Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

Току що, Emanuela.Carey каза:

Е сега вече ядоса грешния човек. Тази Глориа бая я защитаваше и пазеше от статиите на Елза и скачаше срещу Сашка и Диона с нея.

Очакваме пълна ТРАНС коалиция и Мега Стар офанзива.

Слагам си нотификация за всички възможни лайвове.

Аааааааааааа, вярно, че имаха скандал с Диона в който всъщност се видя, че Диона е много по-културна и възпитана, ма това е друга тема. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цуцолина с тая боза ли е отпечатана в хАмерикански алманах? Чудя се кой е по-прост - те, че са го направили или тя, че се хвали с посредствеността си, липсата на всякакъв поетичен талант и оригиналност ????

Tsvetelina-almanah-1.jpg.webp

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Цуцолина с тая боза ли е отпечатана в хАмерикански алманах? Чудя се кой е по-прост - те, че са го направили или тя, че се хвали с посредствеността си, липсата на всякакъв поетичен талант и оригиналност ????

Tsvetelina-almanah-1.jpg.webp

Нека се радва жената! :P 

 

  • Haha 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я вижте една Биляниш какви тълпи събира. После обяснявайте че нямало никакви чалга идоли в момента. Просто няма кой организатор да им спретне общ концерт и да затворят анусите на попаджиите, които и една дискотека сами не могат да напълнят.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Нека се радва жената! :P 

 

И като певица беше доста посредствена и невзрачна, неслучайно машината е изплю като свърши ротацията и бутането от Пайнер! Стерилница гадна!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Я вижте една Биляниш какви тълпи събира. После обяснявайте че нямало никакви чалга идоли в момента. Просто няма кой организатор да им спретне общ концерт и да затворят анусите на попаджиите, които и една дискотека сами не могат да напълнят.

На безплатното всеки събира тълпи. Сложи им 20 лв вход, махни им алкохола и да направим разликата.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Andrew Cunanan. каза:

И като певица беше доста посредствена и невзрачна, неслучайно машината е изплю като свърши ротацията и бутането от Пайнер! Стерилница гадна!

Ами на мен никога не ми е била любимка, но знаех примерно песни като Не вярвам, 100 мерцедеса, Прави се на перде, Maska tuge..... тия ме кефеха. Засичал съм и някаква песен Чат любов мисля, че се казваше.... самата идея за тогава беше интересна. Самата тя е доста различна от останалите.... но пък си имаше своите хитове, а и Чалга до дупка беше хит, но мен въобще не ме кефеше. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

На безплатното всеки събира тълпи. Сложи им 20 лв вход, махни им алкохола и да направим разликата.  

Къде пък го видя тоя алкохол? Все едно на концертите на КокаКола и The Voice не е пълно с надрусани.

Бълнуваше за деца дето викали с пълно гърло - ето ти ги. Щом са давали пари за някаква си Дара Екимова и компания нищо не им пречи да дадат и за фолк певиците които харесват. Какво са 20 лева изобщо?

Също е доста смешно да говориш че на “безплатното всеки събира” при положение, че Гафа и с безплатни билети едвам направи 50% капацитет, но както и да е.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Биляниш всъщност доста добре си изигра картите. Хем прави пари от чалгарски участия,хем от време на време я канят и по разни трап участия. Въобще не се биляни.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Тита защо изглежда толкова обезобразена? Преди беше сигурно най-красивата певачка в страната.

Много добре изглеждаше Тита, тук ми изглежда и тя като леличка.... Много се е състарила. 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Тита защо изглежда толкова обезобразена? Преди беше сигурно най-красивата певачка в страната.

🤡 това сигурно ша е било в друго измерение, в началото лъхаше на срамежлив прованс, а после на миндил преди пенсиониране, сега - на кюнец на 45 години в малко селце, ползван само с най-евтините въглища и омазан в мазни черни сажди - в тон с предстоящия зимен сезон.

Гери Никол още държи нивото откъм визия!
7ae653f7-e335-4aef-923c-a9f3175ffe0e.png

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

🤡 това сигурно ша е било в друго измерение, в началото лъхаше на срамежлив прованс, а после на миндил преди пенсиониране, сега - на кюнец на 45 години в малко селце, ползван само с най-евтините пелети и омазан в мазни черни сажди - в тон с предстоящия зимен сезон.

Беб,имаш вкус към мъже,но не и към жени.😩 Топ пиче си беше Тита,още повече че в най-силните си години беше почти естествена.

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

🤡 това сигурно ша е било в друго измерение, в началото лъхаше на срамежлив прованс, а после на миндил преди пенсиониране, сега - на кюнец на 45 години в малко селце, ползван само с най-евтините въглища и омазан в мазни черни сажди - в тон с предстоящия зимен сезон.

Гери Никол още държи нивото откъм визия!
7ae653f7-e335-4aef-923c-a9f3175ffe0e.png

Обаче от към музика е по-долу от Тита сега.... А и преди това, Тита повече си ме кефеше. От Поп песните й имам много любими.... Да си беше стояла там, както и Гери-Никол.... То жанра тръгна да потъва - и те веднага там..... 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Обаче от към музика е по-долу от Тита сега.... А и преди това, Тита повече си ме кефеше. От Поп песните й имам много любими.... Да си беше стояла там, както и Гери-Никол.... То жанра тръгна да потъва - и те веднага там..... 

Мен ме кефят последните на Георги-Николай, на Тита не съм слушал песен от Ядове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мен ме кефят последните на Георги-Николай, на Тита не съм слушал песен от Ядове.

И мен Ядове ме кефи, много я слушах.. На Гери-Никол само "Моля те" ми харесва горе-долу...
ХИТ НА ХИЛЯДА И СТО МОРЕТА!!!

WWW.VBOX7.COM

 

НЕКАДЪРНИЦИ! Веднага да качат този клип и песента на ХИЛЯДА МОРЕТА ХИТ!!!
ХИТ! ХИТ! ХИТ! 
Ще полудеяяяяяяяяяяяяя, вярвай, ще полудея, пред теб не мога вече да се владеяяяяяяяяяяя... Недей ме пита, няма да си призная, че си мечтая пак да го направя!!! 
Кое - срането във фитнеса ли? Кажи си! 😘 

  • Haha 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влюбена в живота!
Когато го хванах да лъска в тоалетната, погледът ми беше:
Може да бъде изображение с 1 човек и текстово съобщение
Хей, животе! Ти си цяло чудо! Лъскай, бебчо, лъскай! 

  • Haha 1
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

ОМГ! Очакваме да качи 100987654567890 сторита, в които изтъква как ГлориА ѝ завижда и затова ѝ спъва кариерата! Stay tuned!

CMqmaū ko/\ko e eBmuHa AHgpa, 6moM Epuk q 3aMecmBa

преди 50 минути, DevilWish каза:

Ами на мен никога не ми е била любимка, но знаех примерно песни като Не вярвам, 100 мерцедеса, Прави се на перде, Maska tuge..... тия ме кефеха. Засичал съм и някаква песен Чат любов мисля, че се казваше.... самата идея за тогава беше интересна. Самата тя е доста различна от останалите.... но пък си имаше своите хитове, а и Чалга до дупка беше хит, но мен въобще не ме кефеше. 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

CMqmaū ko/\ko e eBmuHa AHgpa, 6moM Epuk q 3aMecmBa

 

Да, за тази имах предвид под "Чат любов", но не се сетих точното име... Та по онова време си беше модерно този вид любов. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...