Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Blueberry каза:

Не знаем и при Селена какво е положението, всеки втори blind item е за това как тя си е зависима към кокаин от много години и никакъв rehab не ѝ е повлиявал.

Откъде излезе тая информация - от същите източници, които фотошопваха снимки на Кайли и Хейли как уж са ѝ се подигравали на веждите или тези, които бяха убедени, че The Idol е за нея?

Така е за жалост, и нейната отвеяност може да се дължи на дрога. Тук съм съгласен, че това безумие е масово в Холивуд и не мисля, че някой тук го използва като оръжие. Просто е факт, че Селена и да има някакви такива проблеми, тяхната форма при нея не е толкова агресивна и кариерно разрушаваща като при Деми. Но при Деми и психическите проблеми са отговорни - факт.

И все пак аз лично дори сега не бих я отписал, просто си зависи тя самата до колко ще е стабилна в бъдеще. Както се вижда напоследък канселирането на публични личности се преекспонира и вече не се приема толкова сериозно. А нейните причини хората да я хейтят дори не са били сред най-известните скандали тип Харви, Джони и Амбър и т.н. С добра песен и силен мениджмънт може и да постигне нещо някой ден. Дотогава имам наблюдения, че феновете й се радват и на рок версиите, а в крайна сметка изпълнителите точно за тази публика трябва да работят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деметра е тотално дъно и би си завряла междукрачието в обектива на камерите за малко внимание - факт, но.... не виждам нещо да я върне в играта. Ако предните години поне лийд сингъла беше някакъв хит при нея, къде топ 20, къде топ 10, то последните й два албума бяха абсолютни non-event-и, и дори дуета й с Ариана пикира някъде около 60-то място и след 2-3 седмици беше аут от класацията. А от последния албум май нищо и не влезе в Билборд. Дори фючерингите й са флопове. Имаше един период около 2017-та, когато беше започнала да има успешна кариера и тя съсипа всичко с поредното си предозиране.

Ужасно противна е като образ и личност. Нещо като Американската Глория.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотално се заби в последните няколко години, това е факт. Но то само като й погледне човек двете ери може ли да остане изненадан? Първият албум заради пандемията го забави с една година след първия сингъл, като междувременно издаде и някакви други рандъм песни. Вторият дори не е за коментар, там потреса е пълен още като му погледнеш обложката и му видиш заглавията на някои от песните. Жалко, че и някои добри парчета си заминаха ей така в тези ери.

Но в историята но музиката е имало и по-неочаквани завръщания. Деми поначало никога не е виждала върха на баш големите звезди и дори върха на такива като Майли и Селена. Подобни изпълнители дето са някъде там винаги може да изненадат както никой не го очаква, особено ако имат глас, с който да впечатлят. Нали, това да не изглежда като надежда от моя страна, не мисля да имам каквито и да е очаквания към Деметрия, мога да се надявам за нея единствено да успее да си намери мястото поне в личен план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Тотално се заби в последните няколко години, това е факт. Но то само като й погледне човек двете ери може ли да остане изненадан? Първият албум заради пандемията го забави с една година след първия сингъл, като междувременно издаде и някакви други рандъм песни. Вторият дори не е за коментар, там потреса е пълен още като му погледнеш обложката и му видиш заглавията на някои от песните. Жалко, че и някои добри парчета си заминаха ей така в тези ери.

Но в историята но музиката е имало и по-неочаквани завръщания. Деми поначало никога не е виждала върха на баш големите звезди и дори върха на такива като Майли и Селена. Подобни изпълнители дето са някъде там винаги може да изненадат както никой не го очаква, особено ако имат глас, с който да впечатлят. Нали, това да не изглежда като надежда от моя страна, не мисля да имам каквито и да е очаквания към Деметрия, мога да се надявам за нея единствено да успее да си намери мястото поне в личен план.

