Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, DevilWish каза:
Имейл:
Може да бъде изображение с 1 човек и текстово съобщение
Джина Стоева модел на Стефифешън

Може да е илюстрация на 1 човек, Супермен и текстово съобщение
Глория:
Няма налично описание на снимката.
Няма налично описание на снимката.
Славка Калчева:
Няма налично описание на снимката.
Емилия (Счетоводителката)
Няма налично описание на снимката.
ИВАНА:
Няма налично описание на снимката.
Няма налично описание на снимката.
Няма налично описание на снимката.
Соня Немска
Може да е илюстрация на 1 човек и текстово съобщение
Софи Маринова:
Може да е илюстрация на 1 човек и текстово съобщение
Глория има много модели..... :D 
Може да е илюстрация на 1 човек, обувки и текстово съобщение

И за десерт:
Може да бъде изображение с 1 човек и изправен

Правилно се е ориентирала Стефифйешън да спира с парцалките и да ги предлага директно, кой пък иска да ги гледа с дрехи, още повече на тия народни цени. Да беше написала обаче какво включва програмата, както и тарифи за фетиши и други извращения. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Правилно се е ориентирала Стефифйешън да спира с парцалките и да ги предлага директно, кой пък иска да ги гледа с дрехи, още повече на тия народни цени. Да беше написала обаче какво включва програмата, както и тарифи за фетиши и други извращения. 

На хора им се струвало, че Стефифешън ще шие дрехи за Глория за юбилейния й концерт.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, xroflx9 каза:

@Stela можеш ли да напишеш по колко гледания правят топ 5 в нейбъла?

1. Меди - Обичам те, ти мене не - 149к

2. Джордан - Къв съм як - 134к

3. Емрах - Харесва ти, признай - 132к

4. Анелия и Константин - Нямаш мене - 86к

5. Галин и Емилия - Ела, Хабиби - 79к

----------------------------------------

Ергенът - 76к, Непослушен - 61к Абракадабра - 56к, Горчиво - 47к, Спомени - 43к, Живей, мило мое - 39к, От кеф да умирам - 33к, Не си ме давай - 32к

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, pacho каза:

На хора им се струвало, че Стефифешън ще шие дрехи за Глория за юбилейния й концерт.

Да шие за Емилия. Повече ще си пасне като стил. 😁

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Stela каза:

Андреа явно си пие хапчетата с алкохол и имат обратен ефект. 😂

Ще й измия косата 🤣🤣🤣🤣

А може би е искала да каже че и ще "и змия в козата"??? С Дора никога не се знае, а преводача от шльокавица до реален български просто отказва. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

На хора им се струвало, че Стефифешън ще шие дрехи за Глория за юбилейния й концерт.

 

преди 24 минути, Stela каза:

Да шие за Емилия. Повече ще си пасне като стил. 😁

Обратното. И двете е редно да почнат да шият ЗА Стефифешън, стига са се занимавали с глупости и лишават шивашката индустрия от уменията и талантите си. Пък и не само те. 

  • Haha 4
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

 

Обратното. И двете е редно да почнат да шият ЗА Стефифешън, стига са се занимавали с глупости и лишават шивашката индустрия от уменията и талантите си. Пък и не само те. 

Гюрюлту не знам да може да шие. Виж, да кара камиона с доставките - да.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Lelqtian каза:

 

Обратното. И двете е редно да почнат да шият ЗА Стефифешън, стига са се занимавали с глупости и лишават шивашката индустрия от уменията и талантите си. Пък и не само те. 

 telefon-da.gif

На ЛелятиАн му се струвало, че Глория и нейната счетоводителка работят за Стефифешън.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Лейди Б се яви в Гласът на България и се загледах в една определена снимчица от преди дооооста време. :D 

519x7421.jpg

Gloria-Discography-CD-Liubovta-nastoqva.

 

Това значи ли, че и Глория ще се яви през този сезон?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Гюрюлту не знам да може да шие. Виж, да кара камиона с доставките - да.

Ама пък да й признаем уменията. Не всяка може да кара камиони, тирове, трактори, вършачки и подобни техники.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, бе, дайте да организираме една благотворителна акция. Да направим едно добро. Целта е много благородна. Да съберем пари за Емилия за нова песен от Кости. Какво ще кажете?

преди 8 минути, pacho каза:

drfv.jpg

Къде й е долнището?

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доня Минети май се е отказала да налага новите алфи. Сега им разгледах канала и видях че Ивайла няма нова песен от половин година,а другите двама от 4 месеца.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Хора, бе, дайте да организираме една благотворителна акция. Да направим едно добро. Целта е много благородна. Да съберем пари за Емилия за нова песен от Кости. Какво ще кажете?

Къде й е долнището?

На две восъчни статуи защо им е долнище??? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Доня Минети май се е отказала да налага новите алфи. Сега им разгледах канала и видях че Ивайла няма нова песен от половин година,а другите двама от 4 месеца.

Мирела и Ивайла имат записани песни и клипове още от средата на лятото. Сигурно чака да мине още малко време от песента на Лидия и ще ги пусне наведнъж.

За Алпай май не е много сигурно колко дълго ще го бъде защото яде твърде много хейт. И за разлика от другите няма никакви участия.

Някой в Тикток беше написал, че са го вкарали в Алфа по родствени пътища като услуга.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Мирела и Ивайла имат записани песни и клипове още от средата на лятото. Сигурно чака да мине още малко време от песента на Лидия и ще ги пусне наведнъж.

За Алпай май не е много сигурно колко дълго ще го бъде защото яде твърде много хейт. И за разлика от другите няма никакви участия.

Някой в Тикток беше написал, че са го вкарали в Алфа по родствени пътища като услуга.

И аз имам записана песен, но не знам кога ще я пусна. Скъпа, Кулагинова снощи говори за Андето май или поне видях некво видео. И хората дават на това нещо пари. Дори @Fast ще се съгласи, че той не бива да живее. Много е мазен и долен, трябва да се спомине. 

  • Haha 1
  • drunk 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз имам записана песен, но не знам кога ще я пусна. Скъпа, Кулагинова снощи говори за Андето май или поне видях некво видео. И хората дават на това нещо пари. Дори @Fast ще се съгласи, че той не бива да живее. Много е мазен и долен, трябва да се спомине. 

Кулагин е на лайв по 18 часа на ден и постоянно говори за всички. На Андреа и Александрова им се подмазва най-много, но от скоро се мазни и на Галин. 
Маман може да го е надупила като такса да не плюе Алфа.

Но наистина показно за това какво съдържание обича да гледа нацията ни щом му дават хиляди левове в гифтове всеки ден.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

И аз имам записана песен, но не знам кога ще я пусна. Скъпа, Кулагинова снощи говори за Андето май или поне видях некво видео. И хората дават на това нещо пари. Дори @Fast ще се съгласи, че той не бива да живее. Много е мазен и долен, трябва да се спомине. 

Когато я пуснеш, тогава. Хитовия хит е винаги хитов. Тогава ще гърмим Барби първо нежно и с мерак, а после ... ;) 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...