Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Не искаш ли да видиш и/или чуеш първия изцяло генериран АИ чалга проект, като почнем от певачката. Разбира се. Не. Става. на тоя етап, но определено е ... нещо? 

Аз мислех, че Лорена е първият транс АИ чалга проект.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доник налял още лепило в бузите, а песента му един месец по късно я няма в никоя платформа.
Като си помисли човек че кариерата му не може да затъне повече и Алфа покажат че всичко е възможно.

IMG_4039.jpeg

  • Haha 2
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Доник налял още лепило в бузите, а песента му един месец по късно я няма в никоя платформа.
Като си помисли човек че кариерата му не може да затъне повече и Алфа покажат че всичко е възможно.

IMG_4039.jpeg

Дончо е досущ като

human_ken_doll.jpeg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DarkChild каза:

Дончо е досущ като

human_ken_doll.jpeg

Cheeks Full Hamster Stock Photos - Free & Royalty-Free Stock Photos from  Dreamstime

Може би просто събира матрял за дарение в банката за сперма? И без това други занимания, още по малко участия, няма. 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

Емрах го видяли да се целува с Данна. Тоя ги обиколи всичките Алфа, Даймънд, Пайнер.

Емрах оня ден в едно диско се натискаше с една, която поразително много приличаше на Велина Узунова, даже бффто й беше на сепарето, а Велина пък качваше сторита от чужбина. Много е странно.....🤔

Теди Александрова и тя дойде в същата дискотека и на няколко пъти като се докопа до микрофона и захапваше Емрах (ест без да казва име) + правеше четки на Галин, който бе с няколко от Алфите. А Галин като пееше, Емрах правеше доста кофти физиономии 🤣 Циркът бе на ниво!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Just_Me каза:

А Галин като пееше, Емрах правеше доста кофти физиономии 🤣 Циркът бе на ниво!

Нали Теди каза че Емрах постоянно говорил против Галин и Меди и я настройвал срещу Алфите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Lelqtian каза:

Cheeks Full Hamster Stock Photos - Free & Royalty-Free Stock Photos from  Dreamstime

Може би просто събира матрял за дарение в банката за сперма? И без това други занимания, още по малко участия, няма. 

 

Материал в тоалетната със свалени гащички. Ама така и не се разбра, на този клип където прави онова..... тя ли е? 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алекса май скоро се завръща:

Луда по тебе - Бял мерцедес - Защо повярвах - Мъжете всичко искат - 4-4-2
 

И да припомним любимите ми нейни: 
 

 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

Материал в тоалетната със свалени гащички. Ама така и не се разбра, на този клип където прави онова..... тя ли е? 

Как да е тя, след като Дончо не е от този пол? Иначе каквото иска да прави, ако се ориентира в този жанр със сигурност ще има по-сериозни успехи, нови ... лица винаги са интересни, а шимейлите били особено търсени от почитателите на такива извращения. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Как да е тя, след като Дончо не е от този пол? Иначе каквото иска да прави, ако се ориентира в този жанр със сигурност ще има по-сериозни успехи, нови ... лица винаги са интересни, а шимейлите били особено търсени от почитателите на такива извращения. 

Е, добре, де.... То крушата по-далече от дървото не пада, така, че нищо чудно да е взаимствала нещо подобно от преди 16-17 години...... с тази разлика, че тя хит няма.... хората едва ли знаят коя е или какво е... Макар, че най-голям хит можем да броим участието в "Душата ми Врещи" на лелчето.

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DevilWish каза:

Алекса май скоро се завръща:

Луда по тебе - Бял мерцедес - Защо повярвах - Мъжете всичко искат - 4-4-2
 

И да припомним любимите ми нейни: 
 

 

Началото!🤣

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, DevilWish каза:

Е, добре, де.... То крушата по-далече от дървото не пада, така, че нищо чудно да е взаимствала нещо подобно от преди 16-17 години...... с тази разлика, че тя хит няма.... хората едва ли знаят коя е или какво е... Макар, че най-голям хит можем да броим участието в "Душата ми Врещи" на лелчето.

