Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час , Stela каза:

Мушами не знам да са правили тия с 20 годишна кариера, но пък сърбите имат доста кавъри на наши песни. Миле Китич, Кеба например. Нямам иначе наблюдения в Сърбия да е модерно да се правят машъпи, поне не колкото тук. Може би само по-младите изпълнители го правят, а не като при нас почти всички. 

Кавърите нямат общо с това.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, FolkEmpire каза:

Music: A. Kobac

музика и аранжимент: Ангел Ефтимов

Who the fuck is real author? :D

На Галена песента излезе през 2011-та, в албума "Аз". На Драгана е от 2014-та. Мисля, че става ясно 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа на песента на Драгана даже е сниман в България, в Равадиново.

"Ще се проваля" ми е една от любимите песни на Галена. Клипа е уникален. Не се открои особено от останалите в албума, но аз я обожавам. ❤

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , pacho каза:

Именно, това казвам. Защо си траят Галена и композиторът? Нещо има.

Галена има и други кавъри на нейни оригинали, които не са с купени права. Дай ми има мъжки кавър в Сърбия от 2014 - без права. Руски кавър - без права. Сузана от Македония колко песни гебна - без права. И всички още си стоят.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трагедия.. Иначе Сашка й е виновна, че няма участия 🤣🤣🤣 Аз на това и с вход свободен не бих отишла..

VM.TIKTOK.COM

#fyp #foryou #andrea 😬😂😂😂

 

VM.TIKTOK.COM

#fyp #fyyyyyyyyyyyyyyyy #andrea 🤣🤣🤣

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Confused 2
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Just_Me каза:

Трагедия.. Иначе Сашка й е виновна, че няма участия 🤣🤣🤣 Аз на това и с вход свободен не бих отишла..

 
VM.TIKTOK.COM

#fyp #foryou #andrea 😬😂😂😂

 

 
VM.TIKTOK.COM

#fyp #fyyyyyyyyyyyyyyyy #andrea 🤣🤣🤣

 

Покъртително е било последното ѝ участие. Гледам клипове и дори Ариа не е правила такива излагации. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Трагедия.. Иначе Сашка й е виновна, че няма участия 🤣🤣🤣 Аз на това и с вход свободен не бих отишла..

 
VM.TIKTOK.COM

#fyp #foryou #andrea 😬😂😂😂

 

 
VM.TIKTOK.COM

#fyp #fyyyyyyyyyyyyyyyy #andrea 🤣🤣🤣

 

Това няква караоке вечеринка ли е било? Не си обяснвам защо иначе някой ще я допусне тая до микрофон ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Just_Me каза:

Трагедия.. Иначе Сашка й е виновна, че няма участия 🤣🤣🤣 Аз на това и с вход свободен не бих отишла..

 
VM.TIKTOK.COM

#fyp #foryou #andrea 😬😂😂😂

 

 
VM.TIKTOK.COM

#fyp #fyyyyyyyyyyyyyyyy #andrea 🤣🤣🤣

 

Какъв е този фалш? Доста си е пийнала! Андро, спри алкохола, че пак ще налееш! Доста е калоричен, а на теб явно ти се лепи!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как въобще Кали стана победител в Капките. Никъде не беше първа :D Вечерта е била слаба, тя само така може да блесне.

Другата седмица яко пробутват Миро, Любо Киров, ... Дали Галена ще е гост или Криско? Залагам на 2рия. Отдавна не са го пробутвали. А и след като Анелия ще е гост...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Как въобще Кали стана победител в Капките. Никъде не беше първа :D Вечерта е била слаба, тя само така може да блесне.

Другата седмица яко пробутват Миро, Любо Киров, ... Дали Галена ще е гост или Криско? Залагам на 2рия. Отдавна не са го пробутвали. А и след като Анелия ще е гост...