Тези, които стигат до върха не винаги са най-талантливите, просто няма никаква връзка. Или трябва да имаш желязна дисциплина и да си гониш кариерата до дупка или да имаш добър екип, който да слушаш и да те бута напред. Деми няма нито едното, нито другото, проблемите й с наркотиците пречат да е последователна и няма как да се получат нещата. Да не говорим, че към нейната персона интересът е нищожен, Селена, която даваш за пример покрай скандандалите с Хейли и Кайли беше супер вайръл, въпреки че нямаше актуална музика, преди това се събираше и разделяше с Джъстин и като цяло си подържа някакво ниво на медиен интерес, който е много важен. При Деметра този фактор тотално отсъства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , fearless` каза:

Тези, които стигат до върха не винаги са най-талантливите, просто няма никаква връзка. Или трябва да имаш желязна дисциплина и да си гониш кариерата до дупка или да имаш добър екип, който да слушаш и да те бута напред. Деми няма нито едното, нито другото, проблемите й с наркотиците пречат да е последователна и няма как да се получат нещата. Да не говорим, че към нейната персона интересът е нищожен, Селена, която даваш за пример покрай скандандалите с Хейли и Кайли беше супер вайръл, въпреки че нямаше актуална музика, преди това се събираше и разделяше с Джъстин и като цяло си подържа някакво ниво на медиен интерес, който е много важен. При Деметра този фактор тотално отсъства.

Факторът отсъства най-вече в последните години, но преди това си го имаше, макар и не на нивото на Селена. Винаги си е била плътно след нея и Майли. Голяма сензация си беше и тя в Дисни ерата, а в последствие се задържа именно благодарение на страхотното изпълнение в песни като Skyscraper, Give Your Heart a Break и т.н, което доказа на хората, че е добра певица. Съгласен съм, че трябва дисциплина или поне да остави на някой можещ мениджър да движи нещата вместо нея. Но както казах в преден пост - дори и само в рока да си остане и да не види вече комерсиален успех, важното е тя и феновете да са доволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато си приказваме за Деми гледам, че в US Рамания я коментират как преди време е опитала да се свали на Хенри Кавил. Това съм го пропуснал, но сега като го видях кралицата направо ми се издигна в очите с този похват! Selena who?:roll1:

5fa436f638425.png.853b81ad8d46ada369e296b7d35c255c.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека сме досадни и да повторим, че Майли е достигала 3 пика за които СелИна може само да мечтае. Първо с Hannah Montana, второ с Wrecking Ball и трето сега с Flowers. Мачкала е сензационно през 3 различни десетилетия. Малко могат да се похвалят с това. Да не говорим че дори и неща които не са били толкова успешни по класациите в Америка, са минавали доста добре комерсиално и в други държави.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Докато си приказваме за Деми гледам, че в US Рамания я коментират как преди време е опитала да се свали на Хенри Кавил. Това съм го пропуснал, но сега като го видях кралицата направо ми се издигна в очите с този похват! Selena who?:roll1:

5fa436f638425.png.853b81ad8d46ada369e296b7d35c255c.png

Ами това?

turkey lovato : r/comedyheaven

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

Ами това?

turkey lovato : r/comedyheaven

Да, и това го бях гледал тези дни, Andrew го беше постнал. Деметрия е кралица на скандалите по социалните мрежи!

Но мисля, че най-големият й хит в това отношение си беше, когато се скара на онази фенка Сара задето наричаше сестра й своя приятелка. Велика е (Деметрия, но и Хуанита също, де :D).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Да, и това го бях гледал тези дни, Andrew го беше постнал. Деметрия е кралица на скандалите по социалните мрежи!

Но мисля, че най-големият й хит в това отношение си беше, когато се скара на онази фенка Сара задето наричаше сестра й своя приятелка. Велика е (Деметрия, но и Хуанита също, де :D).