Ми да де, няма хит, стига толкова мъки, както за нея, така и за ушите ни - да започва кариера в порнхъб и онлифенс. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, RumyanaFen каза:

Началото!🤣

Спомням си я, но не намирам нищо за нея, Александра ли се казва ? Грешка май беше първата й песен, преди тази. 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

А оттам са и дали здравна пътека до Зона 51, където имат повече опит с лекуването на извънземни от нейния биологичен вид. 

Биляниш рептил ли е? Знаех си, че има нещо странно в нея ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какви са тези машъпи през 2023? Не че някой е очаквал някаква креативност от виещата безличница Есил и Счета,но все пак се вреди на целия жанр. Разбира се Счета е най-жалка,огромни претенции,че е голяма звезда,а и изтриха машъпи заради неуредени права🤡. Аз като ви казвам че е пълно парвеню 2та й фена тук ще си счупят пръстите да ми слагат палци надолу. Добре че попа е още по-голямо дъно,че ако имаше пак 2-3 силни имена този път наистина можеха да убият чалгата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия наистина се е издънила здраво. Тази година ще завърши в десета глуха, както е тръгнала. Флоп след флоп. Какви песни правеше с Денис, после Турболенция, за да завърши с Юнаци и изтрит машъп. Наистина има наченки на твърде повярвал си човек. 

Дано се вразуми. 

А тия новите... това Правиш ли го за пари и тн. не е зле, изпълнителят май е бездарен, но има нещо в мелодията. РУмина с нова песен - има усет за музиката, но няма публика за нея. Не знам защо продължава с опитите.

Андон пусна слаба песен. Дамян и с кючек няма да му върже. Йоана някаква си е с ужасяващ глас, който няма как да конвъртне в чалгата. Доказателство е Юнона, на която ми напомни. Юнито спами в канала си и едвам прави 1000 гледания.

Нур, продължението на Мая Нури (май така беше), може да пее, но песента е скучна. Псевдонимът е нишов, каквато ще бъде и кариерата й. 

Райна е най-добре от последните мъки. Но дали ще се забележи? По-скоро не. Някак ми идваше да я превъртам през цялото време. 

Въобще ако не са Алфите в момента, чалгата е загинала. Гледайте ги щастливи:

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Емилия наистина се е издънила здраво. Тази година ще завърши в десета глуха, както е тръгнала. Флоп след флоп. Какви песни правеше с Денис, после Турболенция, за да завърши с Юнаци и изтрит машъп. Наистина има наченки на твърде повярвал си човек. 

Дано се вразуми. 

А тия новите... това Правиш ли го за пари и тн. не е зле, изпълнителят май е бездарен, но има нещо в мелодията. РУмина с нова песен - има усет за музиката, но няма публика за нея. Не знам защо продължава с опитите.

Андон пусна слаба песен. Дамян и с кючек няма да му върже. Йоана някаква си е с ужасяващ глас, който няма как да конвъртне в чалгата. Доказателство е Юнона, на която ми напомни. Юнито спами в канала си и едвам прави 1000 гледания.

Нур, продължението на Мая Нури (май така беше), може да пее, но песента е скучна. Псевдонимът е нишов, каквато ще бъде и кариерата й. 

Райна е най-добре от последните мъки. Но дали ще се забележи? По-скоро не. Някак ми идваше да я превъртам през цялото време. 

Въобще ако не са Алфите в момента, чалгата е загинала. Гледайте ги щастливи:

 

 

Пълни глупости.

''Алкохол'' още е в топ 10 на спотифай. Почти сигурен съм, че е най-задържалата се песен в топ 10 там. Може би само ''ВНЛ'' е била повече дни!

''Българи-Юнаци'' наистина е абсолютен провал. Машъпа вървеше повече от добре. Всеки ден регистрираше между 30-40к. Ако беше задържала това темпо в дългосрочен план щеше да има сигурно над 5 милиона гледания, което за подобен проект е повече от перфектно.

Айде стига бутане на тая безразличница Лидия дето от 132к на следващия ден изненадващо падна от 45к.

Дайте шанс на новия сингъл на Райна.

  • Like 2
  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...