Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час , meleto каза:

Радвам се, че си започнал да ги следиш. 

Отскоро ме зариби. ХИТ ХИТ ХИТ. Децата хубаво си я припяват на КОНЦЕРТИ.

Песните на тая безличница се въртят по 37473847837 пъти по поп радиата. Оставаше и да не се пее.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Утре 18:00 Константин х Галин - Монопол - в канала Алфа

Ще има пазаруванИе! Затова неговата песен вече няма трафик от днес.

Единствения монопол,който слушам е този в спалнята!

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Защото в чашата пред нея има само бистра водица. Пази се пред новия, но да видим колко ще издържи без пиячка и изцепки 😁

Кой ти каза, че не е водка?

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто Рени е казала, че ще се работи с нейните хора по клипа, но Деса не е била съгласна, тъй като единствено нейният екип знае как да я снима, обработва и стеснява.. И тъй като всяка трябва да снима по-отделно, наша Деса е решила, че няма смисъл да си губи като цяло времето и не и е вдигнала телефона изобщо повече. :)

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, hohster каза:

Просто Рени е казала, че ще се работи с нейните хора по клипа, но Деса не е била съгласна, тъй като единствено нейният екип знае как да я снима, обработва и стеснява.. И тъй като всяка трябва да снима по-отделно, наша Деса е решила, че няма смисъл да си губи като цяло времето и не и е вдигнала телефона изобщо повече. :)

Звучи ми твърде отракано да нашето Фатме.
Но може би като се е изциганила последните години ѝ е пораснал гръбнак.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са зле, не стига вече, че са в една особена възрастова група за звезди в БГ (спрямо масовото мнение на българския слушател, всеки над 50 е за пенсия), ами и не могат да направят заедно нещо като хората.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Само еклер потопен във вода не бях виждала. Ще и се разтече кремчето. 🙈

Е, сега виждаме! Поне да беше еклер потопен в море от шоколад..... А тя във вода! Колко евтино! Или както би казала Мария - ЕВИНО! :D 

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

Утре 18:00 Константин х Галин - Монопол - в канала Алфа

Ще има пазаруванИе! Затова неговата песен вече няма трафик от днес.

Дъртото и Гърлото с дует. 
Слагаме:

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, DevilWish каза:

Е, сега виждаме! Поне да беше еклер потопен в море от шоколад..... А тя във вода! Колко евтино! Или както би казала Мария - ЕВИНО! :D 

Сакън не, няма достатъчно белина на тоя свят да си изплакна очите ако такъв матрял стигне до тях. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Сакън не, няма достатъчно белина на тоя свят да си изплакна очите ако такъв матрял стигне до тях. 

На мен Рихана ми е любима певица!
Я да видиме една Биьонсе, я да видиме една Рихана!

 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Песните на тая безличница се въртят по 37473847837 пъти по поп радиата. Оставаше и да не се пее.

На Емануела и това няма да й помогне :P

 

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Е, сега виждаме! Поне да беше еклер потопен в море от шоколад..... А тя във вода! Колко евтино! Или както би казала Мария - ЕВИНО! :D 

Дъртото и Гърлото с дует. 
Слагаме:

 

Значение на думата евин

евина, евино, мн. евини, прил. Който се отнася до Ева – първата жена според библейската легенда

  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, meleto каза:

На Емануела и това няма да й помогне :P

 

Само на твоята планета Дара Екимова е по-слушана от Емануела.
Дори и от въпросните “деца”, които постоянно референцираш, дето целогодишно са по КОНЦЕРТИ.

Даже не съществува в Спотифай Топ 50, платформата която ти твърдеше че се ползва точно от малките.

А Емануела е там с 3 песни, едната от които на 5 години. Не виждам другите дънери с песен по-стара дори от 1 година там.

  • Thanks 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, THE IIconic каза:

Значение на думата евин

евина, евино, мн. евини, прил. Който се отнася до Ева – първата жена според библейската легенда

Или както би казала Счетоводителката, "като излязла от на джамайка си п*тката" ;) 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

Само на твоята планета Дара Екимова е по-слушана от Емануела.
Дори и от въпросните “деца”, които постоянно референцираш, дето целогодишно са по КОНЦЕРТИ.

Даже не съществува в Спотифай Топ 50, платформата която ти твърдеше че се ползва точно от малките.

