Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

И аз имам записана песен, но не знам кога ще я пусна. Скъпа, Кулагинова снощи говори за Андето май или поне видях некво видео. И хората дават на това нещо пари. Дори @Fast ще се съгласи, че той не бива да живее. Много е мазен и долен, трябва да се спомине. 

mariah-carey-i-dont-know-her-02.gif

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 13 часа , Emanuela.Carey каза:

Андреа вилнее в Ютуб лайв чат с 5те си фена, които постоянно я надъхват, че още е номер 1.

IMG-7767.jpg
IMG-7768.jpg
IMG-7769.jpg

Edna prosta shivachka :D 
Da pusne oshte malko statii

za men
shte i izmia kosata obeshtavam


Андреа е страхотна! ❤️ :D 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, DevilWish каза:

Edna prosta shivachka :D 
Da pusne oshte malko statii

za men
shte i izmia kosata obeshtavam


Андреа е страхотна! ❤️ :D 

Не само Гюрга и Счета искат при Стефи фешън! Тя съм сигурен ще намери игли, конци и друго необходимо за всички желаещи! Стефи фешън на поне 3 морета! 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Не само Гюрга и Счета искат при Стефи фешън! Тя съм сигурен ще намери игли, конци и друго необходимо за всички желаещи! Стефи фешън на поне 3 морета! 

 

Андреа й е намерила shivachka , obeshtavam! Shte izmie kosata na Stefifashion! 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Андреа й е намерила shivachka , obeshtavam! Shte izmie kosata na Stefifashion! 

Дора най-сетне е намерила себе си и се въобразява като шивачка? Време беше. 

А от тоя пост ми заби лаптопа, честна уиндоуска, чичо Бил да потвърди по 5джито. 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Андреа й е намерила shivachka , obeshtavam! Shte izmie kosata na Stefifashion! 

Иначе не съм запознат с процеса много точно, козата би било хубаво да се измие по някое време, докото се прекроява на дрешка ... 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава, струва ми се, е започнала да слуша нечии добри съвети. Вместо да си харчи парите за нови флоп комерси всеки месец вече просто изважда от архивите старите флоп комерси и си развива канала като едва ли не ги брандира като нови. Кралица:heart:

Видеото е добро като за ДС 2014, кътчетата ми харесват повече, отколкото на Мойто зайче.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Деси Слава, струва ми се, е започнала да слуша нечии добри съвети. Вместо да си харчи парите за нови флоп комерси всеки месец вече просто изважда от архивите старите флоп комерси и си развива канала като едва ли не ги брандира като нови. Кралица:heart:

Видеото е добро като за ДС 2014, кътчетата ми харесват повече, отколкото на Мойто зайче.

Добра идея. Не знаех, че тази песен има видео. Дали и "Забранен" случайно не е с клип? :D Сега и тя ще изкочи от някъде! :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Добра идея. Не знаех, че тази песен има видео. Дали и "Забранен" случайно не е с клип? :D Сега и тя ще изкочи от някъде! :D 

Тя много неща е записвала и снимала през годините без да ги издава. Затова при мен не върви този номер да се оправдава, че не иска да издава на-чалга продукция, защото нямало публика за нея.

За Забранен не знам, но публиката отдавна очаква клипът на Гореща следа, който в последствие не знам дали не завърши като чалга видео за Ficcion.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Но наистина показно за това какво съдържание обича да гледа нацията ни щом му дават хиляди левове в гифтове всеки ден.

Това те възмущава, но простотиите на Емануела - не. Това не го разбирам.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Тя много неща е записвала и снимала през годините без да ги издава. Затова при мен не върви този номер да се оправдава, че не иска да издава на-чалга продукция, защото нямало публика за нея.

За Забранен не знам, но публиката отдавна очаква клипът на Гореща следа, който в последствие не знам дали не завърши като чалга видео за Ficcion.

И аз знам, че "Гореща следа" имаше клип, но не го пусна. Във фейсбук беше пуснала пост с клипът на "Войната" и беше написала "а дали и нещо друго няма да изкочи из архивите" :D Със сигурност ще пусне и други клипове!
Очакваме "Гореща следа"!

И Преслава да се активизира, да излиза "Зле разпределени" и "От мен питието"! 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

И аз знам, че "Гореща следа" имаше клип, но не го пусна. Във фейсбук беше пуснала пост с клипът на "Войната" и беше написала "а дали и нещо друго няма да изкочи из архивите" :D Със сигурност ще пусне и други клипове!
Очакваме "Гореща следа"!

