Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , meleto каза:

Оф, моля ти се! Навремето оплюваха всички, че си приличат. Райна и Анелия се водиха по-различни, щото бяха без силикон. Гергана не е супер уникален образ, но има харизма. Преди силиконът, сега носовете.. На някои им се получи... на други не. Като се замисля, май само при Преслава беше негативно. Лидия и Кама вече ги приехме с новия им вид.

Гергана никога не е била с добра репутация. Поредната чалгарка. И не е имала някакъв сериозен имидж. Даже помня как Галя я беше насмела, че не се появи в На кафе с мотив - ами спинка си момичето.

Просто някой трябваше да й движи кариерата, да подбира песни и тн. Анелия също остана без Токича, ама е оправна.

Къде написах "сериозен имидж"? Дори не си спомням някога да се е правила на умна и да е обсъждала теми, различни от кариерата й. Имаше образ на невинна и скромна, не-ковра и не-мутреса, което беше достатъчно. 1000 пъти се извини за "На Кафе" както и за "Твоите думи", още едно доказателство за морал неприсъщ на много от колежките й. На никого във форума не му се е случвало да сгафи като се успи ли? То пък Гала нали е мега-гига-тера професионалистката, а няма подготвени резервни варианти. Ами ако не дай си Боже гост катастрофира, пак ли ще мята сценария, или ще ходи да му се кара в болницата? И по какво съдиш, че Кама е приета вече с новия нос? Някакъв мегахит ли направи след него, какво? Точно след новия нос се приключи с няколко годишното й журиране в Гласът. Една успешна песен направи, пък тя се оказа крадена и скоропостижно й я изтриха - точно като на Гера. Да сте прочели обаче някъде да се е извинила? Даже май бяха достатъчно нагли да я качат наново. А иначе с Ема Стоянова се заливаха едно време от смях на Гера.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

 Галин преди операциите.

Той сега в едно интервю каза че никога не бил криел за промените в лицето си и нападна другите, които не си признавали.

Аз пък не помня да е бил толкова открит по тази тема. Сега ще каже и че ориентацията си никога не е криел.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това "голямата" Гала го направи на голям проблем, само щото не беше подготвена какво да прави във времето, в което Гера няма да е там. :D Беше много смешна с тия драми и хвърлени листове. И беше много жалка, когато се опита да накара фенката й в студиото да каже лоша дума...

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, pacho каза:

Това "голямата" Гала го направи на голям проблем, само щото не беше подготвена какво да прави във времето, в което Гера няма да е там. :D Беше много смешна с тия драми и хвърлени листове. И беше много жалка, когато се опита да накара фенката й в студиото да каже лоша дума...

 

 

Даже след това покани Гера пак, нещо готвеха май и не пропусна да й го натякне отново. Антипатична жена, цял живот в това повърхностно предаване е забила - за друго не я бива.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , meleto каза:

Лидия и Кама вече ги приехме с новия им вид.

С новия вид никой не ги разпознава визуално, за да ги приема. Пишем ги Тройници, което в най-добрия случай е поощтрително не. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето малко от старите ленти. Годината е 2009-та, а най-красивото македонско девойче във фолка, а може би и изобщо печели предаването заедно с актьора Фахрадин Фахрадинов (ако си спомняте Забранена любов знаете кой е).

Абе много ми липсват предаванията от онова време - Мюзик Айдъл, Стар Академи, Балайндо, Аз пея с куку бенд (откъдето чух за Гергана Димова и Роксана), за фолка да не говорим, но ако не друго поне Райна сякаш и днес е почти същата, евалата!

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lelqtian каза:

С новия вид никой не ги разпознава визуално, за да ги приема. Пишем ги Тройници, което в най-добрия случай е поощтрително не. 

Знам, че я въртиш по цели дни и нощи. 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница ще пуска нова фолклорна песен.

WWW.INSTAGRAM.COM

YANITSA (@yanitsa_official) on Instagram: "Очаквайте новата ми фолклорна песен "Празник на любо�..."

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , pacho каза:

Това "голямата" Гала го направи на голям проблем, само щото не беше подготвена какво да прави във времето, в което Гера няма да е там. :D Беше много смешна с тия драми и хвърлени листове. И беше много жалка, когато се опита да накара фенката й в студиото да каже лоша дума...

 

 

Ами да, не мислиш ли, че е проблем да запълни предаване? Особено пък когато става дума за старо интервю с Кокаин.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , mihael каза:

Ето малко от старите ленти. Годината е 2009-та, а най-красивото македонско девойче във фолка, а може би и изобщо печели предаването заедно с актьора Фахрадин Фахрадинов (ако си спомняте Забранена любов знаете кой е).

Абе много ми липсват предаванията от онова време - Мюзик Айдъл, Стар Академи, Балайндо, Аз пея с куку бенд (откъдето чух за Гергана Димова и Роксана), за фолка да не говорим, но ако не друго поне Райна сякаш и днес е почти същата, евалата!

 

Защо танцуват двамата след като нито един не е професионален?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , mihael каза:

Ето малко от старите ленти. Годината е 2009-та, а най-красивото македонско девойче във фолка, а може би и изобщо печели предаването заедно с актьора Фахрадин Фахрадинов (ако си спомняте Забранена любов знаете кой е).

Абе много ми липсват предаванията от онова време - Мюзик Айдъл, Стар Академи, Балайндо, Аз пея с куку бенд (откъдето чух за Гергана Димова и Роксана), за фолка да не говорим, но ако не друго поне Райна сякаш и днес е почти същата, евалата!

 

Ех, славната 2009 година, когато цяла България говореше за Райна, заради Вип Денс и раздялата с Коцьо тогава, а и скандала с Пракя.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DarkChild каза:

Защо танцуват двамата след като нито един не е професионален?

Не помнех, но уики казва

Цитат

В България то се излъчва по „Нова телевизия“ и в него се надпреварват отбори от по 4 души – 2 известни личности и 2 професионални танцьори. Всеки танц се изпълнява едновременно от всички членове на отбора. Форматът е на холандската продуцентска компания Ендемол.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Ами да, не мислиш ли, че е проблем да запълни предаване? Особено пък когато става дума за старо интервю с Кокаин.

Бе, да се оправя, нали е професионалистка. Ако Гергана беше катастрофирала тогава, примерно, какво щеше да прави? 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Ех, славната 2009 година, когато цяла България говореше за Райна, заради Вип Денс и раздялата с Коцьо тогава, а и скандала с Пракя.

:D

Това предаване никой не го помни, а ти ми говориш за цяла България. Масово не е говорено за Райна. Раздялата с Константин не бе публично обявена. Разбрахме, когато Коцио си намери нова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...