Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

Естествено, че Емануела и пендела дето е нерез между Майкъл Джексън и Елза Парини не са на едно дередже. Емануела реално работи и изкарва доходи, които декларира в държавата. Онзи е утайка дето не бива да ходи по земята (1) защото е слузеста и гнусна, и (2) защото не допринася с нищо за моралното или материално състояние на обществото. 

  • Like 1
  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 16 часа , xroflx9 каза:

Доня Минети май се е отказала да налага новите алфи. Сега им разгледах канала и видях че Ивайла няма нова песен от половин година,а другите двама от 4 месеца.

На Ивайла ще излезе до края на месеца. Доника през октомври. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Emanuela.Carey каза:

Кулагин е на лайв по 18 часа на ден и постоянно говори за всички. На Андреа и Александрова им се подмазва най-много, но от скоро се мазни и на Галин. 
Маман може да го е надупила като такса да не плюе Алфа.

Но наистина показно за това какво съдържание обича да гледа нацията ни щом му дават хиляди левове в гифтове всеки ден.

Аз понякога гледам когато ми е скучно, но без да им пращам гифтове. Пари за глупости. И това се превърна в безделна професия, ама като има кой да им дава... Иначе на Кулагин съм му фенка, на мен ми е забавен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен Кулагин ми беше забавен в Брадъра когато се заяждаше с Дион,но вече е изключително досадна махленска скандалджийка. Личи си,че е отнасял много подигравки и е пълен с комплекси. Един дол дренки са си с шизофреничната Дора.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Stela каза:

На Ивайла ще излезе до края на месеца. Доника през октомври. 

Гальо цяло лято не се сети да издаде нещо на Десовата внучка, та да й използват ваканцията, за да обиколи да направи промо по някоя и друга кръчмотека отгоре. Сега като за новата учебна година тепърва почва да я мъчи наново, та да не може да си обърне внимание на уроците. Не Кулагин и Емануела - това е истинският разрушител на културата и възпитанието в България!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, xroflx9 каза:

И на мен Кулагин ми беше забавен в Брадъра когато се заяждаше с Дион,но вече е изключително досадна махленска скандалджийка. Личи си,че е отнасял много подигравки и е пълен с комплекси. Един дол дренки са си с шизофреничната Дора.

Цецо Андреев каза, че Кулагин е изнасилен като малък и затова е такъв.

 

  • Wow 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ-а от вчера - Попнейбъл:

1. Меди - 119

2. Емрах - 112

3. Джордан - 108

4. Анелия и Константин - 70

5. Ема и Галин - 67

Ергенът - 62

Непослушен - 51

Абракадабра - 44

Горчиво - 39

Спомени / Живей, мило мое - 34

Не си ме давай - 30

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, SG каза:

Гальо цяло лято не се сети да издаде нещо на Десовата внучка, та да й използват ваканцията, за да обиколи да направи промо по някоя и друга кръчмотека отгоре. Сега като за новата учебна година тепърва почва да я мъчи наново, та да не може да си обърне внимание на уроците. Не Кулагин и Емануела - това е истинският разрушител на културата и възпитанието в България!

Вярно си е, Гъбин с тия неговите непълнолетни певачки трябва и с учебните занятия да се съобразява.:lol: Иначе тая Ивайла има някакъв "Ива Екимова" вайб на ковренските си снимки в Инстаграм. Смятай, на колко е едната и на колко другата. Докарва го на милфка отвсякъде. Ако в "Стани богат" има въпрос за 100 000 "На колко години е Ивайла?" на никой няма да му хрумне 16.

  • Like 1
  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Gerganafen каза:

Вярно си е, Гъбин с тия неговите непълнолетни певачки трябва и с учебните занятия да се съобразява.:lol: Иначе тая Ивайла има някакъв "Ива Екимова" вайб на ковренските си снимки в Инстаграм. Смятай, на колко е едната и на колко другата. Докарва го на милфка отвсякъде. Ако в "Стани богат" има въпрос за 100 000 "На колко години е Ивайла?" на никой няма да му хрумне 16.

Не знам тя ли се докарва така по свое желание или Гальо просто я води при обичайните лица, които правят всички еднакви, а на такива като Данна и Ивайла им слагат по 20+ години отгоре.

