Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Sunlight каза:

Днес 3 пъти Нямаш мене, Проблем, Виждам те, И това е любов, Четири стени, 107 дни, Аз бях тук, Сладкото зло, Майната ти , свети Влаентин.

За първи път да присъствам на участие на Коце, което се отмени. Никога не ми се беше случвало да отида и участието да се отмени и да не се знае до последно ще има ли участие ,или не. Но големите дъждове провалиха всичко и Коце нямаше как да дойде с тези наводнения. 

От колко години ходиш на участия на Кокаин?

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, HIStory каза:

Спести си обичайните опити за оригиналничене и отговори на въпроса. Или както обикновено хвърляш някакви думи в пространството,  зад които нямаш капацитет да защитиш? Нищо ново.

Когато военнопрестъпницата нажули над милион гледания за 24 часа на чисто нова песен и влезе в топ 50 на най-стриймвани ютюб клипове в световен мащаб, когато има над 2. 4 милиона последователя в инстаграм и стилистите на Ким Кардашиян и Бионсе я следят, за да копират нейните визии. Когато продаде последният си албум в 400 000 тираж със само 2 клипа и почти никаква промоция. Когато Звезде Гранда с нея троши рекорди, когато концертът й в Юбокс е най-стриймваното събитие за 2020-та - тогава ще е кралица. Дотогава ще е една дебела, грозна, разплута парцалеса, в лъскави рокли "Юнона", мучаща боса и потна. Сега като Марина, на която дължи успеха си, я няма - ще заминава пак на село да дои кравите.
 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Emanuela.Carey тръпнем ли?

WWW.INSTAGRAM.COM

1,345 likes, 27 comments - emanuelaofficialll on September 12, 2023: "“Втори дом” 🎀🩷🛍️ #barbie #emanuela #vtoridom #newsong #video #soon"

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Когато военнопрестъпницата нажули над милион гледания за 24 часа на чисто нова песен и влезе в топ 50 на най-стриймвани ютюб клипове в световен мащаб, когато има над 2. 4 милиона последователя в инстаграм и стилистите на Ким Кардашиян и Бионсе я следят, за да копират нейните визии. Когато продаде последният си албум в 400 000 тираж със само 2 клипа и почти никаква промоция. Когато Звезде Гранда с нея троши рекорди, когато концертът й в Юбокс е най-стриймваното събитие за 2020-та - тогава ще е кралица. Дотогава ще е една дебела, грозна, разплута парцалеса, в лъскави рокли "Юнона", мучаща боса и потна. Сега като Марина, на която дължи успеха си, я няма - ще заминава пак на село да дои кравите.
 

 

Не знам аз дали трябва да си оправя българския,  но ти определено трябва да поработиш върху географията си - Сърбия и бивша Югославия не са Балканите, мислех,  че сме уточнили тоя елементарен въпрос.  Интересуват ме успехите й у нас, в Гърция,  Турция,  Румъния. Нали беше кралица на Балканите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

@Emanuela.Carey тръпнем ли?

WWW.INSTAGRAM.COM

1,345 likes, 27 comments - emanuelaofficialll on September 12, 2023: "“Втори дом” 🎀🩷🛍️ #barbie #emanuela #vtoridom #newsong #video #soon"

 

Помогнете ми да стана

spacer.png

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Когато военнопрестъпницата нажули над милион гледания за 24 часа на чисто нова песен и влезе в топ 50 на най-стриймвани ютюб клипове в световен мащаб, когато има над 2. 4 милиона последователя в 
 

 

То тия последователи са фейк. Повечето от снимките й са с лайкове като на снимките на Алфите,при все че на 95% от тях е гола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Не знам аз дали трябва да си оправя българския,  но ти определено трябва да поработиш върху географията си - Сърбия и бивша Югославия не са Балканите, мислех,  че сме уточнили тоя елементарен въпрос.  Интересуват ме успехите й у нас, в Гърция,  Турция,  Румъния. Нали беше кралица на Балканите?

Географията е наука на бедните жени от народа, към които аз не принадлежа. Обърни се към Кали Праси фан за въпроси от подобен характер. 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

То тия последователи са фейк. Повечето от снимките й са с лайкове като на снимките на Алфите,при все че на 95% от тях е гола.

Ами и Алфите да си купят толкова последователи, ама нямат 40 милиона долара net worth. 🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Ами и Алфите да си купят толкова последователи, ама нямат 40 милиона долара net worth. 🤭

Емануела има 1,9 милиона последователя. Бъдещата кралица на Балканите е ясна!

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Емануела има 1,9 милиона последователя. Бъдещата кралица на Балканите е ясна!

Бъдеща? Бабите за които се спори по-горе нямат и 5% от дискографията на ЕМАНУЕЛА!

Когато някоя от тях изпее за Таралежа-ежа-ежа ще си помисля дали са достойни за каквато и да е титла.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Емануела има 1,9 милиона последователя. Бъдещата кралица на Балканите е ясна!

Тя е кралицата на Корея, Япония и Китай!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Бъдеща? Бабите за които се спори по-горе нямат и 5% от дискографията на ЕМАНУЕЛА!

