Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

За група правеща по 60-70-80 милиона в премиерните 24 часа да имат само 5,4 милиона на квото и да е - е абсолютен провал. Миналогодишният им албум не произведе и един клип с милиард гледания.  И тяхното време изтича, дори корео клиповете не мачкат с гледания като:

 

Защото не е официален comeback, - както съм написал, момичетата не участват в клипа, песента не е промотирана изобщо. Това е просто някакъв саундтрак.

Зад един comeback стоят месеци предварителна реклама, живи изпълнения по корейски телевизии - “comeback showcase”, brand deals, commercials etc.

How You Like That дори не им е най-гледаната песен за 24 часа, а е PINK VENOM която излезе след това - така че как точно са започнали да залязват? Световното им турне също беше супер успешно.

Jisoo и Lisa също поставиха рекорди със соловите си песни.

Ако имат следващ comeback несъмнено ще е още по-успешен от предните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената “опасност” за BLACKPINK е, че в момента още не е ясно дали ще си преподпишат договорите със сегашния им лейбъл. Поради факта че други световни и корейски лейбъли им предлагат много повече пари и възможности.

Но дори да се разделят като група и 4те момичета (и най-вече Lisa) имат достатъчно голяма популярност да доминират и по отделно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Blackpink тръгнаха доста силно и после изведнъж зациклиха твърде съмнително. Зад океана наистина са отчаяни, струва ми се.

Тъй като винаги са ми харесвали повече от BTS се надявам ако се разделят поне някоя от тях да стане огромна световна звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Blackpink тръгнаха доста силно и после изведнъж зациклиха твърде съмнително. Зад океана наистина са отчаяни, струва ми се.

Тъй като винаги са ми харесвали повече от BTS се надявам ако се разделят поне някоя от тях да стане огромна световна звезда.

Не са зацикляли - просто лейбъла им се фокусираше върху brand deals вместо музика. Но всеки техен release си има огромен успех.

И 4те вече са световни звезди от години насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, SG каза:

Какви изненадващо слаби цифри и тук, на песни, които бяха номер 1 и номер 2 в най-големия плейлист. Но нали, хейтърско е да се казва истината, че и Селена Гомез, също като Майли Сайръс, вече не е същата сила.

8 Used To Be Young | 3.970.740

10 Single Soon | 3.879.835

Дуа Липа с последната си песен дебютира на 20 място с 2,95 милиона а също беше номер едно в най-големия плейлист. Тази дама се води за една от най-големите сензации в последните години.

Били, която се води една от най-силните стрийминг сили с песен за най-успешния филм в последните месеци дебютира с 3,610,162 streams.

Виждаме сега как двете песни се развиват. Цифрите са по-слаби от очакваното, но нека видим как ще се развият във времето. ;) 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Защото не е официален comeback, - както съм написал, момичетата не участват в клипа, песента не е промотирана изобщо. Това е просто някакъв саундтрак.

Зад един comeback стоят месеци предварителна реклама, живи изпълнения по корейски телевизии - “comeback showcase”, brand deals, commercials etc.

How You Like That дори не им е най-гледаната песен за 24 часа, а е PINK VENOM която излезе след това - така че как точно са започнали да залязват? Световното им турне също беше супер успешно.

Jisoo и Lisa също поставиха рекорди със соловите си песни.

Ако имат следващ comeback несъмнено ще е още по-успешен от предните.

Ми то това си е дефиницията за флоп бе мило! Песен и клип с огромни очаквания, чупещ рекорди първият ден, но хората не остават доволни от чутото и видяното, не си го пускат отново и то зацикля с гледанията. А година след излизането му - никой дори не си спомня, че е излизал такъв трак.

 

Щом за теб е нормално канал по с 90 милиона абонати да прави само 5 милиона гледания за първия ден на нова песен, което гарантира, че 18% от абонатите им са я видяли поведнъж, за мен - не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Ми то това си е дефиницията за флоп бе мило! Песен и клип с огромни очаквания, чупещ рекорди първият ден, но хората не остават доволни от чутото и видяното, не си го пускат отново и то зацикля с гледанията. А година след излизането му - никой дори не си спомня, че е излизал такъв трак.