/Това също е хитово!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това е кариерен “пик” тогава наистина пожелавам на Селена да няма такъв в кариерата си

spacer.png

image.jpeg.3c45117c291e134eb3ffb809f7ebcebf.jpeg

Когато Ники Минаж ѝ каза че прилича на сурово пиле >>>>>>>>

Link to comment
Сподели в други сайтове

Визуално й беше гаден този кариерен пик, но нали знаеш, че на една Мадона е бил дори по-гаден и то в не толкова разкрепостени времена? Въпреки които тя си остава кралицата на попа дори днес, когато никой не иска да я слуша.

Но пикът на Хана Монтана и този от тази година са по-прилични и както виждаме също недостижими за Селена. Само се надявам Цирус да е искрена, че гадориите са се дължали 'на младостта й' и да не тръгне след някоя и друга година пак по тази линия и да се оправдава с криза на средната възраст примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е защо всички дуети на Селена стават хитове заради нея (според селинджърите), а когато тя пусне соло песен, няма никакъв интерес? Фактът, че има 1 една самостоятелна песен с 1 млрд е достатъчно красноречив - помага на всички, но не може на себе си. Charity queen.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо интересно в това, че ти не я харесваш и затова си пренареждаш мнението в зависимост от обстоятелствата.

Ако трябва 1 милион пъти ще повторя че има достатъчно солови хитове - вие ако искайте изпишете още 10 страници да ме оборвате, това не променя фактите.

Нито Rema, нито Kygo, нито Marshmello са хипер звезди, за да я “спасяват”. 
Да кажем че Чарли Пут ѝ е направил хит, но тя пак пее половината песен въпреки че е писана като feature. 

При колаборацията с BLACKPINK също по всички източно азиатски телевизии беше тиражирана като “световна звезда”. След като в географска ширина с напълно различно измерение от техни си звезди я признават това говори само по себе си.

Ако всеки друг изпълнител имаше успеха на нейните солови парчета щяхте да ги признаете като хитове. И именно заради този bias и необективно мнение срещу нея няма как да ви приема насериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В една колаборация обикновено и двамата (или повече) артисти подпомагат интереса малко или много, дори и единият да не е толкова голям, колкото другия - започвайки от самата идея, че песента е представяна като обща и стигайки дотам, че в промото често и двете страни влагат еднакви усилия. ;)

Не се бях заглеждал колко слабо успешни са всъщност соло парчетата на Селена след LYTLM. Ако толкова държите да зачитаме като някакъв фактор любимата неактуална класация Hot 100, според която Calm Down e голям хит: Look at Her Now - 29, Rare - 30, Boyfriend- 59, De Una Vez - 92, My Mind and Me - 83 (понеже при Майли нали филмът й беше помогнал да е ТОП 10, та на Селена явно и това не може да й помогне да е ТОП 80). Но истинския шок за мен дойде когато взех, че погледнах статистиките за ранните години на трите Дисни момичета в доста по-адекватните времена за Hot 100 и осъзнах в каква заблуда съм бил дори аз, че Селена тогава е била над Деми в музикален план. Та през 2008 и 2009 Деметрия има хит с Джонас и още няколко чартнати и в световен мащаб песни. 2011 има соло ТОП 10, а на Селена единствения ТОП 20 хит изобщо преди 2013 й е триото с Майли и Деми. Първите албуми на Деми също са стартирали с по-добри позиции и продажби от тези на Селена. Представете си за какво насилствено налагане на продукт говорим още от тогава. Пак уточнявам, че говоря за музиката, а не за Дисни канала.

Да не говорим, че нито соло, нито в дует, трио или квартет никога не е виждала световна доминация каквато Майли видя тази година след 16 години кариера и без скандал:

Screenshot_20230903-210336_Chrome.jpg.86d25a02def5530a11c2d4df83b16bfb.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 2013 Селена най-малкото има Love You Like a Love Song, което е по-голям световен хит от всичко солово на Димчето. Така че явно още си заблуден. 
С Билборд или без Билборд това е факт.

Flowers кой го успорва че е хит? Но нека погледнем дали има нещо толкова хитово между Wrecking Ball и Flowers - 10 години разлика. 
Това не е някаква консистентна кариера която да ми флексвате.

