Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, meleto каза:

Честно казано въобще не ми олеква Галин и без албум. За мен е отживелица. Да, ако си истински фен - ще е супер за колекционерска стойност, но от бизнес гледна точка - не си струва.

Галин е отживелица. Тук спор няма.

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Честно казано въобще не ми олеква Галин и без албум. За мен е отживелица. Да, ако си истински фен - ще е супер за колекционерска стойност, но от бизнес гледна точка - не си струва.

Галин - да, отживелица е и не помня откога не е имал хит, за разлика от другата дума с х. :D 
Според мен пък е затишие, както в самия жанр. Не чак такава отживелица, защото ако е така и жанра върви натам, а не мисля. Всичко това е пред Затишие, но не чак пред буря! :D 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Галин е отживелица. Тук спор няма.

Е, има нещо в секс дискусиите за което не знаех даже. Опитал е някои неща, ма не са се получили.

  • Wow 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

HuBama 2

 

IMG_1121.png

Значи тая парцалеса (не съдим само от дрехите тук) пак обърна палачинката. Пак е в поп-фолка. Колко го плю, пък после се връща. Нейният последен адрес! Разбрахме го! Целувай сополите на Преслава, мила! ❤️ 

 

Дано наистина е хит, защото жанрът от две години е с минимални такива, а тази година и затъва с има-няма 5 хита на кръст, даже са му много!

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

HuBama 2

 

IMG_1121.png

Може да се получи ефектът "Дразни ме".
Но от видяното изглежда двойно по-евтинджос от "Нивата".

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

 

Полина винаги ми е била някаква абсолютна безличница, без харизма, без обаяние, без нищо. Обикновена жена от народа.

Чак ми става смешно от приказките на майка й, че Глория е крояла планове за осуетяване на кариерата ѝ.

А относно Загоров - да смениш Глора с Полина е същото като да смениш катедрала за палатка!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Може да се получи ефектът "Дразни ме".
Но от видяното изглежда двойно по-евтинджос от "Нивата".

Дано наистина щото от капките не взе нищо. Буквално все едно я е нямало там.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Полина винаги ми е била някаква абсолютна безличница, без харизма, без обаяние, без нищо. Обикновена жена от народа.

Чак ми става смешно от приказките на майка й, че Глория е крояла планове за осуетяване на кариераката.

А относно Загоров - да смениш Глора с Полина е същото като да смениш катедрала за палатка!

!!! 😡😤🤬😖😠👿

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Полина винаги ми е била някаква абсолютна безличница, без харизма, без обоняние!

Поправено!
Тук съм съгласен. Пееше на нос за разлика от жената на народа - Ивана, на която обонянието е толкова силно и усеща тежките аромати!

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

!!! 😡😤🤬😖😠👿

 

абе трактористката, не че не е продънена кофа и тя, ама >

поздрав с този хит

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Полина винаги ми е била някаква абсолютна безличница, без харизма, без обаяние, без нищо. Обикновена жена от народа.

Чак ми става смешно от приказките на майка й, че Глория е крояла планове за осуетяване на кариерата ѝ.

А относно Загоров - да смениш Глора с Полина е същото като да смениш катедрала за палатка!

Щото Глорита не заряза Загоров преди това с небезизвестна мутра :D Загоров не е имал по-добър шанс. 

Полина винаги ми е звучала като блееща коза. Най-вече в тази песМа.

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

такива дето оше преди първият клип са си навирили краката с персонала на телевизията, май не прокопсват хич кариерно - полина, надя тотото???

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Щото Глорита не заряза Загоров преди това с небезизвестна мутра :D Загоров не е имал по-добър шанс. 

Каква небеизвестна мутра? Мутра номер 1 в държавата беше! Да си имаме и уважението!
 

 

  • Haha 1
  • Hug 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Каква небеизвестна мутра? Мутра номер 1 в държавата беше! Да си имаме и уважението!
 

 

Тук всичко е топ. Самата тя е топ мадамата на чалгата. Всичко лъха на скъпо, а песента е екстра. Е такива песни и клипове да правеше щеше да си кисне в група А. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Тук всичко е топ. Самата тя е топ мадамата на чалгата. Всичко лъха на скъпо, а песента е екстра. Е такива песни и клипове да правеше щеше да си кисне в група А. 

Първият сниман клип в Турция, ако не се лъжа.

Първият сниман в Америка /1998/, и в Гърция(2004), също са нейни.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Първият сниман клип в Турция, ако не се лъжа.

Първият сниман в Америка /1998/, и в Гърция(2004), също са нейни.

С тия двамата накрая, чудото може и да й се е случило. Ако Глория е оцеляла след два черни уя, трябва да го възпее и ще се върне в топ 1. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Каква небеизвестна мутра? Мутра номер 1 в държавата беше! Да си имаме и уважението!
 

 

Когато трябва да обясняваш иронията. Проследи ми мисълта, моля!

Изповед беше последният хит на Гло. С него завърши ПЛАН А и се озова сред пенсионерките.

Не знам какво превъзнасяте тоя клип. НАй-обикновен чалга клип. И типичен за Гло. Дивани, рокли и толкоз.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едвали има по-powerful песен в българската музика - а тази превърна 90% от младото мъжко население тогава в ГЕЙ, а те на свой ред си направиха шумна оргия под звуците ѝ. КЛАСА и КЛАСИКА!

 

преди 1 минута, hohster каза:

Мръсна гад..

Нали се откача от чалгата?!

Проектът с Гъмзата ще е в жанра "опера".

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Не знам какво превъзнасяте тоя клип. НАй-обикновен чалга клип. И типичен за Гло. Дивани, рокли и толкоз.

Доста си е добре клипа, особено за 2003 като техника, заснемане, всичко му е топ. Накрая Глория е на шведска маса като ястието на двама черни, добре че е типичен за нея. 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Лидерките и топ жените на държавата са широкоскроени и имат афинитет към шоколадова кожа:

 

оФцата Пеевска няма представа какво е изтървала да и го надене някой чернокож, щеше да пее цял животт "Болкаааааа мояяяяяяяяяяя"

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...