Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Иначе квато и да е кралицата на Балканите - Карлеуша - поне на 28-мата година от кариерата си вади това:

+ 2 албума в рамките на 7 дни.
Няма да питам Глора какво е направила на 28-та година от кариерата си, май беше ходила да лиже калните цървулки на един друг сръбски бабиер - Драйгойка, след като въпросната бе прекопала собственоръчно полетата си с насаждения, благодарение на които захранва огромното си по размери и жива маса туловище. 

Изглежда яко, но много ми напомня на Telephone на Гага и Бионсе... даже някои ефекти са същите.

 

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мисля, че някъде около 2007-2008 Индира финишира като топ име, след това да има 2-3 албума. Но общо взето двете с Ивана имаха пик по едно и също време и по едно и също време залязоха.

Винаги съм мислил, че Индира е в Б група в Сърбия...

 

преди 8 минути, adorable каза:

Те почти като нас не издават албуми, изключвайки Милица Павлович и някои от старите имена.

 

Питам щото хвалите някакви албуми по 200-400к... правят ли се такива тиражи в днешни дни? Впрочем, у нас критериите за златен албум са смешни...200к  направо са космически.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, meleto каза:

Питам щото хвалите някакви албуми по 200-400к... правят ли се такива тиражи в днешни дни? Впрочем, у нас критериите за златен албум са смешни...200к  направо са космически.

Не се правят, последните албуми на топ имената се зареждат по магазините в максимум 10 К тираж общо, а колко са продадени - няма инфо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Винаги съм мислил, че Индира е в Б група в Сърбия...

Змаж от 2003-та е може би най-награждавания сръбски албум изобщо. И пак е продал доста малко - само 100 000 бройки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

тук не говорим за счети, че да се споменават половите органи на нечия майка.

  Счети е кралицата на Балканите и отвъд.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Изглежда яко, но много ми напомня на Telephone на Гага и Бионсе... даже някои ефекти са същите.

Само 12 години по-късно. Милата ползва интернет експлорър.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлеуша е доста страховита както за гледане, така и за слушане. Няма женственост при нея, всичко е вулгарност, пеенето е болезнено за слуха. Колкото до репертоара й - знам не повече от 3 нейни песни, а слушам сръбско от 20 години. Масово в България не се знае и една. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DenFevgo каза:

Карлеуша е доста страховита както за гледане, така и за слушане. Няма женственост при нея, всичко е вулгарност, пеенето е болезнено за слуха. Колкото до репертоара й - знам не повече от 3 нейни песни, а слушам сръбско от 20 години. Масово в България не се знае и една. 

Посредствеността, незаинтересоваността и липсата на знания си е лично ваш проблем, няма нужда да ни занимавате с него!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Карлеуша не ми е сред любимките, то от сръбкините почти никоя не е, но няма как да се отрекат хъса и успехите й. Също така съм на мнение, че с тази футуристичност тя не копира баш Гага, а по-скоро е вдъхновена от k-попа, който реално си е днешния световен тренд. Малко необичайно е да гледаме 50-годишна жена в такава светлина, де, но няма да лъжа, че много бих се накефил ако и някои като моята Доня и други от жанра изобщо можеха да се опитват да са в тон с наистина модерното, вместо да си мислят, че модерното е да продължават да се правят на еднакви секси тунинговани кукли (не бих се очудил това да им е било заключението и като са гледали филм като Барби).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От последния официален албум на Марая Кери са продадени 600 000 копия в световен мащаб, на Селин Дион - 500 000, на кака им Мадона - около 700 000, Джей Ло - 500 000. Един балкански траверс,  "пеещ" на неконвертируем сръбски, продава по 400 000...

Чудя се сам  вярваш ли си на глупостите.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , HIStory каза:

От последния официален албум на Марая Кери са продадени 600 000 копия в световен мащаб, на Селин Дион - 500 000, на кака им Мадона - около 700 000, Джей Ло - 500 000. Един балкански траверс,  "пеещ" на неконвертируем сръбски, продава по 400 000...

Чудя се сам  вярваш ли си на глупостите.

 

Откога Глория е балкански траверс???? Не е ли само Дунав мостки такъв?

Не знам тая селяндурка Джей Ло къде я слагаш при големите Мадона и Марая, които имат албуми с по над 30 милиона продадени копия. А чистачката от Бронкс - най-продавания й е с над малко над 8 милиона. Квебекската бабишница с единия хит благодарение на Титаник, пееща по казина сред пияни богати чичаци жива ли е още или ни подсещаш за нея, за да й направим панахида??????????

Тейлър Суифт продава по над 10 милиона от албум, щом тя може, нейният еквивалент от Балканите що да не може??? 