Когато някоя от тях изпее за Таралежа-ежа-ежа ще си помисля дали са достойни за каквато и да е титла.

Това е ниска топка за сръбските плескавици. Моят личен фаворит е

”ти като колан кажи ли го играеш? Нещо почне ли да те стяга сменяш дупката!” Могат само да завиждат на такава лирика.

  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

”ти като колан кажи ли го играеш? Нещо почне ли да те стяга сменяш дупката!” Могат само да завиждат на такава лирика.

“Парите твои свършват без време

Свършват по-често от тебе”

spacer.png

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Феновете на Глория да коментират текстове и музика като цяло е все едно един социално слаб да коментира вкуса на черния хайвер, който не е опитвал през живота си. 

Какво намесваш веднага Глория? Говорим само и единствено за Карла, която плю по нашата музика, а последните й албуми са с евтини текстчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте и мене тая Карлеуша ме дразни, но е факт, че е кандидатствала за пари, получила е финансиране и е направила топ проект. Това е точно противоположното на нашите легенди в чалгата, които от година на година стават все по евтини и безидейни, че и крадливи в някои случаи, включае Стораро и Азис. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, pacho каза:

Какво намесваш веднага Глория? Говорим само и единствено за Карла, която плю по нашата музика, а последните й албуми са с евтини текстчета.

Чух, че си секси татенце, затова мигновено ти прощавам всички неща, които пишеш.
 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлеуша я уважавам за смелостта да прави дръзки и новаторски неща. То тоя бизнес трябва и да се развива някак. Единствено, против което се обявявам, е само, че някои от песните са с много хард текстове.

В Звезде гранда също така имаше навика да нарежда доста участниците, които по нейни думи пеят "сельоберске песме" в стил Южни ветар. Като изключим това, я намирам за много хитра, умна и откровена, даже и в повече. А за Цеца - знаем, че я харесва, просто не е ок с Аркановите мръсни номера. Интересен факт е, че майка ѝ, Дивна, която почина, е взела назаем пари от Драгана, за да бъде издаден първият албум на Карли.

Кака Десс колко беше хубава в периода на реванш победата си у Брадъро:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

Не знам аз дали трябва да си оправя българския,  но ти определено трябва да поработиш върху географията си - Сърбия и бивша Югославия не са Балканите, мислех,  че сме уточнили тоя елементарен въпрос.  Интересуват ме успехите й у нас, в Гърция,  Турция,  Румъния. Нали беше кралица на Балканите?

Впрочем Дива на Йеца е продал 400 000 бройки от 2012 до днес. А албумите на Цаца, която се води уж топ име на Балканите - кралица, майка, второ пришествие, от 2011 - 200 000, от 2013 - 200 000. А вторият беше широко промотиран и с концерти, вкл. и тук. Карлеуша не е правила турне и пак я е надпродала. Така че май май Цеца е само един надут имиджово балон.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, pacho каза:

Какво намесваш веднага Глория? Говорим само и единствено за Карла, която плю по нашата музика, а последните й албуми са с евтини текстчета.

Глория и вкуса ти за музика има много общо с конкретното ти мнение. Защото ти такава музика, каквато е в Алфа - не слушаш и естествено е, че няма да ти хареса. Йеца гони младите и е направила това, което е вървежно по света, пречупено през призмата на сръбските автори. 

Нито трапа, нито рапирането, хип хоп и хипер поп бийтовете са ти стихията точно на теб, дето обичаш по-лиричните и музикантски неща, с много инструменти в аранжимента. Но на такива бийтове, каквито е ползвала Йеца, няма как да пееш някакви ултра житейско-философски текстове. Иначе откъм звук Йеца е светлини години над Глория, защото с всеки албум експериментира и представя нещо ново, нещо, което не е правила до момента. Докато твойта любимка си е забила в едно русло и туй то. 

Българската музика е пълен бълвоч и това е всеизвестен факт. Щото качеството на дадена музика в дадена държава далеч не се измерва само с песните на топ имената. А тук всичките са еднакви и правени по калъп. До вчера всички вкупом плюехте бг чалгата колко била пропаднала и как не струвала 5 стотинки, днес като го каза Йелена и обърнахте палачинката. ЩО?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че ви дразни конкретно Карлеуша, а факта, че тя прави нещо с почти 30 години кариера, а вашите любимки не правят нищо, дето ще го помним утре. Няма нужда да сте пасивно-агресивни всеки път, когато някой влага повече усилия, старание и пари от идолките ви.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Абе, с днешна дата сърбите какви тиражи на албумите правят?

Индира Радич жива ли е и защо Ивана спря да я кавърдисва?

Те почти като нас не издават албуми, изключвайки Милица Павлович и някои от старите имена.

Жива е, пее си по участия... Ивана последно направи кавъри на Сека и Дара... като цяло със зор запомням какво издава. "Този цирк" беше добро предложение, но флопна още в началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Абе, с днешна дата сърбите какви тиражи на албумите правят?

Индира Радич жива ли е и защо Ивана спря да я кавърдисва?

Мисля, че някъде около 2007-2008 Индира финишира като топ име, след това да има 2-3 албума. Но общо взето двете с Ивана имаха пик по едно и също време и по едно и също време залязоха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...