и затова няма равни партии, а е като featuring. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стоиките и дрехите на Рени в клипа са същите от последните 3. Даже ми се струва че са вкарали кадри от гъзели и хиени. От това, че Десислава не е в клипа на мен би ми станало обидно ако бях Рени, ама тя си се радва жената, че имат дует.

Песента, не е лоша, но можеше и по-добре да я направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...