Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Райна пуска топ кючек, а Есил - хитов микс. Все едно сме 2008-ма отново! :ba:

Чакаме Глория да пусне някоя техно/хаус хитачка.

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

Райна пуска топ кючек, а Есил - хитов микс. Все едно сме 2008-ма отново! :ba:

Днес е моя Великден. 
Разтопих се като чух на Есил машъпа. Всичко е хит до хит. Тя има хитови песни за поне още 2 машъпа.

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела да остави цигарата, да направи един машъп и да се покаже малко като истинска лидерка

Запознай я с мен > Да си плащал > Големите рога > От моята уста > Късам ти нервите > Тръпката > Като теб > Без чувства

 

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Емануела да остави цигарата, да направи един машъп и да се покаже малко като истинска лидерка

Запознай я с мен > Да си плащал > Големите рога > От моята уста > Късам ти нервите > Тръпката > Като теб > Без чувства

 

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо от архива за наградите на Планета:

SECRET.BG

Secret.bg получи сигнал от най-големия фолк форум – ramania-bg.com, че се манипулира гласуването за тазгодишните награди на телевизия „Планета“. Публикуваме...

Помните ли? 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Stela каза:

Нещо от архива за наградите на Планета:

SECRET.BG

Secret.bg получи сигнал от най-големия фолк форум – ramania-bg.com, че се манипулира гласуването за тазгодишните награди на телевизия „Планета“. Публикуваме...

Помните ли? 😁

Колко жалък край беше на едни в началото влиятелни награди... Ни най-малко неочакван край, де, също като този на самата чалга в последните няколко години.

Тъкмо дойдох да кажа, че Есил със супер якия машуп, и то с клип, към момента едвам е стигнала 1/100 от началните гледания на най-популярния такъв със собствени песни на ДС, а за онези на Преслава да не говорим. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Колко жалък край беше на едни в началото влиятелни награди... Ни най-малко неочакван край, де, също като този на самата чалга в последните няколко години.

Тъкмо дойдох да кажа, че Есил със супер якия машуп, и то с клип, към момента едвам е стигнала 1/100 от началните гледания на най-популярния такъв със собствени песни на ДС, а за онези на Преслава да не говорим. :helpsmilie:

Обърква хората Есил като снима Емилия в клипа. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

Колко жалък край беше на едни в началото влиятелни награди... Ни най-малко неочакван край, де, също като този на самата чалга в последните няколко години.

Тъкмо дойдох да кажа, че Есил със супер якия машуп, и то с клип, към момента едвам е стигнала 1/100 от началните гледания на най-популярния такъв със собствени песни на ДС, а за онези на Преслава да не говорим. :helpsmilie:

Нямаха смисъл тия награди, след като можеше да си ги купиш или да тропнеш по масата на Митко, че ти си еди кой си и заслужаваш повече. И основен фактор да е кой е изкарал повече на фирмата. Кой знае как лично Тони Стораро е натискал да се отличи с награда Фики. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Нямаха смисъл тия награди, след като можеше да си ги купиш или да тропнеш по масата на Митко, че ти си еди кой си и заслужаваш повече. И основен фактор да е кой е изкарал повече на фирмата. Кой знае как лично Тони Стораро е натискал да се отличи с награда Фики. 

Аз и до ден днешен недоумявам защо от Пайнер толкова държаха да ги водят 'награди, които публиката избира'. Вместо да обявят примерно, че гласовете идват от 'квалитетно жури', по модела на най-големите световни награди за шоубизнеса, и да си правят каквото поискат без някой да ги съди, че са манипулирали вота на хората.

преди 20 минути, Lelqtian каза:

Обърква хората Есил като снима Емилия в клипа. 

Емилия? Аз виждам само и единствено Андреа.

Screenshot_20230407-162030_YouTube.jpg.f910e1723a6ecb455aa77c76e7ccdb80.jpg

No, seriously...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам на коя по-точно ми прилича Есил в клипа, но със сигурност трудно може да разпознаеш, че е тя. То бива корекции, ама се е обезличила тотално. И с тая перука съвсем. 

Канала й е прекалено малък, а и вече няма голям интерес към името й. Ако искаше да се забележи машъпа, трябваше реклама и то стабилно. Гледанията са жалки. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Не знам на коя по-точно ми прилича Есил в клипа, но със сигурност трудно може да разпознаеш, че е тя. То бива корекции, ама се е обезличила тотално. И с тая перука съвсем. 

Канала й е прекалено малък, а и вече няма голям интерес към името й. Ако искаше да се забележи машъпа, трябваше реклама и то стабилно. Гледанията са жалки. 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес попаднах в ютуб на Стани Богат с участието на Преслава и Галена. Даваха техни снимки като деца и на едната забелязах, че Преслава е 1:1 с Паола. Одрала е кожата на майка си наистина. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Не знам на коя по-точно ми прилича Есил в клипа, но със сигурност трудно може да разпознаеш, че е тя. То бива корекции, ама се е обезличила тотално. И с тая перука съвсем. 

Канала й е прекалено малък, а и вече няма голям интерес към името й. Ако искаше да се забележи машъпа, трябваше реклама и то стабилно. Гледанията са жалки. 