И Преслава да се активизира, да излиза "Зле разпределени" и "От мен питието"! 

Или като тъй и тъй ще снима клипове, които няма да стигат 1М да вземе направо да снима фен фаворити като Забрави за мен, Лудост е, Не издържам и т.н. Както беше обявила, че ще направи, между другото, но говорим за Десови обещания все пак.

И аз се замислих, че ще е интересно да стане някакъв такъв тренд и изпълнители да пускат стари нереализирани или току-що снимани клипове. Така или иначе почти нищо ново, което се издава, не се получава. Пък и съм убеден, че цяла България ще прояви интерес ако послучай 30 години Гло изведнъж пусне нещо ново от 1994:heart:

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Това те възмущава, но простотиите на Емануела - не. Това не го разбирам.

Емануела пък кога е стояла на лайв да показва голи снимки на мъже, да крещи и да се разправя с всякакви роми и травестити?

И каква толкова простотия е направила Емануела (особено последните години), която да не е правена от другите ѝ колежки?

Най-скандалните години на Емануела бяха докато още беше в Ара и около участията ѝ в риалити формати. Но дори тогава няма база за сравнение с Кулагин. 
В днешно време е сравнително “пенсионирана” от към поведение.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Или като тъй и тъй ще снима клипове, които няма да стигат 1М да вземе направо да снима фен фаворити като Забрави за мен, Лудост е, Не издържам и т.н. Както беше обявила, че ще направи, между другото, но говорим за Десови обещания все пак.

И аз се замислих, че ще е интересно да стане някакъв такъв тренд и изпълнители да пускат стари нереализирани или току-що снимани клипове. Така или иначе почти нищо ново, което се издава, не се получава. Пък и съм убеден, че цяла България ще прояви интерес ако послучай 30 години Гло изведнъж пусне нещо ново от 1994:heart:

А пък Глория с нейните обещания за клип на "На чисто", "Мръсни танци" на която режисьор щеше да е Азис, само с обещания си остана и тя. 
Да, най-големият пропуск на Деса за мен беше "Лудост е", това нещо трябваше да има клип! Изобщо с кой акъл я остави така, песен с такъв потенциал? Дано и на нея има някакъв клип....

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DevilWish каза:

А пък Глория с нейните обещания за клип на "На чисто", "Мръсни танци" на която режисьор щеше да е Азис, само с обещания си остана и тя. 
Да, най-големият пропуск на Деса за мен беше "Лудост е", това нещо трябваше да има клип! Изобщо с кой акъл я остави така, песен с такъв потенциал? Дано и на нея има някакъв клип....

 

Тя не я снима, защото по същото време в Пайнер издадоха Лъжа е и си беше ясно, че на Десс няма да й се получи толкова ударен рок хит като на номер 1 певицата в машината. Даже като нищо хората щяха да си мислят, че Доня е изкопирала Прес, нищо, че оригинално идеята си беше нейна.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Тя не я снима, защото по същото време в Пайнер издадоха Лъжа е и си беше ясно, че на Десс няма да й се получи толкова ударен рок хит като на номер 1 певицата в машината. Даже като нищо хората щяха да си мислят, че Доня е изкопирала Прес, нищо, че оригинално идеята си беше нейна.

 Ама тези двете песни не са ли от Декември 2006? На Преслава албума беше пуснат на 5 декември мисля и на ДесиСлава май беше някъде около тази дата?
Преди нея, но не чак толкова хард още през октомври в "Пайнер хит сезони есен 2006" пусна "Уморих се".

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

 Ама тези двете песни не са ли от Декември 2006? На Преслава албума беше пуснат на 5 декември мисля и на ДесиСлава май беше някъде около тази дата?
Преди нея, но не чак толкова хард още през октомври в "Пайнер хит сезони есен 2006" пусна "Уморих се".

 

Десислава още октомври обяви в Нов Фолк, че в новия албум ще има метъл песен. Пайнер доволно се активираха да направят и те набързо една на новата си лидерка. Резултатът - най-големия хит на Преслава. Знае си Доня как неволно да прави звезди. :D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Десислава още октомври обяви в Нов Фолк, че в новия албум ще има метъл песен. Пайнер доволно се активираха да направят и те набързо една на новата си лидерка. Резултатът - най-големия хит на Преслава. Знае си Доня как неволно да прави звезди. :D

Тя Преслава я забелязаха още с "Нямаш сърце",  а пък "Дяволско желание" по-скоро я направи звезда. Но факт, "Лъжа е" е най-големият й хит! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Emanuela.Carey каза:

Емануела пък кога е стояла на лайв да показва голи снимки на мъже, да крещи и да се разправя с всякакви роми и травестити?

