Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

@SG Опасна работа си. 😁

От известен период плюеш Галена и протриваш ръце да почне да залязва.. Сега след така нареченото трио видя възможност да се наложиш с мнението си, но пропускаш основни неща. Това е очевиден фийт, в който Галена влиза с 2 изречения. Как по-точно можем да го броим като неуспех за нея? Въпреки това влез в коментарите под клипа и виж, че почти всеки е как най-яката част е на Галена, как превъртат само на нея, как от другите двама не става нищо и тя прави песента и още много подобни. Да съдим по тази песен, че флопва и залязва Галена и че почва да дава назад не е сериозно.

"Името ти" е песен, която изпя без очаквания да я налага и да залага на нея, а за да си направи кефа, защото я харесва. Въпреки това си направи прилични гледания с нея. Над 4 млн. за 2 месеца не са зле при положение, че Илиян има 7 за 1 година. 

ЧРД има 8 милиона за половин година и въпреки, че е балада се приема добре е още се пее на участията й.

Да не забравяме тоталния хит "Не си ме давай", който още не омръзнал на хората и прави добри гледания. 

Колкото и да ти се иска няма да залезе. Няма и кой да я измести на този етап. А когато си пусне самостоятелната песен пак ще си поговорим. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Като виден фен на Глория за мен е първа цел да я бутам навсякъде!

Много ясно, че Кеба е причината за успеха. Да го бутнем в такъв случай и в дует с явно също доста западналата Преслава (която соло без Софка и Коцето е потрес), да им уредим и да отидат да го промотират в Сърбия под претекст, че Прес е първата Бг звезда там (и там да им опонират, че първа е била безхитовата Рени). А, чакай...

За Глория сто пъти сме говорили, че сама си е виновна ретро хитовете й да са по-слабо запомнени от тези на нейни peer-ки и изпълнители от следващите поколения. ;)

а към онзи дует солата й бяха:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Глория и Преслава са големи звезди за чалгата, извън нея са пълнеж. Нито едната няма както беше написал мелето по рано тежестта на един Васил Найденов. Просто самите те се продадоха лесно. Преслава вече си залязва и това е видимо, но пак приноса й е огромен, а таланта още повече. Но феновете й не могат да приемат, че вече не единицата мярка, а една от многото. Ако в дискотеката не пускат песен на Преслава няма да е проблем. Преди 10 години беше немислимо това.

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Преслава са изпълнителки с потенциал. За да залезе един изпълнител, трябва интересът към него да е престанал и да е секнал тотално или поне наполовина. И двете имат огромни фенски маси и предизвикват еуфория, която е поетапно градена с години, а не както при Алфа тийма от ден до пладне - днес са тук и са любимки на тийнове и загорели чичковци, а утре ги няма и са никои. Това, че Преслава от 2 години няма тотален хит (с изключение на "Сладкото зло", която не е самостоятелна обаче), не означава, че тя вече е никоя, че ще залезе, че си е изпяла песента и че ще падне на нивото на певици като Рени, Малина, които някога са били някои, но вече са залезли. С Галена нещата стоят по същия начин. Тя изживя абсолютния си пик през 2021 година, като предходните 10 години също имаше абсолютни топ хитове и се конкурираше с Преслава, като в някои години дори я превъзхождаше по определени критерии. Галена и Преслава са най-дълго задържалите се всеобщи любимки - и на млади, и на зрели, и дори на някои от по-възрастните. Глория и Ивана нямаха късмета да се задържат толкова дълго на върха. Така че успехът на Преслава и на Галена е видим и категоричен. Аз съм убедена, че те двете специално дори година да не пуснат нищо, пак ще имат лидерски позиции, просто защото новите дебюти не са конкурентоспособни. На Галена се изкарват фолопове последните песни - ами на мен "Името ти" ми харесва повече, изпято от нея, с нейния глас, отколкото оригинала, с гласа на Илиян. Новото трио е ужасно, но частта на Галена е тази, която ме кара да слушам песента. Никога не съм била фенка на Галена, не ѝ адвокатствам, просто е несправедливо да се обяви за залязваща певица с флопове. Преслава по същия начин. Нека се замислим малко дали нашите любимки са на нивото на хората, които хулим, пък тогава да коментираме.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Alessa само като прочета, че предните 10 години Галена се е конкурирала с Преслава и чат пат я е превъзхождала знам, че тва мнение е базирано на наблюдения у вас.
 Галена последните 10 години има мегахитове, които Преслава може само да сънува освен Пиян. Кой хит на Преслава е по голям от “в твоите очи”, “пей сърце” или кой. Абе отваряме канала на Планета и виждаме коя къде е. Тва са точно песните последните 10 години. Горе долу почваме с Кой и свършваме с Welcome. 

  • Like 3
  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Галена не е рекламирала Савекс, Хепи и Пуфис последните 10на години, как да е конкуренция с Лиса? 

В това да, няма спор. Но за хитове сори, ама нека не пренаписваме историята. Кой хит на Преса е по голям от Дай ми още или Турболенция от последните 10 години? Или от дуетите с Денис?