 

Щом за теб е нормално канал по с 90 милиона абонати да прави само 5 милиона гледания за първия ден на нова песен, което гарантира, че 18% от абонатите им са я видяли поведнъж, за мен - не е.

Кой не си го е пуснал отново и е зациклило? Със 716 милиона гледания за година ли? Не сте си пили хапчетата днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Дуа Липа песента е за саундтрак и то беше преди Барби-манията да започне.

И нека не забравяме, че най-големите хитове за последните 10 години - Blinding lights и Shape of you, не тръгнаха особено силно.

Сега хит от раз се прави само с мега много промотиране, което е излишно, при положение, че ТикТок може да превърне в хитове песни на по 5-10 години, потънали в албумите или пък завършили на 19-то място в Евровизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Emanuela.Carey каза:

Не са зацикляли - просто лейбъла им се фокусираше върху brand deals вместо музика. Но всеки техен release си има огромен успех.

И 4те вече са световни звезди от години насам.

Не знам, за мен не може да тръгнеш толкова силно първите часове и после изведнъж едва ли не да спрат да ти се движат цифрите. Та то част от публиката им тепърва разбира, че са издали песен.

Световни звезди са като име на групата, но соло най-много Lisa да е известна сред по-широк кръг от хора. Аз имам предвид да бъдат масови имена като Кейти и Гага примерно.

преди 40 минути, -A. каза:

Дуа Липа с последната си песен дебютира на 20 място с 2,95 милиона а също беше номер едно в най-големия плейлист. Тази дама се води за една от най-големите сензации в последните години.

Били, която се води една от най-силните стрийминг сили с песен за най-успешния филм в последните месеци дебютира с 3,610,162 streams.

Виждаме сега как двете песни се развиват. Цифрите са по-слаби от очакваното, но нека видим как ще се развият във времето. ;) 

Саундтраците рядко стартират силно. Особено пък в случай като на Барби, който беше дори взиман на подбив и се очакваше да бъде тотален криндж преди да излезе и преди хората да разберат за какво нещо иде реч. Към днешна дата и Дуа, и Били мачкат с песните си и дори не са нужни статистики с цифри, за да се разбере това, просто защото хората масово им се кефят на песните и в самите киносалони.

Виж, при Селена и Майли е друго нещо. Две екс-Диснита от преди 10 години, за едната от които твърдите каква сензация била и днес. Резултатът - слаб във всички платформи, и то след тоновете реклама, включително и рекламата баш тип Барбихаймер двете да издадат песните си в един и същи ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес ще изригна с ново твърдение!

Към днешна дата Селена е много по-голяма звезда от Кейти Пери! Кейти Пери лежи на стари лаври! От 7 години песните и не предизвикват никакъв интерес и тя самата е една меме изпълнителка! За какво са ти три мега успешни ери като последния ти албум дебютира с 40 хиляди продадени копия в Америка ? Срам и позор! Предпочитам златната среда на Селена!

Рекох и отсекох.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

Днес ще изригна с ново твърдение!

Към днешна дата Селена е много по-голяма звезда от Кейти Пери! Кейти Пери лежи на стари лаври! От 7 години песните и не предизвикват никакъв интерес и тя самата е една меме изпълнителка! За какво са ти три мега успешни ери като последния ти албум дебютира с 40 хиляди продадени копия в Америка ? Срам и позор! Предпочитам златната среда на Селена!

Рекох и отсекох.

И мислиш, че ще тръгна да отричам ли?

Кейти Пери е залязла певица, но съм убеден, че почти никой не очаква завръщането, което предстои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

И мислиш, че ще тръгна да отричам ли?

Кейти Пери е залязла певица, но съм убеден, че почти никой не очаква завръщането, което предстои.

Трудна работа, не мисля че може да направи флопвръщането по могъщо, отколкото всички очакват ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

Аз имам предвид да бъдат масови имена като Кейти и Гага примерно.

Не е реалистично да правиш сравнение с певици, на които пиковия момент е бил преди толкова години и интернет културата е обърнала музикалната сцена на 360 градуса от тогава.