И каква толкова простотия е направила Емануела (особено последните години), която да не е правена от другите ѝ колежки?

Най-скандалните години на Емануела бяха докато още беше в Ара и около участията ѝ в риалити формати. Но дори тогава няма база за сравнение с Кулагин. 
В днешно време е сравнително “пенсионирана” от към поведение.

Цялото й творчество е музикалното изражение на нещата, които описваш. Не е само тя, разбира се. Дадох я като пример.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DevilWish каза:

Тя Преслава я забелязаха още с "Нямаш сърце",  а пък "Дяволско желание" по-скоро я направи звезда. Но факт, "Лъжа е" е най-големият й хит! ❤️ 

Е да, бъзикам се, че Десислава е направила Преси звезда, то си е ясно на какво ниво на популярност беше втората тогава. Но баш "Лъжа е" я бутна убедително над Ивана и отвори вратите оттук нататък да й засипват с всички награди. Не ми се мисли какво щеше да е обаче ако междувременно Доня не беше бързала да се хвали с хард звученето и първа беше направила рок хит, и то точно след Някой ден. В Пайнер пак щяха да гледат и да се чудят какво се случва извън фирмата с певица, която нито ходи по турнета, нито я въртят по номер 1 телевизията.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Цялото й творчество е музикалното изражение на нещата, които описваш. Не е само тя, разбира се. Дадох я като пример.

Не смятам че Кулагин е отражение на “чалга културата” - самият той заявява, че чалга не слуша и на лайвовете си пуска поп/електронна музика. 
Както много други скандални тиктокъри, които по лайвовете си солят чалгата.

Имаше подобен разговор не толкова назад в същата тема за това дали музиката която консумираме има отражение върху поведението.

Честно казано не ми се рови в такава дълга и широка тема, но за мен краткият отговор е “не”.
Преди години когато се пееше за любов и щастие да не би да е имало по-малко пиянски изцепки и простотия? Всичко е до манталитет и възпитание.

В същия ред на мисли много хора които слушат “дълбок, смислен, философски” рап и патриотски класики обикновено са изчаткали психопати - ултраси.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Emanuela.Carey каза:

Не смятам че Кулагин е отражение на “чалга културата” - самият той заявява, че чалга не слуша и на лайвовете си пуска поп/електронна музика. 
Както много други скандални тиктокъри, които по лайвовете си солят чалгата.

Имаше подобен разговор не толкова назад в същата тема за това дали музиката която консумираме има отражение върху поведението.

Честно казано не ми се рови в такава дълга и широка тема, но за мен краткият отговор е “не”.
Преди години когато се пееше за любов и щастие да не би да е имало по-малко пиянски изцепки и простотия? Всичко е до манталитет и възпитание.

В същия ред на мисли много хора които слушат “дълбок, смислен, философски” рап и патриотски класики обикновено са изчаткали психопати - ултраси.

Въпросът е, че се възмущавате селективно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Въпросът е, че се възмущавате селективно.

Първо, не виждам къде толкова много съм се възмутил.
Отбелязах че хората гледат и плащат за сеир. В същото време ако ги питаш е “пълно само с простотии и няма нищо смислено за гледане”.
И в момента в който свършат предавания като Биг Брадър, Ергенът и тн всички започват да ровят в старите сеири.

Дори и ти след като прекарваш време тук и консумираш сеирджийството си привлечен от него по един или друг начин.

Всеки е селективен към това как приема и реагира на информация, базирано на симпатии.
Ти не харесваш Емануела и затова нещата които прави ти се набиват повече в очите като нещо негативно, от колкото примерно Преслава. (честно казано не знам коя ти е любимка, но за Преса не съм забелязал да я храниш)

За мен Емануела и Кулагин не са еквивалентни случаи, които мога да сложа под един знаменател. Други хора може да са на различно мнение.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв скандален секси хит. Липсва ми развратната кака.

Чудя се ако Глори я беше изпяла вместо кака? Все пак музиката е на Калин Димитров. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...