Jump to content

Галена и Азис - По, по, по


Препоръчани коментари

Напълно излишно кавърче, оригиналът си е достатъчно голям хит в България, даже ми казаха, че дори в Гърция не е такъв, явно им е писнало от това звучене.

Звезди с претенции направили кавър на актуална песен у нас... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак пръснаха с мегахит, яка е. Ама позакъсняха с кавъра.

Аз оригинала го слушах още преди да стане хит в България, но ми е много втръснал вече. Усещам, че и тази ще последва същата съдба скоро, дано зимата пусне нещо силно самостоятелно тип Еуфория/Феноменален пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен, ама и оригинала е хубав. 🙅‍♂️ Не мога да разбера, уж две от най-големите звезди на България, правят кавър на познат в България хит и то от тази година, запазват стилистиката с "по по по" и после се бият в гърдите, че са най-големите (Азис). 

Напълно излишен дует, според мен. Да бяха направили песен от гръцки композитор, като искат различно звучене, и двамата могат да си го позволят. В момента гледаме ново видео на Азис и Галена на позната вече в България песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, FikLena каза:

Аре бас че ще стане по голям хит от оргинала

Много По По По По добър вариант от гръцкия

 

Е, то ще е дъното, ако гръцката остане по-голям хит :D 

Естествено, че ще стане по-голям хит, но няма да е като А+Г=ВНЛ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Пак пръснаха с мегахит, яка е. Ама позакъсняха с кавъра.

Аз оригинала го слушах още преди да стане хит в България, но ми е много втръснал вече. Усещам, че и тази ще последва същата съдба скоро, дано зимата пусне нещо силно самостоятелно тип Еуфория/Феноменален пак.

Едва ли е нейна вината, още началото на годината бях чул че тя опитвала да купи правата над песента, но са я връщали защото друг ги имал (реално успя да я купи едва преди 1-2 месеца вече)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, lucellent каза:

Едва ли е нейна вината, още началото на годината бях чул че тя опитвала да купи правата над песента, но са я връщали защото друг ги имал (реално успя да я купи едва преди 1-2 месеца вече)

Саша Сандра

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Дали за заредили 1 милион гледания за 24 часа ? 

Не мисля че е фалшив трафик, просто има интерес към двамата по отделно и като комбина.

Въпроса е гледанията в дългосрочен план като отмине хайпа, но според мен ще минат оригинала по гледания във всеки случай.

Има и вероятност ако някой сърбин го вземе да направи най-големия хит от третата версия. Все пак в Сърбия още не е гърмяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Дали за заредили 1 милион гледания за 24 часа ? 

Screenshot-20231006-132740-Instagram.jpg

Лайкове, коментари, фб, тик ток - всичко гърми.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Thecranfan каза:

Ако кавър на актуален, но вече омръзнал гръцки хит успее, то целия фолк е отишъл на майната си окончателно. 

Той винаги си е бил на майната в такъв случай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Yamall каза:

Хубава песен, ама и оригинала е хубав. 🙅‍♂️ Не мога да разбера, уж две от най-големите звезди на България, правят кавър на познат в България хит и то от тази година, запазват стилистиката с "по по по" и после се бият в гърдите, че са най-големите (Азис). 

Напълно излишен дует, според мен. Да бяха направили песен от гръцки композитор, като искат различно звучене, и двамата могат да си го позволят. В момента гледаме ново видео на Азис и Галена на позната вече в България песен. 

Защото са въздух под налягане. Една опаковка.

преди 13 часа , Willy каза:

Аз за кариерата на една жена след 2004 година:

И аз. Нали тогава дебютира?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро изпяване и от двамата, Галена се е напънала да попее малко щото до Азо не става да се мънка а ла Мария. Иначе нито оригинала е моята песен, нито това, ама Ок си е де, хит ще е заради имената им и факта , че е кавър на известна в момента песен. То няма к'во да стане...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.10.2023 г. от 18:44, xroflx9 каза:

Най-доброто от Галена за тази година,а леля Василка е негледаема и неслушаема вече.

А преди години,Галенови се смееха на Преса за чувалите за боклук😀

Ама Галя се снима върху тях, не ги облича като Прес. А и в този клип дори чувалите са представени със стил и идея. ❤🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предварително се извинявам на всеки, който ще получи хиляда известия от мен днес, но имам много за вършене и логичното нещо, което ще направя, е да изслушам всички чалгии от последните месеци вместо да се заема :)

Вчера ми излезе в ТикТок, мислех, че е някаква стара песен, защото ми се струваше, че съм я слушала. После викам - брей, напипали са формулата за забиващ се рефрен, но сега виждам, че е гръцки кавър. Жалко.

Предишният им дует ми хареса много повече, но и този не е лош. Клипът е много красив за гледане, Галена изглежда уникално в кадрите с пусната коса, прическите с вдигната/прибрана не са чак толкова сполучливи по мое мнение.

8/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...