На Коя? не знам дали прилича, но асимилацията в безкрайната Тройница определено е успешна. Емилия е време да им събира такса за франчайзинга, и без това била фалирала. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Наградите приключиха защото Ему ги насра в Пайнера за 1 година време

 

Айде да не преписвате заслуги на Емануела само. Наградите приключиха, щото Камелия направи КАМС ПРОДАКШЪН и стана конкуренция на Пайнера и кочината се разтресе от страх и Митко наака гащите. Знаем ги ние тези истории, но май трябва да ви се напомнят честичко, че се самозабравихте и забравихте коя е константната величина в жанра - именно Камелия! Потоп след нея.

Ма нека всички да се омитат от фирмата, да си остане само Примата и да я въртят 24/7, дано. 100 души екип да работят само за нея, денонощно печатницата да печата кибрити и тетрадки с нейния лик! :D:D :D Това беше заклинание.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Stela каза:

Не знам на коя по-точно ми прилича Есил в клипа, но със сигурност трудно може да разпознаеш, че е тя. То бива корекции, ама се е обезличила тотално. И с тая перука съвсем. 

Канала й е прекалено малък, а и вече няма голям интерес към името й. Ако искаше да се забележи машъпа, трябваше реклама и то стабилно. Гледанията са жалки. 

Но пък самия машъп е ТОП, а попринцип музиката би трябвало да е най-важното при артисти като нея. Хвана ме носталгия още в началото като започна с "Тя", а дори не съм й кой знае какъв привърженик.

Иначе за 2016 и Десовите поне винаги ще можем също да си бутаме нашата като потенциална Певица. Издаде най-много и най-разнообразни хитове и някои супер клипове... като за последно преди доброволно да се срине и да реши, че повече й харесва нишата на Саша Рико.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

Но пък самия машъп е ТОП, а попринцип музиката би трябвало да е най-важното при артисти като нея. Хвана ме носталгия още в началото като започна с "Тя", а дори не съм й кой знае какъв привърженик.

Да, но все пак хората трябва да разберат, че го е издала. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Тъкмо дойдох да кажа, че Есил със супер якия машуп, и то с клип, към момента едвам е стигнала 1/100 от началните гледания на най-популярния такъв със собствени песни на ДС, а за онези на Преслава да не говорим. :helpsmilie:

Не знам защо те учудва. Есил никога не е била в А група дори в най-силните си години, а сега е забравена. Не може да се сравнява с Фатме или Пепа.

Нещото, което на нея много й липсва е харизмата. Винаги е била напълно безлична в лице. Няма го този магнетизъм в нея. Колкото и да се събличаше и чекнеше, просто не привличаше внимание. Сравнете с бездарницата Малина, например, която умееше да бъде звезда. И след 100 операции Есил пак си е безлична.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DarkChild каза:

Не знам защо те учудва. Есил никога не е била в А група дори в най-силните си години, а сега е забравена. Не може да се сравнява с Фатме или Пепа.

Нещото, което на нея много й липсва е харизмата. Винаги е била напълно безлична в лице. Няма го този магнетизъм в нея. Колкото и да се събличаше и чекнеше, просто не привличаше внимание. Сравнете с бездарницата Малина, например, която умееше да бъде звезда. И след 100 операции Есил пак си е безлична.

Не мисля, че й липсват индивидуалност и харизма. Просто никога не е била певица за този жанр. Винаги е изглеждала някак евтина в опитите си да се докарва до комерса. А и в първите години нямаше никаква концепция как да се наложи като хората в най-силните години за фолка. По онова време ТОП певиците тъкмо създаваха клишето за тунинговани куклички с по едно име, а Есил тепърва дебютираше с имидж на зряла жена тип 90те и то даже и с приложена фамилия към псевдонима, при това турска. Нямаше шанс.

Да не говорим, че тя и приятелката й Рени нямат усет как да изглеждат с напредването на възрастта. Естествения им вид е в пъти по-симпатичен, но те гледат на всяка цена да се залеят с възможно най-много тонове грим, косите им да са бухнали, а дрехите им да са някакви натруфени, по възможност с някоя допълнителна кичозна декорация и специално заета неподходяща поза на тялото. Трябва им екип от край време, но нямат пари.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Не мисля, че й липсват индивидуалност и харизма. Просто никога не е била певица за този жанр. Винаги е изглеждала някак евтина в опитите си да се докарва до комерса. А и в първите години нямаше никаква концепция как да се наложи като хората в най-силните години за фолка. По онова време ТОП певиците тъкмо създаваха клишето за тунинговани куклички с по едно име, а Есил тепърва дебютираше с имидж на зряла жена тип 90те и то даже и с приложена фамилия към псевдонима, при това турска. Нямаше шанс.

Да не говорим, че тя и приятелката й Рени нямат усет как да изглеждат с напредването на възрастта. Естествения им вид е в пъти по-симпатичен, но те гледат на всяка цена да се залеят с възможно най-много тонове грим, косите им да са бухнали, а дрехите им да са някакви натруфени, по възможност с някоя допълнителна кичозна декорация и специално заета неподходяща поза на тялото. Трябва им екип от край време, но нямат пари.

Тя в момента има много точна идея на кого не иска, но и вече прилича ;) 

Иначе Есил имаше хитовете навремето, но явно не е играла по свирката на Митьо, и сръбски кавъри за нея нямаше и съответно изпадна зад борда. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...