Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 25 минути, hohster каза:

наистина я няма, не се шегувам, ще видите

Ами то леко се обезмисля тогава. В канала на Рени, без Деса в клипа. Нали смисълът по принцип е да намаже и от Десовата слава. Тъпо е така дует без единия участник.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво, изпращаме година с най-малко хитове евър за всички времена. 

Имам чувството, че Къв съм як е единствената чалга излизала през годината. Всичко друго мина и замина.

То въобще кога е имало 5 премиери месечно? Сякаш е паднала бомба. Въпреки че като гледам нивото и 5 са много. По-добре въобще да не пускат. Спешно са нужни нови композитори с нов саунд. 

Ганев върви в Сърбия, защото тепърва се запознават с него, но тук е претоплена, чак превряла манджа, дето си е загубила вкуса отдавна. Очаквам да бъде Оцко 2. От хитмейкър да прави песни на Магда и сие.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Дори да е там, нямам достатъчно голям екран да се съберат и двете на него ;) 

Тихо

https://va.media.tumblr.com/tumblr_s2zvjqOZAp1xl6mpj_720.mp4

https://www.tumblr.com/popnable/731996268350554112/desi
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Andrew Cunanan. каза:

И кво ся? 3 месеца стесняваха само Рени и ни лишиха от гледката на два хипопотама един до друг! Срам и позор!

Накрая ще се окаже че и песента е без Доня, а и двете продължават да се занимават с глупости, вместо да обединят усилия за нови кулинарни вкусотии, примерно торта с кебабчета, баница с еклери 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Ами то леко се обезмисля тогава. В канала на Рени, без Деса в клипа. Нали смисълът по принцип е да намаже и от Десовата слава. Тъпо е така дует без единия участник.

Не е feat :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

И кво, изпращаме година с най-малко хитове евър за всички времена. 

Имам чувството, че Къв съм як е единствената чалга излизала през годината. Всичко друго мина и замина.

То въобще кога е имало 5 премиери месечно? Сякаш е паднала бомба. Въпреки че като гледам нивото и 5 са много. По-добре въобще да не пускат. Спешно са нужни нови композитори с нов саунд. 

Ганев върви в Сърбия, защото тепърва се запознават с него, но тук е претоплена, чак превряла манджа, дето си е загубила вкуса отдавна. Очаквам да бъде Оцко 2. От хитмейкър да прави песни на Магда и сие.

Оф, като кажете Ганев върви в Сърбия и се запознават с него, все едно топ имената им се избиват коя ще направи песен от него. За 7 години има точно 3 сръбски кавъри на песни от Ганев минали 50М в Сърбия и всичко друго е крайно непознато. Главно 2 имена купуват песните му.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

🙃

Screenshot-20231102-104336-Chrome.jpg

Хитов хит, чупи рекорди с гледаемост и размаза конюктурата. Не завиждай, че твоята любимка Галош никога на 17-тия ден от премиерата си не е имала 20 442 гледания. От завистта се погрознява и увисва!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

И кво ся? 3 месеца стесняваха само Рени и ни лишиха от гледката на два хипопотама един до друг! Срам и позор!

Сега разбирам защо Рени вади песни от година на година. Тя снима през август, докато я обработят и стеснят и дошъл юли месец следващата година и айде пак се почва. Мъка.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени няма кинти да я стесняват по начина, по който стесняваха Андреа, Ивана и Десислава - в определени зони. На нея само и разтягат цялата картина и става сплескана.

Кой е автор на песента?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, pacho каза:

Рени няма кинти да я стесняват по начина, по който стесняваха Андреа, Ивана и Десислава - в определени зони. На нея само и разтягат цялата картина и става сплескана.

Кой е автор на песента?

Като няма кинти за стесняване, да отслабне. За това няма нужда от кинти. Даже ще спести.

  • Haha 3
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

И кво, изпращаме година с най-малко хитове евър за всички времена. 

Имам чувството, че Къв съм як е единствената чалга излизала през годината. Всичко друго мина и замина.

То въобще кога е имало 5 премиери месечно? Сякаш е паднала бомба. Въпреки че като гледам нивото и 5 са много. По-добре въобще да не пускат. Спешно са нужни нови композитори с нов саунд. 

Ганев върви в Сърбия, защото тепърва се запознават с него, но тук е претоплена, чак превряла манджа, дето си е загубила вкуса отдавна. Очаквам да бъде Оцко 2. От хитмейкър да прави песни на Магда и сие.

Мислех, че миналата година е годината с най-малко хитове, но тази удари дъното.
Нещата които аз слушах най-много са първо песен от миналата година на Емануела и Анелия - Към вратата, Телефона на Алисия която също е била за миналата година, но излезе тази.... на Десислава - Дилър на любов, на Симона - Броя до три ми е също много любима, на Галена Абракадабра и Горчиво и още няколко яки песни има, но хитове..... да сещам се само за Къв съм як, Телефона и Към вратата основно, която както казахме пак е от миналата година...
Много слаба година за поп-фолка от към хитове, че дори и яките песни са не повече от 10. 
Най-успешна е обаче за Джордан тая година! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, hohster каза:

Добре, че беше тая циганка, че Смядовка да види хит пууууууууууу!!

Саша и Галош не са ли от един етнос?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DarkChild каза:

Това е оправданието на всяка цоцолана.

Тя просто е с едър кокал. Кокал с големината на Пентагона.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тя просто е с едър кокал. Кокал с големината на Пентагона.

8a943fcd8a847030d6458be105b9c3a6.jpg

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Проф. Вучков прави Гафа на 2 стинки:

 

Grafa slays, while Vuchkov decays

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...