Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, pacho каза:

Този Тотко луд ли е да ми иска 60-80 лв.? Ще им е празна залата, да се местят в Универсиада. :D

A на Чакърдъкова не знам как ходят още, плейбек певачка. Гледах я и на градски концерт, пълна бутафория. Сега здраво бута щерка си.... дори Глория не буташе толкова Симона.

Е, бива ли така? Няма ли да я подкрепиш по комунистическа линия?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , hohster каза:

Просто Рени е казала, че ще се работи с нейните хора по клипа, но Деса не е била съгласна, тъй като единствено нейният екип знае как да я снима, обработва и стеснява.. И тъй като всяка трябва да снима по-отделно, наша Деса е решила, че няма смисъл да си губи като цяло времето и не и е вдигнала телефона изобщо повече. :)

Десс е станала ТОП надменна дива, напълно в тон със средите, в които се размотава. Ама и Рени с какъв акъл е отказала да работи с по-силния екип, на Доня дори и най-големите евтинджоси в последните години са по-добри клипове. Да не говорим какъв ефект щяха да предизвикат ако се бяха отъркали двете една в друга в някой огромен аквариум.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , meleto каза:

 Децата хубаво си я припяват на КОНЦЕРТИ.

При положение, че децата имат такъв вкус - можем само да се радваме, че РАЖДАЕМОСТТА в Б-я е все по-намаляваща!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин трябва да бъде проучван. Това да налазиш всеки успешен на момента за фийт или дует е нещо...Сторитата за Джордан и как слушат Къв съм як хич не са били случайни, а просто част от процеса на мазнене да го огрее за проект. Само с Галена няма да стане и ще го е яд цял живот.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Вчера чух "подводница" от една кола! ЗЛАТЕН и ВЕЧЕН хит!

 

666 дислайкове?! Пак е жертвала душата на някоя бедна жена от народа(десислава) за да има хит...as she should tho

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:
Ангел мой🎥🔜
Може да бъде изображение с 1 човек
Може да бъде изображение с 2 души
Е, такава рокля не бяхме виждали! ЗАДНИК МОЙ - трябваше да се казва песента!
НА МАРА ПАК Й СЕ ДОСРА!

Може да бъде изображение с 1 човек
 

Рециклира стари рокли отпреди 3 години, но живеем!

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Първият истински хит на Маноля беше да си плащал. Преди това беше една от масовките а ла Виолета, Румина и други подобни никаквици в Ара.

Това от половин година по-рано също беше жесток хит!

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Джена и Графа!
Напълнял ми се струва. С тия 2 милиона приходи от концерта явно си е похапнал.

IMG-9297.jpg

Djena tu hev a tu milion konsert wit Grafa?!

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Andrew Cunanan. каза:

Вчера чух "подводница" от една кола! ЗЛАТЕН и ВЕЧЕН хит!

 

Още ме е яд че точно с тази песен реши да започне нов канал.
Две лета под ред гърми в дискотеките като нова песен.

Дефиниция на “grower hit” - първия месец не се отчете и после 1 година не излиза от класациите.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

КАКВО МИ Е? :roll1:

 

cvcxvfvdfb.jpg

Защо някой не й каза за "НЕ СЪМ ПИЯЛАААА НО С ТЕБ МЕ ХВАЛА"? Вместо да се зачеква за професията?

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

С тях се забеляза на ниво Джордан. Повече беше известна с клиповете от Сигнално жълто. Едва с Да си плащал се изстреля в А група.  

G/\ynocmu. GpMqxa u gBeme necHu no guckomekume u kynoHume. Ho qBHo cu cmoq/\ goMa

преди 7 минути, pacho каза:

КАКВО МИ Е? :roll1:

 

cvcxvfvdfb.jpg

boGuHq!

преди 1 час, SG каза:

Десс е станала ТОП надменна дива, напълно в тон със средите, в които се размотава. Ама и Рени с какъв акъл е отказала да работи с по-силния екип, на Доня дори и най-големите евтинджоси в последните години са по-добри клипове. Да не говорим какъв ефект щяха да предизвикат ако се бяха отъркали двете една в друга в някой огромен аквариум.

PeHu HeMa napu, Ha/\ e kynu/\a gBa uMoma!

  • Like 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

И?

А, ясно, искаш да кажеш, че е време за новото поколение. Съгласен съм.

 

Искам да кажа че безличницата  обиколи де що предавания има,въртят я по 100 пъти по всичкки поп радиа и телевизии и пак няма масов хит,а Емануела вече 20 години е в топа на българската музика.

въобще нищо не си разбрал от сегашната поп и рап сцена в България. Единствените които могат да са някакви конкуренция на чалгата са Молец,Вирго и Fyre. Всички останали са си твои лични впечатления,които не отговарят на истината.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Искам да кажа че безличницата  обиколи де що предавания има,въртят я по 100 пъти по всичкки поп радиа и телевизии и пак няма масов хит,а Емануела вече 20 години е в топа на българската музика.

въобще нищо не си разбрал от сегашната поп и рап сцена в България. Единствените които могат да са някакви конкуренция на чалгата са Молец,Вирго и Fyre. Всички останали са си твои лични впечатления,които не отговарят на истината.

И Графа. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, pacho каза:

КАКВО МИ Е? :roll1:

 

cvcxvfvdfb.jpg

"религиозно каКнонизирано" - Юни измисля и нови думи, освен нови песни. Същински Шекспир!

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...