Иронично ми е също така като се сетя за възрастта на Ивайла и се замисля, че Лидия и Десита вече са старейшините в Алфа...:roll1:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Gerganafen каза:

Вярно си е, Гъбин с тия неговите непълнолетни певачки трябва и с учебните занятия да се съобразява.:lol: Иначе тая Ивайла има някакъв "Ива Екимова" вайб на ковренските си снимки в Инстаграм. Смятай, на колко е едната и на колко другата. Докарва го на милфка отвсякъде. Ако в "Стани богат" има въпрос за 100 000 "На колко години е Ивайла?" на никой няма да му хрумне 16.

Маман се опитва да направи копие на леля Данче?

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , DarkChild каза:

Хора, бе, дайте да организираме една благотворителна акция. Да направим едно добро. Целта е много благородна. Да съберем пари за Емилия за нова песен от Кости. Какво ще кажете?

Къде й е долнището?

Не е Давид на Микеланджело, все пак.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Аз ще скандализирам като си призная,че най слушаната ми песен това лято е..

 

И покрай тази песен кой от двамата ти стана малкоо по-приятен? 😁

  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

И покрай тази песен кой от двамата ти стана малкоо по-приятен? 😁

Мокрият сън на Маман

WWW.INSTAGRAM.COM

2,261 likes, 23 comments - rrumenradev on June 8, 2023

 

  • Haha 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, SG каза:

Не знам тя ли се докарва така по свое желание или Гальо просто я води при обичайните лица, които правят всички еднакви, а на такива като Данна и Ивайла им слагат по 20+ години отгоре.

Иронично ми е също така като се сетя за възрастта на Ивайла и се замисля, че Лидия и Десита вече са старейшините в Алфа...:roll1:

Вярно дечурлигата в Алфа сигурно гледат на Лидия и Десита като на някакви лелки.:roll1:

Поне и двете ми любимки - Гери и Лиди изчакаха да навършат пълнолетие преди да се гмурнат в чалгата.:1000(1):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Вярно дечурлигата в Алфа сигурно гледат на Лидия и Десита като на някакви лелки.:roll1:

Поне и двете ми любимки - Гери и Лиди изчакаха да навършат пълнолетие преди да се гмурнат в чалгата.:1000(1):

Оф, като почнете като стари чичаци... Какво от това, че стартират на 15? Децата в Бонбон почваха на 7. Мара отварачката се е изявявала в Като лъвовете още по-малка..

 

Обяснете какво и защо Ивана седи до Цецилища..

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Оф, като почнете като стари чичаци... Какво от това, че стартират на 15? Децата в Бонбон почваха на 7. Мара отварачката се е изявявала в Като лъвовете още по-малка..

Според мен няма проблем да станеш изпълнител под 18 години, но Алфите и Данна от 15-16 годишни въртят гъзове с къси рокли по дискотеките.

Уж са с “придружители”, но като се пуснат от колата на лайв преди участие са само с един озвучител. Просто не е отговорно.

Нека са певици, но да не ги пускат по участия докато още са деца.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, xroflx9 каза:

Мокрият сън на Маман

WWW.INSTAGRAM.COM

2,261 likes, 23 comments - rrumenradev on June 8, 2023

 

Определено е готин. Има вкус. 😁🤭

преди 7 минути, meleto каза:

Обяснете какво и защо Ивана седи до Цецилища..

Концерт в Благоевград на площада. Ивана на снимката изглежда по-готина  от Цецана. 

  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Оф, като почнете като стари чичаци... Какво от това, че стартират на 15? Децата в Бонбон почваха на 7. Мара отварачката се е изявявала в Като лъвовете още по-малка..

Даваш като пример деца, изпълняващи детски песни. Разликата с 15-16 годишни, курвеещи наравно с "големите" е доста голяма. Примерът с Мара Боклука също ти е голям автогол. Виждаме в какво се в превърнала. Но пак казвам, има колосална разлика между детски продукции като "Кой е по-по-най", "Бон-бон" и това 15-годишно дете да си направи куп корекции, да се намаже със сума ти грим и да се юрне да се чекне предизвикателно, пеейки ковренски текстове.

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...