А Емануела е там с 3 песни, едната от които на 5 години. Не виждам другите дънери с песен по-стара дори от 1 година там.

Be MaHu mu mpo/\oBeme. EMa e B mon 3 om noHe nemu/\emka.

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Lelqtian каза:

Или както би казала Счетоводителката, "като излязла от на джамайка си п*тката" ;) 

Тита посвети песен на Счетоводителката!

 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Emanuela.Carey каза:

Само на твоята планета Дара Екимова е по-слушана от Емануела.
Дори и от въпросните “деца”, които постоянно референцираш, дето целогодишно са по КОНЦЕРТИ.

Даже не съществува в Спотифай Топ 50, платформата която ти твърдеше че се ползва точно от малките.

А Емануела е там с 3 песни, едната от които на 5 години. Не виждам другите дънери с песен по-стара дори от 1 година там.

Не съм следил като излезе, за да знам била ли е. 

Кога казах, че едната е по-слушаната от другата? Казах, че няма как да се прецени дали Екимова има хит, когато я обсъждат фенове на Емануела.

Що се отнася до Спотифай, говорил съм, че се ползва в определени ситуации и основно от младия таргет - под 25. Другото са си твои измислици.

В крайна сметка бих казал, че най-слушаният хит е този на Е, ми Ли я, нали?

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е дискриминация! Ние феновете на Емануела сме социално ангажирани хора като нея, вълнува ни света, бизнеса, здравеопазнаването и демографската криза. Ако ние не можем да преценим кой тогава? Тази не я знам дори, къф хит да има бе? Неква женичка пичка димитричка, дори педерастиите около певиците са по известни. 

  • Thanks 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, hohster каза:

На Дара Екимова и другарчета им се пеят песните от всички дечурлига по концертите на Дъ Войс. Присъствах и видях с очите си.

Честно казано тази песен с Тино съм си я пускал само веднъж, но я знам наизуст. Поради простата причина, че често пътувам и слушам радио в колата, а там ги въртят като невидели. Никога не съм я пускал по желание, освен първия път, а няколко месеца по-късно мога да я запея. И това не е само с тази песен. Голяма пропаганда е тая Саня, ей.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ангел мой🎥🔜
Може да бъде изображение с 1 човек
Може да бъде изображение с 2 души
Е, такава рокля не бяхме виждали! ЗАДНИК МОЙ - трябваше да се казва песента!
НА МАРА ПАК Й СЕ ДОСРА!

Може да бъде изображение с 1 човек
 
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, WindWalkerMonk каза:

Това е дискриминация! Ние феновете на Емануела сме социално ангажирани хора като нея, вълнува ни света, бизнеса, здравеопазнаването и демографската криза. Ако ние не можем да преценим кой тогава? Тази не я знам дори, къф хит да има бе? Неква женичка пичка димитричка, дори педерастиите около певиците са по известни. 

E, щом не знаете за чуждите хитове, нищо не ви е ясно. 

преди 22 минути, hohster каза:

На Дара Екимова и другарчета им се пеят песните от всички дечурлига по концертите на Дъ Войс. Присъствах и видях с очите си.

И аз. Нямах идея, че нещата седят така. Оттогава преоткрих бг поп-рапа. Тук е много замъглен погледът на присъстващите.

преди 9 минути, Yamall каза:

Честно казано тази песен с Тино съм си я пускал само веднъж, но я знам наизуст. Поради простата причина, че често пътувам и слушам радио в колата, а там ги въртят като невидели. Никога не съм я пускал по желание, освен първия път, а няколко месеца по-късно мога да я запея. И това не е само с тази песен. Голяма пропаганда е тая Саня, ей.

Ха-ха... Ама тя Екимова не е при Саня. :D Явно я бъркаш с другото Дарче. 

Пропаганда или не - знаеш я от-до, нали? С някои песни и това не се получава. Например с Втори дом :P 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

 

Ха-ха... Ама тя Екимова не е при Саня. :D Явно я бъркаш с другото Дарче. 

Пропаганда или не - знаеш я от-до, нали? С някои песни и това не се получава. Например с Втори дом :P 

 Точно при Санчето е Дарчето 😋

Аз и Втори дом я слушах 10 пъти и я знам от-до. Но с някои песни е така, запеваеми, лесно влизащи в ума.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...