  • Like 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Stela каза:

@SG Опасна работа си. 😁

От известен период плюеш Галена и протриваш ръце да почне да залязва.. Сега след така нареченото трио видя възможност да се наложиш с мнението си, но пропускаш основни неща. Това е очевиден фийт, в който Галена влиза с 2 изречения. Как по-точно можем да го броим като неуспех за нея? Въпреки това влез в коментарите под клипа и виж, че почти всеки е как най-яката част е на Галена, как превъртат само на нея, как от другите двама не става нищо и тя прави песента и още много подобни. Да съдим по тази песен, че флопва и залязва Галена и че почва да дава назад не е сериозно.

"Името ти" е песен, която изпя без очаквания да я налага и да залага на нея, а за да си направи кефа, защото я харесва. Въпреки това си направи прилични гледания с нея. Над 4 млн. за 2 месеца не са зле при положение, че Илиян има 7 за 1 година. 

ЧРД има 8 милиона за половин година и въпреки, че е балада се приема добре е още се пее на участията й.

Да не забравяме тоталния хит "Не си ме давай", който още не омръзнал на хората и прави добри гледания. 

Колкото и да ти се иска няма да залезе. Няма и кой да я измести на този етап. А когато си пусне самостоятелната песен пак ще си поговорим. 

Нека да правим разлика между плюене и критика. Не съм си позволявал твърде груби думи към Галена. Но в последно време ме дразни, че двойните стандарти за нея и Преслава спрямо другите не секват.

Галена и за мен е най-добрата част от триото, а също така е и основно име на снимката и в заглавието - хората трябва най-малко заради това да си пуснат песента поне в първите дни. А "Името ти" ако беше станала хит като "Шушана" и "За да те забравя" щеше да е съвсем друго настроението и щеше да си се води за голям успех - все пак е правена именно с такава цел, но за разлика от Пресовите песни е официално издадена и с клип.

Нали, друг изпълнител ако постигне такъв хит/флоп - пак винаги ще си е в графата под Галена и Преслава.

преди 30 минути, Andrew Cunanan. каза:

а към онзи дует солата й бяха:

 

Не искам да навлизаме в спор за хитовостта на Кеба и успехите на Преслава, така или иначе с някои от изказванията си се закачам и иронизирам двойните стандарти, за които споменах горе. ;) Даже към днешна дата съвсем честно предпочитам Преслава да направи истински хит като старите си, за да се види веднъж завинаги това, за които и вие във времето сте спорили с други фен бази - че рано или късно истинските предпочитани от народа изпъкват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

В това да, няма спор. Но за хитове сори, ама нека не пренаписваме историята. Кой хит на Преса е по голям от Дай ми още или Турболенция от последните 10 години? Или от дуетите с Денис?

Като за пееща инфлуенцърка, има си успехите, но никой не очаква от нея да има хитове като позатихващите, но все още нацелващи чат пат певици като Аня, Счета или Галя. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Как е пропуснат този хит? Най-доброто от Райна!

 

Щеше да му дойде реда и на него, но нещо се кротнахме. Може би трябва да пуснем още нещо важно, макар, че Акото много цапа!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Обичате ли баклава? 

1056962.jpg.2c6575e1b58816ae0d3270bd76d48eec.jpg

Оф, няма ли снимка с еклер? Преди време се беше снимала с торта Сахер. Това трябва да се види! 

Току що, Lelqtian каза:

Ние обичаме, ма след нея все едно ще остане ;) 

Няма да има за нас. Нито за мен, нито за теб, за никой! :( 

  • Haha 1
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Оф, няма ли снимка с еклер? Преди време се беше снимала с торта Сахер. Това трябва да се види! 

Няма да има за нас. Нито за мен, нито за теб, за никой! :( 

Абе да и е сладко. Ние сме от партията на Ванчето, филър слага си сама жената, бие калдъръма по токчета да търси сармички, слагаме и ние ей такъв ток и отиваме да търсим баклава. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Lelqtian каза:

Абе да и е сладко. Ние сме от партията на Ванчето, филър слага си сама жената, бие калдъръма по токчета да търси сармички, слагаме и ние ей такъв ток и отиваме да търсим баклава. 

 

Но трябва да я скрием от Рени, защото само ще си похабим краката от търсене, а тя може пак да ни я изяде! :( Аз преди от тарелка с 4 еклера закусвах само с един и кафе, а на нея сега разбрах, че три тарелки не й стигали! :( Лакома жена!

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Айде ако коментираме Райна да не пропускаме и това:

 

Съгласен съм! Това е брутално добро! ❤️ 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oh Ne si me davay, the mega hit u are:

https://www.instagram.com/reel/CsypONYu_Rt/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==
@SG коментирай този залез. Предлагам да му сложим някакви стари ефекти и така няма по нищo да се различава от любимите ти приеми преди 20 години.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

И Глория и Преслава са големи звезди за чалгата, извън нея са пълнеж. Нито едната няма както беше написал мелето по рано тежестта на един Васил Найденов. Просто самите те се продадоха лесно. Преслава вече си залязва и това е видимо, но пак приноса й е огромен, а таланта още повече. Но феновете й не могат да приемат, че вече не единицата мярка, а една от многото. Ако в дискотеката не пускат песен на Преслава няма да е проблем. Преди 10 години беше немислимо това.

И че коя не е такава?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...