Селена през тези 10 години си се е отчела с хитове - дори и да са били колаборации. 
И Майли имаше възможност за голяма колаборация - с Лана и Ариана, но кой е виновен че флопна?
Нека видим колко скоро след Flowers ще изкара пак такъв глобален хит и дали ще ѝ трябва още едно десетилетие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

Преди 2013 Селена най-малкото има Love You Like a Love Song, което е по-голям световен хит от всичко солово на Димчето. Така че явно още си заблуден. 
С Билборд или без Билборд това е факт.

Flowers кой го успорва че е хит? Но нека погледнем дали има нещо толкова хитово между Wrecking Ball и Flowers - 10 години разлика. 
Това не е някаква консистентна кариера която да ми флексвате.

Селена през тези 10 години си се е отчела с хитове - дори и да са били колаборации. 
И Майли имаше възможност за голяма колаборация - с Лана и Ариана, но кой е виновен че флопна?
Нека видим колко скоро след Flowers ще изкара пак такъв глобален хит и дали ще ѝ трябва още едно десетилетие.

Дори и да изкарва на всяко десетилетие такъв голям хит, пак е по-добре от Деми и Селена, които явно на половин век ще изкарат такъв, евентуално. 

И с какви хитове точно се отчете Селена за тези 10 години? 

Ако трябва да сме честни, нито една от Дисни звездите не е прокопсала да се състезава с Бионсе, например. Но колкото и да не ви се иска - Майли, дори и с хит на всяко десетилетие, пак е по-хитова от наркоманката и модела-певица-актриса-медийна звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой изобщо говори за Бионсе? Вие има няма и започвате от нищото да вкарвате някакви имена Майкъл Джексън, Мадона, Бионсе - нулева корелация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Emanuela.Carey каза:

Кой изобщо говори за Бионсе? Вие има няма и започвате от нищото да вкарвате някакви имена Майкъл Джексън, Мадона, Бионсе - нулева корелация.

?

Давам пример, че в обобщение и трите не са някакво кой знае какво ниво. Имат успех, къде с песни, къде с медийни изяви и скандали, но до там. Ако трябва да сравняваме с големите имена - ами за 10 години не са направили нещо кой знае какво. Риана за 10 години имаше пик в индустрията, стотици награди, че се и отказа от музиката, за 10 години!

В сравнение:

  1. Майли - за 10 години има 2-3 големи хита и няколко скандални години, които много повлияха на кариерата й.
  2. Селена - за 10 години има само един пиар около Джъстин и Хейли, както и заболяванията й, изобщо не предизвиква интерес с музика и кино.
  3. Деми - за 10 години има свръхдоза, може и да са две, не помня вече. Има и някакви малки скандалчета с това как да се обръщат към нея.

Сега вече как е корелацията, още ли е нулева?

Редактирано от Yamall
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем на място си е намесването на истинските големи звезди и доколкото се сещам напоследък тук Кейти Пери неведнъж беше намесвана с присмех, за да се изтъкне колко била над нея Селена.

Наясно съм, че Селена има успехи и преди 2013, но в много отношения класациите показват, че за нейното създаване като музикален продукт са се изисквали доста средства, които не са били толкова наложителни при двете й колежки, които поне могат да пеят. Дори се чувствам нелепо, че вече толкова време обясняваме защо една напълно не-пееща медийна звезда в много отношения не успява да надскочи peer-ките си дори днес. И преди да се изтъкне, че пеенето невинаги е най-важното в този бизнес - така е, но аз междувременно не виждам Селена да е постигнала и четвърт от успехите на най-големите спрягани за не-пеещи звезди като Мадона, Бритни, Джей Ло, Кейти и т.н. та въобще да си струва да й отделяме толкова време. Да, ще продължаваме да ги посочваме, защото нали основното ви желание е да признаем Селена за най-голямото Дисни евър т.е трябва малко или много върхът й поне да се доближава до този на големите звезди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами като се чувстваш нелепо защо продължаваш да отваряш и развиваш темата? Естествено че ще продължавам да отговарям докато повтаряте едно и също, за да се самоубеждавате че сте прави.