Такъв тип звезди надали някога ще видим отново защото вече не слушаме музика през радио и телевизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Не е реалистично да правиш сравнение с певици, на които пиковия момент е бил преди толкова години и интернет културата е обърнала музикалната сцена на 360 градуса от тогава.

Такъв тип звезди надали някога ще видим отново защото вече не слушаме музика през радио и телевизия.

И днес може да има такива звезди, просто отслабващата американска машина вече изпитва трудност да ги създава. Но пък баш в азиатската машина има много потенциал, защото до голяма степен е неизследвана територия - а имайки предвид и засилващото се политическо надмощие на същата тази част от планетата, според мен тепърва предстои целия свят да разбере за някои к-поп звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажеш, че Селена към днешна дата е по-голяма звезда от Кейти, е като да кажеш, че Джейсън ДеРуло е по-голям от Майкъл Джексън. Може и да е вярно, ама единствената база на сравнение е кой издава в днешно време и кой не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните години Селена (и половината поп) е по-актуално име с повече успехи от Кейти и това не е за отричане. Голямата разлика между двата типа е, че едната като луда работи за системата и системата работи за нея, а другата се научи как да е извън матрицата и сама да се гаври както със себе си, така и с всички, които очакват (очаквахме) от едно ТОП име да прави само номер 1 хитове с бляскава визия. Брилянтна и неосъзната от всеки градация, която на моменти си мисля, че може да е била и предварително назряваща, имайки предвид посланието в началото на края й, удобно поставено още преди CTTR (клипа долу). Затова очаквам и предстоящата кулминация на този няколкогодишен период да е грандиозна и да представлява не просто някакви цифрички в пропаднали към днешна дата класации, а истински импакт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На коя планета Кейти Пери е някакъв еквивалент на Майкъл Джексън
Майкъл живя и умря на върха, не е имал Swish Swish Bish.

На Кейти хитовия период беше от 2008ма до 2013та - 5 години.

+ Кейти още си пуска музика - просто неуспешна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че пределно ясно написах на каква база сравнявам Майкъл и Кейти. Реално на нищо и никого не може да се направи стопроцентов еквивалент, но се изисква четене с разбиране, а не четене с цел да намериш за какво да се заядеш, за да вникнеш. 
Кейти не е пускала песни от 3 години. Селена пусна песен преди 24 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достатъчни са два клика, за да се провери че има песен от преди 10 месеца - на явно абсолютно никой не е забелязал.

А дори в нейния канал има някаква песен от 2022 - която пак никой не е забелязал.

Spoiler

 

Последния албум на Кейти - 2020

Последния албум на Селена - 2020

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че Катя си издава чат-пат някакви колаборации не означава, че ги издава с някакви очаквания, даже точно обратното. ;) А баш пък Томас й е дългогодишен приятел и това с него въобще не е издадено, за да я върне едва ли не сред актуалните.:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какъв е тогава аргумента “тя не е актуална защото не издава”? Има предостатъчно музика между хитовия ѝ период и сега, която просто е неуспешна.

От целия албум Smile защо не удари нито един хит?

И да си вдига очакванията и да не си ги вдига - това е положението. Щом прави опити да промотира в SNL значи не си е пуснала песента “просто така за кефа”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за какво се спори въобще за Катя, след като нито аз, нито Blueberry, нито който и да е твърдим, че тя е актуална. Но и сингли в последно време не е издавала- за разлика от Селена. То причината въобще да се заговори за залязлата Кейти си е баш заради Селена всъщност и за отклоняване на темата от шока, че залязлата Майли с балада посред лято стартира по-добре от мега сензационната Селена с комерс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие казвате - Селена е по-актуална от Кейти защото Кейти не пуска нищо.

Реалността - Кейти пуска неща, но на никой не му пука. Имат албум по едно и също време и едната изкара хитове от своя - другата не.

В едните чартове води Селена - в другите Майли. И на двете проектите им се приемат добре. Това че ти си избираш кой чарт ти е по-приемлив, в зависимост това къде Селена е на по-ниска позиция е твой проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...