Казах ти ясно, че мисленето изобщо не ти се отдава и в твоя случай е само загуба на време, а ти продължаваш да се пънеш ли, пънеш да ми доказваш колко големи са ти липсите в тая област. 

преди 3 часа , SG каза:

На мен Карлеуша не ми е сред любимките, то от сръбкините почти никоя не е, но няма как да се отрекат хъса и успехите й. Също така съм на мнение, че с тази футуристичност тя не копира баш Гага, а по-скоро е вдъхновена от k-попа, който реално си е днешния световен тренд. Малко необичайно е да гледаме 50-годишна жена в такава светлина, де, но няма да лъжа, че много бих се накефил ако и някои като моята Доня и други от жанра изобщо можеха да се опитват да са в тон с наистина модерното, вместо да си мислят, че модерното е да продължават да се правят на еднакви секси тунинговани кукли (не бих се очудил това да им е било заключението и като са гледали филм като Барби).

Джей Кей е на 45, а не на 50. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тейлър Суифт продава по над 10 милиона от албум, щом тя може, нейният еквивалент от Балканите що да не може??? 

 

🤣

Тогава ние не сме на Балканите.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

Квебекската бабишница с единия хит благодарение на Титаник, пееща по казина сред пияни богати чичаци жива ли е още или ни подсещаш за нея, за да й направим панахида??????????

Кофтито на това да си прост е, че винаги държиш да го покажеш пред хората.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DenFevgo каза:

Кофтито на това да си прост е, че винаги държиш да го покажеш пред хората.

 

 

Тогава защо ходиш по концерти на Глория да пищиш на Кралица????

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DenFevgo каза:

 слушам сръбско от 20 години. 

Толкова много изгубени мозъчни клетки в слушане на разни сръбски плескавици. 🤡

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Ники, в роля си, но недей така - Селин е болна, знаеш. Въобще не можем да ги сравняваме с нашите селянки. Селин излиза на улицата и си говори свободно с хората. Нашите се зъбят на феновете си, а пред Цеца, Драгана и т.н. се подмокрят. Последния такъв случай беше с Ивана, дето си просеше снимка с Цеца, та чак видео качила.  Много е жалко отстрани да се види - същата работа като с близостта ѝ с Бойко преди години.

Е затова и чужденците няма да ни уважават. Когато Цеца признае някое наше име, ама така в очите ѝ да го видя - ще я призная и ще пренебрегна криминалните ѝ прояви. Айде, Драгана поне е човечна и не те кара да се чувстваш като изтривалка до нея. И дотам спира всичко със сръбкините, на които мрем да се кланяме.

Карли е провокатор - всички много ѝ се връзват и намразват. А и тя имаше предвид, че се дава популярност и се правят кавъри на тъпотиите от нашите песни. Факт е, че в последните години нивото на продукцията ни е мега ниско. Айде да направи Теа кавър на някое яко парче с фолклорни елементи и хубав текст, да видим дали така ще приказва. 

Те дори един Азис не искат да признаят... Цеца го била отрязала да я подгрява. Коя е Цеца да отрязва когото и да било? Да си стоят в Сърбия и толкоз, и да се радва, че тук я искат, защото има юго републики, където не щат и да я чуят... и то, както Карлеуша каза - "не заради фалшиво пеене".

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Много в жалка Ивана отстрани как си просеше снимка с Цеца, та чак видео качила. Когато Цеца признае някое наше име, ама така в очите ѝ да го видя - ще я призная.

Просто две фенки на Рени! :bd:

IMG_4858.jpegIMG_20200620_133533.jpg.ca436a46a9c341e992679e0ed911aad6.jpg

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Andrew Cunanan. каза:

Последният албум на Теа Тайрович е издаден в  тираж 1 500 бройки, този на Милица Павлович - 10 000.

Значи само изкуствено хвалят "ПАЗАРЪТ" в Сърбия и как били шовинисти и купували албуми. Реално единственият им плюс е, че разполагат с около 15милиона пазар, което пак е много повече, отколкото у нас, но и хърватите.. едва ли кълват на всичко. 

Сега видях, че Сърбия е с под 7млн, както сме ние. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Е, Ники, в роля си, но недей така - Селин е болна, знаеш. Въобще не можем да ги сравняваме с нашите селянки. Селин излиза на улицата и си говори свободно с хората. Нашите се зъбят на феновете си, а пред Цеца, Драгана и т.н. се подмокрят. Последния такъв случай беше с Ивана, дето си просеше снимка с Цеца, та чак видео качила.  Много е жалко отстрани да се види - същата работа като с близостта ѝ с Бойко преди години.

Е затова и чужденците няма да ни уважават. Когато Цеца признае някое наше име, ама така в очите ѝ да го видя - ще я призная и ще пренебрегна криминалните ѝ прояви. Айде, Драгана поне е човечна и не те кара да се чувстваш като изтривалка до нея. И дотам спира всичко със сръбкините, на които мрем да се кланяме.

