Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

от лайва на Андреа преди малко:

- винаги пиела и се търкаляла по участия, не било нещо ново, за което да я хейтят толкова
- отговор на коментара, че била иноватор само до 2015: "след 2015 започнах да пея на езици, на които никой друг не е пял"
- приема покани за участия само от сериозни заведения
- разделила се е с Кубрат защото той не е искал брак и деца
- вече ще прави поп-фолк само заради феновете си и ще е нетипичен поп-фолк, имала си отделен жанр стил Андреа
- след като завърши книгата която пише ще започне да участва в световни филми
- новата песен от Оцко е почти готова и ще снима клип в Истанбул

+
- би направила песен от Ганев, но Сливен и е много далеч
- носът и се запушва на нервна почва
- има план да замени известните български актьори защото и омръзнало да гледа едни и същи лица - ще режисира и продуцира собствен филм с главна роля

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 48 минути, Emanuela.Carey каза:

+
- би направила песен от Ганев, но Сливен и е много далеч
- носът и се запушва на нервна почва
- има план да замени известните български актьори защото и омръзнало да гледа едни и същи лица - ще режисира и продуцира собствен филм с главна роля

Още от Дора, днес или не си е пила хапчетата или е изпила всички наведнъж:

- не слуша чалга защото всичко звучи еднакво
- спряла да си слага филъри защото не е актуално, вече е модерна естествената красота
- приятелка е с всичките си колежки, освен тези които "копат зад гърба ми"

- донасят ѝ шоколадов десерт в заведението където е седнала, при което възкликва "Това прилича на аки!💩"

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Едната става за четене. Коя? Решете вие.

Тая на Глора, много ясно. Иван Вазов имал ли е интимна връзка с мутра номер 1 в държавата, че да го слагаме до Глория - не мисля!!!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Emanuela.Carey каза:

- има план да замени известните български актьори защото и омръзнало да гледа едни и същи лица

Да не е лъжа?

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Тая на Глора, много ясно. Иван Вазов имал ли е интимна връзка с мутра номер 1 в държавата, че да го слагаме до Глория - не мисля!!!

 

Имал е задявка с бабата на Андреа.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

О, тая отвратителната я били изгонили? Ми супер! Само срами жанра! Фолк СВИРЧИЦА ще е по-подходящо!

SIGNAL.BG

Фолк певица е първият изгонен участник от "Фермата". Това е Неделина Цанева, добила популярност с артистичния си псевдоним - Лина.

 

Фактическа грешка още в заглавието. Добила популарност ... къде? Тая сигурно и родата и не е чувала напъните и да "пее". 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис и Карлеуша да не са се скарали. :D Отследвала го е, а той й се молеше по ТВ да започне да го следва. Може би и за него мисли, че музиката му е боклук.

Нашият фолк е боклук според нея, а в същото време текстовете й са 2 стотинки с ддс-то....

Води ме у Абу Даби

да бъдем малко сами,

да броим мъни-мъни,

ние сме като цунами....

Хич не я слуша травеститската й глава. Поздравявам я, другият път да се бръкне с някой сръбски динар за текстове.

 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Фактическа грешка още в заглавието. Добила популарност ... къде? Тая сигурно и родата и не е чувала напъните и да "пее". 

Как къде? КОГА! Изненадите не спират!
А къде - ми в тоалетната, напъните сигурно се броят за пеене. Няма лошо.... :) 

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Общото между Бритни и Данна е, че са станали популярни още от детска-тийн възраст, каквато е поначало темата. Разбира се, няма база за сравнение между това, което причинява световния шоубизнес на звезди като Бритнито и какво сами си причиняват чалгарите, защото се повличат по течението, за което писах в предния пост.

Данна още от самото начало изпъкна. Не съм я гледал при Слави, но е мачкала с глас. После изненада и с някоя и друга популярна поп-фолк песен и 2-3 хита. За мен в нея винаги си го е имало излъчването на звезда с тежест тип Ивана и Преслава, а благодарение на родните тунинг екипи и на външен вид го докарва до такава възраст и може да заблуди по-възрастните, че не е тийн. :D Разпределението на песните във времето куца в Даймънд, издават им няколко песни наведнъж и после чакат дълго време за нови парчета, а като гледам вече и такива не им правят. Пашев да не се е отказал?

Общото между Бритни и Леля Данче е че пишете в едно изречение по непотнятни за мен причини.

Бритни стана популарна на 17, а леля Данче кога? Пък и отдавна не си личи да е на близо до 17. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Lelqtian каза:

Фактическа грешка още в заглавието. Добила популарност ... къде? Тая сигурно и родата и не е чувала напъните и да "пее". 

Има вид на буквална пръдла.

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Общото между Бритни и Леля Данче е че пишете в едно изречение по непотнятни за мен причини.

Бритни стана популарна на 17, а леля Данче кога? Пък и отдавна не си личи да е на близо до 17. 

Леля Данче на 57.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, pacho каза:

Азис и Карлеуша да не са се скарали. :D Отследвала го е, а той й се молеше по ТВ да започне да го следва. Може би и за него мисли, че музиката му е боклук.

Нашият фолк е боклук според нея, а в същото време текстовете й са 2 стотинки с ддс-то....

Води ме у Абу Даби

да бъдем малко сами,

да броим мъни-мъни,

ние сме като цунами....

Хич не я слуша травеститската й глава. Поздравявам я, другият път да се бръкне с някой сръбски динар за текстове.