Защо няма корелация между Дисни звездите и утвърдените музиканти е повече от ясно - винаги е имало публична стигма срещу тях. Затова и Майли се острига и изложи публично с цел да се измие от имиджа на “детска певица”.

И не, Бритни и Кристина не са примери за Дисни звезди защото техния франчайз е бил далеч по ниско мащабен от Hannah Montana, Camp Rock, Wizards и тн които бяха глобални хитове. 
Освен това в Дисни не са играли роли които да оформят публичната перспектива за техните характери.

В същото време има вграден образ и характер за Майли, Деми и Селена, които не отговарят на реалните им личности.
Прибавено със стигмата че те са “за деца” това ги поставя на различно ниво от стандартните певици.

Майли и Деми са по-талантливи певици от повечето големи поп звезди в момента, но защо не правят световни турнета като Тейлър? Защо Деми е била вадена от проекти като Bang Bang (Jessie J)? Защото дори за лейбълите е “дисни певица”. 
И това доведе и двете до масови истерии и наркотици. Чак сега Майли тепърва ще си въстановява имиджа ако не последва нова излагация.

Та в крайна сметка това прословуто пеене, което искате да признаем как точно ги е вдигнало над Селена? Мъчим едни Flowers като някакво доказателство за музикален статут при положение че и двете песни които пусна след това нямаха дори 25% от същия успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни, Кристина, Джъстин, Раян и т.н. си бяха баш тийн звезди в началото. Просто The Mickey Mouse Club е било сензация главно в Щатите. Но техния имидж при започването на световните им кариери си беше тясно свързан с  младежката аудитория, въпреки което всичките във времето успяха да се наложат и като сериозни големи имена, на които мега успехите им далеч не остават само около 2000. Та Раян буквално сега участва в към момента ТОП филма на 20те - а някои, които сме родени достатъчно отдавна го помним и в нашумели тийн сериалчета от края на 90те. ;)

Че на звездите от ерата на Селена, Майли и Деми им беше трудно да се откъснат от детския си имидж е факт. Но с подходяща стратегия това се получава във времето - както виждаме в последните години вече не ги свързват само с тийн успехите и им дават шанс да правят и големи хитове като Flowers без да са към Дисни и без да са скандални. Междувременно една Оливия Родриго, макар и никога да не е била сензация от техния някогашен ранг, достига успехи в попа, каквито те в ранните си години нямаха. За Ариана да не говорим. Ще кажеш, че нейното име не е било толкова тясно свързано с Victorious - и това е факт, но в началото хората си я приемаха баш за детска и тийн звезда и затова примерно първият албум нямаше успеха на следващите, когато с добри ходове и глас се разви в по-успешен изпълнител от Диснитата. ;)

Добре спомена и Тейлър - та тя е един от най-ярките примери как от младежка звезда, която е приемана повече за кънтри можеш да се превърнеш в дългогодишна поп сензация с плашещи пропорции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оливия беше част от Дисни ерата с най-нисък рейтинг и най-ниско глобално влияние. Когато излезе дебютният ѝ албум почти никой не знаеше, че идва от Дисни като например Хана Монтана. Можеш ли да назовеш как се казват Дисни персонажите ѝ без гугъл и какво точно е играла? 
Освен това тя е една от първите певици които станаха известни чрез Тикток тренд - Drivers License. Напълно нова вълна в поп културата която трудно може да се сравни с миналото.

Victorious имаше някаква популярност, но отново не бих казал на нивото на Дисни пиковете. Много по-малко хора свързват Ариана Гранде с Кат, отколкото Майли с Хана, Деми с Мичи или Селена с Алекс.

Дори като фен на Ариана от преди да стане певица, видях в реално време как хора за първи път откриват че е била актриса. 
Докато снимаше последни напъни в Никелодиън вече пееше на стадиони и МТВ награди. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...