Добре й се получи образа. Този път веднага познах, че ще спечели, ама такъв смях ме напуши като се определи сама като неудачница. "Вторият шанс е за НЕУДАЧНИЦИТЕ" :D :D :D 
Накрая не успях да го гледам. Щом Анелия ще е гост... до колкото разбрах Ралица и Димо ще имитират Анелия и Миро -"Завинаги". Нищо чудно и Галенището да се появи там. На Кали се падна да я имитира, сигурно Криско ще е там да пее с нея. Съмнява ме този образ да й се получи.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малката празнува рожден ден
Рожден ден днес има Малката. Певицата е щастлива да посрещне своя празник с колеги и приятели. За изпълнителката изминалата година донесе много успехи в професионален план, защото музикалните проекти с нейно участие се харесаха на зрителите на телевизия “Планета” и трайно се настаниха в сърцата на меломаните.
Малката ни зарадва не само с поп-фолк парчета, но ни подари и едно красиво видео на песента “Пирине”. Заедно със своите колеги Данна и Алекс Робов изнесе един забележителен Новогодишен концерт и подари на феновете песни като “Парадокс”, “Като за световно”, “8 март” и др.

Музикална компания “Пайнер“ и телевизия “Планета“ честитят рождения ден на Малката и пожелават щастие и най-вече здраве!

А защо никъде не казват, че МАЛКАТА става на 33 години????????? 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

Малката празнува рожден ден
Рожден ден днес има Малката. Певицата е щастлива да посрещне своя празник с колеги и приятели. За изпълнителката изминалата година донесе много успехи в професионален план, защото музикалните проекти с нейно участие се харесаха на зрителите на телевизия “Планета” и трайно се настаниха в сърцата на меломаните.
Малката ни зарадва не само с поп-фолк парчета, но ни подари и едно красиво видео на песента “Пирине”. Заедно със своите колеги Данна и Алекс Робов изнесе един забележителен Новогодишен концерт и подари на феновете песни като “Парадокс”, “Като за световно”, “8 март” и др.

Музикална компания “Пайнер“ и телевизия “Планета“ честитят рождения ден на Малката и пожелават щастие и най-вече здраве!

А защо никъде не казват, че МАЛКАТА става на 33 години????????? 

Защото ако обявят годините трябва да преименуват певицата, а това ще отнеме много време :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, hohster каза:

Защото ако обявят годините трябва да преименуват певицата, а това ще отнеме много време :D

Ми като не може Ванеса, да я пишат Ваня, не разбира се Великова или само Ваня, а Ваня Стоянова както е истинското й име! Какво е това, дърта, изгубила девственоста си преди Двадесетилетие сигурно - наричат я Малката. Тя ако е малка, по-младите й колеги какви са? Новородените или Бебетата? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, DevilWish каза:

Ми като не може Ванеса, да я пишат Ваня, не разбира се Великова или само Ваня, а Ваня Стоянова както е истинското й име! Какво е това, дърта, изгубила девственоста си преди Двадесетилетие сигурно - наричат я Малката. Тя ако е малка, по-младите й колеги какви са? Новородените или Бебетата? 

Е нали има вече една Ваня на Дамян :D

Може да се прекръсти на Ванилия:D

Иначе тоя псевдоним и имайки предвид имиджа който изгради на нагло к*рве аз й викам Малката к*рва :D

  • Haha 5

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, DevilWish каза:

Ми като не може Ванеса, да я пишат Ваня, не разбира се Великова или само Ваня, а Ваня Стоянова както е истинското й име! Какво е това, дърта, изгубила девственоста си преди Двадесетилетие сигурно - наричат я Малката. Тя ако е малка, по-младите й колеги какви са? Новородените или Бебетата? 

Защото още не са получили патента за новото и заглавие "Дъртата".

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Щом Анелия ще е гост... до колкото разбрах Ралица и Димо ще имитират Анелия и Миро -"Завинаги".

На Тома се падна Завинаги, а Ралица и Димо ще са Фамилия Тоника с песента Приятели.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DevilWish каза:

Тая запек ли я мъчи? :D 

По скоро е нямало обхват във клуба, и са изтървали контрола над робота изпълняващ участието вместо Дора. 

Тъпа офца като цяло, защо хвърля пари за такава скъпа техника, вместо да си организира няколко Тройници да ходят по участия вместо нея ????? ????? ????? ????? ????? 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...