 

 

Феновете на Глория да коментират текстове и музика като цяло е все едно един социално слаб да коментира вкуса на черния хайвер, който не е опитвал през живота си. 

  • Haha 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе квато и да е кралицата на Балканите - Карлеуша - поне на 28-мата година от кариерата си вади това:

+ 2 албума в рамките на 7 дни.
Няма да питам Глора какво е направила на 28-та година от кариерата си, май беше ходила да лиже калните цървулки на един друг сръбски бабиер - Драйгойка, след като въпросната бе прекопала собственоръчно полетата си с насаждения, благодарение на които захранва огромното си по размери и жива маса туловище. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Иначе квато и да е кралицата на Балканите - Карлеуша - поне на 28-мата година от кариерата си вади това:

+ 2 албума в рамките на 7 дни.
Няма да питам Глора какво е направила на 28-та година от кариерата си, май беше ходила да лиже калните цървулки на един друг сръбски бабиер - Драйгойка, след като въпросната бе прекопала собственоръчно полетата си с насаждения, благодарение на които захранва огромното си по размери и жива маса туловище. 

Кралица на майка ти п*тката.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Кралица на майка ти п*тката.

тук не говорим за счети, че да се споменават половите органи на нечия майка.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Иначе квато и да е кралицата на Балканите - Карлеуша - поне на 28-мата година от кариерата си вади това:

+ 2 албума в рамките на 7 дни.
Няма да питам Глора какво е направила на 28-та година от кариерата си, май беше ходила да лиже калните цървулки на един друг сръбски бабиер - Драйгойка, след като въпросната бе прекопала собственоръчно полетата си с насаждения, благодарение на които захранва огромното си по размери и жива маса туловище. 

Не знам какъв фетишист трябва да е човек,  че да се кефи на това жалко женоподно, подмятащо се на дърти години по долни гащи размер XL - не говори добре за психическото му състояние. То поне два тона да можеше да изпее, а то жалка картинка откъдето и да го погледнеш - ни, глас,  ни визия - бездарна югоимитация на Гага отпреди 15 години. Кралица на Балканите,  вика 🤣 Къде,  бе, според кой? Дори Цеца не може да се нарече така (Балканите на са само бившите Юго републики все пак), ти това чучело буташ🤣 Драгана била бабиер, щото траверса е абитурент сигурно... На оная поне й е ясен полът. Пийте ги тия хапчета!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Не знам какъв фетишист трябва да е човек,  че да се кефи на това жалко женоподно, подмятащо се на дърти години по долни гащи размер XL - не говори добре за психическото му състояние. То поне два тона да можеше да изпее, а то жалка картинка откъдето и да го погледнеш - ни, глас,  ни визия - бездарна югоимитация на Гага отпреди 15 години. Кралица на Балканите,  вика 🤣 Къде,  бе, според кой? Дори Цеца не може да се нарече така (Балканите на са само бившите Юго републики все пак), ти това чучело буташ🤣 Драгана била бабиер, щото траверса е абитурент сигурно... На оная поне й е ясен полът. Пийте ги тия хапчета!

Дори няма да ти прочета излиянията, радвам се, че i have rent in ur head и тичкаш да ме цитираш минута след като напиша нещо!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Дори няма да ти прочета излиянията, радвам се, че i have rent in ur head и тичкаш да ме цитираш минута след като напиша нещо!

 

Ма разбира се, щото знаеш,  че всичко са факти и няма кво да обориш. Айде траверса в сръбската тема,  тука място няма

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Ма разбира се, щото знаеш,  че всичко са факти и няма кво да обориш. Айде траверса в сръбската тема,  тука място няма

 

Ти и един факт не си написал в тоя форум, откакто си тук. Смисъл какъв факт може да напише фен на Глория??? Айде Стефимир и Пачо имат попадения доста често, ама ти... само неграмотно написани тъпотии, на които всички ти се смеем!!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ти и един факт не си написал в тоя форум, откакто си тук. Смисъл какъв факт може да напише фен на Глория??? Айде Стефимир и Пачо имат попадения доста често, ама ти... само неграмотно написани тъпотии, на които всички ти се смеем!!!

 

Кое точно не е вярно? Детинските ти захапвания с цел избягване на темата може и да минават при някои потребители, ама тука неуцели. Та на кои Балкани е кралица траверса?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Кое точно не е вярно? Детинските ти захапвания с цел избягване на темата може и да минават при някои потребители, ама тука неуцели. Та на кои Балкани е кралица траверса?

"не уцели" са две отделни думи. 🤡
както казах по-нагоре - първо научи български език, после се посвещавай на анализи на творчеството на баба калория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес 3 пъти Нямаш мене, Проблем, Виждам те, И това е любов, Четири стени, 107 дни, Аз бях тук, Сладкото зло, Майната ти , свети Влаентин.

За първи път да присъствам на участие на Коце, което се отмени. Никога не ми се беше случвало да отида и участието да се отмени и да не се знае до последно ще има ли участие ,или не. Но големите дъждове провалиха всичко и Коце нямаше как да дойде с тези наводнения. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

"не уцели" са две отделни думи. 🤡
както казах по-нагоре - първо научи български език, после се посвещавай на анализи на творчеството на баба калория.

Спести си обичайните опити за оригиналничене и отговори на въпроса. Или както обикновено хвърляш някакви думи в пространството,  зад които нямаш капацитет да защитиш? Нищо ново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...