Карли е провокатор - всички много ѝ се връзват и намразват. А и тя имаше предвид, че се дава популярност и се правят кавъри на тъпотиите от нашите песни. Факт е, че в последните години нивото на продукцията ни е мега ниско. Айде да направи Теа кавър на някое яко парче с фолклорни елементи и хубав текст, да видим дали така ще приказва. 

Те дори един Азис не искат да признаят... Цеца го била отрязала да я подгрява. Коя е Цеца да отрязва когото и да било? Да си стоят в Сърбия и толкоз, и да се радва, че тук я искат, защото има юго републики, където не щат и да я чуят... и то, както Карлеуша каза - "не заради фалшиво пеене".

Според мен Цаца не признава нашите, защото тя е по-голяма звезда в България от тях в родната си държава. Само виж колко концерта направи тя тук за последните 11-12 години, сигурно са над 10, голяма част от тях бяха супер пълни и бързо разпродадени.

Отделно го има и другия елемент Цаца пее от 88-89 - едно 5-6-7 години преди повечето благоговеещи пред нея чалгарки да са започнали, а Азис и Ваня чак 11-12 години след това. Отделно на Ивана кариерата се базира на сръбски кавъри, а Азо колко песни на Драгана и Цеца кавърдиса къде легално, къде - не.

На Цаца не й пука за никого - идва снима се, пее, взима си парите и си ходи. Нашите се бутат да я подгряват, защото са много прости. Целият народ сме с манталитета на гъзолизството и мазненето, неслучайно сме били цели 500 години под турско робство. Не може да си продала хиляди албуми, да е имало истерия по теб, да си вземала най-големите награди и хонорари, и накрая да се разтапяш пред сръбската плескавица като пред Бог.

Ивана е долна лицемерка и се върти около силните на деня. Тя собствено мнение има колкото и своя собствена авторска музика.

Селин ми е бабишкерница отвсякъде, заклевам се една нейна песен освен тази за Титаник не знам. Нито мога да я слушам, нито да я гледам, неприятна ми е. Но е факт, че от топ звезда през 90-те с милиони продадени албуми, тя първа се забута в казината в Лас Вегас да прави безконечни резиденции, след като спря да продава като луда музиката си.

Иначе Селин по подобие на Уитни не е написала и 1 песен в живота си. Марая сама си пише, композира нещата, Мадоня също. Изобщо няма база за сравнение. След като първите 2 имат поне 2 успешни десетилетия в кариерата си, а Селин само 1.

Чужденците не ни уважат защото ги крадем/копираме.

Азис подгряваше Цеца на Стадион Васил Левски през 2006-та при ... 5 000 публика от стадион с капацитет 50 000 души. 🤭

преди 5 минути, Runevski каза:

:bd:

IMG_4858.jpegIMG_20200620_133533.jpg.ca436a46a9c341e992679e0ed911aad6.jpg

Значи Цеца няма ли снимка с ултра-платинения-димантен албум на Рени - "Опа, опа" - ич не ми я хвали!

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Значи само изкуствено хвалят "ПАЗАРЪТ" в Сърбия и как били шовинисти и купували албуми. Реално единственият им плюс е, че разполагат с около 15милиона пазар, което пак е много повече, отколкото у нас, но и хърватите.. едва ли кълват на всичко. 

Сега видях, че Сърбия е с под 7млн, както сме ние. 

Ми за Теа има слухове, че си пазарува гледания от таджикистан, турция, иран и т.н. Така че...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Джей Кей е на 45, а не на 50. 

Объркал съм се. Помислих си, че щом с Гло са тръгнали по едно време и обсъждате колко е пропаднала днес едната в сравнение с другата, то и възрастта им е еднаква. :D Карлеуша на 15 ли е пропяла? Има надежда за Данна и Ивайла значи.

Но и на връстницата си Десс може да стане вдъхновител. Искаме да видим Доня с визия като от Karlyb*tch!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Джей Кей е на 45, а не на 50. 

Кел файда. Разбрахме,  че имаш фетиш към дърти сръбски траверси,  можеш да се успокоиш вече и да продължиш да живееш спокойно паралелната реалност,  в която  т. нар. JK е кралица на нещо друго освен фотошопа. 

dbefca799fa7cd88e45f35d85073ab9c.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Кел файда. Разбрахме,  че имаш фетиш към дърти сръбски траверси,  можеш да се успокоиш вече и да продължиш да живееш спокойно паралелната реалност,  в която  т. нар. JK е кралица на нещо друго освен фотошопа. 

 

 

1679907547-gloriya.webp

g.jpg

960x540.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...