Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Stela каза:

 За тия другите си има Лили Иванова и Веско Маринов. А и никога не съм твърдяла, че Галена я слушат хора от всяка възраст. Не е и необходимо. Албуми вече рядко се купуват при всички изпълнители, рядко се и издават. Колко албуми продават попа, естрадата и другите стилове? 

За другите някога си имаше и Глория, Ивана, Преслава и т.н. Трябва ли да сме доволни, че днес няма такъв изпълнител в чалгата?

Албуми не са спирали да се продават, макар и не в гигантски тиражи като преди. Нужна е просто концепция и налагане - каквато Саня примерно прави на нейните. А тези, които правят и концерти и турнета преспокойно си продават завидна бройка и по събитията. Да не говорим, че ако всичко си се качва и по платформите и от там ще си има доволна цифра, потенциално приравнена в продажби.

И за да зарадваме пак феновете на форумските лидерки да обявим, че според единствените останали големи български награди Михаела Маринова е Певица на годината!:Jumpy:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Певици на годината за последното десетилетие в България според наградите с най-голяма тежест за въпросната година:

2013 - Галена

2014 - Преслава

2015 - Преслава

2016 - Поли Генова

2017 - Дара

2018 - Мария Илиева

2019 - Михаела Филева

2020 - Поли Генова

2021 - Мария Илиева

2022 - Михаела Маринова

И хайде стига толкова от мен за днес. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Певици на годината за последното десетилетие в България според наградите с най-голяма тежест за въпросната година:

2013 - Галена

2014 - Преслава

2015 - Преслава

2016 - Поли Генова

2017 - Дара

2018 - Мария Илиева

2019 - Михаела Филева

2020 - Поли Генова

2021 - Мария Илиева

2022 - Михаела Маринова

И хайде стига толкова от мен за днес. :D

Ко? Не ги познавам тези жени, съжалявам. Дара имаше мегахитове и  дотам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, z_o_ каза:

ЧРД на Рени еклерова, поздрав с последния и истински масов хит:

И любимата ми нейна песен която тази година става на 20 години:

 

Масов хит? Проверявайте ги тези глави :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , WindWalkerMonk каза:

Ко? Не ги познавам тези жени, съжалявам. Дара имаше мегахитове и  дотам. 

Е, как не знаеш най-големия връх за български изпълнител през 2016? :whistling:

От бъзик на бъзик, но в някои години поп изпълнители действително заслужаваха титли, които сме свикнали да се дават на чалгарките, повече от чалгарките.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се върнем и в началото на нечии звездни кариери, с една от многото песни, които тогава грабнаха българина и мигом превърнаха чаровницата с хубавата усмивка и трапчинките в голямо име!

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

РЕНИ истерията във форума се пренася и в социалните мрежи, където друга лидерка за първи от години специално прави крачка на слънце извън махалата, за да й честити като припомни колко я е уважавал жанра нявга!

FB.WATCH

0 views, 73 likes, 14 loves, 5 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from DesiSlava: Усмивки от старите ленти.. ❤️ Честит рожден ден, Reni! Бъди здрава, щастлива и вдъхновена! 🍀🥳

@xroflx900:10 е за теб :D

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Продължаваме с нещо прекрасно от големия бум през 2000! Да си знаем от къде е тръгнала модата чалгарка да бъде Барби!

Обожавам Барбита и всякакъв тип кукли, вкъщи даже съм пълен с много ама Рени няма нищо общо с тях за съжаление. Добре е въвела тази мода все пак! :D Аз очаквам да направят Барби на Преслава с новия нос, задължително си я купувам! ❤️ :D 
Сега да се отчетем и с една песен, която наистина много харесвам

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

 

Това й е транс хита.

 

преди 1 час, SG каза:

РЕНИ истерията във форума се пренася и в социалните мрежи, където друга лидерка за първи от години специално прави крачка на слънце извън махалата, за да й честити като припомни колко я е уважавал жанра нявга!

FB.WATCH

0 views, 73 likes, 14 loves, 5 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from DesiSlava: Усмивки от старите ленти.. ❤️ Честит рожден ден, Reni! Бъди здрава, щастлива и вдъхновена! 🍀🥳

@xroflx900:10 е за теб :D

Боже,това Счета ли е? Та тя е по-голям транс от Данчо и Доник взети заедно.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Виж ме" беше последния хитов албум на РеПи, но пък заедно със "Съмнявай се в мен", "Йерусалим" и заглавната песен бяха брутално добри. Поздрав за всички фенове на Репите и репичките! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...